گرانت هیل بهتر از مایکل جردن بوده است؟

چرا بايد اهميت ميدي

چون داستان بازگشتش الهام بخشه

هر چند وقت یکبار یک پلت فرم ورزشی این سوال را مطرح خواهد کرد که کدام بازیکن بسکتبال می توانست بهترین حرفه ای را داشته باشد اگر او مصدوم نشده بود. يه اسم که هميشه توي ليست چي هستن؟ گرانت هیل.

او یک تالار مشاهیر، هفت بار NBA All-Star و دارنده مدال طلای المپیک است و قبل از اینکه کسی بفهمد لبرون کیست، وارث تاج و تخت مایکل جردن لقب گرفت.

و هيل هنوز معتقده که ميتونست اونو بکشه بيرون هنگامی که مدیر عامل OZY The Carlos Watson Show و میزبان نمایش کارلوس واتسون از هیل می پرسد که آیا می توانست بهتر از جردن باشد، هیل دریغ نمی کند. “البته در ذهن من، بله، این یک احتمال بود. چه کسی می داند؟”

در عوض، یک سری آسیب های مچ پا که در فصل ۱۹۹۹-۲۰۰۰ با دیترویت پیستونز شروع شد، یک اجرا را به بزرگی تمام وقت برای ستاره همه کاره ۶ فوت-۸ از خط خارج کرد. چهار سال طول کشید تا به طور کامل بهبود یابد.

این در زمان مقدار فوق العاده ای از مبارزه، گریت، سختی، حل و فصل.

گرانت هیل

او می گوید: «باید بجنگم تا به بازی برگردم، چیزی که با مصدومیت هایم پشت سر رفتم و چهار سال گم شدم، آن داستان واقعاً گفته نشده است.»

ما در مورد قوزک پا ميدونيم . اما آنچه به نظر می رسد زیر فرش جاروب می شود زمینه پیرامون آن است: بازی های حذفی بود، هیل در سال قراردادش بود و خواسته ها از همه طرف می آمد. او می گوید: «من فکر می کنم تمام وضعیت آسیب دیدگی من، از بعضی جهات می توانست اجتناب شود.» این یک جور کمدی خطاها بود، یک سری اشتباه، فقط توصیه های پزشکی ضعیف، و بدیهی است که من مسئولیت را قبول دارم.”

‘ثانیه کار حرفه ای ‘ تپه عمل به عنوان فوق العاده به عنوان اولین خود را ، اما شاید بیشتر رضایت بخش با توجه به کار که به آن رفت. و من فقط از این که قادر بودم آن را تجربه کنم، سپاسگزارم و تا سن 40 سالگی من یک پیرمرد بودم، برگشتم و بازی می کردم.

هیل در حال حاضر یک پخش کننده و تهیه کننده مستند جدید زیباترینچیز ، در مورد اولین آفریقایی آمریکایی تیم دبیرستان rowing ، و همچنین شوهر 20 به علاوه سال و پدر. -بعدش چي؟ او به کارلوس می گوید که یک خاطرات در راه جزئیات بالا و پایین از حرفه ای NBA خود را.

در مورد اداره براي بومي منطقه ي واشنگتن چي؟ “من حدس می زنم آنچه آموخته ام این است که راه هایی برای شرکت در روند سیاسی بدون اینکه یک سیاست مدار وجود دارد، او می گوید. شايد سناتور هيل يه چيز ديگه باشه چي ميشه اگه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im