دمی برنت مذاکرات Kristian تقسیم BF جدید Colton و بیشتر: 7 آیات

پاک میشم. دمی برنت مشترک او حقیقت مربوط به تقسیم او از لیسانس در بهشت costar Kristian Haggertyاو ارتباط با Colton Underwood, دوست پسر جدید خود را و بیشتر.

به لیسانس آلوم 25 ریخته همه در طول پنج شنبه, آوریل 30 قسمت از “تقریبا مشهور” پادکست با بن هیگینز و اشلی Iaconetti. او رفت و در عمق با همکار لیسانس ملت ستاره به فاش کردن جزئیات از عشق خود زندگی است که او هرگز به اشتراک گذاشته شده قبل از.

برنت و Haggerty, 28 رو درگیر در فصل 6 از لیسانس در بهشت در 2019. جفت ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین همجنسگرایان به قدم در حق رای دادن. اما پایان خوش کوتاه بود با اواز یا موسیقی دو نفری خود را اعلام تقسیم در اکتبر 2019.

“آنچه همواره در خط مقدم ارتباط ما با عشق و مراقبت از یکدیگر” برنت نوشت طریق Instagram در آن زمان است. “اولویت ما در حال انجام آنچه که بهترین است برای ما. یک قلب پر از عشق به یکدیگر ما تصمیم گرفته اند بهترین کار این است که ما را یک گام به عقب از روابط ما. ما در نهایت می خواهید چه چیزی برای ما در دراز مدت و برای ما در حال حاضر, که بدان معنی است که از هم جدا و به صورت جداگانه در حال رشد.”

تلویزیون شخصیت اضافه شده است که آنها “برای همیشه خواهد بود افتخار ما تاثیر عشق داستان ساخته شده است و ما امیدواریم که این کمک دیگران بیشتر احساس پذیرش و اعتماد به نفس در خود. ما امیدواریم که آن را به دیگران آنها به تنهایی نیست و نیازی به شرمنده از آنها چه کسانی هستند.”

برنت و Haggerty از آن زمان باقی مانده است نسبتا کم حرف در مورد دلایل خود را شکسته نامزدی. آنها هر دو در نقل مکان کرد ،

ما هفتگی تایید کرد در ماه فوریه که Haggerty است, دوستیابی, YouTube star تیلور بلیک. در همین حال یک منبع نازل شده در آن زمان است که برنت “مبارک” با دوست پسر جدید خواننده اسلاتر دیویس. زوج ها ساخته شده مربوطه روابط Instagram رسمی در روز از هر یک از دیگر.

در جای دیگر در این پادکست برنت خطاب لیسانس تولید کنندگان نقش در چندین کلید لحظات سفر او دوستی اش با دمی Lovato و قرنطینه با دیویس. حرکت را از طریق به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد او قابل توجه ترین آیات از این قسمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im