“متهم نباید حضور در تظاهرات”: در پورتلند خارج از زندان نیاز به کنار رفتن حقوق اساسی

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

مقامات فدرال در حال استفاده از یک تاکتیک جدید در نبرد خود علیه معترضان در پورتلند, اورگان: دستگیری آنها در جرائم به عنوان جزئی به عنوان “عدم اطاعت” سفارش به گرفتن یک پیاده رو در اموال فدرال — و سپس به آنها بگویید که آنها نمی توانند اعتراض دیگر به عنوان یک شرط برای آزادی از زندان است.

کارشناسان حقوقی توصیف حرکت به عنوان نقض آشکار قانون اساسی حق مجلس است اما حداقل 12 معترضان بازداشت شده در هفته های اخیر شده است به طور خاص محروم از حضور در تظاهرات و یا تظاهرات به عنوان آنها در انتظار محاکمه در فدرال بزه اتهامات عنوان شده علیه.

“متهم ممکن است حضور در هر گونه تظاهرات, تظاهرات مجامع عمومی یا گردهمایی در ایالت اورگان” متحده یک “منظور تنظیم شرایط از آزادی” برای یک متهم به تظاهر کنندگان در کنار دیگر شرایط مانند ظاهر می شود برای دادگاه تاریخ است. سفارشات در حال امضا توسط قاضی فدرال قضات است.

برای دیگر متهمان این منطقه محدود است و محدود به پورتلند که در آن درگیری بین معترضان و نیروهای فدرال شده اند به طور فزاینده ای خشونت آمیز در هفته های اخیر. در حداقل دو مورد وجود دارد هیچ محدودیت جغرافیایی; یکی از, انتشار سند دستور “آیا شرکت در هرگونه تظاهرات در, تظاهرات, تظاهرات مجامع در حالی که این مورد در حال بررسی است.”

معترضان که توافق کرده اند که برای دور ماندن از بیشتر تظاهرات می گویند که آنها احساس مجبور به قبول آن شرایط به بیرون از زندان.

“آن شرایط به من داده شد پس از برگزاری سلول پس از 14 ساعت” بیلی Dreibelbis بود که به اتهام جولای 24 با “عدم اطاعت از یک نظم قانونی” گفت: ProPublica. “این خیلی قطع و خشک, فقط, ‘این شرایط خود را برای [گرفتن] از اینجا.’

“اگر من آن را من هنوز هم می تواند در برگزاری. آن را واقعا یک گزینه در چشمان من.”

آن را نمی تواند آموخته شود که پیش نویس دستور محرومیت معترضان از پیوستن بیشتر تظاهرات. اسناد و مدارک بررسی شده توسط ProPublica امضا شد توسط یک قاضی فدرال در پورتلند. دادستانی گسترده قدرت را به مجموعه شرایط آزادی برای هر کسی که متهم به جرم و جنایت. آنها به طور معمول دریافت توصیه های از ایالات متحده پیش از محاکمه خدمات بازو از دادگاه های ایالات متحده است که می تواند جمع آوری ورودی از دادستان و دیگران درگیر در این پرونده است. ProPublica شناسایی موارد مختلفی که در اعتراض به ممنوعیت اضافه شد به شرایط انتشار سند آن پیش نویس قبل از آن داده شد به قاضی. آن باقی مانده است معلوم نیست که آیا این محدودیت در اعتراض آغاز شد توسط وزارت دادگستری یا مقامات دادستانی شنیدن این موارد است.

قانون اساسی وکلا گفت مطبوع آزادی از زندان در یک وعده برای جلوگیری از پیوستن به تظاهرات بودند بیش از حد گسترده و تقریبا قطعا نقض متمم اول قانون اساسی حق مجلس است.

“دولت یک بار بسیار سنگین وقتی که می آید به محدودیت در اعتراض به حقوق و در مجمع” اشاره کرد Jameel جعفر از دانشگاه کلمبیا نایت متمم اول قانون اساسی موسسه. “این بسیار آسان تر برای دولت به دیدار که بار آن جایی که فردی اطلاعات در مورد یک تهدید. بنابراین برای مثال آنها می دانند که یک فرد خاص در حال برنامه ریزی برای انجام برخی از فعالیت های غیر قانونی در مورد اعتراض است.”

