“Dead on Arrival”: n. y. A Fire Chief را COVID مجله


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

سیمون Ressner یک گردان با رئیس اداره آتش نشانی نیویورک مستقر در مرکز بروکلین. بیست و پنج سال پیش این گروه با نام مستعار نیویورک دلیرترین در زمان اضافه شده نقش و مسئولیت پاسخگویی به شرایط اضطراری پزشکی تماس. امروز آتش نشانان را به برخی از 300,000 یک سال اجرا می شود.

هفته گذشته ما خواسته Ressner, 60, برای حفظ یک غیررسمی در خاطرات خود آخرین 24 ساعت شیفت, a tour of duty آغاز شد که در ساعت 9 صبح روز جمعه, آوریل 3.


“10-37 کد 1.”

این آتش نشانی مختصر برای “dead on arrival.” کلمه چنین دشوار تماس کراکل بیش از آن نصب رادیو در انفجار.

یکی از موتورهای فقط از یک 10-37 کد 1 و یک آتش نشان است که در درب دفتر من. او دست مرا چه به نام “زنگ بلیط” و می پرسد برای یک منبع جدید از ماسک محافظ.

“نیاز به چهار” او می گوید که اگر درخواست برای برخی از پول برای آب نبات.

سوال من در مورد اجرا. “او تا به حال یک تب من رسیده و او را لمس کرد و او خیلی گرم است.”

من دست او را چهار N95 ماسک گرفتن یک ضد عفونی مداد از روی میز و علامت گذاری بر روی موجودی ورق: “موتور 235, جعبه, محل, 431, Madison, بین خیابان Nostrand خیابان و بدفورد خیابان.”

آن را در اطراف گوشه از ایستگاه اتش نشانی و آنقدر نزدیک است که من می تواند راه رفتن به دفتر من را عقب پنجره و دیدن ساختمان. داخل یک 83 سال با خانواده در این نزدیکی هست فقط درگذشت. فقط در خارج از پنجره من.

در حالی که من در تلاش برای دریافت کنید که برای ثبت نام من از شنیدن چند بیشتر 10-37 کد 1 سیگنال در آمده است. همانطور که من نوشتن این, در عین حال یکی دیگر. تن از افسر در رادیو گزارش سیگنال matter-of-fact — نه جدا بیشتر در امتداد خطوط از “بله یکی دیگر.”

10-37 کد 1. یکی دیگر از یک دقیقه بعد.

من شروع شیفت من در ساعت 9 صبح من با شتاب سفید کننده پاک از قوطی پاک کردن کامپیوتر, صفحه کلید, ماوس, تلفن, میز و 20 دیگر مکان های که در آن من می توانید تصور کنید کسی قرار دادن دست خود را.

من به عنوان فرمانده گردان 57 از FDNY واقع در بدفورد-Stuyvesant بروکلین. Bed-Stuy است که در طول تاریخ آفریقایی-آمریکایی محله که دیدم جمعیت آن رشد در طول زمان هنگامی که تعداد زیادی از سیاه پوستان جنوب مهاجرت شمالی ترک کشاورزی کار ظاهرا شغل بهتر. در چند سال گذشته در آن قرار گرفته است عمده gentrification اما هنوز هم باقی می ماند فرهنگی و جمعیتی یک آفریقایی-آمریکایی محله با سابقه دو بار سخت و غنای فرهنگی. از آنجا که تقریبا تمام کشور صدمات گذشته همواره آمار محله های فقیر بدترین, من تعجب می کنم که این بدترین وضعیت COVID-19 رفتن به دنبال دارد و برای چه مدت.

سیمون Ressner. (حسن نیت ارائه میدهد سیمون Ressner)

من یک مامور اتش نشانی در اینجا 25 سال پیش و در حال حاضر بازگشت و به عنوان رئیس نسبت به پایان زندگی حرفه ای من. من فکر کردم که بازمانده سپتامبر. 11 سال 2001 خواهد بود بخشی از تاریخ من می خواهم بگویم نوه اما COVID به وضوح غلبه که حتی فاجعه آمیز و دلخراش روز. این بخش از دست 343; حداقل 50 از آنها مردم از من می دانستم که از جمله من رئیس دنیس صلیب. او به من آموخت که چگونه به مبارزه با آتش سوزی بلکه چگونه به بادبان قایق و پس از مرگ او بیوه اش به من داد استفاده از 25-پا کاتالینا.

