نرم افزار دوستیابی می تواند خطرناک باشد. کنگره در حال بررسی است.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

خانه فرعی صندلی اعلام کرد روز پنج شنبه پهن بررسی ایمنی از برنامه های آنلاین دوستیابی در پی “بسیار نگران کننده گزارش شده است.” در میان کسانی که ذکر شده در نامه ارسال شده توسط کمیته فرعی به قدمت برنامه شرکت های طولانی تحقیقات اخیر توسط Columbia Journalism تحقیقات و ProPublica.

راه اندازی با تشکر. Raja Krishnamoorthi D-Ill., رئیس کمیته فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده از خانه کمیته نظارت و اصلاحات پرس و جو را به تمرکز بر روی استفاده از سایت های دوستیابی در میان کاربران زیر سن قانونی فروش و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران و حضور مجرم جنسی ثبت شده در سایت های دوستیابی رایگان. Krishnamoorthi اضافه شده در آزادی مطبوعات “حفاظت از شکارچیان جنسی نباید لوکس محدود به مشتریان پرداخت.”

این CJI-Marketplace تحقیقات نشان داد که مطابقت گروه — صنعت کرگدن با 1.7 میلیارد دلاری در درآمد سالانه و صاحب 45 از محبوب ترین کشور دوستیابی سیستم عامل — صفحه نمایش برای مجرمین جنسی ثبت شده در شاخص خود پرداخت مطابقت با برنامه اما انجام نمی دهد تا در آن نرم افزار رایگان است که شامل OkCupid PlentyofFish و آتش زنه (محبوب ترین از آن ارائه شده).

خانه فرعی منتشر شد و نامه آن را ارسال شده به مدیران در مسابقه گروهی, Bumble, Grindr و این ملاقات که به درخواست که آنها ارائه یک طبقه بندی گسترده ای از اطلاعات در مورد کاربران خود و سیاست های Feb. 13. که شامل “همه سیاست ها و روش مراجعه و یا مربوط به این که آیا شما اجازه می دهد مجرم جنسی ثبت شده و یا کسانی که محکوم به جرایم خشونت آمیز خود را به استفاده از محصول یا خدمات” و همچنین چگونه این شرکت ها تعیین اینکه آیا یک کاربر در یک مجرم جنسی ثبت شده و چه اقدامات آنها را زمانی که آنها رسیدن به چنین نتیجه گیری. علاوه بر این کمیته فرعی درخواست اطلاعات دموگرافيک در شرکت ها و کاربران هر یک از ارتباطات آنلاین دوستیابی سیستم عامل تا به حال با سازمان های اجرای قانون مربوط به تحقیقات مربوط به خدمات خود را.

ProPublica و CJI تحقیق مطابقت گروه کشف چندین نمونه از مجرم جنسی ثبت شده با استفاده از آنلاین دوستیابی سیستم عامل به reoffend و نشان داد یک شرکت است که اغلب در برابر قوه مقننه تلاش برای بهبود ایمنی دوستیابی آنلاین در حالی که به طور همزمان با موفقیت دفع پرونده های حقوقی توسط افراد بودند که حمله توسط مردم آنها را ملاقات کرد در این شرکت سایت های دوستیابی.

در بیانیه منتشر شده در پاسخ به این خانه بررسی مطابقت گروه گفت: آن را نمی خواهند بد بازیگران یا افراد زیر سن قانونی در برنامه های خود را اضافه کرد که این شرکت با استفاده از “هر ابزار ممکن است برای نگه داشتن آنها را.” این موضوع در این بیانیه اضافه شده است که “گسترده تر اینترنت مشکل” و شرکت التماس فروشگاه app برای “انجام بخشی خود را.” با توجه به بیانیه فروشگاه “دقیقا می دانند که استفاده از این محصولات” و باید اجازه نمی دهد افراد زیر سن قانونی و مجرم جنسی ثبت شده برای به دست آوردن دسترسی به آنلاین دوستیابی برنامه های کاربردی.

Bumble Grindr و دیدار با گروه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هفته گذشته مطابقت گروه اعلام کرد که خود را آتش زنه برنامه به زودی یک “دکمه وحشت” است که کاربران می توانند با فشار اگر آنها می ترسند در طول تاریخ است. دکمه را ارسال هشدار با توجه به بازی که باعث خواهد شد یک توزیع کننده برای بررسی کاربر و اطلاع پرسنل اورژانس در صورت لزوم. این تکنولوژی که مطابقت گفت: از آن خواهد شد در نهایت اضافه کردن آن به برنامه های دیگر می آید از طریق مشارکت و سرمایه گذاری در یک شرکت به نام Noonlight.

ما در حال انجام گزارش در مورد این موضوع و ما در حال کار برای درک بهتر دوستیابی آنلاین, سیستم عامل, پاسخ به یک کاربر زمانی که آنها گزارش خشونت جنسی. ما دعوت از کسانی که تحت تاثیر و درگیر به قرض دادن صدای خود به ما در ادامه گزارش با پر کردن پرسشنامه در اینجا.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>