د Blasio را آتش سرکوب است همان خشونت “کیفیت زندگی” Policing کردم که ما در اینجا در وهله اول

Police officers react as a firework is thrown in their midst during a protest in the Brooklyn borough of New York, Saturday, May 30, 2020. Demonstrators took to the streets of New York City to protest the death of George Floyd, a black man who was killed in police custody in Minneapolis on May 25. (AP Photo/Seth Wenig)

افسران پلیس واکنش نشان می دهند به عنوان یک اتش انداخته است در میان آنها در جریان اعتراض در بروکلین, n. y., on May 30 سال 2020 است.

عکس: ست Wenig/AP

چند شب پیش در حالی که راه رفتن به خانه در تاج ارتفاعات محله بروکلین, نیویورک, من تا به حال به پرش دور از شعله های کوچک آتش بازی, آمیزش در تقاطع با آپارتمان من. این بچه های جوان که می, مجموعه, اگر خاموش شد پرش از جرقه بیش از حد. من خندید آنها خندید و من به خانه رفت. من بپرسید که کجا و چگونه آنها می خواهم تهیه این اتش بازی چون من نه در عادت از درخواست از مردم که دسترسی به کالای قاچاق است.

من درک می کنم که بسیاری از نیویورکی ها کمتر خوش بینانه در مورد دراماتیک سنبله در آتش بازی پررونق در سراسر شهرستان nightscape. با توجه به شهر داده بودند 1,680 شکایت در مورد غیر قانونی آتش بازی در نیویورک بین ماه های ژوئن 8 و 15 ژوئن در مقایسه با فقط 12 برای معادل آخرین دوره سال است. هنوز از تلفن های موبایل از آسمان چنین شکایت ها مساوی با میل برای نمایش پس از ماه از بیماری همه گیر مستندات در پی شبانه انفجار صالح زاد نژادپرستی خشم در برابر پلیس.

من هرگز درخواست کسی را آشفته یا ناراحت آتش بازی به سادگی آنها را در آغوش نه من انتظار مردم به incurious در مورد اصالت یک بار پدیده نادر که در حال حاضر تبدیل به موسیقی متن فیلم از نیویورک در شب. من اصرار دارند که کسانی که تقاضای توقف — و یک توضیح برای — گسترده, آتش بازی, چشم انداز مثبت درک کنند که اجرای قانون سرکوب فعالیت خواهد شد به مراتب خطرناک تر و مخرب تر از هر شب بی خوابی و یا سوء استفاده روم شمع.

در روز سه شنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام تشکیل یک آتش بازی غیرقانونی نیروی کار که شامل بیش از 40 مأموران اجرای قانون انجام undercover اقدام به خرید و نیش عملیات که هدف مردم فروش وسایل آتش بازی در شهر.

وجود دارد برخی از طنز به این واقعیت است که کنجکاوی در مورد آتش بازی باعث سراسیمگی از تئوری های توطئه است. آتش بازی بودند که به ظاهر بیش از حد فراوان بیش از حد گران قیمت بیش از حد غیر قابل دسترس بیش از حد حرفه ای — آنها تا به حال به psy-عملیات نیش یا statecraft برخی از مرتب کردن. توییتر نظریه پردازی سرعت افزایش یافت. اما در حال حاضر تهدید از اجرای قانون به دام افتادن خشونت آمیز نوردد و نوعی خشونت است که همه بیش از حد واقعی در پاسخ به فعالیت های, که, برای, ترین, بخش, شاد انحرافات در پر بار.

حتی اگر دولت در واقع انجام شده بیشتر غیر مستقیم در این عملیات به غیر فعال کردن جنبش های اجتماعی و ایجاد بی اعتمادی وجود دارد بیشتر parsimonious توضیحات برای پررونق blackmarket از “روان-ops.” آتش بازی خرده فروشان در کشورهای همسایه که در آن فروش توسط حقوقی در حال تخلیه کالاهای خود را به قیمت ارزان از دست داشتن مقدار زیادی از کسب و کار از طریق لغو عمده حوادث تابستان با توجه به همه گیر. افراد و گروه ها در حال اهدای کردن معاملات و بازگرداندن بزرگ hauls به شهر به فروش می رسانند.

