Coronavirus درمان طراحی و توسعه توسط Gilead Sciences اعطا “بیماری نادر” وضعیت بالقوه محدود کردن قیمت

این بعد از ظهر غذا و دارو اعطا Gilead Sciences “یتیم” وضعیت دارو برای ضد ویروسی داروی remdesivir. این طراحی اجازه می دهد تا شرکت های دارویی به سود منحصرا برای هفت سال از این محصول که یکی از ده ها آزمایش شده به عنوان یک درمان ممکن برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

کارشناسان هشدار می دهند تعیین محفوظ است برای درمان “بیماری نادر” می تواند بلوک منابع از داروهای ضد ویروسی از generic تولید کنندگان مواد مخدر و ارائه سود ثروت باد آورده برای علوم جلعاد که حفظ روابط نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار برای کنترل coronavirus بحران است. جو Grogan که خدمت در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی لابی برای جلعاد از سال 2011 تا 2017 در مورد مسائل از جمله قیمت گذاری دارو.

“این مضحک است که این اتفاق می افتد در وسط یک بیماری همه گیر است که همه چیز را در تامین کوتاه مدت.”

“یتیم قانون مبارزه با مواد مخدر است که برای یک بیماری نادر است و این مورد به عنوان یک افراطی مخالف از یک بیماری نادر شما احتمالا می تواند رویای گفت: James عشق, مدیر, دانش, محیط زیست, بین المللی ناظر بر ثبت اختراع دارویی سوء استفاده.

“آنها در حال صحبت کردن در مورد به طور بالقوه نیمی از جمعیت ایالات متحده گفت:” عشق و اضافه کرد که “این مضحک است که این اتفاق می افتد در وسط یک بیماری همه گیر است که همه چیز را در تامین کوتاه مدت.”

1983 یتیم قانون مبارزه با مواد مخدر به ویژه مشوق به شرکت های دارویی را به محصولات است که در درمان بیماری های نادر است. در علاوه بر این به مدت هفت سال از بازار انحصار “یتیم” وضعیت می تواند به شرکت ها کمک های مالی و مالیات اعتبارات از 25 درصد از بالینی تست مواد مخدر هزینه. قانون محفوظ است و داروهایی که در درمان بیماری های است که تاثیر کمتر از 200 ، 000 نفر در ایالات متحده, اما یک راه گریز اجازه می دهد تا داروهایی که در درمان بیشتر بیماری های مشترک به عنوان یتیم اگر تخصيص داده شده است قبل از این بیماری می رسد که در آستانه. به عنوان از مطبوعات زمان وجود دارد بیش از 40,000 تایید موارد Covid-19 در ایالات متحده و برخی از 366,000 در سراسر جهان است.

این تمایز می تواند به شدت محدود عرضه remdesivir با اعطای Gilead Sciences منحصر به فرد از سراسر جهان به این دارو و کنترل کامل از قیمت آن است. دیگر شرکت های دارویی از جمله هند مبتنی بر شرکت دارویی Cipla هستند, گزارش کار به سمت یک شکل عمومی از remdesivir اما بیماران در ایالات متحده آمریکا می تواند مانع از خرید generics با قیمت های پایین تر در حال حاضر که Gilead Sciences’ مواد مخدر تعیین شده یک یتیم.

امروز جلعاد به طور ناگهانی اعلام کرد که دیگر ارائه دسترسی اضطراری به remdesivir گفتن نیویورک تایمز که “تقاضا” در سمت چپ آن قادر به پردازش درخواست برای مواد مخدر از طریق آن دلسوز استفاده از برنامه. ساعت بعد از غذا و دارو به مواد مخدر یتیم وضعیت. تقریبا بلافاصله جلعاد را در قیمت سهام ، جلعاد را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. کاخ سفید به نمایندگی از Grogan کاهش یافته است به نظر رکورد.

ویژه طراحی یتیم به remdesivir اعطا شد با وجود سنگین پشتیبانی توسط دولت برای توسعه مواد مخدر است.

Gilead Sciences’ remdesivir توسعه داده شد با حداقل $79 میلیون نفر در ایالات متحده بودجه دولت با توجه به مقاله منتشر شده در هفته گذشته توسط KEI. ریشه مواد مخدر پس از سال 2014 شیوع ابولا در غرب آفریقا که موجب تحقیقات به پتانسیل داروهای ضد ویروسی برای کنترل آینده بالقوه بیماری های همه گیر. در اوایل نتایج امیدوار کننده از ارتش ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی از بیماری های عفونی نشان داد که میمون رزوس آلوده به ابولا جان سالم به در برد و پس از تحت درمان ضد ویروسی با استفاده از GS-5734 ترکیب در حال حاضر شناخته شده به عنوان remdesivir.

ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) در ادامه ارائه قابل توجهی مالیات دهندگان بودجه برای کمک مالی به توسعه remdesivir. NIAID کمک های مالی به دانشگاه کلمبیا دانشگاه, دانشگاه کارولینای شمالی – چپل هیل و دانشگاه آلاباما پس از آن یافت می شود که remdesivir مانع از تکثیر ویروس در طیف وسیعی از coronaviruses در ریه انسان سلول است.

اگر چه یتیم قانون مبارزه با مواد مخدر طراحی شده است برای حل یک مشکل واقعی — عدم درمان معمول بیماری — شرکت های دارویی را برای سال بهره برداری از آن برای به دست آوردن. به جای درمان ایدز یا عفونت HIV و مواد مخدر بودند قاب به عنوان درمان اسهال و یا سل در افراد HIV آلوده مردم در نتیجه باریک شدن دامنه خود را. و شرکت گسترده خود را منحصر به فرد بازاریابی حقوق repurposing مواد مخدر است که در حال حاضر انحصاری برای مقاصد دیگر برای درمان بیماری های نادر است. یتیم مواد مخدر در حال حاضر تولید بیش از 100 میلیارد دلار در فروش سالانه و حتی اگر شرکت به طور فزاینده ای با استفاده از قانون بیش از 90 درصد از بیماری های نادر عدم درمان تایید شده توسط اداره غذا و دارو.

یتیم قانون مبارزه با مواد مخدر کمک کرده است صنعت داروسازی سود افزایش می یابد. در سال 2018 و متوسط هزینه برای یک سال از درمان با یک دارو یتیم شد $98,500 نسبت به $5,000 برای مواد مخدر است که لازم نیست تعیین با توجه به جرالد Posner نویسنده “داروسازی: حرص و آز و دروغ و مسمومیت با آمریکا است.”

Grogan که در سال 2016 به دست آورده بیش از 800.000 دلار در حقوق و دستمزد و پاداش در جلعاد آمدند و تحت بررسی در سال 2018 برای کار خود را نیز در جلعاد در مدیکر پرداخت مدل برای درمان سرطان است.

این شرکت نیز زیر آتش آمده برای آن قیمت گذاری طرح. در سال 2014 جلعاد موجب جنجال بر سر لیست آن هپاتیت C داروی Sovaldi برای $84,000 برای یک دوره 12 هفته ای درمانی است. این شرکت تا به حال خریداری شده ثبت اختراع از شرکت های دیگر و اقدام به تقریبا سه برابر قیمت. جلعاد نیز به فروش می رساند Truvada مواد مخدر برای کمک به جلوگیری از انتقال اچ آی وی برای تقریبا 2 ، 000 $در یک ماه با وجود این واقعیت است که هزینه آن تنها 6 دلار به تولید است.

Gilead Sciences ارائه شده در اوایل این ماه در Cowen & Co. سالانه کنفرانس مراقبت های بهداشتی یک سرمایه گذار رویداد برای داروسازی و بهداشتی شرکت های بزرگ. رهگیری که قبلا گزارش شده است که بانکداران سرمایه گذاری در این مراسم سوال علوم جلعاد مدیران بیش از اینکه آیا آنها می تواند به توسعه یک “استراتژی تجاری برای remdesivir” در آینده نزدیک.

در پاسخ یوهانا Mercier, معاون اجرایی رئیس جمهور از جلعاد به ذکر است که این شرکت با تمرکز بر افزایش ظرفیت برای دیدار با خواسته های بیماران و دولت دسترسی داشته باشید. “فرصت تجاری” مرسیه افزود: “ممکن است اگر این تبدیل به یک فصلی بیماری و یا انباشت را به بازی می آید اما این مقدار بعد پایین خط.”

“جلعاد احتمالا احساس می کند مانند در حال حاضر زمان به پول نقد در قبل از کسی می آید تا با یک بهتر است دارو و یا واکسن انجام شده است” گفت: عشق. “آنها در حال رفتن به بسیار تهاجمی در چگونه آنها پس از این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im