دفاع از کارگران تلقی “ضروری” در اعتراض به شرایط به عنوان سلاح در خارج از کشور فروش ادامه

با بسیاری از ایالات متحده در مستند در اواخر ماه مارس وزارت امور خارجه به تصویب میلیاردها دلار در ممکن است فروش سلاح. کارگران در کارخانه های تولیدی که عرضه آن فروش تلقی “ضروری” کارگران نسبت به پایان ماه مارس با تشکر از صنایع دفاعی را وسیع لابی دستگاهشده اند مجبور به نشان می دهد تا به کار — حتی به عنوان یک تعداد زیادی از کارگران در این کارخانه آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

معاملات تایید شده توسط وزارت امور خارجه عبارتند از: $2.2 میلیارد دلار در ممکن است فروش سلاح به هند و مراکش و فیلیپین و 150 میلیون دلار در پتو بودجه به امارات متحده عربی برای سفارش requisitions به تعمیر و پشتیبانی هواپیماهای ناوگان و انجام دیگر کار مرتبط است.

امکانات در سوال متعلق به برخی از بزرگترین پیمانکاران دفاعی مانند لاکهید مارتین و بوئینگ. در لاکهید مارتین گیاه در Forth Worth, Texas, کارگران اعتراض کرده اند بازگشایی مرکز خود را گفت: آنها نگران افشای اعضای خانواده به این ویروس و این که این شرکت نیست به درستی تمیز کردن امکانات. کارگران دیگر باید گفت که مراحل گرفته شده برای کاهش خطر ابتلا به اندازه کافی نمی رویم. در مورد گسترش و یا بالقوه گسترش Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در گیاهان پیمانکاران به طور کلی demurred و کاهش یافته است به پاسخ به سوالات به جای اشاره به رهگیری به وب سایت شرکت های بسیاری از آن را متوقف کرده اند و علنا گزارش Covid-19 موارد است.

این مهم است به خاطر داشته باشید گفت: مندی Smithberger در پروژه نظارت دولت که کارگران هستند که در معرض خطر قرار داده چرا که تجارت گروه لابی برای یک بیش از حد گسترده ای برای تعیین ضروری کارگران است.

“من فکر می کنم آن است که ارزش آنها چرا که ارشاد نباید هدفمند” گفت: Smithberger. “من فکر می کنم پاسخ این که چرا آن را بسیار گسترده است زیرا شرکت ها می خواهند آن را به طور گسترده ای. آنها می خواهند آن را به آنها. اما چگونه می توانم شما مناسب هدف است که به طوری که شما بی ارزش به خطر انداختن کارگران؟”

سلاح های بسیاری از کارخانه ها متوقف فرد در عملیات در امکانات خاصی در شروع این بیماری همه گیر اما پس از سر گرفته و در برخی از شهرستانها بزرگ است. چندین پیمانکاران بزرگ مانند بوئینگ در اوایل ماه آوریل بسته گیاهان در شهرستانها عمده مانند سیاتل و فیلادلفیا, در حالی که دیگران مانند لاکهید در فورت ورث ماند باز.

نخست پیمانکار برای پیشنهاد موشکی فروش به مراکش و هند یک بوئینگ گیاه در سنت لوئیس که به تایید 15 coronavirus موارد در اواخر ماه آوریل است. یکی دیگر از کارخانه بوئینگ در مسا یک پیمانکار در یکی از دو اخیر فروش هلیکوپترهای آپاچی به فیلیپین. بوئینگ در ماه گذشته از سر گرفته و برخی از عملیات در فیلادلفیا; Puget صداواشنگتن و چارلستون کارولینای جنوبی. مدیر ارتباطات تاد Blecher اشاره سوالات خاص در Covid-19 موارد در بوئینگ گیاهان به وب سایت خود را که فهرست آن اطلاعات و سپس به یکی دیگر از بوئینگ رسمی پیگیری وضعیت شرکت امکانات. این شرکت با ارائه اطلاعات در مورد مثبت یا باقی مانده تسهیلات تعطیلی تا زمان انتشار.

لاکهید مارتین بزرگترین تولید کننده سلاح است و بزرگترین شرکت فناوری در فلوریدا, با 8,000 کارگران در سراسر دو امکانات عمده در اورلاندو است. اورلاندو گیاه اصلی پیمانکار در یکی از فیلیپین آپاچی فروشهمراه با بوئینگ مسا گیاه. فقط در سال گذشته این شرکت مجبور به پرداخت بیش از $320,000 به کارکنان خود را برای کار نقض از جمله misclassifying کارگران و غارت آنها را از پرداخت برای ساعت اضافه کاری کار می کرد. در حال حاضر لاکهید مدیران بخشی از کالیفرنیا ، ران DeSantis نیروی کار به بازگشایی دولت در اقتصاد است.

