می تواند Coronavirus کشتن اصلی مسیر فرار به ونزوئلا پناهنده?

آن را سخت به تصور کنید
بیشتر بارور مرتع به صورت یک اپیدمی در حال ظهور از ونزوئلا با آن فرو ریخت
سیستم بهداشت و درمان, شایع سوء تغذیه و شرایط غیر بهداشتی.

تا کنون این کشور هنوز برای گزارش یک مورد از این رمان coronavirus. اما در طول کمتر از دو هفته شروع Feb. 26, امریکا ثبت کرده است حداقل 59 موارد — از جمله یکی از اولین روز جمعه در کلمبیا. کارشناسان نگران هستند که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از این ویروس گسترش یافته است که به 90 کشور تا کنون نیز می رسد ونزوئلا است.

برای همسایه کلمبیا که در حال حاضر خرس فشار از آسیاب ونزوئلا پناهنده بحران که چشم انداز وحشتناک. این یک چالش است که اساسا می تواند تبدیل به یک رابطه است که محوری برای مدیریت فاجعه انسانی که دیده 5 میلیون ونزوئلا فرار از کشور خود — تقریبا نیمی از آنها به کلمبیا.

چهار سال پس از سقوط از کشور خود را در سیستم اقتصادی و در مقیاس بزرگ ناآرامی های سیاسی موجب مهاجرت دسته جمعی خود را, ونزوئلا افزایش بیگانه ستیزی — و گاهی اوقات خشونت در سراسر جنوب امریکا است. سال گذشته پرو اکوادور و شیلی تحمیل محدودیت های ویزا با هدف کاهش جریان ونزوئلا بیش از مرزهای خود را. کلمبیا مقابل را حفظ کرده است و یک سیاست باز اما نظر سنجی های عمومی نشان می دهد بحرانی نگرش نسبت به مهاجران و بوگوتا رسد.

من قطعا می تواند غیر مسئولانه اگر من گفت: ما آماده شد.

ماریا Garciela لوپز, رئیس جمهور, ونزوئلا, جامعه Infectology

که بدان معنی است که در حالی که بقیه قاره بستن درهای خود را به آنها 1400 مایل طولانی باز کردن مرز با کلمبیا باقی می ماند فرار از شرایط غیرقابل دفاع برای چند هزار ونزوئلا که عبور بیش از هر روز. اما شیوع این ویروس در ونزوئلا می تواند باعث رمیدن و نیروی کلمبیا به سفت شدن آن سیاست های مهاجرت که تا کنون به دست آورده و آن را بین المللی دانست.

“این اجتناب ناپذیر است که وجود خواهد داشت یک گسترش در ونزوئلا می گوید:” سرجیو Guzman, مدیر کلمبیا, تجزیه و تحلیل ریسک یک شرکت مشاوره در بوگوتا. “[پس از آن] وجود خواهد داشت فشار برای [کلمبیا] دولت برای محدود کردن جریان مهاجران.”

اگر از آن می رسد ونزوئلا coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش سریع است. با توجه به ماریا Garciela لوپز جمهور ونزوئلا جامعه Infectology این کشور در نظام سلامت فاقد ابتدایی ترین قابلیت های برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

“سیستم بهداشت عمومی به شدت رو به وخامت گذاشته و این بدان معناست که پاسخ قبل از هر گونه بیماری بسیار محدود است” او می گوید:, و اضافه کرد که عملا هیچ بیمارستان ثابت تامین آب و یک سوم از بیمارستان ها حتی نمی توانید آب دو بار در هفته. بیمارستان labs او همچنان نمی تواند انجام دهد “ساده ترین و اساسی انجام شد.” پزشکان تلفن تصاویر از پرونده های پزشکی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر به دلیل آنها نمی تواند آنها را چاپ کنید. بسیاری از متخصصان پزشکی در کشور فرار کرده اند.

علاوه بر این, لوپز می گوید: کمبود غذا باعث شده است که کاهش شدید وزن در خیلی از جمعیت کشور. سطح بالایی از سوء تغذیه افزایش آسیب پذیری در برابر ویروس. “من قطعا می تواند غیر مسئولانه اگر من گفت: ما آماده شد,” او می گوید.

مقامات در کلمبیا در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد راه هایی برای مقابله با بحران های آینده. آنها اعلام کرد قصد دارد برای تنظیم حرارت به دنبال دوربین در امتداد مرز ونزوئلا را امتحان کنید و تشخیص مردم در آینده با تب است. آنها همچنین برنامه ریزی برای قرار دادن شستن دست ها در ایستگاه های در مرز.

