Cronyism و تضاد منافع در مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus وظیفه نیروی

الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی, پذیرفته جمعه که یک واکسن برای coronavirus ممکن است مقرون به صرفه برای همه آمریکایی ها است. “ما نمی توانیم کنترل است که قیمت” آذر گفت: Rep. Jan Schakowsky D-Ill., در طول کنگره شنوایی در مورد ویروس است که گسترش در سراسر جهان است و به طور گسترده ای انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک مسئله جدی در سلامتی عمومی در ایالات متحده است.

پس از موجی از انتقاد از دموکرات آذر راه می رفت نظر برگشت روز بعد گفت که او می خواهد اطمینان از دسترسی به یک واکسن برای ویروس های شناخته شده به عنوان Covid-19 اگر یکی باید توسعه یافته است. اما آذر که در خدمت به عنوان لابی گر برای Eli Lilly قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور از شرکت دارو ایالات متحده عملیات در سال 2012 و وزیر بهداشت و خدمات انسانی در سال 2018 می داند آنچه که او unthinkingly صحبت می کند. گزاف دارو قیمت گذاری اغلب برگ های درمان صرفه جویی در زندگی از رسیدن به فقیرترین آمریکایی است. و به حدی که آذر و تجار دیگر که اکثریت را از رئيس جمهور در کارگروه coronavirus هر گونه تجربه با دارو یکی از سود آور ترین بخش های اقتصاد این پول شده خاموش کردن سیستم است که آنها را نگه می دارد از رسیدن.

در مورد آذر به دست آورده است که نزدیک به 2 میلیون دلار در طول سال گذشته خود را در لیلی که سود آمد در هزینه از مردم که نیاز به مواد مخدر با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل در سال 2017. در حالی که آذر بود که منجر دارویی غول هزینه آن مواد مخدر به طور قابل توجهی بالا رفت. در خصوص انسولین فروخته شده توسط این شرکت بیش از دو برابر قیمت. با توجه به کت و شلوار, که همچنین با نام Novo Nordisk و سانوفی الی لیلی درگیر در یک طرح به طور مصنوعی باد قیمت آن به مواد مخدر, ترک برخی از افراد دیابتی قادر به پرداخت هزینه و مجبور به استفاده از انسولین منقضی شده و یا هیچ در تمام. الی لیلی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اما این شرکت گفته است که نشریات دیگر که کت و شلوار هیچ شایستگی و آن را به پیروی از “بالاترین استانداردهای اخلاقی.”

دیگر وظیفه نیروی عضو این سود می تواند از coronavirus خود را. یوسف Grogan یک لابی برای داروسازی غول Gilead Sciences قبل از او پیوست و به خصوص دولت به عنوان مدیر داخلی شورای سیاستگذاری و رهبری این دارو قیمت گذاری و نوآوری در کار ، روز چهارشنبه پس از جلعاد اعلام کرد که این امر می تواند شروع دو آزمایش بالینی یک داروی ضد ویروسی است که می تواند مورد استفاده برای درمان این ویروس این شرکت قیمت سهام افزایش یافت.

به عنوان یک سابق لابی برای یک شرکت است که می ایستد به دست آوردن شدیدا از امکان درمان برای ویروس Grogan مشارکت در نیروی کار به شمار انبوهی از مشکلات اخلاقی با توجه به رابرت Klitzman استاد روانپزشکی و مدیر اخلاق زیستی کارشناسی ارشد در دانشگاه کلمبیا. “آیا او یک تضاد منافع ؟ بله!” گفت: Klitzman که اشاره می کند که دولت به احتمال زیاد به صرف پول در هر دو تحقیق و خرید درمان برای ویروس. “جلعاد می تواند کمک به شکل دادن به یک دولت درخواست برای پیشنهاد به طوری که آنها می تواند یک مزیت غیر منصفانه است.”

