COVID-19 قرار داده و شوهرش در ICU. او را در بیمارستان بستری بعدی. دولت خواستار بدانید که: که برای مراقبت از کودکان خود را?


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در بعد از ظهر مارس 24 به عنوان نشانه های او از coronavirus بدتر لورا واندن یافت می شود آن را دشوار برای صحبت کنید. او را از نفس قبل از اتمام جمله است. اگر او نقل مکان کرد و حتی کمی او سرفه.

دوست رابین یک پرستار, رشد نگران در wispy صدا از صدای او و از او خواست برای رفتن به بیمارستان. “لورا” او گفت: روی گوشی “شما نیاز به رفتن.”

“من نمی روم فرزندان من” لورا پاسخ داد. “من هیچ جا نمی رود.”

43 ساله و مادر در ماساچوست نیوجرسی مواجه شد هر پدر و مادر بدترین کابوس: او در حال رشد بود مریض تر با ساعت اما تا به حال هیچ طرح عملی برای مراقبت از او دو فرزند. معمول گزینه برای تماشای کودکان و نوجوانان بودند را از روی میز به دلیل واندن کودکان شد و به احتمال زیاد با یک ویروس آلوده شده بود که مسری غیر قابل پیش بینی و کشنده است.

او 45 ساله, شوهر, تونی در پزشکی ناشی از کما در رابرت وود جانسون بیمارستان دانشگاه در سامرویل یک شهر در این نزدیکی هست. در این شش روز پس از آنها تا به حال هر دو آزمایش مثبت برای COVID-19 سلامتی خود بوده و اولویت خود را. او می خواهم مشغول به کار تلفن های همراه و Facebook برای دیدن اگر او می دانست که هر کسی که می تواند او را متصل به یک دستگاه ECMO که اکسیژن خون او و یا کمک به او را دریافت تجربی داروی ضد ویروسی به نام Remdesivir.

خود را کاهش بوده است و شیب دار است. حتی آن روز پس از حلق آویز کردن با او نگران, دوست, دوست لورا فکر برای اولین بار در مورد تونی بسته بندی ذهن خود را در اطراف این واقعیت است که او و بچه ها — Cai, 11 و Maji, 14 — ممکن است مجبور به خداحافظی به او را در FaceTime. یک پرستار توافق به نگه دارید تا یک تلفن به طوری که آنها می تواند او را ببیند. آنها فکر می کردند که به دنبال در یک جعبه بزرگ اما پرستار گفت: این پایین از یک تخت مخصوص. تونی بسته در رو طبقه در تلاش برای افزایش سطح اکسیژن. همه لورا و بچه ها می تواند بود شانه خود را.

به عنوان آنها به او گفت که او را دوست داشتم لورا اچ به نام دوباره اما قادر به دریافت از طریق. رابین را به طور معمول شروع به پریدن کرد در ماشین سمت راست پس از آن اما او مادر است و ضعف سيستم ايمنی و او نمی تواند در معرض خطر و در نتیجه او را به ویروس. احساس خطر در عدم پاسخ رابین به نام پلیس برای بررسی لورا.

رزمناو کشیده تا مدت کوتاهی پس از لورا و بچه ها به پایان رسید خود تماس بگیرید. دو دستگاه آمبولانس به زودی به دنبال.

لورا می دانستم که او نیاز به رفتن به بیمارستان اما او که قرار بود به ترک بچه ها در خانه تنها برای آنچه که به احتمال زیاد خواهد بود روز در وسط یک بیماری همه گیر. سالمند و مادر زندگی می کردند که در همان نزدیکی بود و همیشه در دسترس برای مراقبت از نوه های او; اما در حال حاضر درخواست خود را برای انجام این کار خواهد بود درخواست او را به قرار دادن زندگی خود را در خطر است. لورا تصمیم گرفت او را فرزندان با او به بیمارستان است.

