Cynthia Bailey عصبی است که نامزد مایک هیل می تواند تقلب در


Cynthia Bailey Thinks Mike Hill Could Cheat on Her
Cynthia Bailey و مایک هیل. براوو

پاک کردن تخته سنگ ؟ Cynthia Bailey نیست اعتماد به نفس است که او نامزد مایک هیلخواهد ماند وفادار به خود را هنگامی که آنها در حال ازدواج به خصوص پس از او پا بر همسران خود را در گذشته است.

“من فکر می کنم من مایک را در بهترین زمان در زندگی خود را در حال حاضر” بیلی, 52, بستری در کلیپ پیش نمایش از پنج شنبه, مارس 9 قسمت از The Real Housewives of Atlanta. “اما او فریب خورده است بر همسران خود را قبل از من. آنچه باعث می شود من متفاوت است؟”

این زن و شوهر که درگیر در جولای سال 2019 هستند در یک جای خوب پیش از عروسی و تیزر نشان می دهد که تپه 49 است به خوبی آگاه از گذشته خود تجاوزات و امیدوار است که تاریخ تکرار نمی خود.

“ما هر یک از دیگر در زمان مناسب” به گوینده ورزشی گفت: در Bravo کلیپ. “چرا که اگر [Bailey] را ملاقات کردم من سه سال پیش از آن متفاوت بود مایک. دو سال پیش [او] بود و پیدا کردن خود را. در این روند است.”

پدر دو توضیح داد که هنگامی که او شروع به نوشتن کتاب خود باز مایکاو کشف چند چیز در مورد خود و گذشته خود را درمان زنان و چگونه او را به انجام در حال حاضر است. در خاطرات او اعتراف به خیانت در دوران اول خود دو ازدواج.

“این برای من مهم است چرا که من او را به فاش کردن برخی از این چیزها,” او گفت:. “بچه ها من عذرخواهی کرد و به آنها برای همه چیز و گناهان من در گذشته ساخته شده و در حال حاضر من فقط در تلاش برای انجام آن راه حق در این زمان است.”

با وجود نگرانی در مورد سابق ESPN گزارش تاریخ خیانت های آلاباما بومی نمی توانید صبر کنید برای طرفداران او جشن تلویزیونی اتحادیه در کنار او.

Cynthia Bailey Thinks Mike Hill Could Cheat on Her
Cynthia Bailey. براوو

“طرفداران من شده اند در سفر من به مدت 10 سال. آنها را دیده ام من ازدواج در نشان می دهد. آنها را دیده ام تمام یو پی اس و فراز زندگی در گذشته ازدواج [به پیتر توماس] و آنها را دیده اند مرا طلاق در نشان می دهد. آنها را دیده ام من در تاریخ نشان می دهد” بیلی گفت: ما هفته به طور انحصاری در نوامبر سال 2019. “این امر می تواند کاملا ناعادلانه برای آنها به دیدن من خوش و خرم. من می خواهم آن را به اشتراک با آنها را به خاطر من در یک محل عالی و من خوشحال هستم و آنها را دیده ام من همیشه خیلی خوشحال است.”

پس هر دو طرف باید قبل از ازدواج شده, واقعیت تلویزیون ستاره در نظر پیدا کردن عشق دوباره با تپه “برکت” و می داند که “این فقط زمان های مختلف برای من” نسبت به رابطه گذشته.

بیلی سوگند یاد کردن ازدواج پس از تقسیم او از توماس در سال 2016 اما هنگامی که او را ملاقات گوینده برنامه ورزشی او یک تغییر. “من فقط می خواهم داده شده تا در کل ازدواج چیز” بیلی گفت: ما در ماه آوریل 2019 مورد اصلی چشم انداز در ازدواج دوباره. “در حال حاضر پاسخ من تغییر کرده است. اگر شما از من بپرسید که آیا من ازدواج مایک هیل? پاسخ ” بله ” به دلیل مایک کل فرد من کل فرد است.”

او افزود: “زمانی که ما با هم می آیند, ما فقط بزرگ است. از آن آسان است و آن را راحت است.”

The Real Housewives of Atlanta پخش در براوو در روزهای یکشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>