شرکت های بزرگ امریکا سیل های حقوق مدنی با بیش از $450M

  • کسب و کارهای بزرگ متعهد شده اند بیش از $450 میلیون به حقوق مدنی گروه های بزرگ و کوچک در سراسر کشور در میان تظاهرات نژادی عدالت است.
  • می آید در یک زمان مناسب برای سازمان های غیر انتفاعی, با افزایش تقاضا برای خدمات مانند وثیقه بودجه در این بیماری همه گیر در حالی که جمع آوری کمک های مردمی توسط تانک.
  • برخی از گروه های محتاط باقی می ماند که شرکت فقط در آن برای روابط عمومی خوب.

آمریکا حقوق مدنی گروه دریافت کرده اند موجی از کمک های مالی شرکت ها پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس کشته جورج فلوید تبدیل اقبال برخی از سازمان ها در سخت ترین ضربه از COVID-19 بحران است.

یک بار مالی بررسی اظهارات از شرکت های ایالات متحده یافت می شود بیش از $450 میلیون دلار در مالزی به گروه های متمرکز اجتماعی و نژادی و عدالت که به طور معمول بستگی دارد بیشتر در مورد کمک های مالی فرد اغلب از افراد محروم جامعه است.

خارج شده و پایه و اساس آن وعده داده شده برای قرار دادن 100 میلیون دلار به یک جدید نژادی سهام center; موسیقی وارنر و سونی موسیقی اعلام کرد 100 میلیون دلار بودجه با چند جزئیات متصل و نایک متعهد 40 میلیون دلار به سازمان های مختلف.

آمازون, Facebook, Google و Spotify اعلام کرد کمک های مالی از $10 میلیون یا بیشتر با سیب به مقدار نامعلومی به گروه از جمله برابر عدالت ابتکار. Goldman Sachs هدف ایالات بهداشت و Verizon را پایه و اساس هر یک به مبلغ 10 میلیون.

یعقوب هارولد معاون اجرایی رئیس جمهور از پرده که مطالعات سازمان های غیر انتفاعی و پایه های آن را می گوید ردیابی $232 میلیون دلار در کمک های مالی به نژادی سهام گروه فلوید پس از مرگ — تقریبا به همان اندازه به عنوان آنها را در یک سال معمولی.

قرار دادن فیلتر شده را به گروه های کوچکتر است که می گویند که آنها را دیده اند سنبله بزرگ در آنلاین کمک های مالی و همچنین ارائه می دهد از شرکت های بزرگ پول و مشارکت.

هجوم آمده است به عنوان COVID-19 همه گیر است فرو موسسات خیریه به بحران است. پس از یک دهه رشد بسیاری را دیده اند کمک های مالی سقوط سرمایه گذاری های خود را متزلزل و تقاضا برای خدمات خود را افزایش می یابد. نیمی کمتر از شش ماه از نقدی می گوید: هارولد.

مرکز موثر بشردوستانه (CEP) به گزارش روز دوشنبه که 80 درصد از سازمان های غیر انتفاعی را شنود گذاشته و یا انتظار برای شیر ذخایر خود را و کسانی که مشغول به کار در برابری نژادی شده اند به خصوص تحت تاثیر قرار.

“این می آید در زمانی که بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی به ویژه کسانی که کار با به حاشیه رانده شده و آسیب پذیر جوامع از جمله جوامع رنگ کاملا وضعیتی وخیم می گوید:” CEP جمهور فیل Buchanan.

“در دنیای کسب و کار درآمد بالا و پایین رفتن به تقاضای بالا و پایین می رود اما اگر شما در خط مقدم کار های غیر انتفاعی با یک جمعیت آسیب پذیر خود را تقاضا را افزایش می دهد در این بحران به عنوان درآمد خود را کاهش می یابد” بوچانان یادداشت ها.

ریک کوهن رئیس اجرایی شورای ملی از سازمان های غیر انتفاعی (NCN) می گوید خیریه گروه شده اند “آمار از تمام زوایای” با جمع آوری اعانه لغو و هدیه های خشک به عنوان نرخ بیکاری جهش. سازمان ها با تمرکز بر حقوق مدنی برابری نژادی و اوراق بهادار وثیقه از دیدن “فصل تقاضا” او می افزاید.

