Coronavirus اعتصاب خانواده های لاتین در نزدیکی کالیفرنیا Salton Sea

زمانی که الکسیس رودریگز خنده بیش از حد سخت او گاهی اوقات می شود از جمله سرفه بد است که او نیاز به استفاده از استنشاقی. آن را در این راه بوده است برای 29 ساله پس از او بود که برای اولین بار مبتلا به آسم به عنوان یک کودک. او علائم به طور معمول عقب تا در بهار زمانی که بالا کویر در اطراف کالیفرنیا Salton Sea شروع به گرم و گرد و غبار شروع به ضربه.

اما Covid-19 چیز دیگری بود.

“این است که احتمالا بدترین تنفس مسئله ای است که من تا به حال,” رودریگز گفت. این ویروس به ریه ها او و ناشی از ذات الریه که او را به بیمارستان است. “آن را مانند شما در حال تلاش بسیار بد است. فقط به نفس کامل از هوا است.”

Covid-19 ضربه خانواده اش در ماه ژوئن امسال, پخش كردن سرعت از برادر بزرگتر به برادر و فرزند به پدر و سپس در نهایت به رودریگز. او بدترین آن.

07.10.20_Intercept__Imperial-Valley-COVID_0430_FINAL-1

الکسیس رودریگز راست با چاپ ماسک و اعضای خانواده او همه آنها قرارداد Covid-19 در خانه خود در ال سنترو در ژوئیه 10 سال 2020 است.

عکس: Alex ویلز برای رهگیری

بیماری های تنفسی هستند هیچ غریبه ای به لاتین جوامع زندگی می کنند که در اطراف کالیفرنیا بزرگترین دریاچه, the Salton Sea. آسم نرخ در اینجا برخی از بالاترین در کالیفرنیا با کیفیت هوا به طور معمول شکست برای دیدار با استانداردهای فدرال و ایالتی. با تشکر در بخشی از آن به دولت را در همه جا حاضر جنگ آب آب در این متروک سابق مقصد تعطیلات است که به سرعت در حال خشک شدن تا salinating دریاچه و انتشار چندین دهه آلاینده ها به هوا.

جامعه در حال حاضر احاطه شده توسط یک فاجعه زیست محیطی است که در حال حاضر رو به یک بیماری همه گیر از بدترین نسبت. ساکنان و فعالان که به مدت طولانی مبارزه برای بودجه های بیشتر و آلودگی کاهش, می گویند این منطقه شد و در حال حاضر در شیب یک نقطه ضعف برای مراقبت های بهداشتی. در حال حاضر تا حد زیادی ارضی در جامعه پیدا کرده است خود را در وسط یک طوفان کامل از محیط زیست غفلت و فقر و coronavirus.

به عنوان Covid-19 موارد resurge در سراسر ایالات متحده اعداد شده اند استارک در گلدن استیت. منادی حرکت سریع مستندات کمک کرد که خنثی کردن اشباع کردن بیمارستان ها در آغاز بحران کالیفرنیا است که در حال حاضر شکستن تک-بعد پرونده.

جوامع در نزدیکی Salton Sea برخی از دولت را در سخت ترین ضربه. به سمت شمال شرقی Coachella Valley است که بیشترین تعداد از coronavirus موارد و مرگ و میر ناشی از هر یک از شهرستان ریورساید این مناطق — و ریورساید دوم بیشترین تعداد Covid-19 نفر در دولت گذشته از لس آنجلس. در سراسر دریاچه به سمت جنوب مجاور Imperial County نیز به عنوان یک Covid-19 کانون با بالاترین نرخ مرگ در کالیفرنیا است. اصلی بیمارستان وجود دارد که پس از تاخت و تاز آنها به استفاده از حمل نظامی به سبک چادر در سه رقمی گرما. تقریبا تمام بیماران بستری مبتلا به Covid-19.

“Covid یک زالو. این رشد در این شرایط همین دلیل است که شما را دیده ام سنبله در اینجا.”

“Covid یک زالو. این رشد در این شرایط همین دلیل است که شما را دیده ام سنبله در اینجا گفت:” لوئیس Olmedo مدیر اجرایی Comite Civico del Valle, جانباز, عدالت زیست محیطی گروه مستقر در دره امپریال. “ما آن را تجربه روزمره است. مردم در حال مرگ بیمار شدن و داشتن زخم دائمی است.”

