Defunding پلیس باید شامل پایان دادن به نظارت از مسلمانان

Muslim women offer evening prayers (namaz) at the makeshift memorial in honour of George Floyd, on June 4, 2020 in Minneapolis, Minnesota. - On May 25, 2020, Floyd, a 46-year-old black man suspected of passing a counterfeit $20 bill, died in Minneapolis after Derek Chauvin, a white police officer, pressed his knee to Floyd's neck for almost nine minutes. (Photo by CHANDAN KHANNA / AFP) (Photo by CHANDAN KHANNA/AFP via Getty Images)

زنان مسلمان ارائه شب نماز موقت یادبود به افتخار جورج فلوید در 4 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

عکس: چادان Khanna/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آن آغاز شده و در مینیاپولیس.

قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس متعاقب آن قیام و کار زنان سیاه اطناب مانند Mariame کابا و روت ویلسون گیلمور و آنجلا دیویس را برانگیخته گفتگو با خواسته های پال خواستار قطع بودجه دولت ، جنبش متمرکز در درجه اول دولت و دولت های محلی است که صرف بیش از 100 میلیارد دلار در پلیس هر سال اما همچنین در مجموعه مناظر خود را در بودجه فدرال از اجرای قانون بیشتر برجسته یک جامعه محور برنامه شناخته شده به عنوان پلیس. وجود دارد کمتر راه مستقیم دولت فدرال کمک می کند تا تداوم خطرناک برنامه های پلیس در میان آنها بحث مقابله با افراط گرایی خشونت آمیز برنامه های کمک هزینه که بی ارزش در معرض مهاجر, سیاه جوامع مسلمان از جمله مینیاپولیس را در سومالی جامعه به اجرای قانون نمي شود. پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس CVE برنامه نیز باید به پایان رسیده است.

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی اختصاص داده همراه 20 میلیون دلار در سال 2016 و 2020 به سمت به اصطلاح مقابله با افراط گرایی خشونت آمیز برنامه هایی که کار در این فرض غلط است که مسلمانان هستند و منحصر به فرد مستعد برای ارتکاب خشونت و شایستگی تخصصی دخالت دولت. تحت CVE مدل متمم اول قانون اساسی-محافظت فعالیت هایی مانند تولید آوا مخالفت با سیاست خارجی یا حضور در مسجد تلقی می شود “عوامل خطر” و “شاخص” از آینده اعمال خشونت و طبقه بندی شده به عنوان رفتارهای است که دولت باید نظارت داشته باشند. تحت پوشش توقف خشونت CVE برنامه های خائنانه هدف جوامع مسلمان برای پلیس تعامل و نظارت محلی و فدرال اجرای قانون است. نما به عنوان یک “جامعه مشارکت” CVE برنامه های زوج های آسیب پذیر سیاه و سفید جوانان مسلمان با افسران پلیس در حالی که به طور همزمان آموزش افسران پلیس به pathologize مخالفت و جرم مسائل مربوط به سلامت روان.

CVE برنامه های ریشه های خود را در یک تاریخ FBI تحقیقات از جوامع مسلمان و جنبش های رهایی. با توجه به محرمانه FBI سوابق آژانس سرنشین یک “تخصصی تیم توسعه اجتماعی” در سال 2008 به تماس با سومالی جامعه در مینیاپولیس. یکی از هدف برنامه بود “[t]o توسعه یک پایه مشخصات سومالی افراد که آسیب پذیر هستند رادیکال و یا شرکت در فعالیت های افراطی به منظور ایجاد یک بیشتر متمرکز بر توسعه تلاش است.”

این FBI کمک رسانی شد پیشرو به CVE برنامه های ایجاد شده توسط دولت اوباما. در سال 2011 DHS راه اندازی CVE خلبان برنامه در لس آنجلس و بوستون و مینیاپولیس “در بخش های بزرگ به دلیل روابط قوی که اجرای قانون محلی توسعه یافته با سومالی جامعه” با توجه به وزارت دادگستری سند آن اشاره کرد که خلبان برنامه به دنبال آدرس “خشونت افراطی ایدئولوژی است.” با وجود استفاده از به ظاهر خنثی زبان هدف جمعیتی بود که جوانان مسلمان — و در بوستون و مینیاپولیس سومالی جوانان در خاص است. در سال 2016 CVE شد رسمی به عنوان یک 10 میلیون دلار کمک مالی برنامه رسیدن به 19 شهر و 25 دریافت. نزدیک به 5 میلیون دلار اهدا شد به اجرای قانون پاسخ اضطراری کیفری و حقوقی سازمان. برخی غیر دولتی دریافت مانند مداخله در بحران از هوستون و صلح جهانی مرکز اختصاص داده و بخش هایی از خود را CVE بودجه به سمت آموزش از اجرای قانون است.

CVE برنامه های ریشه های خود را در یک تاریخ FBI تحقیقات از جوامع مسلمان و جنبش های رهایی.

