عزیز جو بایدن در اینجا به همین دلیل شما باید انتخاب کنید الیزابت وارن به عنوان همسر در حال اجرا

Democratic presidential candidate Sen. Elizabeth Warren, D-Mass., second from left, speaks as fellow candidates businessman Tom Steyer, left, former Vice President Joe Biden and Sen. Bernie Sanders, I-Vt., right, listen, Tuesday, Jan. 14, 2020, during a Democratic presidential primary debate hosted by CNN and the Des Moines Register in Des Moines, Iowa. (AP Photo/Patrick Semansky)

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن چپ و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بحث میزبانی سی ان ان و دس Moines ثبت نام در Des Moines, آیووا, on Jan. 14, 2020.

عکس: پاتریک Semansky/AP

عزیز جو بایدن

اگر شما در ماه نوامبر برنده شما خواهد بود 78 ساله در مراسم تحلیف — قدیمی ترین فردی که تا کنون برای ورود به کاخ سفید است.

با عرض پوزش به بلانت اما آماری جداول نشان می دهد وجود دارد یکی در پنج شانس شما ممکن است آن را به پایان دوره اول. (در حفظ و انجام این تمرینات!)

رای دهندگان رو خواهد شد توجه بیشتر از حد نرمال به کسی که شما تصمیم به انتخاب خود را به عنوان معاون نامزد ریاست جمهوری — و وارث آشکار است. بر خلاف اکثر قبلی انتخابات ریاست جمهوری که شما انتخاب می کنید به نامزد خود را به عنوان همسر در حال اجرا در سال 2020 واقعا مهم نیست. این می تواند یکی از مهم ترین معاونت میدارد در تاریخ آمریکای مدرن.

تا کنون شما گفته ام شما برنامه چیدن یک زن است. و اگر برخی از نشت از مبارزات انتخاباتی خود را به اعتقاد بر این, این چهار تن از برترین دوندگان و دوچرخه سواران: Elizabeth Warren, کامالا هریس, Stacey آبرامز و ctq.

همه آنها توانمند سیاستمداران است. هریس ماهر مفتش; آبرامز, رای گیری حقوق’ قهرمان; Klobuchar های دو حزبی Midwesterner.

اما از آن است که وارن که خارج از غرفه را از بقیه است. اگر شما بودند به او ارائه VP حافظه سناتور از ایالت ماساچوست است گفت: بدون تردید است که او می خواهد آن را قبول کند.

شما باید مطمئن است که ارائه. و آن را به زودی.

البته من خودم دستور کار در اینجا. مانند بسیاری از دیگران در سمت چپ این دلیل من می خواهم وارن روی بلیط است برای نگه داشتن شما را در چک در حالی که همچنان به فشار برای سیاست های جهانی مانند مراقبت های بهداشتی برای پایان دادن به filibuster و مالیات بر ثروت. او مترقی; شما نمی.

اما در اینجا چیزی است: با وجود ساده دلایل که چرا شما باید می خواهید خود را به عنوان همسر در حال اجرا بیش از حد.

او محبوب است. بله شما کاملا به ضرب و شتم او را در دموکرات در انتخابات مقدماتی — از جمله humiliatingly در چمن خانه ماساچوست.

در نظر گرفتن آخرین نظرسنجی ها ، با توجه به Axios یک بررسی جدید در نوسان کلید ایالت میشیگان و ویسکانسین راه اندازی شده توسط اهدا کنندگان از عمل رنگ یافت وارن به “کلی نامزد به ضرب و شتم” در میان پتانسیل معاون ریاست جمهوری نامزد با “سازگار ترین حمایت در میان سفید و سیاه و سفید رای دهندگان در هر دو کشور.” او حتی outpolled هریس در میان رای دهندگان سیاه.

در ضمن یک YouGov/اقتصاددان در سراسر کشور نظرسنجی از رای دهندگان دموکرات در بر داشت “یک زن ظهور به عنوان یک انتخاب روشن: ماساچوست سناتور الیزابت وارن” که “منجر در هر گروه سنی و با هر دو مردان و زنان است.” او نیز اتفاق می افتد به ششمین محبوب ترین دموکرات در ایالات متحده — شما پنجم! — و محبوب ترین زن در حزب.

