نشانه اشک! Matthew Gray Gubler می گوید: خداحافظی به ‘Criminal Minds’


Matthew-Gray-Gubler-Says-Goodbye-to-Criminal-Minds
Matthew Gray Gubler به عنوان دکتر اسپنسر رید در Criminal Minds صخره Lipson/CBS

در اینجا آمده فواره. Matthew Gray Gubler پیشنهاد وداع عاطفی به خود Criminal Minds شخصیت دکتر اسپنسر رید ساعت قبل از CBS drama سری آخر پخش شد.

“من انجام این 3 غرفه با من تقریبا هر روز به مدت 15 سال گذشته” بازیگر 39, زیر نویس یک عکس توییتر خود FBI نشان تپانچه و سازمان دیده بان در چهار شنبه, مارس 19. “پس امشب من فقط آنها را در قلب من که در آن من خواهد شد برای همیشه لطفا برای نگه داشتن خاطرات از بهترین خدمه بهترین بازیگران و بهترین fands (طرفداران/دوستان) داستانی crimefighter همیشه می تواند داشته باشد.”

Criminal Minds اولین بار در سپتامبر 2005 با Gubler در میان بازیگران اصلی. نشان می دهد در 15 فصل و همچنین ستاره Joe Mantegna (David رسی), A. J. Cook (جنیفر “JJ” Jareau), Kirsten Vangsness (پنه لوپه گارسیا), Aisha Tyler (دکتر تارا Lewis), Daniel Henney (مت سیمونز), Adam Rodriguez (لوقا Alvez) و Paget Brewster (امیلی Prentiss).

Gubler منعکس شده نشان می دهد تا پایان در مصاحبه با TVLine منتشر شده در چهارشنبه. “من می دانم که همه چیز در زمان خود و من به هیچ وجه غم انگیز است که نشان می دهد بسته است چرا که من احساس می کنم که ما انجام داده ایم آن را به زیبایی و من احساس می کنم وجود دارد ریشه وجود دارد آن را به دوباره تخم گذاشتن بعد” او به طعنه. “من می دانم آن را به اگر شما رفتن به یک کنسرت در یک نقطه خاص گروه را ترک کرده است در این مرحله به منظور یک encore. آن را فقط به پیشرفت طبیعی.”

امی برنده تصریح کرد که نتیجه چیزی جز شادی به فیلم است. “من در آخرین شات از کل سری بود که خوب bookend زیرا هنگامی که ما ضربه خلبان, من به یاد داشته باشید من در اولین شات است که ما تا به حال از کل سری” او به یاد می آورد. “و در هر دو مورد من به کار دوربین. به آنها اجازه دهید من دکمه را فشار دهید و رکورد و همه چیز. … اگر این نمایش تا به حال تنها برای شش سال آن را احتمالا خواهد شده ایم عاطفی اما به دلیل آن بوده است چنین حضور زیبا در زندگی ما برای 15 سال آن را غم انگیز است. این نوع زیبا.”

با توجه به Gubler, طرفداران باید انتظار شخصیت های مورد علاقه خود را زندگی می کنند بیش از حد. “دو قسمت که همه 324 قسمت که نوشته شده واقعا زیبا و متفکرانه و آنها teeing من فکر می کنم چیزی واقعا خاص” او گفت:. “این واقعا یک پایان زیبا اما آنها در حال راه اندازی بسیاری از راههای مختلف از اکتشاف برای این قهرمانان که ما آمده ایم تا عشق و باید در خانه های ما برای سال های بسیاری از. این نوع از جالب را ببینید که چگونه آن را تمام خواهد شد و در نهایت لرزش.”

دو قسمت آخر Criminal Minds پخش در فردا چهار شنبه, مارس 19 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>