در آن CVE اختیار برنامه بوستون پلیس بنیاد متمرکز در سومالی پسران بین سنین 13 و 17 این ادعا که خود را “خطر افراط گرایی خشونت آمیز” را افزایش می دهد به دلیل “غیر قابل توصیف بار مشاهده نشده و فضاهای” و “[t]هی در حال وسوسه ظرفیت خود را برای حمل سلاح های وفاداری خود را و تقریبا باند-مانند حجاب.” این پروفایل شکسته جوامع محلی. سوابق به دست آمده توسط بوستون مسلمان لیگ عدالت نشان داد سومالی ارتباط خارج از برنامه با توجه به نگرانی که “با تمرکز بر تلاش های یک گروه در نهایت ایجاد بخش های عمیق تر در ما شکسته, جامعه, انجام بیش از آسیب خوب است.” پس از اجرای CVE برنامه نویسی در مینیاپولیس و بوستون سومالی جوانان اعتماد از دست رفته در جامعه فضاهای مانند مساجد و انجمن های جامعه است که پذیرفته شده CVE کمک های مالی و همکاری با پلیس محلی.

علاوه بر این به طور مستقیم نظارت سیاه, جوانان, CVE برنامه های انجام جلسات برای اجرای قانون در “افراط گرایی خشونت آمیز.” در سخنرانی های ارائه شده به جامعه و گروه های محلی ادارات پلیس “سیاه هویت افراط گرایی” ارائه شده است به عنوان یک معادل برای سفید ناسیونالیسم و سفید supremacist ایدئولوژی. اما “سیاه هویت افراط گرایی” یک مفهوم خیالی مطرح و مورد استفاده توسط FBI در پاسخ به Black Lives Matter حرکت — اتصال hearkening بازگشت به اف بی آی را شرم آور COINTELPRO برنامه که surveilled افراد درگیر در دهه 1960 سیاه حقوق مدنی جنبش. CVE آموزش recirculate زبان سیاه و سفید “افراط گرایی” به ادارات محلی پلیس اجازه می دهد به سیاه و سفید جوانان مسلمان به طور مشخص به عنوان افراط گرایان دو بار خود را بر اساس نژاد و هم دین خود را. به عنوان سیاه و سفید جوانان منجر تظاهرات در سراسر این کشور در برابر ضد سیاه, پلیس, خشونت, CVE برنامه های آموزش دیده پلیس بی پروا به تفسیر این جنبش سیاسی در چارچوب جنایت و مبارزه با تروریسم.

با وجود گسترده فدرال تلاش و بودجه محققان در Brennan Center for Justice و دوک مثلث مرکز به این نتیجه رسیده اند هیچ مدرکی وجود ندارد که CVE برنامه در واقع جلوگیری از خشونت است. علاوه بر حقوق مدنی و سازمان های جامعه همواره مخالف CVE برنامه ها اشاره کرد در ائتلاف حروف ننگ و آسیب است که دولتی با هدف قرار دادن آن را در حال حاضر جوامع به حاشیه رانده شده. در این سال DHS rebranded این برنامه به عنوان هدف خشونت و تروریسم پیشگیری است. TVTP تقریبا به طور کامل تکرار 2016 CVE گرانت برنامه از جمله اضافی $10 میلیون در CVE اعطای کمک های مالی. آن را به طور جداگانه اختصاص 70 میلیون دلار اضافی برای اجرای قانون فدرال آموزش امنیت و افزایش جمع آوری داده ها. مسلمان دهندگان فریب نیست توسط برنامه های جدید نام آنها نوشت: به DHS در ماه ژوئن به دوباره تقاضا برنامه را قطع.

نامه ای که من نوشتم در رابطه با توقف CVE ائتلاف رایحه جدید و فاحش نقض حریم خصوصی در اعطای برنامه روند. برای مثال هر فرد علنا وابسته به یک سازمان استفاده از برنامه کمک هزینه منوط به تحقیقات توسط DHS از هوش و تجزیه و تحلیل. DHS بیش از حد گسترده و تفسیر از “وابستگی” به این معنی است که اگر یک مسجد بودند برای درخواست کمک مالی هر فردی که نوشته شده در مورد حضور در مسجد در رسانه های اجتماعی است “تلویحا پذیرفته شده” امکان آنها مورد بررسی قرار می گیرد; DHS بازوی اطلاعاتی می تواند همچنین به اشتراک گذاری نتایج حاصل از این تحقیقات با دیگر DHS دفاتر بدون اطلاع از این موضوع. این اعوجاج از چک های امنیتی فراهم می کند فرصت دیگری برای DHS به بررسی یک فرد تنها در حساب جامعه و فضاهای آنها به طور مکرر.

CVE برنامه در ادامه به قیف بودجه به ادارات پلیس به ارتباط برقرار کردن با مانیتور سیاه و جوامع مسلمان. نتیجه: ادارات محلی پلیس آموزش دیده برای مشاهده جوانان به عنوان می شود تروریست ها, جرم, سیاه, جوانان مسلمان با فدرال دلار و بازسازی سازمان های اجرای قانون محلی به مینیاتور آژانس های امنیت ملی.

در مینیاپولیس بخش کلانتر در شهرستان Hennepin که در آن جورج فلوید به قتل رسید دریافت $347,600 در CVE بودجه در سال 2016. فلوید مرگ بود مظهر وحشیانه واقعیت از افشای سیاه جوامع به اجرای قانون است. سازمان تقاضا برای پایان دادن به خشونت های پلیس علیه سیاه جوامع توسط defunding پلیس. این تماس باید شامل defunding فدرال نظارت برنامه هایی مانند CVE.

آن را می توانید در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>