می تواند مودی با شکستن دیپلماتیک سنت کمک به تهمت?

غربی هند شهر احمدآباد گرفتن لباس برای یک حزب بر خلاف آن دیده می شود. جاده های جدید سردار Vallabhbhai Patel ورزشگاه — هزینه 100 میلیون دلار آن خواهد بود که بزرگترین در جهان کریکت آرنا — در حومه Motera هستند گذاشته پذیر است. پیاده رو را براق بلوک های جدید است. و شهرستان مدنی اقتدار ساختمان آجر مانع کمربند یک زاغه از دید خود را برای آخرین مهمان که شناخته شده است برای عشق خود را از دیوار: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

فقط پنج ماه پیش در هوستون رویداد با عنوان “پرونده مودی” نخست وزیر هند نارندرا تا به حال مورد تحسین قرار گرفته مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از تشویق جمعیت از 50,000 هندی آمریکایی ها برای تلاش های خود را به “امریکا بزرگ دوباره.” در حال حاضر به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین میدارد بخار مودی میزبانی او را در خانه اش چمن در ایالت گجرات برای تکرار عملکرد. روز دوشنبه رهبران دو آدرس برآورد 125,000 مردم در Motera ورزشگاه. این رویداد را این بار به نام “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” است آشکاری تلاش برای خواستگاری 4.5 میلیون-قوی و ثروتمند هندی جامعه آمریکا — یک سوم از آنها از گجراتی مبدا — به رئیس جمهور علت در ماه نوامبر.

این آخرین شواهد چشمگیر شکستن از دیپلماسی سنتی برای هند که در گذشته ساخته شده مطمئن شوید که آن را نمی توان متهم چیدن مورد علاقه خارجی در انتخابات و یا موثر بر رای دهندگان وجود دارد. مودی سلف مانموهان سینگ اغلب اجتناب بازدید از رهبران خارجی فقط قبل از انتخابات.

شما لازم نیست که به نظر در [] ایالات متحده داخلی تحولات است. شما با هر کس انتخاب شده است.

Rajeswari Pillai Rajagopalan, Observer Research Foundation

مودی تصویر با اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر هر چند بود و گچ بری در تل آویو آسمان خراش ها جلوتر از این کشور در انتخابات سال گذشته است. پس از آن حزب کارگر رئیس جرمی Corbyn انتقاد مودی را سرکوب در کشمیر خارج از کشور بازوی نخست وزیر حزب BJP مبارزات انتخاباتی در میان انگلیسی ها-جامعه هند برای به دست آوردن آنها را به رای دادن به حزب محافظه کار در دسامبر u. k. انتخابات است. و در حالی که رسما هند خارجه اصرار مودی نه تایید و تهمت برای سال 2020 است که دقیقا چگونه رئیس جمهور آمریکا را از انتخاب مجدد کمپین دیدم هندی رهبر نظرات در هوستون به tweeting به همان اندازه است.

این معلوم نیست که چقدر احمدآباد و هوستون تظاهرات کمک خواهد کرد که برگ برنده با رای دهندگان آمریکایی. و برخی از کارشناسان می گویند مودی موثر حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن مضر است به طور سنتی حمایت هر دو حزب است که هند می برد در واشنگتن است.

در عین حال برای مودی معادله ساده به نظر می رسد: در یک زمان بحث برانگیز سیاست در خانه کشیده شده اند افزایش جهانی انتقاد او را دو برابر را در کمک به دوستان خود در کشورهای عمده انتخاب کنید و یا باقی ماندن در قدرت. و برای مغلوب ساختن پیشی جستن “به هند سفر فرصتی برای تحکیم هندی-آمریکایی رای” برای ماه نوامبر می گوید Rajeswari Pillai Rajagopalan برجسته همکار در Observer Research Foundation, a New Delhi–بر اساس فکر می کنم تانک.

مودی مگا تظاهرات در نیویورک سان خوزه و هوستون کشیده شده اند ده ها هزار نفر از حامیان آمریکایی. با سایه استیضاح بین رفته این “رای دهندگان هندی تبار هستند گذارد که تهمت می توانید بر روی تکیه می گوید:” Seshadri Chari, عضو ارشد بی جی پی را اجرایی ملی و یک تحلیلگر استراتژیک که اصرار دارد که نخست وزیر نیست و از هر گونه گناه “نقض اصول دیپلماتیک و یا سنت.”

