دمی مور می گوید: “خوب به احساس ترس کشته Coronavirus همه گیر

ترس طبیعی است. دمی مور نشان داد که او چه می کند برای کاهش استرس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم انجام چیزهای کوچک مانند گرفتن آن لحظات را فراموش متفکر مدیتیشن [مهم است],” مور 57 گفت: پیروان خود را در “Homebodies Pt. 2” تصویری ارسال شده در خانواده ShopWyllis Instagram روز شنبه, مارس 28. “هر نوع نوشتن به احساسات و مسائل خود احساس ترس و نا امیدی [خوب است].”

مادر برای سه افزود: “ورزش و رها [نیز کلید]. ما هر سفر خود ما و ما نمی دانیم که آنچه که برای شخص دیگری است.”

مور که quarantining با شوهر سابق او را بروس ویلیس و دختران خود Rumer Willis, 31, طلایه دار Willis, 28 و تلولا Willis, 26 اشاره کرد که همه احساسات در حال حاضر توجیه می شود.

Demi Moore Says Its OK to Feel Scared Amid Coronavirus Pandemic
دمی مور. Beretta/Sims/شاتر

“آن را OK به احساس ترس،” G. I. Jane بازیگر گفت. “این بسیار عادی است و ما به تنهایی نیست. شما نه تنها به احساس می کنید که راه.”

این شبح ستاره نشستم با دختران او را به صحبت کردن با پیروان خود را در مورد اجتماعی فاصله و اعتراف کرد که آن را “واقعا ترسناک” دانستن که همه گرفتن بحران بهداشت و درمان به طور جدی.

Rumer chimed در و گفت که او می تواند “تنها کنترل آنچه که من خودم” و حتی آن را “دلخراش” به تماشای دیگران قرار داده و خود را در معرض خطر ابتلا COVID-19.

“گاهی اوقات من فکر می کنم اجازه می دهد خود را به اجازه رفتن از هر گونه مسئولیت شما را مجبور به تلاش برای رفع یا کنترل راه کسی است که در حال حرکت از طریق این فرایند است که آنچه شما باید انجام دهید،” رقص با ستاره ها آلوم گفت.

به عنوان خانواده شده است منزوی در سان ولی, آیداهو, صفحه اصلی, آنها ساخته شده ایم برای پیوند خانواده است. قرنطینه خدمه انجام داده اند یک نقاشی شب آغاز یک باشگاه کتاب و لباس پوشیدن و در تطبیق لباس خواب, در حالی که همه گیر زیر یک سقف.

کل خانواده, اما, نمی, هم. بروس است اما Heming و دو دختر خود را مابل 8 و ساناز, 5, شده اند ایمن ماندن در لس آنجلس.

“من مادر بود به آمده تا اینجا هم با کمی من خواهر” طلایه دار نشان داد در “احمق” پادکست در آوریل 17. “[اما] من خواهر کوچکتر… [که] هرگز بدست بحث در مورد f–پادشاه با سوزن امپول … او [سوزن در یک پارک و] او در واقع سعی در بهم زدن کفش خود را با آن و برخوردی خشن روبرو پای او.”

Heming, 41 ماند بازگشت به صبر برای دخترش نتایج آزمون در حالی که بروس 65 رفت جلوتر به آیداهو. “سفر کردم چرنده و مادر ماند در L. A. با کوچک من خواهر” طلایه دار اضافه شده است.

بروس و Heming گره خورده گره در مارس 2009 و تجدید عهد خود را در سال 2019 که مور حضور داشتند.

از مرگ ستاره ازدواج کرده بود به مور از سال 1987 تا سال 2000. این پیشنهاد بیشرمانه بازیگر در ادامه به بحباله نکاح در اوردن, Ashton Kutcher, اما جفت طلاق در سال 2013.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im