نوازش سگ های ولگرد و گربه در قاهره کانکس تور

به عنوان من خیس کردن در یاد مصر مشاهده — ابوالهول با دور هرم زمینه — من پریشان ضعف زار زار گریه کردن. به عنوان یک سگ مادر من می دانم که صدا. و پس از سفر در این کشور به مدت هفت روز این صحنه من به زودی روبرو می شوند این است که همه بیش از حد آشنا اول: فرسوده ولگرد, مادر سگ تماشای نوزادان صرفه جویی تکه نهفته 100 فوت از باستان تعجب می کنم.

این دلخراش اما به لطف یک تور بر اساس ابتکار عمل محور در کمک به سگ های ولگرد و گربه های من امیدوار هستم برای این نوزادان و 15 میلیون و مانند آنها در سراسر کشور. Meow, تور مصر سازمان به اجرا ولگرد-حیوانات-متمرکز تورهای پیاده روی و بعد سفر به حیوانات, پناهگاه نشان مصریان که سگ سالم و تمیز و ارزش صرفه جویی. حتی بهتر است ؟ این نرم افزار-حیوانات گردشگری همزمان با مصر گردشگری تجدید حیات که شامل جدید ابوالهول فرودگاه بین المللی و به زودی به باز Grand مصر موزه بزرگترین موزه باستان شناسی در جهان است.

شرکت کنندگان در یادگیری در مورد هر یک پناهگاه را در حالی که بازی و cuddling با حیوانات.

مصطفی Abdel-Aty راه اندازی Meow تورهای در مارس 2019 به عنوان یک راه برای مقابله با مصر-سن باورهای قدیمی در مورد سگ. در اسلام (91 درصد از کشور مسلمان است) سگ ها دیده می شود به عنوان کثیف و نجس. حضرت محمد دستور قتل سگ به این دلیل با توجه به حدیث. دولت خشن و پاسخ — ترکیبی از مسمومیت و تفنگ ساچمهای اعدام — نشان دهنده بسیاری از مصریان’ نمایش ها در حیوانات. اما Abdel-Aty مانند تعداد فزاینده ای از محلی جوان دوستداران حیوانات مخالف است.

16th-Meow-Dogs-Walk_ (417)

اگر او می تواند او می گوید: Abdel-Aty خواهد نجات هر ولگرد او ملاقات می کند. اما وجود دارد یک مشکل: آسم او مانع از داشتن حیوانات خانگی در خانه است. پس از حدود یک سال پیش او کانال که مقید کردن شور و شوق به آدرس ریشه مصر ولگرد-ظلم و ستم مشکل است.

“من شروع به این دلیل من فکر کردم این امر بالا بردن سطح آگاهی مردم در خیابان” Abdel-Aty می گوید. “[تماشاگران] سازمان دیده بان ما تغذیه و بازی با [سگ] بدون هیچ گونه مشکل و این ممکن است تغییر چیزی در آنها است.”

Eid-With-Dogs_9th-Meow_Hafiza-Maadi_-105

در طول رایگان تور شرکت کنندگان در پیاده روی را از طریق خیابان های قاهره تغذیه و تعامل با سگ های ولگرد و گربه. برای Meow تورهای’ ماموریت دوم — حمایت از پناهگاه از طریق بودجه و فرزندخواندگی — Abdel-Aty سازماندهی سفر به پناهگاه های محلی. در اینجا شرکت کنندگان در یادگیری در مورد هر یک پناهگاه را در حالی که بازی و cuddling با حیوانات. کسانی که می خواهند به می تواند کمک و یا اطلاعات در مورد پذیرش است. اجتماعی است که یکی از مهم ترین نتایج از یک Meow تورهای بازدید و می توانید با قرار دادن پناهگاه حیوانات در سریعتر مسیر تبدیل شدن به adoptable حیوانات خانگی با توجه به Ahmed al Shurbaji بنیانگذار امیدوارم که مصر Balada نجات و توانبخشی پناهگاه. با بیش از 300 سگ و گربه, امید, کارکنان فقط می توانید با هر یک از حیوانات بسیار است.