فراتر از بزرگتر سازمانهای مدافع حقوق مدنی مانند سیاه و سفید زندگی می کند و ماده NAACP دادن فیلتر شده را به گروه های کوچکتر است که می گویند که آنها را دیده اند سنبله بزرگ در آنلاین کمک های مالی و همچنین ارائه می دهد از شرکت های بزرگ پول و مشارکت.

سیاه و سفید رای دهندگان ماده در صندوق مطرح شده بیش از $200,000 در یک هفته raking در حدود 500 برابر آن معمولی تعداد روزانه سهم. “ما هنوز در بسته بندی سر ما در اطراف آن می گوید:” الکسیس Buchanan توسعه آن مدیر.

پیشرفت پروژه می گوید مشاهیر’ توییتهایی کمک آن افزایش $520,000 از 50,000 آنلاین اهدا کنندگان — بیش از 10 بار کل آن سال 2020 دیجیتال با هدف جمع آوری اعانه.

“به عنوان یک نژادی سازمان عدالت است که به رهبری یک زن سیاه و سفید, ما نمی به طور معمول همان دسترسی به دوستی می گوید:” اندی رایدر مدیر عامل توسعه برای پیشرفت پروژه.

بوکانان می گوید که رای دهندگان مهم است این است که ترس به نوبه خود چک.

“ما بسیار فهیم که ما می خواهم به همکاری با” او می گوید. “شما را پیدا خواهد کرد در این نوع بحران و شما شرکت های بزرگ که می خواهند به پرش بر روی ارابه موسیقی” و یا “به دنبال یک عکس op.”

وجود دارد “دلیلی برای شک و تردید سالم” در مورد شرکت های’ انگیزه های Buchanan می گوید: “اغلب وجود دارد قابل توجه روابط عمومی زاویه به آنچه که متعهد است.”

سازمان های غیر انتفاعی’ نیاز به همکاری با شرکت های متعهد به ماموریت های خود را باعث شده است تا برخی به چوب با تاسیس همکاران.

“این بسیار سخت تر برای ما برای تعامل با یک شرکت است که ما فقط شنیده ام از امروز می گوید:” دیوید جانز, مدیر اجرایی, ملی, سیاه, عدالت ائتلاف که کار کرده با Sephora و خارج شده است.

ائتلاف ملی در مشارکت مدنی دریافت $1 میلیون به علاوه کمک مالی از Verizon — یک شرکت است که صحبت کردن در عدالت کیفری مسائل در گذشته است و در مذاکرات با سه یا چهار نفر دیگر می گوید ملانی کمپبل رئیس جمهور آن است. شرکت ها نیز نیاز به ارائه “عملی روز به روز حمایت از خانواده ها برای دریافت از طریق این بحران ما در” او می افزاید.

صبح مشورت نظرسنجی هفته گذشته در بر داشت عمومی قوی در حمایت از شرکت های اهدا به عدالت اجتماعی علل اما در حالی که وجود دارد خالص 36 درصد حمایت در میان سیاه و سفید بزرگسالان خالص تصویب در میان سفید و بزرگسالان بود و نیمی که در سطح.

دریافت کنندگان این وجوه نیز اجرا خطرات با توجه به NCN را کوهن, چه کسی می گوید که ثروت های بادآورده می توانید هر دو افزایش یک سازمان ظرفیت و افزایش فشار در آن به صرف پول به سرعت و نه از سرعت آن را هزینه برای یک مبارزه طولانی در برابر تثبیت چالش است.

شرکت های ایالات متحده’ بشردوستانه پاسخ به داد و بیداد بیش نژادپرستانه پلیس هنوز هم محدودتر در مقایسه با 11 میلیارد دلار آنها را متعهد به COVID-19 بحران رک هارولد می گوید و مدیران اجرائی گفته بودن که بیشتر خواهد شد انتظار می رود از کمک های مالی به تنهایی.

دارن واکر رئیس بنیاد فورد گفت: CNBC که فقط نوشتن چک “در حال رفتن به کار در این زمان چون بیشتر در حال رفتن به خواستار از شرکت های بزرگ” با اشاره به افزایش فشار برای مدیران اجرائی برای حمایت ملموس تغییر سیاست.

داگ McMillon مدیر عامل شرکت خارج شده و رئیس کسب و کار میزگرد گروه لابی گری در واشنگتن گفت: شرکت ها باید به دنبال “اهرم امتیاز” که در آن آنها می تواند شکل سیاست.

