دیوید بکهام ستایش شاهزاده هری به عنوان یک پدر پس از مرحله پایین

در کنار او. دیوید بکهام مفتخر است برای دیدن هری پاتر و شاهزاده سوار بر پدری سفر میان او و Meghan Markle‘s گام پایین به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

“من صحبت نکرده به هری در مورد او در حال حرکت” سابق, فوتبال, بازیکن, 44 گفت: در مصاحبه ای با سرگرمی امشب در چهار شنبه, مارس 26. “ما صحبت می کنند به عنوان دوستان و این مهم ترین چیز برای من است. من فکر می کنم او با بهره گیری از یک پدر جوان برای اولین بار و این چیزی است که ما همیشه صحبت در مورد. هنگامی که شما یک پدر و مادر این تغییرات همه چیز را برای شما. او همیشه نیاز به خوشحال می شود.”

بکهام افزود که او و همسرش ویکتوریا بکهامدر حال هیجان زده برای دیدن هری و 35 تنظیم به والدین خود 9-ماه-پیر پسر مورچه.

David-Beckham-Praises-Prince-Harry-as-a-Father-After-Step-Down
دیوید بکهام و شاهزاده هری Seokyong لی/پنتا مطبوعات/شاتر; Tim Rooke/شاتر

“ما او را دوست دارم و او را یک فرد شگفت انگیز — و این مهم ترین چیز — اما من افتخار می کنم به دیدن او در حال رشد به عنوان یک فرد و آن فرد که هر پدر می خواهد به” دیوید گفت. “هر پدر می خواهد به محبت به فرزندان خود و این چیزی است که من با او.”

این Beckhams با حضور مگان, 38 و هری عروسی در قلعه ویندسور در مارس سال 2018 است. هری و مناسب آلوم استقبال پسر خود را, مورچه, یک سال بعد.

هری و مگان را در ماه ژانویه اعلام برنامه های خود به “گام” از ارشد خود وظایف سلطنتی و به تقسیم وقت خود را بین انگلستان و آمریکای شمالی است. ما هفتگی تایید کرد در ماه فوریه که زن و شوهر را رسما انتقال از نقش خود به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در 31 مارس است. به عنوان جفت کردن سلطنتی خود درگیری آنها شده اند ساکن در ونکوور کانادا با مورچه.

کاخ باکینگهام روز جمعه تایید کرد, مارس 21 که سابق خلبان نظامی و مگان مسدود شده با استفاده از “ساسکس سلطنتی” نام.

“غیر انتفاعی, سازمان, زمانی که آن را اعلام کرد این بهار را نمی شود به نام ساسکس سلطنتی بنیاد کردند.” “دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی’ در هر قلمرو پست بهار سال 2020 است.”

هری و مگان در پاسخ با یک بیانیه خود نوشته: “در حالی که وجود دارد نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “سلطنتی’ در خارج از کشور, دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “سلطنتی” در هر قلمرو (هر دو در انگلستان و یا در غیر این صورت) زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.”

هری ساخته شده و اولین گام به سمت انتقال از زندگی سلطنتی خود را در یک کار اجلاس برای Travalyst خود سفر ابتکار تاسیس Booking.com, Skyscanner, Trip.com مشاورین و ویزا در روز سه شنبه 25 فوریه در کانادا.

سلطنتی خبرنگار امید Scobie گزارش داد که دوک درخواست کرد که او معرفی می شود که فقط هری قبل از مصرف این مرحله است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im