دادگاه قرار دادن ترمز در سیاستمداران تلاش برای ممنوعیت سقط جنین در میان Covid-19 شیوع

به روز رسانی: مارس 31, 2020, 3:55 p. m. ET
در نزدیکی زمان ثبت 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر به طور موقت متوقف پایین تر حکم دادگاه است که باید محافظت شده دسترسی به سقط جنین در تگزاس در میان Covid-19 بحران است.

2-1 نظر اکثریت در مدار 5 برداشته دادگاه پایین تر ممنوعیت به منظور به دادگاه استیناف زمان بیشتر در نظر بگیرید تگزاس درخواست تجدید نظر. تگزاس گفته است که حق دارد به ممنوعیت سقط جنین همه در دولت به منظور توقف گسترش coronavirus و حفظ تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم ارائه دهندگان — استدلال که نمی نوسان قاضی دادگاه منطقه Lee Yeakel که صادر موقت سفارش محدود در برابر دولت کمتر از 24 ساعت پیش.

سرعت که با آن دادگاه استیناف در زمان عمل شگفت انگیز است هر چند نه کاملا تعجب آور است. دادگاه این است که در میان اکثر ظاهر خصمانه نسبت به حقوق باروری افزایش یافته و حتی بیشتر ایدئولوژیک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر تعهد به بسته دادگاه با ضد سقط جنین نباشد ،

قابل توجه بود و تنها مخالفت با عدالت James L. دنیس که نوشت که Yeakel بود “در حال حاضر به این نتیجه رسیدند که آسیب های جبران ناپذیر خواهد جریان” به بیماران اجازه می دهد دولت “به منع سقط جنین در این زمان بحرانی.” او همچنین اشاره کرد که منظور اجرایی در موضوع در تگزاس شامل معافیت پزشکی, روش های است که نمی خواهد نایاب بیمارستان ظرفیت یا PPE مورد نیاز برای مبارزه با Covid-19.

مدار 5 داده است دولت را سقط ارائه دهندگان تا ساعت 8 صبح در تاریخ 1 آوریل برای پاسخ.

در مارس 30, فدرال قضات در سه متحده اعطا موقت محدود سفارشات حفاظت از دسترسی به سقط جنین در میان شیوع کروناویروس.

به دستور دادگاه در تگزاس و آلاباما و اوهایو — پس از مقامات دولتی استفاده می شود عملیات اجرایی به حد غیر ضروری پزشکی روش ها و اعمال محدودیت در گردهمایی های اجتماعی. در هر دولت, وکیل مدافع بهره برداری مداوم Covid-19 بحران به تفسیر دستور به ممنوعیت همه دسترسی به سقط جنین به جز در موقعیت های تهدید کننده زندگی.

“اجازه دهید این سریع حکم ارسال یک پیام روشن به سیاستمداران و ضد سقط جنین فعالان در کشورهای دیگر” الکسیس مک گیل Johnson, اقدام رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Planned Parenthood فدراسیون آمریکا گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی دوشنبه شب. “بهره برداری جهانی از همه گیر به ممنوعیت سقط جنین غیر قانونی است.”

سه کشور در میان پنج که باید شکایت شده توسط یک گروه از باروری و سازمانهای مدافع حقوق مدنی — از جمله Planned Parenthood, مرکز باروری و حقوق اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و Lawyering پروژه — به نمایندگی از سقط جنین ارائه دهندگان و بیماران خود را. سفارش ضابط موقت درخواست در دو ایالت اوکلاهما و آیووا در حال انتظار. کوتاهی amicus زمینه با تگزاس دادگاه که در آن 15 دولت به طور کلی وکیل تقویت تگزاس دادستان کل کن Paxton استدلال که دولت قدرت برای محروم کردن افراد از حقوق خاص در زمان مشکل نشان می دهد که اضافی چالش های قانونی به وجود آمده است.

وکلای تگزاس و اوهایو و آلاباما را در زمانهای گوناگون و استدلال کرد که ممنوعیت این روش کمک خواهد کرد که سرعت گسترش ویروس و افزایش دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی برای استفاده توسط ارائه دهندگان در خط مقدم از Covid-19 شیوع.

اما روز دوشنبه احکام تماس بگیرید که منطقی به سوال. قضات در هر یک از سه متحده اشاره کرد که دستور اجرایی در موضوع نیست در واقع ممنوعیت هر گونه روش خاص. در عوض دولت وکلا اظهار کرده اند که این دستور شامل یک پتو ممنوعیت سقط جنین که آنها نشان می دهد که تقریبا هرگز ضروری خدمات بهداشتی — بر خلاف نظر کارشناسان پزشکی.

