اندک تاریخ عشق خطرناک دیوید اویلوو

چرا بايد اهميت بدي

چون او نيكي از بازيگران برتر ي است كه امروز مشغول به كار است.

به عنوان فرزندان مهاجرانی که از گرمای ازدواج بین قبیله ای خود را در نیجریه پس از جنگ داخلی به هم زده فرار کرده اند، دیوید اویلو کودکی پر از داستان از خانه داشت. خانواده به نیجریه بازگشتند وقتی که دیوید، اولین زاده – که نام میانی او، Oyetokunbo، به معنی “تاج از یک سرزمین خارجی به خانه آمده است” — تنها 6 بود.

در آن جا، او بیشتر در یک سنت قصه گويی که او را برای یک عمر داستان آوردن به زندگی تنظیم کرده بود، در خود جا داده بود. برای مثال، چگونه پدرش به دیوید جوان گفت که علائم قبیله ای او را در چهره خود را از یک تقلا با ببر “بدیهی است برای تقویت نفس خود را The Carlos Watson Showاما [همچنین] برای افزایش تحسین پسر ش را داشته است، اویلو می گوید: در آخرین قسمت از نمایش کارلوس واتسون ، میزبانی شده توسط OZY بنیانگذار و مدیر عامل. وقتی خانواده به نیجریه برگشتند، این کار را شروع کرد و اویلو دید که بسیاری از عموهایش هم همین علامت را دارند.

موضوع عشق تابو در طول زندگی اویلوو اجرا می شود. پدر او عضو قبیله یروبا و مادرش ایبو است که به معنای اتحاد آنها “بسیار اخم بر” بود. به همین صورت، اویلوو نشان می دهد، ازدواج او با جسیکا، یک زن سفیدپوست که او در نوجوانی برایش افتاد، «بیشتر از آن که من بپذیرم یک چالش است.»

در پایان روز، شما نمی توانید کنترل کنید که عاشق چه کسی می شود و قطعا برای من این طور بود.

دیوید اویلوو

بخش بزرگی از آن به نژادپرستی زنان سیاه پوست در آمریکا مربوط می شود، جایی که در تاریخ به آنها به عنوان کمتر مطلوب تر از زنان سفیدپوست نگاه شده است. بنابراین، ازدواج من با یک زن سفید پوست چالش برانگیز است، Oyelowo توضیح می دهد. “من آن را دریافت، اما در پایان روز، شما نمی توانید کنترل کنید که شما عاشق چه کسی می شود و قطعا برای من این طور بود.”

دختري بود در کليسا که اون يه علاقه ي ناقابل به ش داشت که اويلورو به تئاتر معرفي کرد او در آکادمی موسیقی لندن و هنر نمایشی با بورس تحصیلی به پایان رسید، و رؤیای والدینش را از وکیل شدنش را خدشه دار کرد. دو دهه بعد، در سال ۲۰۱۴، اویلو نامزدی گلدن گلوب را برای به تصویر کشیدن مارتین لوتر کینگ جونیور در سلما دریافت کرد.

Oyelowo اعتراف می کند که کار صیقل دادن هنرپیشه خود را به عنوان یک بازیگر و داستان ساز است هیچ جا نزدیک بیش از. در خط مقدم داستان های موفقیت در نیجریه ای در هالیوود، او کمک کرده است تا راه را برای بازیگران سیاه پوست جوان تر مانند دانیل Kaluuya(خارجشدن) و جان بوییجا(نیرویبیدار) در حالی که مرور مسائل تبعیض است که آمریکا همچنان به رقابت با، به مراتب بیشتر از بریتانیا ی بومی خود را.

Oyelowo صرف زمان قابل توجهی به مطالعه پادشاه قبل از به تصویر کشیدن او را در سلما ،و در حالی که ناهمزمانی مدنی فعلی در ایالات متحده می تواند مانند آن از سال 1968 احساس ، بازیگر متوجه چیزی قابل ملاحظه ای متفاوت در جنبش اعتراضی است که در حال حاضر جارو ملت است.

اویلومی گوید: «یکی از چیزهایی که در مورد این اعتراضات اخیر بسیار دلگرم کننده است، این است که چند سفیدپوست، مردم از همه نژادها در خیابان ها در اعتراض بودند» “که هرگز در تاریخ آمریکا اتفاق نیفتاده است. بیشتر اوقات، سیاه پوستان از مردم خواهش می کنند که علت ما را بشناسند و بازوها را با ما پیوند دهند و آنها این کار را به صورت دوره ای قبل از بازگشت به موقعیت های امتیاز سفید خود انجام می دهند.»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>