Crocs x KFC کفش های چوبی نگاه انگشت Lickin’ خوب!

KFC x Crocs Collaboration

شما هم اکنون می توانید سنگ یک جفت از Crocs با الهام از یک سطل کلاسیک, آمریکایی, مرغ سرخ شده. چرا… چرا که نه؟!

برای بهار سال 2020 Crocs همکاری با کنتاکی مرغ سرخ شده به ایجاد دو limited-edition کفش است که شما احتمالا هرگز انتظار برای دیدن در طول عمر خود — ما مطمئن نیست!

کفش با نام تجاری تبدیل راحت به مسدود فوق العاده واقع گرایانه تفریح و سرگرمی بی تردید یاد سطل های قرمز و سفید راه راه با پایه طلایی بافت بالا که شبیه پوست مرغ. آن را نمی انگشت lickin’ خوب اما مطمئن نگاه می کند آن را دوست دارم!

در حالی که یک جفت فقط کلاسیک مسدود کردن یک 4.5 اینچ پلت فرم. این بیانیه ضربات مدل شد توسط هنرمند من عشق زیادی به من (MLMA) که آنها را میپوشید در حالی که حضور در هفته مد نیویورک.

KFC x Crocs Collaboration
MLMA پوشیدن سطل مسدود در حالی که در طول هفته مد نیویورک. حسن نیت ارائه میدهد از Crocs

“به عنوان Crocs در ادامه به ایجاد جدید و غیر منتظره با نام تجاری همکاری های ما در حال هیجان زده با این ” لیست سطل با همکاری کنتاکی مرغ سرخ شده که به طرفداران باور نکردنی سرگرم کننده و مد روز را در کلاسیک ما مسدود” Crocs معاون ارشد و مدیر ارشد بازاریابی افسر ترنس ریلی گفت: در آزادی مطبوعات. “ما در حال افتخار به ویژگی های این سبک مد به جلو بین دو یاد آمریکایی مارک در یکی از نیویورک بزرگترین هفته در مد است که وعده به تعجب و لذت مصرف کنندگان در سراسر جهان است.”

آنچه ممکن است تکان دهنده ترین جنبه در حال حاضر باور نکردنی پرتاب کفش به بوی. درست است که نه تنها می تواند به شما پوشیدن کفش که مانند KFC, مرغ, اما آنها بوی اونا بیش از حد! هر یک از کفش های چوبی را با دو جابجایی ران مرغ به شکل Jibbitz فریبندگی که معطر مانند مواد غذایی سرخ شده.

KFC x Crocs Collaboration
سطل مسدود و کلاسیک مسدود از این مجموعه است. حسن نیت ارائه میدهد از Crocs

کنتاکی مرغ سرخ شده X Crocs کفش های چوبی در دسترس خواهد بود در این بهار برای $59.99. فراموش نکنید که هر چند آن را limited-edition پس از آن چاه کن همیشه ته چاهه پس از ثبت نام در Crocs.com برای دریافت یادآوری زمانی که آنها در فروش.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>