واحه و مکه دو نفر از ریگ شهر که نقطه عقب کشیدن بانک ها از Salton Sea بودند هنگامی که به درستی به نام. ایجاد شده توسط حادثه در سال 1905 پس از یک شکست خورده levee ریخته آب شیرین از رودخانه کلرادو را که قبلا استخوان خشک حوضه دریا بود درست کویر تعجب می کنم. در اواسط قرن 20 آن را تبدیل به یک خانواده رفت و آمد مکرر جذاب برای ساکنان به دنبال یک استراحت از فشار لس آنجلس سه ساعت رانندگی به غرب است. مسافرانی آمد برای ورزش های آبی و ماهی نگردند corvina.

در دهه 1970 وجود دارد یک تغییر چشمگیر. رواناب از همسایه زمین های کشاورزی که در جریان درمان نشده به دریا زوج با سرعت salinating آب با توجه به محدود جدید تامین آب منجر به جرم مرگ ماهی-آف. جلبک در دریاچه تغذیه کردن پوسیدگی تبدیل آب عجیب و غریب سایه های سبز و قرمز است. سپس بوی تند آغاز شد.

05.11.18_The-Verge__Salton-Sea_0079_FINAL-1

نمایی از ساحل جنوب the Salton Sea on May 11, 2018.

عکس: Alex ویلز

اما هیچ چیز بدتر این موضوع بیش از سال 2003 تصویب یک میلیون دلاری انتقال آب آن حقوق به سن دیگو: بزرگترین مزرعه به آب شهری توافقنامه در تاریخ ایالات متحده است. آن را منحرف آب از رودخانه کلرادو است که قبلا در دسترس برای استفاده در دره کاهش رواناب به دریاچه. منتقدان می گویند که سود حاصل از این معامله نیست trickled پایین. آب بارون در منطقه — ثروتمند کشاورزان که نگه اصلی آب ادعا می کند در دره — بودند به همان اندازه مخالف این انتقال است. حدود 500 مزارع کنترل حقوق به حدود 3.1 میلیون هکتار فوت یک سال آب از رودخانه کلرادو است. Contrastingly نزدیک به یک چهارم از شهرستان امپریال در فقر زندگی می کند. درآمد سرانه از سال 2018 حدود $17,500 با توجه به آخرین سرشماری آمار و ارقام.

بسیاری از دره امپریال ساکنان به عظیم بخش کشاورزی که مسئول تولید اکثر U. S محصولات کشاورزی در فصل زمستان.

“من می خواهم به آن تماس بگیرید, آخرین کشت و زرع. شما باید فوق العاده ثروتمند سفید کشاورزان و شما باید واقعا مردم فقیر” گفت: Malissa McKeith یک وکیل در سازمان های غیر انتفاعی گروه حمایت از شهروندان آمریکا برای منابع و محیط زیست است. او جنگیدند برای سال در برابر آب موافقتنامه انتقال فشار برای حداقل یک چهارم میلیارد دلار می شود را کنار بگذارند برای ساخت بیمارستان ها و افزایش خدمات پزشکی برای آینده اثرات زیست محیطی در ساکنان فایده ای نداشت.

از دست دادن آب در حال حاضر تشدید فزاینده گرم و درجه حرارت با توجه به تغییر آب و هوا است اما مشخص Salton Sea سرنوشت. این را حفظ خواهد کرد کاهش و گرد و غبار سمی با رنگ و لعاب آرسنیک و کود بیشتر و بیشتر خواهد شد در معرض. این دریاچه در حال حاضر به عقب نشینی از یک زمین فوتبال از ظهر در بخش آشکار فاسد بانک ساخته شده از سنگ شده barnacles و ماهی مرده exoskeletons. این آشغال با پرندگان مرده, تشخیص تنها توسط خود باقی مانده پر است.

برای McKeith آن را تعجب آور چقدر سخت Covid-19 آمار جامعه با توجه به ذرات ماده است که در ادامه به تقدیر از دریا.