من با تمرکز بر کار من نظارت بر چهار موتور شرکت و دو نردبان شرکت از 57, اما من هم یک مراسم از چک کردن اعداد: نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت آمار روزانه; جانز هاپکینز وب سایت در سراسر جهان اطلاعات در COVID موارد و مرگ و میر. من به سرعت محاسبه, مرگ, درصد گرفتن راحتی زمانی که من پیدا کردن نرخ زیر 2 درصد در جایی. اما این صبح جهان آمار و ارقام نشان می دهد نرخ 5.23% بنابراین من سعی می کنم و خودم را متقاعد کند که آن را به دلیل ناهنجاری های ایتالیا و اسپانیا.

اما حقیقت این است که آن است که در اینجا در ایالات متحده که در آن درصد در حال بالا رفتن و اینجا در شهر نیویورک که در آن اعداد به سمت ژرف. من هر روز خواندن اعلامیه ای در نیویورک تایمز به خودم یادآوری کنم از این درد که خانواده تحمل در راه است که محاسبه درصد نمی تواند. اما من در انتظار است. من می خواهم برای دیدن کسانی که میله در نمودار دریافت به طور چشمگیری کوتاه تر است.

دیروز من وظیفه بود با تصویب در بیمارستان و خانه سالمندان درخواست به استفاده از خیابان های اطراف ساختمان های خود را برای ساخت چادر برای سرریز بیماران. حدود ساعت 11 صبح من دریافت اولین درخواست چند به استفاده از خیابان برای یخچال تریلر برای ذخیره انباشته شدن بدن. در حال حاضر من می تواند جدا شود به اندازه کافی برای انجام این کار به دنبال در خیابان ابعاد تریلر اندازه و مکان و شیرهای ورودی به ساختمان به منظور آن را به کار. آن را به من طول می کشد و پنج دقیقه به نگاهی که اطلاعات و ایمیل بازگشت “FDNY هیچ اعتراضی.” و سپس چند درخواست برای اطلاعات بیشتر و تریلر. “FDNY هیچ اعتراضی.”

ساده به عنوان که ما تایید یخچال سازی در خیابان از کسی نسبی است.

من صرف بخش زیادی از صبح روز جمعه ایجاد توازن نیروی انسانی در آتش شرکت در این گردان و همچنین 31 گردان در مرکز شهر بروکلین. نیروی انسانی را تبدیل به یک چالش زیرا این صبح وجود دارد 1,056 آتش 686 اورژانس کارگران و 115 FDNY غیرنظامیان مظنون به COVID-19 عفونت; 241 آتش پرسنل 74 اورژانس و 23 غیرنظامیان تایید شده است. آتش سوزی شرکت هایی که به طور معمول 20 نفر در فهرست خود را در حال پایین به 11 و بنابراین ما حرکت مردم از شرکت هایی که شانس بهتری برای آن دسته از شرکت هایی که در حال تخلیه شده است. حتی در حال حاضر هنوز هم وجود دارد یک مقدار عادلانه از درهم مدارک برای مقابله با.

پس از من سر پایین به رئیس خودرو و شروع بعدی ضد عفونی مراسم. آتش نشانان با اطمینان من است که آن را انجام شده است اما آنها جوان هستند و من نیستم. و آنها به وضوح نمی درک واقعی خطر مواجه هستیم با هر تماس با یکدیگر و هر یک پاسخ برای آتش سوزی و موارد اضطراری.

من سعی می کنم برای انتقال یک “10-18” به عنوان سریع که من می توانم هنگامی که موتورهای یا کامیون ها در پاسخ به یک آتش. که سیگنال به من اجازه می دهد به نگه داشتن یک موتور شرکت و یک نردبان شرکت در صحنه و از بین بردن باقی مانده از سه یا چهار شرکت و آنها را به بازگشت به خانه های خود. من این کار را برای محدود کردن مقدار زمان آتش نشانان با قطع با یکدیگر صحبت ابتلا تا همه به طور معمول انجام می شود آرنج به آرنج. سریع تر دریافت کنم “18” کردن سریعتر من می توانم نگه داشتن آنها را از هم جدا.

