ترک خوردگی بیش عجیب و غریب کمدی

چرا شما باید مراقبت از

چرا که در آن حالت ایده آل, خنده کاملا غیر ارادی.

وجود دارد یک فرصت خوب است که یک بار پس از یک زمان شما نیست یک تلویزیون فرد است. که در یک نقطه در زمان شما متعلق به آن بسیار خاص جمعیتی که همیشه خود را بیش از حد شلوغ با سازنده تر چیزهایی که برای انجام این کار از ارسال تا در مقابل از جدیدترین برنامه. و راستش تا ماه مارس این سال من به اعتقاد شما.

همیشه از COVID-19 اتخاذ نشان می دهد به تماشای تبدیل شده است … یک چیز است. با بیش از 3.7 میلیون جهانی موارد و بیش از یک سوم از این سیاره کنار در خانه هیچ چیز همان است. حرفه ای در حال آموزش برای کار از خانه دانش آموزان در حال یادگیری به کار نرم افزار آموزشی و تمام منابع از سرگرمی های مجازی هستند. پس, این یک سوال دیگر این که آیا شما یک تلویزیون یا شخص نیست; آن را به یک ماده از آنچه که شما در حال تنظیم و روشن.

بنابراین به انجمن خوش آمدید عجیب و غریب کمدی تلویزیون است.

رشد “من متوجه شدم که اگر همه با هم بایستیم و ما می توانیم اجرای این تنوع است که امریکا نشان دهنده.”

نشان می دهد نویسنده Rukshan Thenuwara

بین مطرح, شادی و سرخوشی و استیون جهان نشان از همان بوسه به مخاطبان خود را از بچه ها و بزرگسالان برای شبکه کارتون و دیگران آن را بسیار خود را روشن می خندد نه مبتنی بر گرایش جنسی خود را. اما جایی که شما آغاز شد ؟ به خوبی در اینجا برای شروع با.

Vida (2018-2020): ویدا نیم ساعت dramedy که عرضه در Starz در سال 2018 در مورد چگونه یک مکزیکی خانواده آمریکایی زندگی در یک Latinx شرق LA محله معاملات با gentrification. مراکز نشان می دهد حدود دو مکزیکی آمریکایی خواهر Lyn (Melissa Barrera) و اما (Mishel پرادا) که نه تنها در برخورد با شوک فرهنگی بلکه در تلاش برای حفظ خانواده خود را متعلق به استقرار.

Vida اتحاد عجیب و غریب نمایندگی از بالا به پایین شروع با آن کس زن رنگ showrunner, Saracho به انواع و عجیب و غریب شخصیت از رنگ در نشان می دهد. نه به ذکر است, اما عشق و علاقه را با نیکو (روبرتا Colindrez) ایجاد شد تا به یکی از بهترین فاکتور فرعی از فصل نهایی شده است و پیشگامانه به صورت لاتین در جامعه است. اگر چه آن را به پایان آمدن در آن فصل سوم این سال آن را هرگز لطمه می زند به عقب برگردید و شراب خواری.

Vida در دسترس است در Hulu آمازون نخست تصویری و Starz.

پیوند (2019 – در حال حاضر): وقتی که می آید به عجیب و غریب کمدی است که باید در رادار خود آن را غیر ممکن به ذکر است 2019 Netflix کمدی پیوند. این سازمان دیده بان نور با یک فصل که شامل هفت 15 دقیقه ای قسمت آن داستان خواهد شد که شما با چسب به صفحه نمایش.

پیوند به شرح زیر پیت (با بازی برندان nat ballard designer) به تازگی گی مرد که به بازدید از مدرسه خود را بالا BFF, Tiff (Zoe لوین) در نیویورک به دنبال کار. خبر خوب این است که او دارای یک فرفره ضربه زن این است که آن را به عنوان دستیار او — او را خواهری “معشوقه مه” در S&M ،

این سری است که آزادانه و بر اساس تجربه خالق Rightor دویل (که ستاره دار در عصب در سال 2016 و داستان واقعی در سال 2015) زمانی که او یک مرد جوان در نیویورک است. اتصال درب باز می شود به فرهنگ و هر چند آشکارا جنسی, بررسی Tiff را به مشتریان kinks مانند “شاش بازی” مینشست و دیگر intro-به-بدسم منافع.

پیوند جریان است در Netflix بکشد در حال حاضر.

ریز می خندد (2019 – در حال حاضر): یکی از جدیدترین کمدی عجیب و غریب است که شما باید در مواظب برای وب است که در سری ریز می خندد. نشان می دهد به شرح زیر عجیب و غریب, لاتینا, معمار, والنتینا Rojas (Briza Covarrubias) تلاش برای شکستن سقف شیشه ای و کمیک جف خپ (جیمز هیلی) که فقط می آیند … به عنوان بیکار.

به تازگی به دست آورد عجیب و غریب متعلق به و عمل Revry TV, ریز می خندد حمل مشعل عجیب و غریب کمدی در تلویزیون با ارائه تنوع از خالق و تهیه کننده در پایین به بازیگران و خدمه. از طریق آزمایش های جف و والنتینا سری میریزد نور نه تنها در آمریکا مهاجر داستان اما در عجیب و غریب آمریکایی مهاجر داستان نیز هست.

رشد “من متوجه شدم که اگر همه با هم بایستیم و ما می توانیم اجرای این تنوع است که امریکا نشان دهنده. که این چه سری است در مورد می گوید:” نشان می دهد نویسنده Rukshan Thenuwara.

CAST_CREW

به عنوان مدیر لورا ریواس, آن اجازه می دهد تا او را به مردم بگویید که شما می توانید دنبال هر چیزی که شما می خواهید حرفه ای و شخصا. “برجسته او [والنتینا را] تمایلات جنسی مهم بود چرا که من احساس می کنم امروز بیشتر از همیشه برای Latinos به باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود را,” او می گوید. شما می توانید گرفتن فصل یکی از ریز می خندد اینجا.

بنابراین در حال حاضر که شما از لحاظ فرهنگی مجهز آیا شما احساس می کنید مانند واجد شرایط تلویزیون چرم گاومیش قادر به لاف زدن در مورد همه عجیب و غریب کمدی شما ؟ سریع جواب: شما باید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de