لحظات بد و بسیار پشت

سوفیا چانگ
نیویورک

به شرح زیر است بر اساس آخرین قسمت از لحظات با OZYکه ايران در Hulu شروع آوریل 24.

اگر شما بخواهید در فضای خلاق اگر پدر و مادر خود را می توانید آنها را توضیح میدهد جواب این است: هیچ.

هدیه ای که هیپ-هاپ به من ابراز خودم را در راه است که خام. Wu-Tang Clan کمک کرد تا صدا را به خشم من.

من متولد و بزرگ شده در ونکوور, بریتیش کلمبیا, کودک, کره ای, مهاجران. مادر من از کره شمالی فرار کرده. او پشت سر خواهر و برادر و پدر و مادر آنها او را دیدم هرگز دوباره. او و پدر من ملاقات کرد و در دانشگاه سئول. آنها ازدواج کردم و ’64 آنها به ونکوور آمد. من متولد سال 65.

جایی که من بزرگ شده بود و تقریبا به طور انحصاری سفید. بنابراین من مواجه تعداد زیادی از آشکار نژادپرستی: من به نام “Chink”; من به نام “مدرسه”; من به نام “gook.” هر تصویر دیدم از زیبایی و قدرت و جاذبه جنسی بود و سفید … من شرمنده بودن آسیایی برای مدت زمان طولانی.

وقتی که من تا به حال به بحث در مورد پدر و مادر من نام آن را شرم آور. گوش دادن به پدر و مادرم صحبت با لهجه شرم آور بود. هنگامی که مردم آمد و بوی غذای ما شرم آور بود.

من همیشه مبارز همیشه عصبانی است. زمانی که من برای اولین بار شنیده Grandmaster Flash و پنج خشمگین را پیامدر 17 آن lightbulb لحظه. به اعتقاد من دلیل آن را طنین انداز عمیقا شد به دلیل آن بود که مردم از رنگ گرفتن کنترل خود روایت است.

پدر من خدا استراحت روح خود را یک استاد ریاضی. مادر من یک کتابدار. برادر من یک شاغل استاد زبان انگلیسی در Vassar. بدون شک وجود دارد که من قرار بود دانشگاهی, اما وجود دارد هیچ چیز علمی است که واقعا تحریک من. هیپ هاپ چشمان من را باز کرد و من بسیار مشتاق برای دریافت به نیویورک که من صرفنظر از فارغ التحصیلی از کالج که در آن پدر آموخت و در جایی که مادرم کار می کرد و جایی که برادر من فارغ التحصیل از. که واقعا ناامید کننده برای آنها است.

من به نیویورک. این دنیا خیلی جدید و پر جنب و جوش.

یکی از اولین کسانی که من ملاقات در نیویورک بود Sean Carasov این ترشرویی بریت که انجام شد A&R برای سوابق کلمات بیهوده و احمقانه. او در حال حرکت بود به لا و او گفت:, “سوفیا شما باید مصاحبه برای کار من.”

من مصاحبه با بری وایس رئیس جمهور از کلمات بیهوده و احمقانه در آن زمان او به من گفت بعد از آن که دقیقه من در درب راه می رفت او مثبت بود من نمی خواهد کار. من مطمئن هستم که او تا به حال شک و تردید در مورد من چون من یک زن هستم من هستم و من کانادا هستم. اما پس از یک ساعت و نیم او به من داد ،

من او را پرسید که به تازگی به همین دلیل هم او را به من و گفت: “چون شما بودند بنابراین عمیقا تعبیه شده در صحنه است که من می دانستم که شما می خواهم به خوبی دیده بانی.”

هیپ-هاپ در آغوش من اما Wu-Tang ادعا کرد به من.

وو-تانگ نسخه ی نمایشی بود که سه آهنگ ها: “محافظت از Ya Neck,” “Tearz” و “روش مرد.”

وجود دارد نه emcees. نه. منظورم این است که دیوانه — هیچ راهی کلمات بیهوده و احمقانه را امضاء آنها. با صدای بلند به پایان رسید تا با امضای آنها, اما من هنوز هم هیجان زده. من وو مبلغ.

من می خواستم برای دیدار با RZA; من می دانستم که او مغز در پشت آنها. من یک جلسه با او در تابستان ’93.

بعد من رفتم به استودیو. من تا به حال ملاقات کرد روش و او با عجله مرا به اتاق بازگشت و گفت: “سوفیا, سوفیا, شما باید به اینجا می آیند شما باید به سازمان دیده بان ویدئو های من!”

او به من نشان داد ، نشسته در سراسر از من و من بود این مرد. زمانی که فیلم به پایان رسید, او گفت:, “از کجا شما از؟” در حال حاضر هر فرد از رنگ می تواند به شما بگویم که به ندرت یک سوال. این یک بیانیه است. آن گفت: “چه کسی از شما فکر می کنم شما هستند ؟ چون شما تعلق ندارد.”

قبل از من می تواند پاسخ مت پرواز بین ما و فریاد زد “که توسط سوفیا چانگ و او را با Wu-Tang و هرگز بی احترامی او را دوباره!”

بنابراین از یک طرف من “به شما تعلق نمی, در اینجا”; در سمت تلنگر است که مت: این است برای او. این است که خانه اش. او است که ما خانواده است.

هیپ-هاپ در آغوش من اما Wu-Tang ادعا کرد به من.

Wu-Tang شیفتگی را با فرهنگ واقعا شیفته من. من مطالعه کونگ فو با 34-نسل راهب شائولین Yan Shi Ming. من به نام پدر و مادر من که شب و به آنها گفت من تا به حال ملاقات مرد من رفتن به ازدواج. اما ما استاد و دانشجو.

اولین بار یان مینگ و من دوست دارم آن را در این اتاق کوچک در معبد و آن را در تمام سطوح. آن فیزیکی آن شخص آن معنوی بود. عاطفی و روانی بیش از حد. آن شگفت انگیز بود. او اصلاح سر من است که نشان دهنده nonattachment مرکزی بودایی نکنيد.

ما جدی شد بسیار به سرعت و هرگز به عقب نگاه کرد.

در سال 1995 زمانی که Wu-Tang بود در اوج محبوبیت خود و ارتباط من معرفی شائولین به Wu-Tang و Wu-Tang به شائولین. RZA گفت: هرگز هیچ به معبد. هر مصاحبه هر ظاهر او وجود دارد.

شما سقوط در عشق با کسی و شما نمی فکر می کنم شما همیشه می تواند بیشتر دوست دارم. و سپس شما باید یک کودک است. هنگامی که بچه ها در حدود 2 و 4 بود که شکاف بین من و یان مینگ شروع به نشان می دهد.

یک روز من در بر داشت برخی از کاندوم ها, و آن را بیش از. راه رفتن به دور از یان مینگ به معنای راه رفتن به دور از معبد. مطمئن بود که این نقطه کم از زندگی من است. اما آن را نیز با چشم باز.

همانطور که برای من آخرین فصل? من متوجه شدم من تا به حال صرف 30 سال از زندگی من کمک مردان داستان خود را. بنابراین آنچه که من انجام در حال حاضر است داستان من و گفتن جهان در هیچ شرایط نامشخص که من انعطاف پذیر, من قدرتمند هستم و من هستم baddest در اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de