او گفت: آنها را به مسائل کوله پشتی خود را با کتاب ها و بازی ها در به تصویر کشیدن این احتمال که او باد می تواند از آن او نمی دانم چه مدت آنها خواهد بود در بیمارستان. تنها چیزی که او می تواند انجام دهد برای آنها در آن لحظه به مطمئن شوید که آنها می تواند اشغال ذهن خود را.

در عرض چند ساعت تصمیم به نگه داشتن بچه ها در کنار او را تهدید می کند به تقسیم این خانواده بیشتر از هم جدا. اگر او نمی تواند پیدا کردن کسی که آنها را می توان گفت: ایالت نیوجرسی خواهد بود.


لورا و تونی واندن ملاقات به عنوان نوجوانان در یک کلیسا عقب نشینی است. او 16. او 18. به عنوان یک کشتی یخشکن آنها صادر شد کاغذ توالت و گفت: به به فقط مربع به اندازه کافی به آنها را از طریق آخر هفته برای هر متر مربع آنها تا به حال به ارائه جزئیات در مورد خود.

تونی بود که قد بلند با فلاپی, موهای قهوه ای, در زمان یک دسته از مربع و راه اندازی به یک مونولوگ های مختلف در اتفاقات ناگوار او با تجربه در شغل پاره وقت در مرغ تعطیلات یک رستوران فست فود محلی. “من گرفتار” لورا به یاد می آورد. “من تا به حال دوست پسر در زمان. اما شما می دانید که در عرض چند ساعت بود که به نوعی فراموش شده است.”

آنها ازدواج کرده و هفت سال بعد. او بیشتر درونگرا ترجیح می دهند آرام از خانه. او دوست داشت که مرکز توجه است. یکی کریسمس در حالی که در مدرسه برادر بزرگتر خود را تام واندن به یاد تونی یک سوال مطرح شده به مرحله پدربزرگ و مادربزرگ خود بزرگ خانواده ایتالیایی: “شما بچه ها با استفاده از کاندوم و یا چه؟” بچه ها در جدول خندید و بزرگسالان نیست.

عجول و بی پروا خود حس شوخ طبعی ساخته شده برخی از افراد ناراحت کننده است اما رسالت او را به دیگران از جمله یک گروه از برادران از Sigma Phi اپسیلون برادری او کمک به ایجاد سوار در دانشگاه. او همه چیز در مورد مردم است. در داروسازی سانوفی که در آن او کار می کرد برای 17 سال او مدیر مشتری نامزدی.

تونی واندن احاطه شده توسط خانواده اش. (حسن نیت ارائه میدهد از لورا واندن)

تونی در آغوش پدر. پدر او فوت کرد زمانی که او یک پسر جوان بود و او می خواست به در به عنوان بسیاری از بچه های حرفه آنها به عنوان اجازه می دهد. زمانی که Cai پیوست Cub Scouts, تونی پا به رهبر دن. پس از Maji آمد به عنوان nonbinary تونی پیوست یک تجاوز گروهی به طوری که او می تواند به یادگیری بیشتر در مورد چگونه به ارائه پشتیبانی می کند.

در میان آن همه تونی برخورد با قابل توجهی از مشکلات سلامتی. او استئوپنی و یا استخوان ها ضعیف و تحت عمل جراحی ابتدا در اطراف سن 3 برای pectus excavatum یک وضعیت که در آن قفسه سینه خود بود و کمی غرق شده. پس از چند دوره از پنومونی به عنوان یک بزرگسال, او تا به حال یک بخشی از ریه خارج می شود در تلاش برای کاهش خطر عفونت است. او دچار چندین شکستگی استخوان و در دو سال گذشته شکست هر دو مفصل ران و مچ. “حتی زمانی که او به خوبی او را بیمار” برادر خود را گفت. “او همیشه بیمار و یا او همیشه در درد.”

در عین حال لورا گفت که او هرگز در نظر گرفته تونی شکننده است. آن چیزی بود که آنها در مورد صحبت فقط چند ماه پیش در زمانی که تونی احساس کردن در مورد سلامت خود را. “من هرگز فکر شما به عنوان بیمار یا شکسته,” او گفت: او گفت: تونی.