در حالی که Grogan به نظر می رسد به فروش می رسد خود را در جلعاد سهام و با توجه به دفتر مدیریت و بودجه است قطع تمام روابط مالی و گرفته “مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد” این وضعیت هنوز هم مشکل با توجه به Klitzman. “زمانی که او می شود از آنها می تواند به او هدیه ای برای انجام یک کار خوب و یا فقط در استخدام او را دوباره. و آنچه در مورد دوستان خود را? من مطمئن هستم که او هنوز هم به افرادی که کار برای جلعاد که بهره مند خواهند شد. اینها همه از عمده نگرانی های اخلاقی.”

اگر چه Grogan و دوستان خود را ممکن است مقدار زیادی برای به دست آوردن خود را از مشارکت در نیروی کار آن است که روشن نیست که تخصص او و بسیاری از دیگران خدمت در این گروه را به آن. از نیروی کار 16 اعضا — 17 اگر شما از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس که عنوان تلاش — تنها چهار گونه آموزش در علوم پزشکی. دیگران بیشتر تگرگ از دنیای کسب و کار از جمله وزیر خزانه داری استیون Mnuchin یک بانکدار سرمایه گذاری که برای شکایت کرد دارایی سلب; کن Cuccinelli یک وکیل و خود توصیف “حریف از همجنسگرایی” خدمت در حال حاضر به عنوان سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی; و کریستوفر لیدل سابق اجرایی در مایکروسافت و جنرال موتورز که مشغول به کار با جارد کوشنر در نوسازی فدرال این سیستم قبل از کارگردانی این کشور در پاسخ به آنچه که ممکن است بزرگترین بحران بهداشت عمومی در بیش از یک قرن است.

معاون رئیس جمهور پنس نیز به نام لری Kudlow به نیروی کار در روز پنج شنبه. Kudlow یک مشاور اقتصادی به ناروا استفاده می شود که کار را برای استرنز در ادامه فاکس کسب و کار برای اطمینان بخشیدن به مردم آمریکا که گزارش ها از افزایش coronavirus عفونت در سراسر جهان لزوما به این معنی نیست “که این چیزی است که رفتن به موشک وار رفتن در شمال امریکا است.” Kudlow پس از آن به تشویق همگان را به حفظ سرمایه گذاری و گفت: “سهام نگاه بسیار ارزان به من.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است بسیاری از مردم که در واقع می دانید که چگونه به هماهنگی دولت در پاسخ به همه گیری. به عنوان لوری گرت گزارش در ماه ژانویه رئیس جمهور تعطیل شورای امنیت ملی جهانی بهداشت واحد های امنیتی و کاهش 15 میلیارد دلار در کشور هزینه های بهداشت و درمان از جمله بودجه برای مدیریت عفونی جهانی بیماری در CDC DHS و HHS. در CDC این کاهش بودجه به بهداشت جهانی بخش آنقدر شدید گرت نوشت که “تعدادی از کشورها آن را در کار کاهش می یابد از 49 صرفا 10.”

در حالی که چهار پزشکان در نیروی کار آن روشن نیست چه مقدار از آنها اجازه خواهد داشت به طور مستقیم پاسخ به این ویروس. کاخ سفید این گزارش گفت: Anthony Fauci, یک immunologist که مدیریت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دارای تجربه ی گسترده مبارزه با بیماری های عفونی به صحبت علنی و بدون ترخیص کالا از گمرک پس از او گفت: در جلسه ای که ویروس “اقتباس بسیار خوبی به انسان گونه است.”

در روز پنج شنبه, دبورا Birx یک پزشک است که در خدمت به عنوان ایالات متحده جهانی ایدز هماهنگ کننده پس از سال 2014 به عنوان کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ و جراح عمومی جروم آدامز اضافه شد به نیروی کار. قرار ملاقات خود را پس از برنی ساندرز ناودان برگ برنده برای قرار دادن “سیاسی cronies نه دانشمندان” مسئول دولت در پاسخ به این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>