در حالی که این شرکت به صورت عمومی گزارش به روز شده اعداد در تایید و یا موارد بالقوه در میان کارگران برخی از جزئیات پدید آمده اند. چند لاکهید کارگران تشخیص داده شده اند با کروناویروس و حداقل یک کارگر در فورت ورث تگزاس درگذشت در آوریل 11 پس از در معرض بودن به Covid-19 خارج از محل کار. جمع آوری اعانه صفحه برای خانواده کارکنان که فوت اجرا شده توسط نظامی کهنه جنیفر اسکوبار که شوهرش با این نسخهها کار در لاکهید مقصر این شرکت برای کارگر مرگ است. “با توجه به این شرکت ها [sic] سهل انگاری آقای دانیلز است که دیگر با ما. هر دو این آقا و همسر او کار کرده اند برای لاکهید مارتین برای سال های بسیاری از” این صفحه را می خواند. Escobar نیز آغاز شده است یک درخواست به تعطیل کردن شرکت F-35 کارخانه در فورت ورث. لاکهید ماه گذشته گفت: افرادی که در معرض شده بود به دانیلز کارگردانی شد به قرنطینه و این که او کاری بررسی شد.

لاکهید سخنگوی دانا کیسی با اشاره سوالات در مورد نحوه تاسیسات پرداختن به نگرانی در مورد کوروناویروس به خود سایت و یک لیست از سوالات متداولکه در لیست اولویت های خود را به عنوان حفاظت از کارگران و اجرا و ارائه به مشتریان است. این شرکت آغاز شده $6.5 میلیون امداد رسانی صندوق نهفته کارکنان و بازنشستگان اجرا جدید روش های تمیز کردن و محدود سفر و تسهیلات دسترسی داشته باشید.

Paul, سیاه, رئیس جمهور machinists اتحادیه است که نشان دهنده کارگران در لاکهید فورت ورث گیاه سرزنش دولت فدرال برای قرار دادن کارگران در معرض خطر در مارس مصاحبه با واشنگتن پست.

کارگران در جنرال الکتریک گیاه در لین ماساچوست است که یک پیمانکار در دوم آپاچی فروش به فیلیپین شده اند مبارزه اضافی برای حمایت و پشتیبانی از همه گیری آغاز شده است. آنها برگزار شد و تظاهرات های متعددی از جمله اعتصاب در آوریل 8 و ایستاده طومار خواستار آن است که جنرال الکتریک “رفع هولناک شرایط ایمنی در تاسیسات و اجازه می دهد که کارگران برای تولید صرفه جویی در زندگی هواکش در کل کشور به شدت نیاز دارد.” GE نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

پس از یک تظاهرات در مارس 30, ملت گزارش داد, جنرال الکتریک ساخته شده برخی از تغییرات عمده برای بهبود ایمنی در لین گیاه. این IUE-CWA محلی 201 که نشان دهنده کارگران در کارخانه نوشت: در یک مارس 28 بیانیه که آنها تا به حال مطلع GE از موقعیت خود است که این شرکت تا به حال “شکست خورده تا کنون به اطمینان حاصل شود که کار ساختمان کاملا تمیز و ضد عفونی و چنین است که شکست را ایجاد کرده است قابل شناسایی در حال حاضر موجود تهدید به ایمنی کارکنان که اختصاص داده شده به کار وجود دارد.”

زنگ Textron گیاه در چهارم ارزش نیز یک پیمانکار در فروش از حمله هلیکوپتر به فیلیپین. دو کارگر در زنگ بوته آزمایش مثبت برای Covid-19 در اواسط ماه آوریل به عنوان دو کارگر در مکان های دیگر در این نزدیکی هست در گرند پریری و دیگری در کانادا است. یک سخنگوی این شرکت گفت که آنها تا به حال چهار مورد تأیید در امکانات در شمال تگزاس است و این افراد باید به طور کامل بهبود و بازگشت به کار. لیندزی هیوز بل مدیر ارتباطات جهانی گفت: این شرکت بود “با در نظر گرفتن گام های قابل توجهی را به نگه داشتن کارگران امن از جمله ترتیبات برای کنترل از راه دور کار مبهوت برنامه که در آن ممکن است دما نمایش بدون لمس سطل زباله, و به طور منظم گندزدايی.

“ما ادامه خواهد داد به پایبندی به هدایت CDC که حاکم محلی مقامات بهداشتی برای پیاده سازی هر گونه تغییرات مورد نیاز برای کسب و کار ما” هیوز گفت.