“کنترل نشده بیماری همه گیر گرداب در ونزوئلا نیز یک قبر تهدید برای کشور کلمبیا می گوید:” از سوی دیگر ، رودریگو لارا از محافظه کار تغییر رادیکال ، “یک سناریوی ممکن خواهد بود یک هجوم گسترده ونزوئلا در بیمارستان های ما به دنبال توجه پزشکی است که می تواند آنها را به سقوط.”

اما ردیابی هر ورودی فرد آسان نخواهد بود. فقط در اطراف شهر کوکوتا بزرگترین شهر در مرز دهها هزار نفر از ونزوئلا استفاده از انواع رسمی و غیر رسمی گذرگاه به کار و یا فروشگاه هر روز در کلمبیا قبل از بازگشت به خانه. برخی همچنان در سراسر کشور و یا قاره است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته کلمبیا مهاجرت, مدیر, Juan Francisco اسپینوزا گفت این کشور قادر خواهد بود به پیاده سازی این ویروس غربالگری استفاده می کنند در فرودگاه در مرز. “در مناطق حرکت عظیم مانند مرز ما مجبور به استفاده از به طور کلی پروتکل به دلیل آن را غیر ممکن است به از 35000 نفر بازداشت آنها را و آنها را بررسی,” او گفت:.

COLOMBIA-CHINA-HEALTH-VIRUS-CORONAVIRUS-COVID-19

سناتور لارا می گوید کلمبیا باید رالی بین المللی همکاری برای ایجاد یک تعاونی تلاش در امتداد مرز خود را با ونزوئلا است. “کلمبیا باید لابی ایالات متحده برای بخشی از لغو آن, تحریم, فعال سازی برای یک بیماری همه گیر ممکن است,” او می گوید. جدا از تحریم ها بر اعضای رژیم از رئیس جمهور نیکولاس مادورو در کاراکاس ایالات متحده تحمیل کرده است سختگیرانه تحریم خرید نفت از ونزوئلا پس از 2019 خفگی که کشور در حال حاضر فلج اقتصاد است.

اما در حالی که آرامش بخش این محدودیت ممکن است کمک به ونزوئلا مقابله بهتر آنها نمی قادر خواهد بود برای رفع این کشور شکسته سیستم مراقبت های بهداشتی. این بدان معناست که این ویروس می تواند به کشف نشده و یا اعلام نشده. لوپز می گوید این کشور فقط یک آزمایشگاه در کاراکاس که مجهز به دریافت نمونه و انجام coronavirus آزمون.

در اخیر شیوع سرخک و اسهال خونی لوپز می گوید پزشکان و ارسال نمونه به آزمایشگاه ملی اما هرگز نتایج. ونزوئلا وزارت بهداشت صادر نشده هفتگی خود اپیدمیولوژیک بولتن از دسامبر 2016 به طوری که پزشکان تکیه بر گزارشات منتشر شده از سوی سازمان بهداشت پان آمریکا (PAHO) برای آمار بیماری است. “اگر ما یک مورد از coronavirus من نمی دانم اگر آن را می تواند اطلاعات عمومی” لوپز می گوید.

نادر بیت از خبر خوب ؟ این PAHO به تازگی راه اندازی coronavirus-هدف تلاش در ونزوئلا ذوق ده ها تن از ضعیف و ناتوان بیمارستان ها به عنوان مراکز پاسخ. یک PAHO سخنگوی تایید به OZY که این سازمان در حال کار برای آماده سازی ونزوئلا و 28 کشور دیگر برای coronavirus.

بیشتر باید انجام شود نشان می دهد امید Arcuri یک سخنگوی کمیته بین المللی نجات برای مبارزه با این ویروس که “رسیده است کشورها با بهداشت ضعیف و سیستم های که کمتر آماده شده است.” او می گوید آن را “جمعیت های آسیب پذیر و کسانی که زندگی در بحران” خواهد شد که ضربه سخت.

“جامعه بین المللی به خصوص اهدا کنندگان عمده مانند آمریکا و اروپا باید سرمایه گذاری بلافاصله در سیستم های بهداشتی از کشورهای آسیب پذیر,” او می گوید. تا کنون هیچ مدرکی که ونزوئلا آمدن بحران در رادار از جهان توسعه یافته است. و زمان در حال اجرا — برای ونزوئلا و کلمبیا و نادر پل از امید که هنوز هم باز به میلیون ها نفر از جان پناهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de