زمانی که آنها هر دو پایین آمد با کروناویروس در سمت چپ آن زن و شوهر خسته. آنها را رکود بر روی نیمکت و تماشای تلویزیون است. “بچه ها بودند نوع دفاع از خود” او گفت:. به جای شرکت در کلاس های آنلاین آنها را از خواب بیدار ثبت نام و رفتن به رختخواب.

تونی وضعیت شروع به بدتر مارس 19, حدود یک هفته پس از اولین تجربه علائم. او تا به حال سرفه مداوم و نبود خواب خوب. تونی نمی خواهم برای رفتن به بیمارستان می ترسم این امر او را در معرض سایر بیماری و عفونت است که می تواند او را حتی مریض تر. او امیدوار است برای سوار کردن ویروس در خانه, خوش بینانه, او خواهد غلبه بر آن را مانند او در هر چیز دیگری.

اما لورا در بر داشت او را در میز آشپزخانه در اوایل صبح روز 21 مارس در تلاش برای نفس کشیدن. او از خواب بیدار شدم بچه ها. او می خواست آنها را به برخی از زمان با پدر خود را قبل از آمبولانس او را در زمان دور.


در شب مارس 24 لورا و کودکان مورد بررسی قرار گرفت در اتاق اورژانس در رابرت وود جانسون بیمارستان دانشگاه در نیوبرانزویک حدود 10 مایل دورتر از بیمارستان که در آن تونی در وضعیت بحرانی است.

Maji خفيف علائم; Cai تا به حال هیچ کدام. آنها نمی نیاز به مراقبت اورژانس و بیمارستان می خواستم به تخلیه آنها. کارکنان به زودی شروع به پرسیدن لورا که می توانید آنها را.

“هیچ کس” لورا گفت: او گفت: کارکنان.

از آنها خواسته در مورد مادر. “مادر من بیمار نیست,” او گفت:. “من کودک بیمار است. شما اساسا درخواست من از کامپیوتر من است.”

اگر لورا می توانم پیدا کردن کسی که به کودکان گفت: کارکنان آنها خواهد بود مجبور به تماس با دولت سازمان رفاه کودکان.

یک سخنگوی بیمارستان گفت: دولت قانون نیاز به تسهیلات برای اطلاع رفاه مقامات اگر پدر و مادر قادر به پیدا کردن کسی برای مراقبت از کودک خود را. هر دو دولت و بیمارستان کاهش یافته است به نظر به طور خاص در لورا شرح وقایع است.

با بچه ها به احتمال زیاد آلوده لورا نمی تواند در معرض خطر قرار دادن آنها را در مراقبت از دیگران است. (هانا Yoon ویژه به Marketplace)

لورا پیامک دوست رابین برای کمک در 10:27 بعد از ظهر بود و او بود که یک پرستار در بیمارستان است. رابین گفت: او را به صحبت کردن پرستاري و از آنها بخواهید برای یک دلسوز پذیرش که در آن او و فرزندان خواهد بود قرار داده شده در یک اتاق با هم.

“آنها نیاز به خلاق در اینجا” رابین نوشت. “این است برای رفتن به یک تکرار موضوع است. آنها باید بفهمند که چگونه برای کمک به شما نه استرس شما.”

درخواست تجدید نظر می کرد. لورا و فرزندان او اجازه داده شد به ماندن در یک اتاق کوچک در اورژانس منطقه برای چند ساعت در حالی که آنها منتظر یک اتاق است که می تواند بهتر است به جای آنها. لورا تخت خواب; کودکان نشسته در صندلی.

آنها تمام تلاش به خواب که درست پس از نیمه شب لورا تلفن زنگ زد با یک شماره نا آشنا. این یک مسئول پرونده از وزارت امور خارجه از کودکان و خانواده ها پرسیدن همین سوال دیگر بود. که می تواند بچه ها ؟ بیمارستان مددکار اجتماعی نیز نامیده می شود.