در طول هفته گذشته دولت فدرال به شدت افزایش تعداد معترضان آن را شارژ فدرال و جنایات — اغلب به صورت خرده جرائم است که طبقه بندی به عنوان فدرال جنحه فقط به این دلیل که آنها رخ می دهد در اموال فدرال. اسناد دادگاه بررسی توسط ProPublica نشان می دهد که بیش از یک سوم از معترضان به اتهام “عدم اطاعت از یک نظم قانونی” که 14 معترضان متهم شدند بین جولای 21 جولای 24 به تنهایی.

از آمریکا وکیل برای اورگان بیلی J. Williams, پاسخ نمی دهند به Marketplace سوالات مورد بود که در ساخت شارژ تصمیم گیری. در مصاحبه اخیر خود با usf football ویلیامز خواست شهروندان محلی به تقاضا است که “افراطیون” که اقدام به شکستن حصار خارج فدرال دادگاه را ترک کنند. “تا زمانی اتفاق می افتد که ما در حال رفتن به انجام آنچه که ما باید انجام دهید برای محافظت از اموال فدرال.”

کریگ گابریل دستیار آمریکا وکیل است که با این نسخهها کار برای ویلیامز اصرار دفتر درک و احترام به حق اعتراض نژادی و بی عدالتی است. “مردم عصبانی هستند. خیلی جمعیت زیادی در حال جمع آوری ابراز عمیق و مشروع خشم با پلیس و سیستم قضایی” گابریل گفت: usf football. “ما از صمیم قلب حمایت جامعه قانون اساسی حفاظت از حقوق به جمع آوری با هم در بزرگ و حتی داد و بیداد کن اعتراضات و تعامل مسالمت آمیز و نافرمانی مدنی.”

گابریل اشاره نمی کند نوشته شده محدودیت در برابر اعتراض که ساخته شده است یک شرط از آزادی برای برخی از کسانی که دستگیر شد.

چندین معترض بودند که اجازه رفتن در جولای 23 به حال ممنوعیت نشان دادن در برابر اضافه شده با دست خود به انتشار اسناد توسط دادرس قاضی John V. Acosta که امضا کردن بر روی آنها بررسی توسط ProPublica یافت. Acosta را پاسخ نمی دهند به Marketplace سوالات.

برای کسانی منتشر شده در جولای 24, محدودیت اضافه شد به اصلی تایپ شده سند هم امضا شده توسط Acosta. یکی از معترضان دستگیر و آزاد شد و پیش از آن در ماه به حال خود شرایط از انتشار اصلاح شده در تفهیم اتهام در جولای 24. اصلاح سفارش امضا شده توسط Acosta, اضافه, اعتراض بان کی مون قبلا گنجانده شده است.

دادرس قاضی John V. Acosta اصلاح حکم دادگاه به منع پورتلند معترض از حضور “اعتراضات مجامع تظاهرات یا تجمعات عمومی در ایالت اورگان است.” متهم به نام redacted توسط ProPublica. (به دست آمده توسط Marketplace)

سه نفر از 15 معترضان متهم در 27 ژوئیه در دستور امضا دادرس قاضی جولی A. Russo هم صریح و روشن در اعتراض به محدودیت های اضافه شده برای آزادی آنها از نظر. (یک نسخه سفارش نشده است ارسال شده به دادگاه فدرال پایگاه داده.) روسیه را نمی پاسخ به Marketplace سوالات.

“من نمی بینم که به عنوان قانون اساسی دفاع,” جعفر گفت. و من برای پیدا کردن آن را دشوار است به این باور است که هر گونه قضاوت خواهد رعایت آن است.”

آیتالله سیستانی را Somil Trivedi گفت: “آزادی باید شرایط مربوط به ایمنی عمومی یا پرواز” — به عبارت دیگر خطر که متهم را دهند. “این است که نه.” او در توصیف این نوشته علاوه بر این از یک اعتراض بان کی مون به انتشار یک سند به عنوان “نوع hilariously خلاف قانون اساسی است.”

علنا تهمت و دولت ادعا کرده است که هیچ مشکلی با این تظاهرات که فوران در پرتلند و دیگر شهرهای آمریکا در پاسخ به مارس 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. دولت در آن گفت: راه اندازی عملیات سخت کوش شجاعت در ماه جولای با استقرار ماموران فدرال صرفا برای محافظت از اموال فدرال از “خشونت افراط گرایان.”