“شما در حال شروع کردن با افرادی که از چنین خطر بیافتد سیستم تنفسی,” او گفت:. “این وضعیت ممکن است در نهایت از خواب بیدار مردم به محیط زیست چرنوبیل آنها ایجاد شده توسط اجازه می دهد تا مقدار آب برای رفتن به غنی جوامع بدون پرداختن به Salton Sea.”

07.17.20_Intercept__Imperial-Valley-COVID_0265-2_FINAL-1

آتش نشانان در ال سنترو حمل و نقل بیمار دچار درد و افزایش ضربان قلب در 17 جولای سال 2020 است. تماس تلقی شد بسیار ممکن است مورد Covid-19 با توجه به این واقعیت است که فرد دیگری در خانواده قبلا تست مثبت است.

عکس: Alex ویلز برای رهگیری

نزدیک به 50 درصد از شهرستان ریورساید و 84 درصد از Imperial County, اسپانیایی هستند با توجه به دولت و سرشماری تخمین می زند. بسیاری از لاتین جوامع در شهرستانهای فاقد دسترسی به مراقبت های اولیه بهداشتی و باید شرایط بهداشتی مانند آسم و فشار خون بالا و دیابت و چاقی است. خانواده ها اغلب با هم زندگی می کنند در multigenerational خانه. همچنین بسیاری از کار های ضروری شغل به عنوان مزرعه وانت زندان کارگران و پرستاران. بیشتر نمی توانیم به بیمار را ترک کنند چه رسد به جای دیگر حرکت می کند.

تحقیقات مرتبط با هوای آلوده — که لاتینی ها در ایالات متحده هستند احتمال بیشتری برای نفس کشیدن از مردم سفید — با افزایش احتمال مرگ ناشی از Covid-19. قرار گرفتن در معرض فقیر یا تنگ و شرایط زندگی و بیماریهای همراه نیز اعتقاد به تشدید میزان عفونت و بدتر شدن نتایج. در کالیفرنیا خطر ابتلا به لاتین جوامع روشن است. Latinos را تشکیل می دهند یک outsized بخشی از Covid-19 مورد حسابداری برای 55.6 درصد از موارد و 45.2 درصد از مرگ و میر در کشور, با وجود اینکه حدود 39 درصد از جمعیت.

Latinos را تشکیل می دهند یک outsized بخشی از Covid-19 نفر در کالیفرنیا حسابداری برای 55.6 درصد از موارد و 45.2 درصد از مرگ و میر.

آنا Rosas, 34, ثبت نام پرستاران دستیار که با این نسخهها کار در شیفت شب در ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای در شهرستان ایمپریال احساس چنگال احساس گناه بیش از مرگ همسرش (و یار دبیرستان) لوئیس Rosas.

“من نمی تواند کمک به شما می دانید شاید احساس می کنید که تقصیر من بود,” او گفت:.

به عنوان یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی برای 13 سال گذشته Rosas تا به حال آگاهی از Covid-19 گسترش در جامعه است. او دست او را شسته ماسک عینک و محدود او گردش. “من می توانید سرگرم کننده از آن است. او خواهد بود مانند ” من خوب زمانی که شما به خانه از محل کار من میخوام باید به شلنگ شما را,” او گفت:.

اما در زمان او به خواهر او در جشن روز مادر در مارس 10 همراه با شش تن دیگر از اعضای خانواده او احساس بیمار.

زمانی که رسس بعد از آزمایش مثبت او جدا شده و خودش را در خانه اش هل دادن Luis و 8 ساله و پسر را به حرکت در با خواهر خود که در زمان زندگی با پدر و مادر و برادرش در یک آپارتمان سه خوابه. در عرض یک هفته تقریبا کل خانواده تا به حال علائم.

در حالی که رسس قادر به جلوگیری از بیمارستان او را خواهر و مادر در قانون بعدها اعتراف کرد و انتوبه. Rosas 33 ساله برادر در خانه درگذشت. پس از سه هفته در ICU شوهر او نیز در گذشت. او 37 ساله بود. بود و وزن و مسائل مربوط به قلب مانند دیگر اعضای خانواده خود است.

