Darren Criss جوک که پيشنهادهای خود را به سرقت برده Singalong لحن

No hard feelings. Darren Criss نشان داد که Beyoncé به ظاهر آب پز آهنگ رویای خود را برای دیزنی خانواده Singalong اما او خوشحالم که او انجام داد.

“سرگرم کننده واقعیت: پرسید: اگر من می تواند انجام دهد When You Wish Upon A Star,” Criss, 33, نوشت طریق توییتر در روز شنبه, مارس 16. “آنها گفتند:” این غیر ممکن است برای پاک کنید’ بود که یا بهترین راه را به من بگویید: “لطفا دان’ تی آن را در واقع درست است و آن را فقط به هیچ چیز غیر ممکن است اگر Beyoncé می خواهد به آن را انجام دهد.”

الفبای تولید را نشان می دهد برجسته مشاهیر انجام کلاسیک دیزنی آهنگ ها از خانه های خود از جمله بیانسه تفسیر آن Glee آلوم بستری بود و حق انتخاب.

Darren Criss Jokes That Beyonce Stole His Singalong Tune
Darren Criss و بیانسه. شاتر; Richard جوان/شاتر

“در هر صورت با تشکر از GAWD آن او بود” او توییتی پس از او تعجب طرفداران در صفحه نمایش با پینوکیو رسید. “چشم من ذوب شد. بسیار زیبا.”

شیر شاه , بازیگر, 38, اختصاصی, زیبا آهنگ “همه از بهداشت و درمان کارگران که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای ما امن نگه دارید.”

The American Crime Story آلوم برای انجام “I Wanna Be Like You” از کتاب جنگل.

سان فرانسیسکو بومی گیتار و موقت درام در اتاق نشیمن خود را — و ملبس متعدد تغییرات صحنه و لباس خود را در طول بخش.

Criss عینک میکی موس گوش سیاه کلاه و عینک آفتابی و تاج به عنوان او راديال را پیگیری و آن را با میمون برای تلفن های موبایل.

به منظور ایجاد بخش خود را نشان می دهد یک موفقیت این بازیگر تا به حال کمی کمک از همسرش میا Swier.

“نه بیش از حد نخ نما (و شاید کمی نخ نما)” به نیمه راه استار نوشت: از طریق توییتر خود آهنگ پخش شده در تلویزیون. “من تا به حال برای قرار دادن آن هم فقط در چند ساعت, قطعا نمی توانسته اند آن را بکشد بدون باور نکردنی مدیر عکاسی و دوربین اپراتور @MiaVonGlitz.”

همکار مجری Luke Evans نشان داد که او هم تا به حال کمکی به رسیدن به تفسیر خود را از “گاستون” از زیبایی و وحش.

“در حال حاضر که تیم گاستون!” Evans, 41, زیر نویس یک عکس از طریق Instagram در روز پنج شنبه نشان دادن پشت صحنه, دوست پسر, Rafa Olarra. در طول آهنگ او همکاری خود را با فیلم costar Josh Gad به انجام یک تقسیم صفحه نمایش عملکرد.

دیگر نوازندگان شامل Ariana Grande, Christina Aguilera و بازیگران دبیرستان موزیکال.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im