می تواند Walt Frazier شده اند Mahomes از روز خود را?

سال سیاه کارفرمایی رسما سمان در ماه فوریه به عنوان Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes ادعا سوپر باول MVP افتخارات فقط یک روز پس از همکار آمریکایی آفریقایی سیگنال گیرنده Lamar جکسون و Kyler موری ادعا MVP لیگ و آسوشیتد پرس توهین آمیز rookie از سال افتخارات بود. این اولین بار اماتور, کون بزرگ, quarterbacks موفق به کسب سه جایزه در همان فصل و هر سه زیر 25 سال است. یک عصر جدید به نظر می رسد.

پنجاه سال پیش این شده اند که بی سابقه است.

حتی یکی از برجسته سیاه و کارفرمایی می شده اند. قبل از سال 1970 تنها دو آمریکایی آفریقایی quarterbacks آغاز شده بود بازی برای تیم NFL: دنور مارلین Briscoe و بوفالو را جیمز هریس.

ایستاده در خارج از مراجعه کنندگان در اتاق قفل در باغ میدان مدیسون 10 روز پس از Mahomes جکسون و موری تاج گذاری شد که ممکن است predated همه آنها را می توانید تنها با تکان دادن سر خود را و خنده.

Walt Frazier نیویورک نیکز افسانه و بزرگترین سیاه کارفرمایی شما هرگز از شنیده اید فقط به پایان رسید محبوب ، regaling تورنتو رپتورز سر مربی نیک پرستار با یکی از میلیون داستان. پرستار در حمله و تشنج; Frazier است در یک کت و کراوات ترکیبی است که موفق به ویژگی های هر رنگ در منشور.

در حال حاضر تنها چیزی که روشن تر از فریزر کت و شلوار است که لبخند خود را.

بیش از پنج دهه پس از فوتبال رویاهای له, فریزر پرتوهای حتی به عنوان او در مورد زندگی که می توانست خود را.

قبل از شکوفا به بزرگترین چیز قشنگ و از همه آنها — آقا کلاید — فریزر بود اما یک دبیرستان کارفرمایی با یک رویا و یک بازوی قدرتمند. او با بازی David T. Howard دبیرستان در آتلانتا ای که فارغ التحصیل شده بود مارتین لوتر کینگ جونیور و آتلانتا سیاه شهردار مینارد جکسون.

فریزر قهرمانان در آن روز نمی شد روی چوب جنگلی از بسکتبال است اما در چمن از زمین فوتبال است. وجود دارد هیچ کس شیرین تر از جانی Unitas.

“اگر شما لگد آن را به ما و ما در گذشته 25-حیاط خط من بود پرتاب این بمب مثل جانی U مرد” Frazier می گوید.

او یک تیم خوب; فوتبال خود را به هم تیمی های خود را از نزدیک ترین دوستان است.

“ما تا به حال برخی از tenacious بچه ها” فریزر می گوید: مشتاقانه. “کمی در حال اجرا بازگشت. آنها تا به حال هیچ ترس و راه آنها بازی بازی. و من یک فرمت از مربی. زمانی که مربیان ضبط زانو من او همیشه به من این برنامه بازی. ‘والت انجام این کار است. سعی کنید امروز.'”

Los Angeles Lakers v New York Knicks

در آغاز: Walt Frazierیک 2018 کوتاه-فیلم مستند در دوران کودکی خود را برای MSG شبکه های نیکز بزرگ گفت: “من در واقع دوست داشتم فوتبال بهتر از بسکتبال. به خصوص در جنوب. فوتبال پادشاه است در اینجا.” در سال 1975 او به نیویورک تایمز گفت که “فوتبال مورد علاقه من, ورزش, و من تا به حال بیشتر کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد برای فوتبال از بسکتبال. اما من تصمیم به تمرکز بر روی بازی بسکتبال, چون من می خواستم به یک حرفه ای ورزشکار و هیچ سیاه quarterbacks در NFL در آن زمان است.”

بسکتبال حتی ممکن است شده اند انتخاب دوم برای فریزر نیز انجام شده بازیکن بیس بال در روز خود را.

اما فوتبال همیشه شماره 1 و این امر بوده ام و تماس خود را اگر او تا به حال دیده می شود یک مسیر رو به جلو است. مربیان کالج سعی در جذب او برای موقعیت های مختلف اما Frazier فکر نمی کنم آن را مناسب او است. او متولد می شود به یک رهبر به یک کارفرمایی. اما …

“آنها اجازه نداد ما بازی کارفرمایی,” Frazier می گوید. “آنها می خواهم تغییر ما را به گیرنده گسترده ای یا دفاعی به عقب و من به اندازه کافی سریع نبود. من می خواستم برای رفتن pro. من قدیمی ترین و نه بچه ها; من استفاده می شود به دعا در شب, خدا, لطفا اجازه دهید من یک بازیکن فوتبال, یک بازیکن بسکتبال یک بازیکن بیس بال برای کمک به مادر من.’ که من تنها تفکر است. اگر وجود دارد هیچ quarterbacks سیاه و سفید, من قصد ندارم به آن را به NFL. این تصمیم آسانی بود برای من وقتی که من رفتم به دانشگاه, به چوب با بسکتبال است.”

Walt_Frazier_02c (1)

به عنوان Frazier, مذاکرات در مورد نوابغ از بازی امروز او قدردانی برای آنچه سیاه quarterbacks غلبه کرده اند. برخی از همان نگرش بیمار باقی می ماند. جکسون به Baltimore Ravens’ فوق العاده دوم-سال ستاره و به اتفاق آرا MVP مواجه سوالات خود را در مورد quarterbacking توانایی های خود را در صدر به پیش نویس است.

“در ’70s, 80s در آنها شده ایم ننگ برای دوندگان تنها” Frazier می گوید. “این که چگونه بازی تغییر کرده است در حال حاضر. همه چیز با سرعت…. Unitas مشکل دارند از بازی امروز.” می تواند فریزر را تبدیل به یکی از تیم پیشگامان? او حتی به اندازه کافی خوب ؟ تاریخچه هرگز پیدا کردن.

فریزر تصمیم به حضور در دانشگاه ایلینوی جنوبی تبدیل شدن به یک بخش II All-آمریکا دو بار در دو سال اول. پس از Salukis نقل مکان کرد تا به بخش من در سال 1967 او در رهبری تیم را به یک ابتلای قهرمانی بیش از مارکت در Madison Square Garden.

فریزر رفت و تبدیل به یک دو بار قهرمان NBA و هفت بار All-Star برای نیکس یک نماد مد و پادشاه نیویورک. به عنوان تسلی جوایز رفتن او نبود نیمی از بد.

“آن زمان بود,” او می گوید. “زمان همه چیز بود, بودن در جای مناسب در زمان مناسب است. این بود سرنوشت من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de