صدای صحبت

حدود ظهر من تماشای رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روزانه توجیهی بر روی کامپیوتر من. من هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال یک تماس آتش, اما من می توانم شنیدن آژیر آمبولانس به طور منظم. از مردم بپرسید که چگونه من می توانم بگویم چه نوع آژیر آن است و من می دانم که من باید به فکر می کنم در مورد آن: این عدم وجود هوا شاخ (انفجار trumpetlike صدا) از ما کامیون و غیاب “rumbler” که اداره پلیس نیویورک استفاده می کند. من قطعا می توانید بگویید. یکی دیگر از آژیر در فاصله — no air horn هیچ rumbler. این اورژانس است.

هنگامی که شما کار 24 ساعته شیفت آن اغلب آسان به اشتباه در مورد چه روزی از هفته است. اما با COVID من می دانم که هیچ ریتم برای هر کسی در هر نقطه. من خودم زمانی که من بپرسید به جهنم همسر من, “آنچه که در این آخر هفته؟” هیچ آخر هفته, هیچ, آغاز هفته. چه TGIF معنی کنه ؟

برای همسرم, Moy بار است که ویرانگر است. او یک حسابدار برای برنامه ریزی شهری شرکت و مانند همه همکاران خود در حال کار از خانه. آن است که او به همه چیز مورد نیاز برای یک PPP (حقوق و دستمزد طرح حفاظت). سریع تر آنها دریافت پول بیشتر احتمال دارد او شرکت می تواند زنده ماندن. او این همه در حالی که مراقبت از او 91 ساله که با ما زندگی می کند و رنج می برد از پیشرفته زوال عقل است.

پس از 9/11 او با حضور در هر تشییع جنازه من شرکت شش در همه. و در “عادی” سال او را تحمل کرده است همه از انزوا و ترس و سختی که یک عضو خانواده فعال-وظیفه آتش نشان می تواند به مقابله با. من هرگز تصور در ما عمر ما خواهد بود در مواجهه با آنچه که در اصل بین المللی طاعون. در اواخر ماه فوریه ما هنوز هم نمی تواند تصور کنید در یک جهان که در آن خیابان های نیویورک در حال خالی در طول یک ساعت یک عجله. یا جهانی که در آن سال پس از نیاز به نگرانی در مورد عفونت به دلیل آسیب ریه ها من تا به حال رنج می برد در 9/11 — من می خواهم یک بار دیگر ترس است که من می تواند از مرگ یک ویروس! با رفتن به محل کار.

بینی من شروع به خارش. صورت خود را لمس نمی!!

حسن نیت ارائه میدهد سیمون Ressner

تا این اواخر آتش نشانی قادر به تغییر و تعویض شیفت در راه است که منجر به افراد مختلف کار با هم در یک تصادفی است اما دستور داده است. اما با گروه پاسخ به COVID ما برگزار شد به چهار جوخه های A B C و D. هر کس در هر گروه کار می کنند با همان مردم هر زمان خود نامه آمد تا در تقویم. ایده این بود که اگر وجود دارد یک فرد مثبت برای COVID در یک گروه خاص را تنها بر آن گروه خاص به عنوان مخالف به آلوده کردن هر کس در این شرکت است.

در ابتدای شیوع اگر کسی تست مثبت بوده و در تماس نزدیک با دیگر اعضای آن بودند به کارگردانی قرنطینه. به سرعت آن را تغییر داد از آنجا که تعداد زیادی از مردم تست مثبت شد و به سرعت در حال افزایش. در عرض یک هفته این گروه تجدید نظر پروتکل و کارگردانی است که کاربرانی که در تماس با یک مشکوک یا شناخته شده مثبت همکار باید به کار ادامه خواهد داد مگر اینکه آنها به نمایش گذاشته علائم. اگر علائم آمد در آنها می تواند قرار داده شده در پزشکی را ترک کنند. در “زودتر” روز همه گیر همه ما اعتقاد بر این است که شما تنها مسری اگر شما تا به حال علائم. و اگر چه ما در حال حاضر می دانیم که این مورد به نیروی انسانی نیاز دارد به طوری که بدون مثبت تست ما همچنان به کار تا زمانی که ما علائم و یا اگر ما طولانی مدت تماس نزدیک با فردی که دارای تست مثبت.

