Covid-19 برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی بدخیم و ثابت می کند آمریکایی ها زنده خواهد ماند با وجود او

WASHINGTON, DC - APRIL 18: U.S. President Donald Trump delivers remarks during a press briefing with members of the White House Coronavirus Task Force on April 18, 2020 in Washington, DC. Trump spoke about recent gains in the stock market reflect the success of his administrations handling of the coronavirus (COVID-19) outbreak. (Photo by Sarah Silbiger/Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سخنرانی در یک نشست خبری با اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار در مارس 18 سال 2020 در واشنگتن ،

عکس: سارا Silbiger/گتی ایماژ

یک قطعه از عقل از رم باستان است هدایت دقیق و مقامات بهداشت عمومی در برخورد با همه گیر برای 2000 سال: “سیتو, longe, tarde.”

که لاتین “را ترک و به سرعت. رفتن دور. دوباره به آرامی.”

مواجه با شدت مسری کشنده بیماری است که برای آن هیچ درمان شناخته شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده گرفته است که توصیه های بی انتها.

در عوض مانند قرون وسطی عوام فریب تهمت است spouting حقه بازی و نفرت مستقیم از قرن 14th زمانی که دست پاچه اروپایی مقابله با مرگ سیاه بسته مرغ زنده به بدن خود مصرف معجون آمیخته با جیوه و آرسنیک و سرزنش مغولان و یهودیان در زمانی که هیچ یک از آن کار می کرد.

فجایع وضع لخت حقیقت در مورد رهبران ما. مغلوب ساختن پیشی جستن را با عنوان جرم جنایی غفلت هرج و مرج اداره Covid-19 همه گیر در معرض یک بار و برای همه است که او یک فاسد, خودشیفتگی بیمار روانی.

او پر حرف و نامنسجم کنفرانس های مطبوعاتی که در آن او ضربه شلاق در هر جهت در ادامه به نشان می دهد که او در نیاز فوری به درمان روانی. او نمایشگاه خود محور گرایش از یک کودک کوچک است.

اما یک لژیون از توانمندسازها مغلوب ساختن پیشی جستن را احاطه کرده و مانع از هر گونه مداخله و حتی در میان بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن. اعضای خانواده خود را مانند Jared کوشنر و Ivanka Trump, به نظر می رسد کاملا راضی به نگه داشتن لبخند بر لب در حالی که با بهره گیری از مورد علاقه وضعیت که اخیرا اجازه داد تا آنها را به بی اعتنایی به ماندن در خانه و دستورالعمل ها را به کوچ کردن به تهمت متوسل در نیوجرسی برای عید فصح.

البته برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مهم ترین توانمندسازها هستند و خبرنگاران در کاخ سفید فشار سپاه که در عمل روزانه خود را به عنوان گروه کر یونانی. به جای نادیده گرفتن خود را به دروغ و ظالمانه اظهارات آنها وحی پوشش خود Covid-19 کنفرانس های مطبوعاتی و توییتهایی که اگر آنها جدی منسجم اظهارات واقعی رهبر ملی. در این روند آنها کمک و معاونت در جرم مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دروغ است که می تواند در نتیجه هزاران اضافی و نیازی مرگ و میر.

دولت top بهداشت حرفه ای, ترس از دست دادن شغل خود و حتی بدتر از رفتار با مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز بسیار مهم تبدیل توانمندسازها مجبور به تظاهر که مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و به Covid-19 بحران شده است صدا. دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده گرفته شده در یک نقش برجسته در جلسات پس از effusively ستایش رئیس جمهور در حالی که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است کمتر قابل توجه به عنوان او رشد کرده است بیشتر مایل به تناقض تهمت خطرناک ترین اظهارات. در شنبه Birx رفت در حالی که تهمت ربوده روزانه توجیهی برای شکایت دموکرات مطبوعات و چین است.

نتیجه این است که کاخ سفید گیر کرده است در یک سورئال واقعیت است که در آن خبرنگاران و مقامات دولتی همچنان به انجام شغل خود را به عنوان اگر رئیس جمهور نمی شد mad as a hatter.

اما به دلیل Covid-19, بقیه ملت در حال حاضر به رسمیت می شناسد باید چه شده است آشکار تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار: برای اولین بار پاسخ به هر بحران است به اصرار در اقتدار کامل در حالی که در همان زمان رها کردن همه مسئولیت. با وجود انفعال و بی کفایتی او نمی خواهد کنترل بیش از دولت منابع برای کسانی که می دانند چگونه به استفاده از آنها.

در مجموع عدم وجود رهبری ملی و یا جهت فرمانداران داشته اند را به اتهام منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن برای ضربه زدن به آنها. در این کار او شبیه مجنون نیروی دریایی ایالات متحده کاپیتان با بازی همفری بوگارت در سال 1954 فیلم “قابیل شورش” چه کسی است بنابراین فلج با ترس در طی یک طوفان که افسران باید کنترل کشتی. پس از آنها هدایت آن به آرامش آب او را متهم و آنها را از شورش.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده فرمانداران در سخت ضربه متحده برای تحمیل سخت stay-at-home سفارشات به سرعت گسترش ویروس. او ترس از چگونه تاثیر اقتصادی از Covid-19 می تواند شانس خود را برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر و می خواهد اقتصاد برای بازگشایی حتی قبل از این بیماری شده است موجود و یا هر گونه درمان در دسترس است.

این باعث شده است که قابل پیش بینی را به تظاهرات علیه دولت در سطح قرنطینه اقدامات در صحنه افراطی زامبی مانند تکه از مغلوب ساختن پیشی جستن را پایه. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است این تظاهرات که هایلایت شده توسط گروه بودجه ثروتمند جناح راست صنعتگران مشتاق برای آمریکایی ها برای بازگشت به کار حتی اگر انجام این کار آنها را بکشند.