آمده ماه نوامبر و به خصوص در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را #MAGA فرقه شما در حال رفتن به نیاز به یک شاداب و پر انرژی دموکراتیک پایه پشت سر شما. در عین حال با وجود خود قابل توجه اولیه پیروزی تنها در یکی از چهار خود را حامیان می گویند آنها “بسیار” مشتاق در مورد نامزدی خود را. مبارزات انتخاباتی خود را تظاهرات بودند, اجازه دهید صادقانه رقت انگیز امور در حالی که وارن کشیده در سرریز جمعیت از تشویق طرفداران و selfie-takers. “وارن تسلط هنر نقاشی هزاران نفر به تظاهرات” اشاره کرد آسوشیتد پرس در سپتامبر گذشته.

وارن دارای جذابیت, مردم, مهارت های مشترک را لمس کنید. طبقه کارگر سفید مردان ممکن است خود را با بزرگترین طرفداران; کالج تحصیل زنان سفید پوست هستند او. و زن ستیزی او تا به حال برای تحمل و قدرت تا کنون ممکن است یک مشکل در انتخابات عمومی ، “مانند بسیاری از زنان” خود را سابق کاخ سفید همکار جنیفر پالمیری (دهانه) با اشاره به در بوستون گلوب هفته گذشته “او می تواند حتی بیشتر موثر است که او را به مبارزه برای شخص دیگری غیر از خودش — پس از آن رای دهندگان را دریافت نمی مضطرب در مورد تمام است که جاه طلبی او دارد.”

او مترقی است. شما صرف مقدار اولیه کمپین سطل زباله مواضع او (و برنی ساندرز!), اما شما ممکن است نیاز به یک پیشرو در بلیط خود را آمده ماه نوامبر. Klobuchar است که به حق شما; آبرامز نیست بنابراین مترقی در برخی از مسائل اقتصادی و هریس ممکن است بسیار لیبرال رکورد رای گیری به عنوان یک سناتور بود اما دور از “مترقی دادستان” در کالیفرنیا.

آن وارن است که خود را از پل به سمت چپ از حزب او ارائه می دهد ایدئولوژیک تعادل شما نیاز دارید. بله نیاز دارید! وجود تعدد دلایل چرا هیلاری کلینتون از دست رفته در سال 2016. اما تعداد ساندرز-به-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان به او صدمه دیده است; تعداد جیل استین رای دهندگان به او صدمه دیده است; تعداد در سال 2012 به اوباما رای دهندگان که در خانه مانده او صدمه دیده است.

چگونه می خواهید برای جلوگیری از هر یا همه از که از اتفاق می افتد دوباره — با نادیده گرفتن سمت چپ ؟

ساندرز خیلی قدیمی است و بیش از حد مرد به همسر خود را در حال اجرا پس از وارن بعدی بهترین گزینه است.

او کردم یک طرح. وارن یک طرح برای (تقریبا) همه چیز — و اغلب قبل از هر کس دیگری. او عمده بود نامزد ریاست جمهوری به تماس برای استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از خواندن هر صفحه از 448-صفحه مولر گزارش. او برای اولین بار نامزد به انتشار یک برنامه ریزی دقیق برای مقابله با شیوع کروناویروس. او همچنان به صدای بلند و بی امان در مورد “اقدام دولت” به “صرفه جویی در زندگی می کند و برای نجات اقتصاد ما.”

آیا این شخصی که شما می خواهید توسط سمت خود را نه فقط در اتاق کار, اما به عنوان شما را برای کار در میان یک بحران بی سابقه? است وجود دارد یک دقیق یا بیشتر صالح نامزد خارج وجود دارد ؟ و نمی صلاحیت آنچه شما در حال تلاش برای ارائه به مردم آمریکا پس از چهار سال از Trumpian هرج و مرج و اختلال? این شانس خود را به ضد مک کین. به یاد داشته باشید که چگونه خود را رفیق اواخر سناتور ایالت آریزونا پرده برداری ساده لوحانه و بی حد و حصر سارا پیلین به عنوان همسر در حال اجرا 17 روز قبل از سقوط مالی ؟ اعلام wonkish وارن خود را به عنوان همسر در حال اجرا یک ماه پس از اعلام اضطراری ملی را مخالف دقیق پیام به عنوان مک کین در سال 2008.

شاید با اشاره به سن خود را و سلامت شما گفته اند — به درستی! — در بیش از یک مناسبت است که فرد شما انتخاب خود را به معاون رئیس جمهور به “آماده در یک روز به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

در صورتی که کلید خود را نیاز — و من فکر می کنم باید آن را — و سپس آن را به الیزابت وارن. آن را فقط به شود. او readier از بقیه است. او حتی readier از شما جو.

صمیمانه

مهدی حسن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de