لورا بود و رسیدن به یک نقطه شکستن. او بیمار بود. او بچه بیمار بود. او نگران بود در مورد او نمی تواند به او صحبت کنید. او را به خود او.

“من فقط گفت: ‘شما. بچه ها من ماندن با من.'”


این سوال که چه اتفاقی می افتد اگر پدر و مادر بیمار مبتلا به کروناویروس و نمی تواند برای مراقبت از فرزندان خود چیزی است که “هر کشور و شهر و شهرستان رفاه کودک ارائه دهنده این است که مبارزه با” گفت: کریستین جیمز-قهوه ای رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت رفاه فرزند لیگ آمریکا است.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه نیوجرسی, نیکول Brossoie گفت که زمانی که آن را دریافت گزارش می دهد که یک پدر و مادر است “ناتوان و قادر به مراقبت از فرزند خود را در این بخش موظف به پاسخ می دهند.”

او گفت: New Jersey شناسایی پدر و مادر رضاعی مایل به گرفتن کودکان در معرض ویروس. دولت قصد دارد به قرنطینه کودکان در این وضعیت برای 14 روز. “تمام تلاش ساخته شده است برای ارتباط فرزندان با خانواده و یا کسی که آشنا” Brossoie گفت. “زمانی که ممکن است مراقبت از پرورش دادن مرتب شده است. … بخش خواهد شد و تمام اقدامات احتیاطی لازم برای کاهش گسترش یافته است.”

مانند نیوجرسی مقامات در لوئیزیانا میشیگان و واشنگتن گفت ProPublica آنها را آغاز کرده اند که برنامه ریزی برای امکان داشتن به محل کودکانی که در معرض شده اند و که پدر و مادر در بیمارستان بستری هستند و یا فوت کرده اند.

آن را دشوار برای پیدا کردن تمایل خانواده فاستر.

“آنها واقعا مردد به طور بالقوه در معرض خود را عزیزان به چیزی بزرگتر از فقط بداخلاقی یا رفتار” گفت: Marcus Stallworth آموزش و توسعه متخصص در CWLA. ایرنه Clements, مدیر اجرایی ملی پدر و مادر رضاعی انجمن موافقت کرد. “مراقبان در حال رفتن به می گویند:” نه ما می دانیم که این کودک را در معرض. من نمی تواند انجام دهد که به خانواده من است.’ بنابراین در این شرایط یا یک دولت و یا یک شهرستان و آژانس به پس از آن تبدیل شدن به پدر و مادر است.”

در ساعت 4 صبح در مارس 25, پس از گذراندن چندین ساعت تنگ در یک اتاق کوچک در بخش اورژانس لورا تصمیم او و بچه ها را ترک کنند. او هنوز هم نمی تواند او را گرفتن نفس و سردرد و تب ساخته شده است که گوش او صدمه دیده است. اما همه آنها خسته و یک راه حل برای چگونه به مراقبت از بچه ها نداشت و نزدیک به حال یافت می شود. “من بچه های من و رفتن به خانه” لورا گفت: کارکنان بیمارستان. “این مضحک است.”

اعضای هیات نقل مکان کرد و آنها را از بخش اورژانس به یک اتاق با دو تخت و تاشو. آنها خواب برای پنج یا شش ساعت. لورا در گرفتن اکسیژن و توجه پزشکی نیاز داشت. “خوب بود” لورا گفت.

اما در 9:53 صبح به او تلفن زد دوباره. این مسئول پرونده از دولت است. این لحن متفاوت بود. “این بسیار روشن آنها را به بچه ها” لورا گفت.

لورا زد یک بار دیگر از طریق یک لیست ذهنی از کسانی که معمولا با کودکان کمک. او خواست او آمده بود تا با یک برنامه زمانی که او و تونی برای اولین بار مریض شدم.

در این زمان او به خاطر یک نفر او تا به حال در نظر گرفته نمی تونی ناپدری فرانک. لورا را بر عهده داشتند و او بیمار بود; تونی مادر coronavirus. اما پس از آن او به عنوان به روز رسانی تونی مادر در مورد همه چیز او آموخته که فرانک هرگز توسعه علائم حتی اگر او تا به حال شده است در معرض ویروس برای هفته ها.