یک بار دیگر مطبوعات انجام داده است و تهمت کار برای او اغراق اهمیت تظاهرات. در واقع تهمت به مدت طولانی قوی تر پشتیبانی از چنین حاشیه های ضد دولتی گروه کنترل رسانه ها روایت.

این تهمت افراطی حامیان بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که دولت تنها کمک می کند تا مردم رنگ و Covid-19 همه گیر است که به طور نامتناسبی آسیب آفریقایی جامعه تشدید کرده است و شتاب این نژادپرستانه و ضد انقلابی اعتقادات. این وایت واکر-مانند تهمت افراطیون مشاهده اقدامات به سرعت Covid-19 سرایت به نفس بیش از حد دولت طراحی شده برای محافظت از مردم که زندگی در شهرهای بزرگ — به عبارت دیگر در آمریکایی های آفریقایی تبار لیبرال ها و نخبگان شهری — و نه آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن شکست در برخورد با این بحران تنها به نظر می رسد برای تقویت دیدگاه خود را که او را در کنار خود است.

فقط به عنوان یک فاجعه در معرض حقیقت در مورد یک رهبر آن را نیز نشان می دهد حقیقت را در مورد جوامع و ملل. پس از سال 2016 مرکزی سوال جنوبی ایالات متحده آمریکا است که آیا آن می تواند زنده ماندن مغلوب ساختن پیشی جستن. تا کنون Covid-19 نشان داده است که پاسخ مثبت است. آمریکایی ها به شدت حمایت دولت در سطح تلاش ها برای مهار ویروس و باید با میل و رغبت قربانی خود را در آسایش و معیشت برای کمک به بیمار و متخصصان پزشکی مبارزه با این بیماری است.

در بیشتر بخش دولتی و مقامات محلی عمل کرده اند مانند بزرگسالان نادیده گرفتن تهمت و تهدید در حالی که جعل خود ad-hoc راه حل. در حالی که برخی از جنوب فرمانداران جمهوریخواه مشتاقانه به دنبال یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی از موعد مقرر بازگشایی کشورهای خود را نه همه فرمانداران باید در پاسخ به همراه حزبی خطوط. مریلند جمهوریخواه فرماندار لری هوگان صادر کرده است سخت stay-at-home سفارشات همانطور که دیگر جمهوری خواهان مانند اوهایو مایک DeWine و آیداهو را براد ،

هوگان رفته بیشتر از دیگران کار از نزدیک با فرماندار دموکرات از ویرجینیا و دموکراتیک شهردار واشنگتن دی سی به سعی کنید به آمده تا با یک استراتژی منطقه ای برای مبارزه با این بیماری همه گیر. او همچنین شروع به هنر و صنعت خود را در سیاست خارجی: در دوشنبه هوگان اعلام کرد که مریلند خرید 500,000 به شدت مورد نیاز Covid-19 تست کیت از کره جنوبی.

هوگان و همسرش, یک کره ای مهاجر کار می کرد از معامله با کمک کره جنوبی سفیر ایالات متحده است. هوگان جانبه موفقیت در مقابله شدید تست کمبود خجالت مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین به طور طبیعی تهمت حمله هوگان شارژ در شب دوشنبه که فرماندار “نیاز به کمی دانش” مورد آزمایش در مریلند است. در روز سه شنبه هوگان در پاسخ گفت: در ABC “نمایش” که مغلوب ساختن پیشی جستن “به نظر می رسید کمی گیج دیروز در کنفرانس مطبوعاتی خود. من هیچ ایده چه چیزی او مجموعه ای خاموش.”

با Covid-19 بحران مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری نمایشگاه بسیاری از صفات که منجر به استیضاح فقط چهار ماه پیش و پس از او به طور غیر قانونی به دنبال فشار رهبران اوکراین به دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری خود را برای نفع شخصی. تهمت تجاوز قدرت خود را با خودداری از کمک های حیاتی از اوکراین در تلاش برای فشار بر اوکراین برای گسترش دروغ در مورد دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

در حال حاضر او در حال سوء استفاده از قدرت خود را دوباره تهدید به خودداری و به شدت مورد نیاز منابع و کمک از فرمانداران اگر آنها نمی, همراه خود را بی پروا به خواسته های خود را رها قرنطینه اقدامات است.

آن است که عجیب و غریب به یاد داشته باشید که ایالات متحده تا به حال شانس به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از قدرت تنها چند هفته قبل از کامل نیروی Covid-19 آمار ایالات متحده است. سنا استیضاح محاکمه به پایان رسید و با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در فوریه 5, فقط یک ماه قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد وجود یک جهانی همه گیر.

سنا را به شکست محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از impeachable جرائم و او را از دفتر حذف در حال حاضر در حال بازگشت به امد و شد زیاد ملت است. ما در سمت چپ با یک رئیس جمهور که خود شرکت توییتی یک ویدیو نشان می دهد که مست در ودکا راه برای شکست Covid-19.

“من از نوع یک درمان برای این” گلف باز حرفه ای John Daly گفت: در این ویدئو. “من تنها نوشیدن یک نوشیدنی در روز — آن را فقط اتفاق می افتد به یک بطری — خوب پیر کوشک. شما می دانید که شما فقط به نوشیدن یک از این یک روز است. شما می دانید sippy, sippy در کمی مک دونالد رژیم غذایی کک. شما می دانید, آن را بشویید خیلی خوب است. هرگز خماری. و این راهی است که شما کشتن این coronavirus من باور دارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>