DSC_0196

برخی از تورهای به عنوان مسیر مهربان همزیستی بین انسان و حیوانات در قاهره. “من احساس بسیار لذت بخش است دیدن این همه گربه ها و سگ ها مراقبت گرفته شده و چگونه شاد و دوستانه آنها می گوید:” عبیر ال Garhy یک شهروند مصر که بازدید یک پناهگاه در یک Meow, تورهای سفر در سال 2019. “شما حس آرامش و عشق را در چشمان خود را.” او می بیند تور به عنوان یک راه خوب برای بالا بردن آگاهی برای بزرگسالان و کودکان است.

Meow-Tours_5th-trip_Pets-Garden_-51-1

تغییر سیستمیک باور به نظر می رسد غیر قابل عبور و Abdel-Aty می شود به طور منظم یادآوری از سختی راه پیش رو. مردم محلی به صورت دوره ای انتقاد Meow تورهای کار در طول پیاده روی با نظرات مانند “انسان این نیاز بیش از حیوانات” و “شما همه غنی و نمی دانم که چگونه به صرف پول خود را.” اما برای Abdel-Aty این نظرات تنها به تقویت ماموریت خود را. پس او را حمل بر تنهایی در حال اجرا تورهای چند بار در هر ماه. علاقه رو به رشد را نشان می دهد او در حال حاضر ساخت گام. برای اولین بار صدای گربه تورهای پناهگاه سفر کرده بود پنج شرکت کنندگان است. توسط خود ششمین سفر بیش از 50 نفر پیوست. این حرکت چیزی است که او آرزو داشت برای او می گوید.

Meow-Tours_4th-Trip_Hope_-5

با مدت زمان محدود Abdel-Aty تمرکز خود را تلاش های بازاریابی در محلی اما “خارجی ها بیشتر خوش آمدید.” ترین تورهای جذب حداقل یک یا دو تا مسافران بین المللی. و کسانی که قرار اهرام و مجسمه ابوالهول در انتظار برای کمک به مصر را دستگیر میشوند ترک با بیش از چند خوب گرم عکس. آنها ایجاد یک از یک نوع خاطرات با یک گروه همفکر محلی, دوستان, در حالی که به پشت بر روی یک سطح مردمی — یک شکم سگ در یک زمان.

رفتن وجود دارد: میومیو تورهای

  • محل سکونت: تورهای پیاده روی را در داخل و اطراف بیشتر قاهره. پناهگاه سفر به طور معمول در دو تا سه پناهگاه; ترین پناهگاه بیش از 30 دقیقه در خارج از قاهره. اتوبوس حمل و نقل در دسترس است از مرکز شهر قاهره که قطعا توصیه می شود به عنوان بارگذاری و کابین — نه به ذکر است خدمات همراه — غیر قابل اعتماد هستند در این مناطق است. اتوبوس حمل و نقل (حدود 5 دلار) نیاز به یک رزرو پیشرفته.
  • رزرو: شما می توانید ذخیره یک نقطه در Facebook و یا از طریق پیام مستقیم در Instagram.
  • بهترین زمان برای رفتن: مصر فصل بالا اجرا می شود از اکتبر تا ماه مه اگر چه Meow تورهای ارائه می دهد سفر در تمام طول سال.
  • نرم افزار نکته: اگر شما در حال بازدید در ماه رمضان (23 آوریل – مارس 23, 2020) را از دست ندهید “میومیو افطار.” در این رویداد یک بازی سنتی افطار شام هنگامی که مسلمانان پایان روز خود را در ماه رمضان سریع — Meow تورهای به قاهره دستگیر میشوند مواد غذایی و آب به طوری که آنها می تواند در پیوستن به این جشن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net