جفری سنگ از دانشگاه شیکاگو دانشکده حقوق گفت که تحمیل یک اعتراض بان کی مون به عنوان یک انتشار بیماری تضعیف تمایز بین محافظت اعتراض و فعالیت های جنایی. “حتی اگر آنها راست است که این مردم بود و در واقع گام فراتر از مرزهای متمم اول قانون اساسی و انجام کاری غیر قانونی این بدان معنا نیست که شما سپس می توانید آنها را محدود متمم اول قانون اساسی درست است.”

حکم دادگاه ممنوع پورتلند معترض از حضور “دیگر تظاهرات, تظاهرات مجامع عمومی یا گردهمایی در ایالت اورگان است.” متهم به نام redacted توسط ProPublica. (به دست آمده توسط Marketplace)

در بسیاری از موارد اتهامات وارد در پورتلند معترضان نزدیک به خود را به حضور در تظاهرات — و نه به هر گونه اعمال خشونت آمیز.

هجده از 50 معترضان متهم در پورتلند در حال متهم تنها از جرایم جزئی تحت عنوان 40 بخش 1315 از ایالات متحده کد. که قانون جرم رفتار خاص (مانند “عدم اطاعت از یک نظم قانونی” و همچنین “رفتار آشوبگرانه”) هنگامی که آن اتفاق می افتد در اموال فدرال و یا در برابر کسانی قرار دارد که اموال. به عبارت دیگر آن را توصیف رفتار است که نمی خواهد در غیر این صورت یک ماده برای یک دادگاه فدرال.

Dreibelbis مانند دیگر معترضان به آنها ProPublica صحبت کرده است گفت که او دستگیر شد که در پیاده رو در خارج از دادگاه فدرال. از آنجا که دولت فدرال صاحب زمین زیر پیاده رو یکی دیگر از معترضان (صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن برای جلوگیری از نفوذ خود را در آینده trial) گفت ProPublica آن را “دانش مشترک” در میان معترضان که پیاده رو بدون رفتن منطقه و تنظیم پا در آن خطرات فدرال دادستان است.

Dreibelbis گفت ProPublica او غلتک-skated به اعتراض, انتظار برای حضور در, فقط به طور خلاصه. او گفت که او به زانو در پیاده رو و توسط ماموران دستگیر شد. (شارژ سند علیه Dreibelbis ارائه می دهد هیچ دستگیری جزئیات.)

بخش 1315 است همان قانون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با استفاده از برای توجیه آغاز فدرال نشان می دهد از زور در پورتلند که دولت گفته است که در نظر دارد به استخدام در شهرهای دیگر که در آن اعتراضات خروشان فلوید پس از مرگ است.

قانون اجازه می دهد تا وزیر امنیت داخلی به مکمل فدرال خدمات حفاظتی نسبتا کوچک آژانس تا حدی مسئول فدرال امنیت ساختمان با اجرای قانون عوامل از بخش سازمان های دیگر (مانند گمرک و حفاظت مرزی).

هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سلف خود, باراک اوباما استناد کرده اند که بخشی از این قانون در گذشته است. اما استفاده از همان قانون به پرونده اتهامات جنایی به نظر می رسد به رمان. دولت اوباما با ارسال “افزایش نیرو” 400 فریم در ثانیه عوامل و ده CBP عوامل به بالتیمور در سال 2015 زمانی که پلیس به قتل و آمریکا موجب ناآرامی های گسترده اما بدون اتهامات در زمینه بخش 1315 خود را در این پاسخ است.

در پورتلند دولت فدرال متکی است فریم در ثانیه و ایالات متحده مارشال برای نوشتن گواهی حسن استفاده را به اتهام معترضان در دادگاه فدرال. اما آن را دقیق سازمان های دیگر در اعتراض مقابل خط: DHS سازمان های ذکر شده در دادگاه شکایت شامل CBP از طریق آن BORTAC واحد تاکتیکی; مهاجرت و گمرک را تحقیقات واحد; DHS’ از هوش و تجزیه و تحلیل, در علاوه بر این به FPS. شکایات نیز استناد مارشال آمریکا و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره که وزارت دادگستری اشخاص.