اما آمریکایی ها در طول تاریخ تکیه دموکراتیک است. در سال 2016 تنها 17 درصد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “مودی واقعا نمی هر گونه نفوذ قابل توجهی در میان آمریکایی های هندی تبار می گوید:” T. P. Sreenivasan هند سابق نماینده دائم سازمان ملل

و نه مودی همیشه ثابت افسون خوش شانس. کانادا استفن هارپر و استرالیا تونی ابوت هر دو را از دست داده با وجود نمایشی bonhomie با مودی فقط قبل از انتخابات در کشور خود که مهم هند-منبع جمعیت. در واقع مودی ممکن است به دست آوردن از مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت بیشتر از راه دیگری در اطراف استدلال Sreenivasan. این ممکن است کمک به “باد [مودی] نفوذ” به ویژه در میان آمریکایی های هندی تبار او می گوید.

اما هند می تواند از دست دادن می گوید Rajagopalan. یک روز قبل از “پرونده مودی” رویداد تگزاس در کنگره Al سبز یک دموکرات انصراف خود را از مشارکت خواستار آن یک عکس op برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در همان زمان هند روابط با دیگران در حزب دموکرات را soured. فعلی و سابق 2020 نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز کامالا هریس و بتو o’rourke را مورد انتقاد مودی اقدامات در کشمیر.

سپس در ماه دسامبر وزیر خارجه هند S. Jaishankar لغو جلسه هیات نمایندگان کنگره آمریکا پس از آن حاضر به حذف هندی, نماینده کنگره آمریکا Pramila Jayapal از تعامل. Jayapal تا به معرفی یک قطعنامه در کنگره انتقاد از سرکوب آزادی های مدنی در کشمیر. سناتور. الیزابت وارن همچنین یک نامزد ریاست جمهوری آمریکا در برابر Jaishankar تصمیم در توییتر. قسمت “گسترش شکاف بود که در حال حاضر وجود دارد می گوید:” Rajagopalan. “لغو … ایجاد تعداد زیادی از سهامداران در کنگره آمریکا که در حال حاضر مهم هند است.” هند او می گوید: از دست یک فرصت برای تسکین نگرانی از اعضای کنگره است. “احساس من این است که هند نیست که یک داستان خوب را بگویید.”

آنچه را نیز به طور بالقوه نگران کننده برای هند است که نامزد حزب دموکرات سیاست خارجی خود ایجاد می داند بهترین — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — لغزش در مسابقه در حالی که ساندرز در حال افزایش است. “این چیزی است که هند نیاز به فکر کردن در مورد می گوید:” Rajagopalan.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که یک مینی تجارت معامله او امیدوار بود به ثبت نام در طول سفر خود به دهلی نو پس از احمدآباد رویداد در حال حاضر به نظر می رسد بعید است. هنوز مذاکرات با مودی می تواند به وضوح در اختلاف است که صدمه زدن به اقتصاد هند. که تهمت نیست بازدید از هند archrival پاکستان نیز یک نشانه مثبت برای دهلی نو می گوید Rajagopalan. و نه هر کس فکر می کند مودی است اشتباه. با حضور در هوستون رویداد با مودی رئیس جمهور آمریکا جمع آوری کمک های هندی, رهبر مشخصات در راه او نیست برای انجام هر گونه دیگر جهانی نظیر می گوید بازنشسته هندی دیپلمات Melkulangara Bhadrakumar. Chari می گوید او را نمی بینم “شیمی شخصی” بین مودی و تهمت تأثیر هند روابط با دموکرات ها.

اما در به طور موثر مبارزه برای مغلوب ساختن پیشی جستن مودی در حال عبور از یک خط قرمز کسانی که قبل از او را به دقت مشاهده می گویند کارشناسان دیگر. “شما لازم نیست به اظهار نظر در [] ایالات متحده داخلی تحولات است. شما با هر کسی که انتخاب می گوید:” Rajagopalan. “برای یک رهبر سیاسی به چنین بیانیه ای شد برای ناخوانده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>