“خیریه دادن مهم است” McMillon CNBC گفت: “اما این کافی نیست و در این مکالمه رو به مدت طولانی تر و ماندگار تر است.”

کمک های مالی شرکت ها در جزئیات

شرکت مقدار توضیحات
Warner Music/Blavatnik بنیاد خانواده $100M TBD (علل مرتبط با صنعت موسیقی عدالت اجتماعی و مبارزات علیه خشونت و نژادپرستی)
Sony Music $100M یک صندوق “برای حمایت از عدالت اجتماعی و ضد نژادپرستانه طرح های در سراسر جهان”
خارج/خارج بنیاد $100M 100 میلیون دلار بیش از پنج سال از طریق “یک مرکز جدید در نژادی سهام”
نایک $40M “سازمان قرار داده است که عدالت اجتماعی آموزش و پرورش و پرداختن به نابرابری نژادی در امریکا در مرکز کار خود را”
الفبا/گوگل $12M شروع با 1 میلیون دلار به مرکز پلیس سهام و برابر عدالت ابتکار
آمازون $10M ACLU بنیاد, Brennan Center for Justice برابر عدالت ابتکار وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون NAACP ملی, کانون وکلای دادگستری, موزه ملی تاریخ طبیعی و فرهنگ ملی شهری لیگ ترگود مارشال کالج صندوق یونایتد نگرو کالج صندوق سال به بالا
Bad Robot Productions $10M 10 میلیون دلار در طول پنج سال به مساوی عدالت ابتکار, سیاه آتی آزمایشگاه حقوق خود را بدانید اردوگاه Black Lives Matter لس آنجلس ائتلاف جامعه و دیگران
Facebook $10M “گروه کار بر روی نژادی عدالت”
گلدمن ساکس $10M Donor-توصیه صندوق برای حمایت از “سازمانهای پیشرو پرداختن به نژادی و بی عدالتی ساختاری نابرابری اقتصادی و اختلاف”
Spotify در $10M تطبیق کارکنان, کمک های مالی
هدف $10M ملی و شهری لیگ آفریقایی رهبری فروم جامعه بازسازی تلاش
ایران سلامت $10M YMCA سهام نوآوری مرکز تعالی, مینیاپولیس-سنت پل کسب و کار
Verizon بنیاد $10M رنگین کمان فشار ائتلاف به رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر ملی, شهری, لیگ, ملی, اقدام, شبکه, NAACP ملی ائتلاف در مشارکت مدنی, NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق
سیسکو $5 متر برابر عدالت ابتکار, NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق, رنگ, تغییر, سیاه, زندگی, ماده, سیسکو صندوق برای مبارزه با نژاد پرستی و تبعیض
Procter & Gamble $5 متر NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق YWCA ایستادگی در برابر نژاد پرستی و یونایتد نگرو کالج صندوق. آن را نیز شامل سازمان های کوچکتر که بسیج و مدافع مانند شجاع گفتگو
والت دیزنی $5 متر NAACP و سازمان های غیر انتفاعی است که پیشبرد عدالت اجتماعی
لگو $4 متر “سازمان اختصاص داده شده به حمایت از سیاه و سفید کودکان و آموزش به همه کودکان در مورد برابری نژادی”
مایکروسافت $1.25 M Black Lives Matter برابر عدالت ابتکار, پروژه بی گناهی رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر, مینه سوتا, آزادی, صندوق, NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق
اینتل $1M Black Lives Matter مرکز پلیس سهام NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق
PwC بنیاد خیریه $1M $250,000 هر یک به NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق رویای سپاه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و مرکز پلیس سهام
ق از بنیانگذاران الکسیس Ohanian $1M حقوق خود را بدانید کمپ
استارباکس بنیاد $1M “سازمان ترویج نژادی سهام و فراگیر تر و فقط جوامع” نامزد دریافت جایزه توسط کارکنان
Uber $1M برابر عدالت ابتکار مرکز پلیس سهام
Yelp از بنیاد $500,000 برابر عدالت ابتکار, NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق
Essentia آب $500,000 یونایتد نگرو کالج صندوق ملی شهری لیگ رای دهندگان سیاه ماده
مجموع $458,250,000  
   

منبع: FT تحقیقات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>