در اولین هفته از عملیات رایج ترین اتهام علیه معترضان شد حمله به یک افسر فدرال — که در برخی موارد شمارش به عنوان یک جرم و جنایت در اموال فدرال به دلیل معترضان در خیابان ها بودند درخشان لیزر در افسران در داخل دادگاه است. (DHS ادعا کرده است که برخی از افسران ممکن است به طور دائم از دست دادن بینایی خود را, اما به تاریخ 24 جولای جدی ترین آسیب مفصل در فدرال شارژ اسناد یک نماینده که در گزارش دیدن لکه در چشم خود را برای 15 دقیقه پس از لیزر حمله.)

بیش از جولای 23 و 24, اما 10 از 13 نفر افتتاح شد اتهامات تنها از “عدم اطاعت از یک نظم قانونی.” (یکی دیگر متهم بود به اتهام آزار یک مارشال ایالات متحده در حالی که در بازداشت به داخل دادگاه — که در آن او گرفته شده بود پس از بازداشت “عدم اطاعت از یک نظم قانونی.”)

از آن زمان به بعد تقریبا همه موارد را متهم به معترضان حمله یک افسر فدرال (به طور کلی اتهام بزه).

در بسیاری از موارد حمله, فایل های نازک هستند و هیچ جزئیاتی از اتهامات شده حتی برای معترضان متهم در اوایل ژوئیه 6. هیچ پرونده شناسایی اتهام قربانی — یا با نام و یا “شناسه منحصر به فرد” بر روی لباس خود را. (DHS مقامات ادعا کرده اند آن را ناعادلانه توصیف ماموران فدرال در پورتلند به عنوان “ناشناس” از آنجا که آنها به وضوح نشان می دهد شناسایی.)

برخی از حمله به اتهامات اتهام معترضان با پرتاب اشیاء ناشناس در افسران در بدن زره پوش بودند که آسیبی نرساند.

حتی آن دسته از متهمان که به صراحت منع از حضور در تظاهرات قادر به بازگشت به کانون پورتلند ناآرامی به عنوان شرط آزادی آنها. آنها قرار داده شده تحت یک حکومت نظامی (یا از 8 بعد از ظهر تا 6 صبح یا 10 شب تا 6 صبح) و گفت: برو در پنج بلوک از دادگاه دلایل به جز جلسات دادگاه.

کارشناسان گفت که در حالی که محدودیت های که مرتب سازی بر اساس مشترک آنها هنوز هم پرسش برانگیزی قانون اساسی. “هر چند ‘دور ماندن’ سفارشات از یک محل که در آن یک جنایت احتمالی متعهد شده است به طور کلی استاندارد” آیتالله سیستانی را Trivedi گفت: ‘دور ماندن’ سفارشات از اماکن عمومی است که بخشی از مربع های عمومی بیشتر سوال برانگیز است.” اما او و دیگران اذعان کرد که دولت می تواند استدلال که لازم بود برای جلوگیری از تخلف است.

آنها را دیدم هیچ مشروع و منطقی برای یک پتو ممنوعیت تظاهرات.

“گمان می کنم دولت می تواند استدلال می کنند ‘شما نافرمانی یک مامور اجرای قانون در یک تظاهرات و ما اصلا به شما اعتماد به آن را انجام دهد, دوباره,'” Trivedi گفت. اما انتشار اسناد و مدارک در حال حاضر دستور متهمان که آنها مجاز به شکستن هر گونه قوانین در حالی که در انتظار محاکمه است.

“اگر آنها می خواهند به می گویند: “نمی شکستن یک قانون دوباره’ آنها در حال حاضر گفت که” Trivedi گفت ProPublica. “فراتر از آن است که تنها بخشی که در سمت چپ خواهد بود نه به شما اجازه ورزش اول خود را اصلاح و درست است.”

Driebelbis بخشی باید در حال حاضر سازمان دیده بان تظاهرات ادامه بدون او. “من کار در سراسر آب از تظاهرات و من می توانم آن را ببینید هر” او گفت ProPublica. “من اعتراض از این طرف.”

او عجله به روشن است که او معنی نیست که او با حضور در یک اعتراض در تخلف از دستور دادگاه است. “نه اعتراض! هیچ اعتراض در یک حزب. اما من وجود دارد در روح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de