مانند هر پدیده اجتماعی گروه های مختلف در حال تنظیم کردن آتش بازی به دلایل مختلف. اما ما به طور گسترده با دیدن یک صورت فلکی اجازه خاموش بخار ابراز همبستگی با اعتراضات مداوم برای زندگی, سرگرمی, جامعه و هیجان و سرگرم کننده است. هر چه خطرات درگیر هستند — و آنها ناچیز است — آنها به مراتب بیشتر خشونت دولتی در حال حاضر وعده داده شده در پاسخ.

“این است که نه تنها کیفیت زندگی مشکل و سر و صدا مشکل — و این بدیهی است که در تمام پنج بخش ما را که به طور جدی — اما آن را نیز می تواند خطرناک” د Blasio گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “ما قصد داریم برای شروع یک نیش عملیات و دریافت این آتش بازی های غیر قانونی در پایه. معنی در همه جا آنها فروخته شده در سراسر شهر نیویورک و حتی در جایی که آنها به فروش می رسد در کشورهای اطراف ما می دانیم که جریان به نیویورک است.”

انتخاب خود را از کلمات مهم است. هنگامی که یک سیاستمدار فراخوانی “کیفیت زندگی” به عنوان زمینه ای برای یک پولیس ابتکار عمل او تماس بر خشونت “پنجره شکسته” استراتژی است که باید به اطلاع وحشیانه جرم از فقر و سیاهی در ایالات متحده از سال 1980. “کیفیت زندگی” پلیس مستلزم تهاجمی سرکوب هر نوع فعالیت طبقه کارگر فقیر اغلب unhoused و به حاشیه رانده شده افراد درگیر در برای زنده ماندن دریافت و پیدا کردن آسایش و یا حتی لذت های کوچک. عمومی, نوشیدن loitering سطح خیابان, قاچاق مواد مخدر, کار جنسی, راه رفتن در حالی که سیاه و ترانس.

هنگامی که یک سیاستمدار فراخوانی “کیفیت زندگی” به عنوان زمینه ای برای یک پولیس ابتکار عمل او تماس بر خشونت “پنجره شکسته” استراتژی است که باید به اطلاع وحشیانه جرم از فقر و سیاهی.

آن را بدون ابهام است که “کیفیت زندگی” در نظر گرفته شده است در اینجا. برای ثروتمند سفید و پارلمانتاريسم مردم به زندگی بدون eyesores فقر که سرپا نگه داشتن خود امتیاز “کیفیت” از فقیر و به حاشیه رانده شده مردم زندگی می کنند باید به شکل توسط دهها حبس و ثابت به طور بالقوه مرگبار برخورد با پلیس است. در ضمن معافیت از مجازات است که همواره گفته به طبقه متوسط و ثروتمند سفید افرادی که درگیر در فعالیت های مشابه.

پیشنهاد من این نیست که تنها ممتاز سفید مردم شکایت در مورد آتش نه که تنها طبقه کارگر یا مردم فقیر از رنگ نور آنها. اما می تواند وجود داشته باشد بدون شک در مورد آن جوامع خواهد بود هدفمند با خشونت از شهر جدید نیروی کار.

با این حال بسیار از مزاحمت برخی از نیویورک ممکن است پیدا کردن این آتش بازی به اجرای قانون سرکوب آنها است و در عین حال یکی دیگر از دولت حمله در شادی است. اداره پلیس نیویورک در حال حاضر ارائه شده ما طعم: آخرین پنج شنبه شب در پاسخ به شکایت یک بند از ماموران کامل riot gear یورش برده و یک بلوک در بروکلین Flatbush منطقه مسدود کردن خیابان تهدید تماشاگران با دستگیری و بازداشت حداقل یک نفر. آن را ادامه hyperaggressive پاسخ پلیس در همان منطقه و فراتر از آن در هفته گذشته به عنوان معترضان به خیابانها آمدند و در دفاع از زندگی است.

یک جامعه محلی برگزار کننده و ضد gentrification فعال ایمانی هنری گفت BuzzFeed که نمایش آتش بازی در Flatbush — که تا به حال موجب مسلحانه پلیس پاسخ — بخشی از یک “لحظه ای از قدرت و مقاومت و چون مردم را مورد ضرب و شتم و مبارزه با پلیس در تمام طول روز. آن را برداشته ارواح ما. این بود که 10 یا 11 شب و زیبا بود.”

این اغراق نیست بگویم که به میل پلیس از آتش بازی بیش از حضور آتش بازی است برای ایستادن در طرف اشتباه تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>