نرم افزار دوستیابی در نهایت هدف این نادیده گرفته و جامعه از 70 میلیون

چرا شما باید مراقبت از

این برنامه با هدف مستقیما در عاشقانه آرمان های جامعه مبتلا به اوتیسم.

  • موج جدیدی از قدمت برنامه های در حال ظهور بر افراد در طیف اوتیسم.
  • استاندارد نرم افزار در حالی که باز به افراد مبتلا به اوتیسم نیست و متناسب با نیازهای خود و در نتیجه ناراحت کننده تجربه.

حدود یک دهه پیش, هلندی, وب سایت توسعه دهنده Douwe Boschma متوجه شدیم که او در طیف اوتیسم. یکی از مبارزات که منجر به او در زندگی دوستیابی. “این خیلی سخت بود برای من برای ارتباط با مردم زمانی که آنها نمی دانند که من مبتلا به اوتیسم بود,” او می گوید. “بنابراین من این ایده از ساختمان خود من وب سایت های دوستیابی.”

در سال 2016 Boschma در حال حاضر 50 و ازدواج برای یک زن نیست که در این طیف راه اندازی Aspie تک آهنگ, سایت دوستیابی با تمرکز بر جامعه مبتلا به اوتیسم. آن را تبدیل به پر رونق گروه از حدود 4500 نفر یک پروژه جانبی به بعد کار او امیدوار است که کمک خواهد کرد که مردم دچار همین مشکلات او مواجه شده است. این سایت به طور معمول می شود در حدود 15 یا 20 جدید علامت یو پی اس در هر روز.

Boschma نیست به تنهایی در شناخت تقاضای برآورده نشده در میان افراد مبتلا به اوتیسم برای دوستیابی سیستم عامل است که تهیه کردن به نیازهای خاص خود را دارند. CDC تخمین می زند که بیش از 1 درصد از جمعیت جهان است که در طیف اوتیسم معنی بیش از 70 میلیون نفر است. استاندارد نرم افزار دوستیابی مانند آتش زنه باز هستند به افراد مبتلا به اوتیسم اما طراحی شده برای کسانی که neurotypical — افرادی که از طیف. که باعث می شود آنها را دور از ایده آل به عنوان سیستم عامل که در آن افراد مبتلا به اوتیسم می توانید فروش خود را به عنوان یک شریک بالقوه است.

Hiki راه اندازی شده در سال 2019 یکی در میان در حال رشد مجموعه ای از برنامه های است که مانند Aspie مجرد — تیز است با هدف قرار دادن مردم در طیف. تاسیس شده توسط کارآفرین جمیل Karriem این برنامه دارای 9,000 کاربران در حال حاضر. Uneepi یک برنامه راه اندازی در سال 2016 است که مربیان کمک به افراد مبتلا به اوتیسم را انتخاب کنید تا نشانه های اجتماعی و یادگیری برای برقراری ارتباط احساسات خود و خواسته های خود به طور موثر. این 3,500 کاربران است.

“آن اغلب دشوار است برای [افراد مبتلا به اوتیسم] به خواندن نشانه های اجتماعی می گوید:” الیزابت Mazur یک استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا بیشتر Allegheny که مورد مطالعه با استفاده از برنامه آشنایی مردم با انواع معلولیت از جمله آنهاست. “آنها ممکن است تا به حال اجتماعی و تجارب بسیاری از بزرگسالان جوان است که ساخت آنها را به قدمت مانند دوستی خوب و بیرون رفتن در مخلوط شدند.”

ماموریت ما این است که تمام انسان ها مستحق دسترسی به فرصت های اجتماعی و انواع روابط است.

جمیل Karriem موسس Hiki

هر چند آگاهی درباره اوتیسم رو به رشد این بیماری است که هنوز هم ننگ. این یک چالش در دوستیابی سنتی سیستم عامل برای تصمیم گیری زمانی که به یک شریک بالقوه شما به اوتیسم. 2011 تحلیل اقتصادی ایالات متحده یافت می شود که فقط 1 درصد از افراد مبتلا به اختلال طیف اوتیسم ازدواج کرده بودند و هشت سال پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه — متوسط سن که در آن آمریکایی ها ،

Hiki

Hiki که به معنی “قادر” در هاوایی امید را در چالش های آن. آن را طراحی شده توسط یک زن مبتلا به اوتیسم و تست شده توسط افرادی که در این طیف هر چند Karriem خود neurotypical. ترین برنامه های طراحی شده نیست که برای رسیدگی به چالش های اطراف پردازش حسی که بزرگسالان مبتلا به اوتیسم اغلب مقابله با. “ماموریت ما این است که تمام انسان ها مستحق دسترسی به فرصت های اجتماعی و انواع روابط,” او می گوید. “متاسفانه واقعیت این است که در neurodivergent جامعه وجود تاریخی نداشته است متوسط برای فعال کردن این نوع روابط است.”

توماس Sheil تاسیس Uneepi پس از تماشای فیلم دردسر که ستاره ویل اسمیت به عنوان یک حرفه ای دوستیابی گورو که مربیان مردان در نحوه عاشقانه زنان است. او متوجه سایتهای دوستیابی باید مربیگری خدمات برای کمک به مردم در حال حاضر خود را برای بازی های بالقوه — و با الهام از یک فیلم متفاوت تصمیم به تمرکز به طور خاص در افراد مبتلا به اوتیسم. Sheil نیست در این طیف اما در کالج او ساخته شده است یک بازی رایانه ای برای کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم بهتر تشخیص احساسات در دیگران است.

از جمله برنامه های انجام خطر احتمال این که مردم در این طیف را تا پایان به دنبال — و یا پیدا کردن عشق تنها در درون جوامع خود را.

اما سازندگان تاکید می کند که مردم بدون اوتیسم خوش آمدید در برنامه های خود را بیش از حد — و علاوه بر این برنامه ها نیست و به سادگی یک ابزار برای پیدا کردن عشق. آنها همچنین یک راه برای پیدا کردن دوستان است که درک خود را تجربه. “بیشتر مردم در واقع پیوستن به Hiki برای پیدا کردن دوستان از آنها برای پیدا کردن یک شریک رمانتیک می گوید:” Karriem. که می تواند فقط به عنوان مهم برای یک جامعه اغلب محروم از تجارب اجتماعی neurotypical مردم را برای اعطا. این همه بخشی از تبدیل شدن به “قادر” در روابط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de