بحران صندوق از $200,000 راه اندازی شده توسط آزادی مطبوعات برای حمایت از روزنامه نگاران

اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 همه گیر تا به حال تاثیر مخربی بر روزنامه نگاران در آمریکا هزاران نفر شده اند furloughed گذاشته یا دچار شخصی دیگر مشکلات مالی. به عنوان درآمد حاصل از تبلیغات و خشک در میان اقتصادی خاموش کردن برخی از سازمان های خبری حتی کاملا تعطیل پرتاب تمام کارکنان خود را از کار.

به عنوان بسیاری از 36,000 مردم در اخبار رسانه ها تخمین زده می شود از هر دو گذاشته شده است خاموش furloughed یا دچار کاهش پرداخت پس از همه گیر ضربه زدن به آمریکا و شروع به آسیب اقتصاد نیویورک تایمز. مستقل روزنامه نگاران که اصلا شغل تمام وقت با, اخبار سازمان, شده, ضربه سخت, با یک بررسی برآورد که 80 درصد از مترجمان آزاد از دست داده بود حداقل برخی از کار تا پایان ماه آوریل است. مالی خرید اینترنتی در اخبار کسب و کار در حال آمدن است در همان زمان که آمریکایی ها از جان گذشته برای اخبار و اطلاعات دقیق در مورد دو داستان از قریب به اتفاق اهمیت برای ملت امروز: Covid-19 همه گیر و سراسری اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

در پاسخ به آزادی مطبوعات دفاع صندوق ایجاد $200,000 اضطراری برنامه های کمک مالی برای روزنامه نگاران نهفته این بیماری همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی.

جدید صندوق طراحی شده است برای کمک به فرد روزنامه نگاران مبارزه با مشکلات در آورده با این بیماری همه گیر و تاثیر اقتصادی آن: بیکاری و بیماری و نیازهای وابستگان و فرزندان و همچنین مطالبات پایه از جلسه روزانه و هزینه های زندگی.

من مدیر از آزادی مطبوعات دفاع صندوق است که یک واحد از نگاه رسانه ها, شرکت مادر رهگیری. من شخصا احساس عاشقانه در مورد ضرورت نیاز به کمک به روزنامه نگاران در میان همه گیر.

این بحران جدید صندوق ارائه خواهد شد فردی به روزنامه نگاران کمک نقدی تا 1500 $و ارائه خواهد شد در دو یا بیشتر امواج در ابتدای ماه جولای. جولای صندوق باز خواهد بود برای برنامه های کاربردی شروع شنبه 29 ژوئن در ساعت 9 صبح ET تا چهار شنبه, جولای 2 در 6 p. m. و یا تا زمانی که ما دریافت کرده اند از 1 ، 000 برنامه های کاربردی. برنامه خواهد شد توسط یک داوطلب کمیته از روزنامه نگاران برجسته و خرما برای موج دوم از کمک های مالی خواهد شد در زمان بعد.

کسانی که علاقه مند به استفاده باید به آزادی مطبوعات دفاع صندوق سایت. ما را تشویق روزنامه نگاران علاقه مند به درخواست های اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im