موقت اثر ورزش

سازمان آتش نشانی شروع به گرفتن در پزشکی, تماس, در سال 1995 به منظور کمک به بهبود زمان پاسخ به موارد اضطراری جدی پزشکی با ارائه نجات بخش مراقبت از آتش خدمه در حالی که در انتظار حمل و نقل و پیشرفته تر مراقبت های پزشکی اورژانس. به عنوان یک نتیجه, همه آتش نشانان در حال آموزش دیده برای ارائه برخی از درجه ای از مراقبت های پزشکی اضطراری از جمله استفاده از یک ضفبرلترس. اما چند صد زمان آتش نشانان در حال سابق اورژانس پرسنل که در حال انتقال به حفاظت از آتش از طرف گروه. با تعداد COVID موارد تسریع روزانه برخی از کسانی که مطلب بسیار آموزش دیده آتش نشانان آورده شده است به مکمل اورژانس.

در پزشکی اجرا می شود, آتش نشان, نقش, برای ارائه به بیمار ارزیابی اولیه حمایت از زندگی و کمک های اولیه و در صورت نیاز انجام CPR تا بهتر آموزش دیده کمک می رسد. آنها با پوشیدن دستکش و اداره تنها آنچه به نام BVM تلاش های احیا: کیسه شیر, ماسک اساسا دست ماساژ و یک دستگاه برای دریافت اکسیژن به ریه ها. آتش سوزی شرکت حمل و نقل مردم به بیمارستان.

کسانی که نجات بخش پروتکل منتقل حدود یک هفته پیش. ما همیشه تلاش برای احیای بیمار و انجام CPR و هنوز هم انجام دهید. اما در حال حاضر تلاش ما محدود به 20 دقیقه و بنابراین اگر وجود دارد خود به خود پالس یا defibrillation ناموفق است ما بس. استثنا است برای آنچه که به نام “آشکار مرگ” مانند دقت mortis, تجزیه تجزیه.

حسن نیت ارائه میدهد سیمون Ressner

در بعد از ظهر من دریافت یک تماس تلفنی از آتش عملیات مرکز فرماندهی “چگونه بسیاری از N95 ماسک شما را در سهام ارشد ؟ ما در حال انجام روزانه شمارش.” من به او بگویید حقیقت — 84 — و یک صدای شاد می گوید: “بسیار خوب شما در شکل خوب ، ایمن ماندن در خارج وجود دارد.”

همه ما آن را می گویند همه ما معنی آن را, اما من می دانم که در آن است به عنوان رئیس جمهور می گویند “aspirational.” یک ماه پیش من فکر کردن در مورد چگونه به تعجب همسر من, برای ما 30th anniversary. شاید سان فرانسیسکو یا لندن. چه عجیب و جالب. در 7 آوریل سالگرد من من بازگشت برای من بعد از 24 ساعت در تغییر است.

یکی دیگر از آژیر: هیچ air horn هیچ rumbler. EMS. ناهار آماده است.

در اورژانس کار می کنند اگر ذهن خود را و یا حداقل رفتار خود را نمی توانید تنظیم کنید به آنچه که در واقع اتفاق می افتد و برای مقابله با آن به عنوان آن است که شما به سادگی نمی تواند کمک به هر کسی. بنابراین به طور منظم ریتم 10-37 کد 1 بیشتر ثبت نام به عنوان یک clear-eyed یادآوری از آنچه که در حال مواجه است. آتش نشانان این تنظیم در بسیاری از حوادث: آتش سوزی, حوادث, سقوط, حوادث ساخت و ساز و غیره. اما پس از آن وجود دارد این است که یک تغییر به جهان است که نه غم انگیز هر روز و یا حتی هر هفته.

در سال 2019 وجود دارد 66 افرادی که کشته در آتش سوزی در نیویورک در یک سال! بنابراین شما مقابله با آتش سوزی جراحی خود را, احساسات, شادی کردن در عمل تشخیص از دست دادن اما پس از آن وجود دارد چیزی است که به نظر می رسد یک فرصت است. من کاملا مطمئنم که در پایان از 24 ساعت این تغییر وجود خواهد داشت حداقل 66 تماس که من شنیدن در رادیو برای COVID مربوط به مرگ و میر.

