دین McDermott Scolds طرفداران در میان Tori Spelling واکنش: ‘توقف کشیدن همسر من,’

قرار دادن پای خود را پایین. دین McDermott ایستاده بود تا برای همسر Tori Spelling پس از او مواجه واکنش برای شارژ نزدیک به 100 دلار برای چت تصویری با طرفداران.

این تخفیف فاحش دهنده ستاره 53 ساله در زمان به Instagram روز چهارشنبه 8 آوریل به آدرس جنجال و بدحجابی متنفر برای “کشیدن” را BH90210 آلوم, 46, زمانی که او به سادگی “ارائه برای خانواده اش است.” McDermott ابراز ناامیدی خود را در این طرفداران که واکنش منفی به گران فرصت برای تقریبا ملاقات او تکون دادن انگشت در دوربین او ثبت پیام خود را.

“من خودم نیاز به آمدن به همسر من دفاع دوباره. من واقعا نا امید چون او را از ابتلا flack و کشیده برای انجام زندگی می کنند ملاقات و خوش آمد می گوید. مردم ناراحت هستند که با توجه به وضعیت کنونی که ما در آن هستیم — در این مستند برای coronavirus — که او را شارژ مردم پول برای انجام یک ملاقات و خوش آمد می گوید,” سابق خرد کانادا میزبان آغاز شد. “یک شرکت با نزدیک شدن به او و فکر کردم هی چه یک ایده عالی” چرا که هر کس روی زمین افتاده و همه نیازهای سرگرمی. چرا باید یک ملاقات و خوش آمد می گوید به برخی از سبک سری و برخی از سرگرم کننده و برخی از شوخ طبعی و عشق به این وضعیت؟”

زمانی که املا اعلام چت تصویری پروژه دو روز قبل از طرفداران شد و سریع برای متهم کردن بازیگر “خودخواه” رفتار در سراسر جهان در طول یک بیماری همه گیر. پس از اقدام به رزرو یکی از 20 نقاط در دسترس برای دیدار با درست Tori آلوم یک فن به نام او به صورت “هنوز در فکر چگونه برای به دست آوردن پول از ما” در حالی که “مردم در حال مرگ هستند.” دیگران به رسمیت شناخته شده است که املا بود فقط تلاش برای نگه داشتن خانواده خود را شناور در این نامشخص زمان.

“او هیچ کار برای رفتن به, پس چرا او می تواند کار نمی کند از خانه و انجام زندگی می کنند ملاقات و خوش آمد می گوید با طرفداران و برخی از آنها را نور و عشق و برخی از سرگرم کننده؟” McDermott خواسته خود دفاعی تصویری. “وجود دارد مشاهیر متعدد وجود دارد که در پست مسائل و اثرگذارندهها که در خارج وجود دارد پول هر روز. اما بدون اجازه کشیدن Tori Spelling, اجازه دهید او را به یک زمان سخت است.”

Dean McDermott Defends Wife Tori Spelling After Meet and Greet Backlash
Tori Spelling و دین McDermott. استوارت کوک/فاکس/Picturegroup/شاتر

به عنوان او ادامه داد: برای پاسخ به واکنش در برابر همسرش, McDermott خود را مطرح صدا و jabbed یک انگشت اتهامی به سمت دوربین. “همسر من یکی از سخت ترین کار زنان در کسب و کار,” او اضافه شده است. “او است که به سادگی ارائه برای خانواده اش پس همه نیاز به عقب نشینی و فقط یک نفس و آرامش. من نمی دانم که چگونه بسیاری از بار من تا به حال به اینجا و به مردم بگویید به خودت … Tori Spelling, همیشه, همیشه متنفر و کشیده می شود.”

در اوایل سال جاری املایی در زمان گرما برای یک عکس از او 8 سال دختر قدیمی, Hattie که برخی از طرفداران فکر فرهنگی حساس است. “هتی تبدیل شده است McQuisha در Cheeto فرمت ناخن،” 90210 ستاره زیر نویس یک عکس از دخترش در یک, سبز, bandana با Cheeto گرد و غبار بیش از همه انگشتان خود را. در آن زمان املایی بود مجبور به عذر خواهی برای چه به نظر می رسد به یک شوخی نژادپرستانه.

“من باید فکر کردن در مورد چگونه آن را می تواند درک شده اند و به غلط قبل از من ارسال شده است. در من نیست.” او توضیح داد که در ماه مارس است. “من واقعا متاسفم.”

McDermott و املا گره خورده گره در مارس 2006 و تجدید عهد خود را چهار سال بعد. همراه با Hattie آنها به اشتراک بگذارید بچه ها لیام, 13, استلا, 11, فین, 7, و, کمال, 3.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>