جنگ صنعت

سلاح صنعت تا کنون صرف میلیون ها نفر از دلار در لابی کنگره و وزارت دفاع در پی coronavirus همه گیر در مسائل مانند گرفتن معافیت از اقامت در خانه سفارشات و امداد تحت مراقبت عمل می کنند. فشار به 2.5 میلیون دفاع از کارگران به عنوان طبقه بندی شده ضروری آمد که ایالات متحده را در جنگ اعلام نشده در ادامه با حملات هوایی رسیدن به بالا تمام وقت در سومالی به عنوان coronavirus گسترش و آمریکا-حمایت ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در ادامه به رها کردن بمب در یمن.

“به عنوان متحده در سراسر کشور صادر شده سفارشات نیاز کسب و کار به شدید تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس دولت فدرال با صدور دستورالعمل برای دفاع از پیمانکاران که به طور مستقیم مغایر با آن محلی تلاش های” واشنگتن پست نوشت: در اواخر ماه مارس تنها دو هفته پس از شیوع کروناویروس تلقی می شد یک بیماری همه گیر.

Workers stand outside the Boeing Co. manufacturing facility in North Charleston, South Carolina, U.S., on Monday, May 4, 2020. Boeing is restarting its 787 operations at the plant for the first time since April 8, including all operations that were suspended because of the Covid-19 pandemic, ABC News reported. Photographer: Sam Wolfe/Bloomberg via Getty Images

کارگران ایستاده در خارج از بوئینگ تسهیلات ساخت در شمال چارلستون, S. C., on May 4, 2020.

عکس: سام ولف/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

پس از اعلام coronavirus محرک $2 تریلیون امداد بسته, بود, گذشت, عمده پیمانکاران دفاعی بودند تا حد زیادی نا امید با آنچه آنها اختصاص داده شد. کنگره به بوئینگکه لابی در اندازه گیری, $17 میلیون نفر در قالب حمایت از آن پرواز تجاری کسب و کار. بوئینگ تا به حال در اصل درخواست 60 میلیون دلار است و امتناع از قبول وجوه. این شرکت فشار به دولت فدرال بیشتر کمک می آید در حالی که رو قابل توجهی مشکل مالی حتی قبل از این بیماری همه گیر. دیگر صنایع دفاع پیمانکاران مشابه داشته اند مشکلات مالی است. قبل از آن شد Remington اسلحه رمینگتون یکی از کشور قدیمی ترین, gunmakers برای ثبت ورشکستگی در سال 2018 است.

در استدلال به حفظ امکانات عامل گروه های صنعت اشاره کرد حفظ خود رقابت و همچنین امنیت ملی است. در یک نامه به وزیر دفاع علامت Esper در 20 مارس و پس از چندین ایالت در حال حاضر شروع به محدود کردن اجتماعات بزرگ و آغاز پناهگاه در محل سفارشات Aerospace Industries Association خواست دولت فدرال به آنها اجازه باز بماند و به ارائه کمک های اضافی. از آنها خواسته پنتاگون به طور قانونی ایجاد برنامه های امنیتی ملی و حقوقی واجد شرایط به عنوان ضروری است. همان روز وزارت دفاع را بالا خریداری مقام معاون الن خداوند — سابق مدیر عامل شرکت Textron — صدور یادداشت گفت: شرکت های صنعت خواهد بود انتظار می رود برای حفظ کار عادی برنامه.

“صنعت ما این است که به طور جدایی ناپذیری به ملت ما ادامه داد: موفقیت و رقابت جهانی” AIA نوشت. “مردم ما محصولات و مشترک در زنجیره تامین کمک به قدرت اقتصاد ما و ما ارائه warfighters قابلیت ها و ابزار آنها نیاز به دفاع از کشور ما امنیت است.”

بوئینگ گفت: این امر حمایت از هر متحده تصمیم گیری است که در حفظ و ضروری کسب و کار و زنجیره تامین باز است. گروه تجارت به نمایندگی از صنایع دفاعی داده شد روزانه تماس های تلفنی با خبرگزاری خداوند در ابتدای ماه مارس است. تماس شامل اتاق بازرگانی ، صنایع هوا فضا در انجمن ملی دفاع صنعتی, انجمن, حرفه ای, خدمات شورا و انجمن ملی تولید کنندگان. با توجه به DOD تماس در نظر گرفته شده برای اطمینان از پیوستگی و قابلیت اطمینان از دفاع-پایگاه صنعتی و ارائه به مقامات آژانس با اطلاعات در مورد بیماری همه گیر و تاثیر آن بر صنعت دفاعی اخبار گزارش.

