شجاعانه شانس: چرا بیشتر آسیب پذیر هستند و هنوز هم قابل مشاهده

چرا شما باید مراقبت از

برای یک بار بچه ها در حال گرفتن آن را حق.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot پایین آمد سخت در شهر ساکنان این اولین تعطیلات آخر هفته ماه مه به عنوان 70-درجه هوا به خود جلب کرد و آنها را در خارج از منزل با وجود اقامت در خانه سفارشات باقی مانده در اثر. مخالفت خود را متمرکز بود. جوان پس از شهرستان مقامات تا به حال به مختل چند جانبه.

“فقط به خاطر شما جوان هستید معنا نیست که شما نمی توانید آن را دریافت کنید” Lightfoot گفت. “اگر شما می خواهید به اویختن با دوستان خود تماس بگیرید و آنها را. اگر شما می خواهید به یک مهمانی رقص ، [استفاده از] Infinite و یا نوعی دیگر از ویدئو.”

Lightfoot پیام در نقطه — به جز این که این جوانان که نقض قرنطینه در شیکاگو که آخر هفته نیست نماینده از آنچه اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده و جهان است.

آن را سالمندان — که بیشتر در معرض خطر از coronavirus — اما افراد جوان زیر سن 35 که زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای بیشتر به شدت. در مارس نظرسنجی رای گیری شرکت ایپسوس انجام شده میان 29,000 بزرگسالان در 15 کشور:

82 درصد از بزرگسالان زیر 35 گفت: آنها خود منزوی در مقایسه با 76 درصد از کسانی که بین سنین 45 تا 74.

در میان کسانی که در 35-44 گروه سنی 75 درصد گفت: آنها خود جدا. بررسی های انجام شده در ایالات متحده آمریکا, کانادا, مکزیک, آمریکا, انگلستان, فرانسه, آلمان, ایتالیا, اسپانیا و برزیل و روسیه و هند و چین و ژاپن و ویتنام و استرالیا است.

نتایج این تحقیق تاکید دراماتیک عدم تطابق بین کسانی که نیاز به حفظ خود انزوا پروتکل ترین و نسبی آنها تمایل به آنها را نادیده گرفت. سازمان بهداشت جهانی گفته است که بیش از 95 درصد از مردم در اروپا که درگذشت از COVID-19 در ماه آوریل بیش از 60.

با آمریکا و کشورهای اروپایی شروع به استراحت مستندات و بازگشایی مدارس و کسب و کار, خطرات ناشی از این ویروس به افراد مسن افزایش می دهد اگر آنها آگاهانه تمرین های اجتماعی فاصله.

پس چرا افراد مسن تمایل بیشتری نسبت به افراد جوان برای ادامه زندگی به طور معمول? دکتر کارمل Bitondo دایر در این کشور بالا geriatricians و مدیر اجرایی کنسرسیوم در پیری در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون می گوید: یکی از دلایل می تواند تجربه.

US-HEALTH-VIRUS-ELDERLY

“هنگامی که شما در مورد فکر می کنم نسل قدیمی تر بسیاری از آنها متولد شده از طریق پست-دوره افسردگی یا آنها زندگی می کردند از طریق جنگ جهانی دوم” دایر می گوید. “من به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که بیماری ایدز برای اولین بار شناخته شد — وجود دارد بسیاری از ترس که در اطراف. من فقط احساس می کنند که بیشتر از یک حس است که این بیش از حد خواهد شد.”

بسیاری از افراد مسن نیز هیچ چاره ای اما به ترک خانه های خود. حتی با افزایش طول عمر افراد مسن هستند به احتمال زیاد کمتر از آنهایی که جوان به زندگی با همسر و یا شریک با آنها به اشتراک بگذارید در هوای آزاد وظایف مانند خرید مواد غذایی. شصت و نه ساله Rizwana خان به تنهایی زندگی می کند در ارتفاعات Jackson, New York, و می گوید او هیچ گزینه ای را به صورت هفتگی بازدید از سوپر مارکت محله. پسرش زندگی در هوستون. “این را نیز به خوبی برای دیدن چهره دوستانه در سوپر مارکت است که من می دانم” خان می گوید.

برخی از افراد مسن که به تنهایی زندگی می کنند نیاز به ترک خانه برای آزمایشات پزشکی. و با بسیاری از سالمندان دایر است شروع به دیدن طولانی مدت مستندات تنهایی را تشدید کند. یکی از بیماران او می گوید من به اشک پشت سر هم و گفت: “من فقط می خواهم برای دیدن نوه من.”

داده ها نشان می دهد که سالمندان تنها کسانی نیستند که انداختن توپ ، مردان نیز باید بالاتر از نرخ مرگ و میر — دانشمندان گمان می کنند ممکن است به دلیل نامتناسب سیگار مصرف — نشده اند تمرین های اجتماعی فاصله و همچنین زنان است.

به طور متوسط در سراسر 15 کشور مورد بررسی در این نظرسنجی 80 درصد از زنان گفت: آنها در قرنطینه و یا عمل خود انزوا در مقایسه با 75 درصد از مردان. یک مورد شدید ژاپن است که در آن 70 درصد از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 مرد هستند و در عین حال تنها 13 درصد از پاسخ دهندگان مرد و گفت: آنها در قرنطینه و یا خود انزوا. که کاملا تعجب آور کارشناسان می گویند: مردانگی هنجارهای اند و درایور های اجتماعی از خطر با در نظر گرفتن رفتار در میان مردان و به نظر می رسد که این بیماری همه گیر است و نه تغییر آن. در بسیاری از جوامع از بار مراقبت از کودکان در خانه گیر کرده همچنین می افتد به طور نامتناسبی بر زنان است.

آن را نیز ممکن است که به دلایل پزشکی کنار, بالاتر از نرخ مرگ و میر در میان افراد مسن و مردان ممکن است در بخشی با توجه به این واقعیت است که آنها نه اجتماعی فاصله هنجارها به عنوان صرفا به عنوان افراد جوان و زنان است.

این نظرسنجی ایپسوس دارای محدودیت امتیاز دایر: آن موفق به شکستن داده ها همراه باریک تر گروه های سنی. با تجمع هر کس بین سنین 45 تا 74 در گروه “این واقعا استراحت سالمندان,” او می گوید.

هنوز یک چیز روشن است: بر خلاف تصور و با وجود Lightfoot را با صدای بلند نطق کردن کودکان و نوجوانان برای اکثر آنهایی که گرفتن آن را حق. شاید آن زمان برای بزرگسالان به دنبال خود منجر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im