وجود ندارد یک نقل قول درباره ابتذال شر ؟ رادیو می رود دوباره: ’10-37.’

در ناهار برای همه آرزوی من برای منزوی از همه من ماندن طولانی تر از من باید به خاطر خنده بود و تسکین دهنده است. پنج مرد جوان با برخی از ترس اما به طور عمده قدرت و جوانی خود را روانی طرف است.

به زودی این جوان آتش نشان است که حال کردم ماسک از من زودتر بود. “من نیاز به چهار است.” من از او بخواهید اگر بیمار شد و یک فرد مسن. “بله و او واقعا نازک” او به من می گوید. من می گویم که شاید آن را یک بیمار سرطانی و مطمئن شوید به اندازه کافی او دست من اعزام بلیط و راست وجود دارد که می گوید: “بیمار دارای سرطان است.”

من سوال ها در بخش به منظور حفظ من حس همدلی و در بخشی به تسکین ترس من. من باشه حتی اگر من بیش از 60. من باشه چون من اصلا سرطان است.

“10-37 کد 1.” من واقعا از دست دفعات مشاهده شده است. در یک نقطه در حالی که تماشای نورا اودانل در خبر من از شنیدن چند 10-37s. آن را احساس می کند مانند زمانی که برف می بارد به چشمان شما کمی نیش یک چشمک زدن کمی نیش.

دلهره آور منحنی

پیام از ایالت نیویورک را به کمیسیون بهداشت و درمان نقش 50th زمان. خفیف ادب حتی مطلوب او حمایت اجتماعی از فاصله به عنوان اگر او گفتن بچه های جوان برای به اشتراک گذاشتن اسباب بازی های خود را در گودال ماسهبازی.

بازگشت از یک آتش اجرا می بینیم دو اندازه شهر, اتوبوس, قایقرانی پایین Nostrand خیابان. وجود دارد مردم نشسته در سراسر, و بسیاری از نشستن به طور مستقیم در کنار یکدیگر است. که یک اتوبوس با 25 افرادی که ممکن است آلوده 40 که پس از آن ممکن است آلوده 80 بیشتر. من یک مهندس آموزش دیده و همچنین به عنوان یک آتش نشان و ذهن من تصاویر این منحنی نمایی از کلاس ریاضی: بیرحمانه تند و تندتر در طول زمان است.

زمانی که من به بدفورد-Stuyvesant بیش از دو دهه پیش از آن در نظر گرفته شد سخت و مکان خطرناک است. و آن را سخت و مکان خطرناک است. قتل از طریق سقف. اما از آن همه ما را می خواستم. هر کسی که مشغول به کار در اینجا در واقع تا به حال به کسی که می دانید به منظور اختصاص داده شود — “قلاب” کسی که می تواند از یک رشته یا دو.

آتش نشانان می شود که در آن عمل است نه به این دلیل که بی عاطفه هستند و یا بی پروا اما از آنجا که ما می دانیم که شما نمی تواند به خوبی در این بدون در واقع آن را انجام می دهند. در طول زمان مقابله با آتش سوزی چیزی است که ترکیبی از هنر و علم و عمیق ترین فيزيولوژيكي از عملکرد انسان تحت استرس است. آن را هیجان انگیز می شود در اینجا در ’90s این یک محل عالی برای یادگیری این کار, اما من به یاد داشته باشید همیشه احساس این حس بلندی تهدید. یک محله خطرناک پر شده brownstones خسته قاب خانه ها و بلوک ها و بلوک های مسکن عمومی چیزی است که آگاهی شما می توانید تعیین کمیت و مدیریت. COVID است بیش از حد بزرگ و بیش از حد پویا. حتی 24 ساعت اخبار می تواند به یک حس از زمان عبور. شماره من تو را دیدم قبل از شام شد تا با چند صد من راه می رفت پای سیب و به طبقه بالا رفت.

این نیست, آتش نشانی, این احساس بیشتر شبیه خدمه در یک کشتی در حال غرق شدن به شدت در تلاش به بار قایق در حالی که آب می شود و تا کنون نزدیک تر است.

من آرزو می کنم من تا به حال گرفته شده از یک قطعه از پای.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>