داخلی تولید سلاح

گیاهان متمرکز داخلی تولید سلاح نیز فعال باقی مانده در میان همه گیر و حتی به عنوان کارگران بیمار شد از coronavirus. بعد از تولید کنندگان اسلحه اعلام شد ضروری کسب و کار در پایان ماه مارس و برخی از کارکنان بازگشت به کار در Remington Arms گیاه در Ilion نیویورک بوده و بسته مطابق با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو مارس منظور است که کارگران در غیرضروری کسب و کار در خانه بمانند. کمتر از دو هفته بعد یک کارمند بود تشخیص داده شده با کوروناویروس.

فیل اسمیت که هدایت امور دولتی برای اتحادیه کارگری ایالات معدن کارگران که نشان دهنده و کارگران در Ilion گیاه اذعان کرد که ایلین گیاه به حال “دشوار است با توجه به اجرای” حمایت های اضافی از جمله اجتماعی فاصله. اما او گفت اتحادیه هنوز در مورد بسیاری از 10 ، 000 عضو در سراسر کشور که خود نیز تلقی شده است ضروری از جمله بسیاری از کارگران معدن زغال سنگ. پرسید که آیا او ترجیح می دهند که آنها تا به حال بازگشایی تاسیسات اسمیت گفت: “آنچه که ما ترجیح می دهند این است که آنها به عنوان امن به عنوان آنها احتمالا می تواند در محل کار,” او گفت:.

یک کارمند در یک SIG Sauer تفنگ کارخانه در نیوهمپشایر آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه گذشته. SIG Sauer عمل دو تولید گیاهان و یک مرکز آموزش در نیوهمشایر سایت از آن ایالات متحده آمریکا است. یک یادداشت از SIG Sauer مدیر عامل شرکت گزارش کارمند مورد مشخص نیست که تسهیلات آنها مشغول به کار در.

 

کارگران در Machinists محلی S6 اتحادیه در کل دینامیک حمام آهن با این نسخهها کار تسهیلات در مین به نام خود به رئیس جمهور به تعطیل کردن این تاسیسات در مارس کوبیدن این شرکت برای قرار دادن آنها در معرض خطر است. BIW مایل به استفاده از آنها به عنوان “قربانی بره برای دیدار با نیازهای مشتری ما” آنها نامهای به رئیس جمهور خنجر لسکو. کارگران خواسته است که این مرکز به طور موقت تعطیل تا زمانی که آن را به بازگشت امن در گروه های بزرگ. BIW نگهداری کارخانه و دو کارگر در نهایت آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

یک کارگر ارسال به Facebook در آوریل نوشتن است که او احتمالا مثبت برای Covid-19. “من ضروری کارگر که با این نسخهها کار در یک شرکت است که بخشی از دفاع آمریکا در زیرساخت های حیاتی,” او نوشت. “شرکت گفت: تا به حال دو (2) نفر از کارکنان با تایید موارد Covid-19. ??? وجود دارد حدود 6800 کارکنان بین 4 مکان و امکانات آموزشی است.” (او کاهش یافته است مصاحبه ای با استناد به قوانین اشتغال است.)

جنرال دینامیک در بیانیه ای گفت به رهگیری که دیگر هیچ BIW کارکنان گزارش شده بود مثبت آزمایش نتایج حاصل از آوریل 2 تاریخ مورد دوم گزارش شد. این شرکت با اشاره سوالات بهداشت و ایمنی به وب سایت خود را و گفت: حضور در BIW “که تا به حال بوده است 25-30 درصد از سطح نرمال به دلیل COVID-19 است که در قبل از COVID سطح, امروز, دوشنبه, مه 11.”

مین دموکراتیک دولت Rep. ست بری که رهبری یک کشور بزرگ هیئت در نوشتن دو نامه به BIW نگرانی برای ایمنی کارگر پیشنهاد کرد که این شرکت انگیزه اولیه برای ادامه در شخص کار در مین گیاه برای حفظ سود در هزینه های کارگران است. “BIW صحبت کرده است اغلب مورد نیاز خود را به رقابت با نیروی دریایی دیگر اصل shipbuilder Huntington, Jackson,” بری افزود که BIW “با استفاده از این استدلال به تازگی برای متقاعد کردن قانونگذاران به آنها را با ارائه 45 میلیون دلار فرار مالیاتی به طور خاص برای عملیات خود را و دیگر هیچ کسب و کار مین.”

Smithberger در پروژه نظارت دولت گفت: شرکتها با اعمال نفوذ “تهدید تورم اطراف چین را امتحان کنید و ایجاد ثبات و افزایش” دفاع از بودجه. “شما در حال دیدن برخی از بسیار مضحک, op-eds و گفت که این گروه نمی تواند به استطاعت از دست دادن یک دلار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de