لورا به نام فرانک. این نخستین بار بود که او همیشه می خواهم از او خواست برای مراقبت از کودک کمک کند. “من شما نیاز به انجام این کار. در غیر این صورت آنها در حال رفتن به بچه ها.” او درک شده است.

لورا برطرف شد. در حال حاضر او می تواند تمرکز بر روی مبارزه با این ویروس در بدن او.

چند ساعت بعد لورا دریافت یک تماس دیگر. تونی مرده بود.


آن را آرام در واندن خانه های این روز است. تونی بود که آن را با نیروانا و Radiohead و ماجراجویی کتاب های صوتی مانند هری پاتر مسائل او و بچه ها با هم لذت می برد. Cai ریخته خود را به یکی از پدر خود, احساسات, بازی های ویدئویی. Maji به عقب نشینی به اتاق خود را. از راه دور بسیاری از اعضای خانواده و دوستان ابراز عشق خود را. هیچ کدام توانسته اند به بیش از آمده و آنها را در آغوش بگیرید.

لورا می داند که آن را زمان برای بچه ها برای رسیدن به آن همه است. در گذشته زمانی که Maji به سختی در حال خواب, تونی خواهد مالش را شانه ها و قرار دادن در یک فصل از رمان “Artemis Fowl.” آن کار نمی کند زمانی که لورا آن را ندارد.

اما او در تلاش است تا توجه به آنچه که بهبود یافته است. “شما و شما را به ریز کوچک گام و آن را حتی ممکن است نگاه و یا احساس می کنم مثل یک گام اما آن را یک گام به” او گفت:.

او شروع به کار دوباره در کار مشاوره در جانسون و جانسون و نیروهای خودش را از خواب بیدار و روز آغاز شده است. او را هل می دهد و خودش را به تنفس عمیق برای کمک به ریه ها او را در شکل; هر نفس هنوز هم می آید با درد, اما او می داند که محو خواهد شد.

او احساس می کند به همان شیوه در مورد درد از دست دادن. پدر او فوت کرد زمانی که او بود 21. صدمه شدید بود اما نه ابدی. “من می دانم که این درد برای تونی نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. من فقط رفتن به آن ایمان و فقط انتخاب کنید به این باور است که” او گفت:. “و اگر من می توانید انجام دهید که … من زندگی می کنند می توانند از طریق این لحظه است.”

اکثر اعضای خانواده و دوستان می تواند تنها حمایت Whalens از راه دور است. (هانا Yoon ویژه به Marketplace)

تونی گفت: Laura او نمی خواست یک مراسم تشییع جنازه هنگامی که او درگذشت. او می خواست یک جشن با کسانی که در حضور عمل بالا بردن عکس به افتخار او. او به تازگی علاقه کره بادام زمینی را داراست.

لورا گفت: عکس ها باید صبر کنید اما وجود خواهد داشت یک مراسم تشییع جنازه خصوصی و مشاهده در روز چهارشنبه. پنج نفر اجازه خواهد داشت در اتاق در یک زمان.

هنگامی که او درگذشت پدر خانواده دریافت بازدید از کشیش کاتولیک که گفت که اگر پدر او داده شد انتخاب به بازگشت و یا ماندن در بهشت او را از بهشت است. “و ساخته شده است که من خیلی عصبانی و خیلی غمگین,” او گفت:. “شما به من بگویید که من پدر را بهشت و بهشت بر برادران من?”

کلمات خود را گرفته اند در یک معنای جدید در حال حاضر. به او بهشت واقعی است و تونی وجود دارد و اگر به او فرصت داده شود به بازگشت او نیست. “و این خوب است چرا که ریه های خود هستند و او را خوشحال,” او گفت:, “و او را با پدر خود و او را با پدرم و او را از نوشیدن ویسکی و او بازی pinochle و او به دنبال ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>