در سفارش تگزاس قاضی فدرال لی Yeakel اشاره می کند که دولت وکلا “به خوبی توصیف اورژانس پیش روی کشور” و نتیجه می گیرد که رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت منظور توقف غیر ضروری در پزشکی “تجاوز نمی کند فرماندار را قدرت مقابله با شرایط اضطراری.” اما او نوشت: “دادستان کل تفسیر از سفارش به منزله تهدید به مجازات در برابر کسانی که تفسیر متفاوت است.”

در هر دو اوهایو و تگزاس به نظر می رسد تصمیم گیری به تفسیر دستور به ممنوعیت همه سقط رانده شدند به شدت ضد سقط جنین سیاست است. اوهایو دادستان کل گرگ Yost را نوشت و نامه های تهدید به سه دولت ارائه دهندگان خدمات سقط جنین پس از دریافت “شکایت” است که آنها هنوز هم در ارائه خدمات است. هر چند اوهایو کاهش یافته است می گویند دقیقا همان جایی که شکایت از هفته گذشته حق زندگی سینسیناتی افتخار است که آن را تا به حال تصویری از خارج یک درمانگاه بود که هنوز ارائه مراقبت با وجود رسمی “دستور” است که ضروری است تمام مراحل متوقف شد. این گروه به نام هواداران برای تماس با رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine و اوهایو وزارت بهداشت به شکایت. اولین نامه به ارائه دهندگان از Yost دفتر بیرون رفت آن روز.

پس ابوت سفارش در تگزاس حداقل یک ضد سقط گروه در زمان به توییتر برای درخواست شکایت از مردم است. پکستون حقوقی تفسیر منظور به سرعت به دنبال. گروه دوم Texas حق زندگی به دروغ ادعا کرد که ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در دولت شد “احتکار” تجهیزات حفاظت فردی مانند N95 ماسک شده اند که در تامین کوتاه مدت برای خط مقدم ارائه دهندگان. وکلای Paxton را تکرار ادعای نادرست در مورد کنفرانس با قاضی Yeakel متهم ارائه دهندگان به دنبال حفظ “هزاران نفر” از ماسک برای استفاده خود را دارند. N95 ماسک به ندرت استفاده می شود در سقط جنین روش و چند ارائه دهندگان حتی آنها را داشته باشد.

هنوز هم هر از دستور اجرایی در موضوع برخی از اخطار به ممنوعیت روش های پزشکی در تگزاس و اوهایو برای مثال آنها اشاره به قضاوت متخصصان پزشکی در تعیین چه چیزی لازم است. در نظر او اوهایو قاضی فدرال مایکل برت ساخته شده است آن را ساده: “اگر یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی تعیین می کند, در مورد پایه و اساس است که روش جراحی پزشکی نشان داد و نمی توان با تاخیر بر اساس زمان بندی از پیش زنده ماندن و یا شرایط پزشکی دیگر گفت: روش تلقی می شود از نظر قانونی ضروری برای حفظ حق زن در قانون اساسی محافظت شده دسترسی به سقط جنین است.” در آلاباما قاضی فدرال Emma Thompson همچنین اشاره کرد که دولت با حکم اجرایی شد مبهم است و دولت تا به حال “کاهش یافته است” برای روشن شدن معنای آن برای ارائه دهندگان.

مقامات در هر یک از ایالات در حال حاضر موضوع را به ضابط سفارشات نیز اساسا استدلال کرد که دولت قدرت اجرایی در مواقع اضطراری مغلوب ساختن پیشی جستن حقوق باروری. اما هر یک از این سه قضات مخالف نوشتن در راه های مختلف که غاصب در قانون اساسی حق هر گونه قبل از زنده بودن سقط شد چیزی نیست که یک دولت می تواند انجام دهد. “دیوان عالی کشور به وضوح صحبت کرده است. می تواند وجود دارد هیچ ممنوعیت آشکار در چنین روش” Yeakel نوشت. “این دادگاه نمی خواهد حدس و گمان در مورد اینکه آیا دیوان عالی کشور شامل یک سکوت, ‘جز-در-یک-ملی-اورژانس بند’ در نوشته قبلی در مورد این مسئله.”

در همه قضات به این نتیجه رسیدند که ممنوعیت سقط جنین حتی برای تئوری دوره کوتاه مدت توسط دولت پوشش داده سفارشات تضعیف حقوق اساسی و در نهایت وظيفه برخی از زنان به مادری. “برای برخی از بیماران از جمله تاخیر خواهد آنها را محروم از هر گونه دسترسی به سقط جنین” Yeakel نوشت.

به طور موقت محدود سفارشات خود باقی خواهد ماند تا زمانی که قضات می توانید در نظر بگیرید که آیا آنها باید بیشتر سازگار نيست.

پکستون تگزاس دادستان قول داد فوری درخواست تجدید نظر به 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر. “من عمیقا نا امید است که حکم دادگاه علیه سلامت و ایمنی تگزاسی” او در بیانیه ای گفت. “ما مبارزه خستگی ناپذیر در برابر این سیاسی رانده طرح دعوی در دادگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im