“من آرزو می کنم من می خواهم که قطعا جدا شده خودم را از آمدن به محل کار و نه آمدن به خانه. چون من به عنوان یک کارگر در بیمارستان, من آرزو می کنم من واقعا قطعا انجام داده اند که” Rosas گفت. “این سخت است هر چند. من هرگز از هم جدا از شوهرم در زندگی من است.”

“Riverside County تنها می داند شرقی Coachella Valley وجود دارد به دلیل آن را بر روی یک نقشه گفت:” ماریا Pozar, اقامت در خانه مادر در تنگ گره unincorporated جامعه از ساحل شمالی. واقع درست کردن بانک ها از دریا محله شامل تا حد زیادی از خانه های تلفن همراه. حداقل 84 مردم وجود دارد باید قرارداد Covid-19.

Pozar در نظر گرفته شده است غیر رسمی شهردار این شهر نقش او پا به زمانی که مادران در دوخت کلاس های او شروع به ابراز نگرانی در مورد بچه های خود را’ مکرر خون دماغ — منتسب به دریا. در حال حاضر او در مورد افزایش نگران Covid-19 مواردی که او را مقصر می داند در این شهرستان تصمیم به بازگشایی خیلی زود است. Riverside County, رای به اتفاق آرا در 12 ماه مه به تصویب یک طرح برای بازگشایی کسب و کار با وجود مدارک و شواهد از رشد موارد در شرق Coachella Valley. دو هفته بعد موارد بیش از سه برابر شده است. Imperial County مشابه نقل مکان کرد به بازگشایی در اوایل ماه ژوئن با وجود داشتن بالاترین نرخ Covid-19 مورد در دولت در زمان.

“ما نمی دانیم که چه چیزی در زیر دریا. آنچه ما می دانیم این است که ما نمی خواهیم آن را در معرض.”

ویروس حمله در جنوب کالیفرنیا کویر جوامع است و مالیده نمک در زخم چرکین از نابرابری.

“دولت مسئولیت برای مراقبت از هر کس” گفت: Olmedo از Comite Civico del Valle که در دره امپریال. “ما باید قادر به ایجاد ثبات در منطقه در معرض [در اطراف دریا]. ما در حال صحبت کردن در مورد طبیعی گرد و غبار از مناطق دست نخورده. این شده است یک لجن و کثافت برای زباله های صنعتی و زباله های شهری. وجود دارد هیچ راهی برای sugarcoat این. این یک سایت برای یک نظامی زمین آزمایش و اثبات. ما نمی دانیم که چه چیزی در زیر دریا. آنچه ما می دانیم این است که ما نمی خواهیم آن را در معرض.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بازدید Salton Sea منطقه در سال 2018 و اکنون این منطقه بود که در آن “نقطه اوج.” در ماه ژوئن دولت قوه مقننه اختصاص $47 میلیون دلار برای کمک به Salton Sea. برخی از جمله Olmedo, نمایش لحظه ای با روشنایی ضعیف تابیدن از امید.

07.10.20_Intercept__Imperial-Valley-COVID_1254_FINAL-1

لوئیس Olmedo مدیر اجرایی Comite Civico del Valle, Inc شمار برای یک پرتره در رد هیل خلیج در Salton Sea در ژوئیه 10 سال 2020 است.

عکس: Alex ویلز برای رهگیری

به منظور برای ساکنان برای زنده ماندن در میان تلخ مانده از دریاچه, Olmedo گفت که او و دیگران باید اجازه رفتن به گذشته و اصحاب قبول است که حقوق آب فروخته شده اند و تمرکز بر کاهش دو اصلی بحران در حال حاضر رو به منطقه: تغییر آب و هوا و Covid-19. این بدان معناست که کار در پشت سر هم با برخی از مقامات دولتی که مردم محلی به مدت طولانی احساس می شد در برابر آنها به عنوان کارگران و کمی بیشتر.

“ما 100-year-old راهکار در اینجا که در آن پیشگامان به اینجا آمد و آنها ‘یافت نشد’ امپریال. به وضوح کسانی از ما که در حال لاتینی, Mexicano و آمریکایی های بومی ما واقعا هرگز تا به حال هیچ قدرت. از آن محروم شد از ما دور است. بنابراین ما باید از این انجام شده بیش از احساسات. اما در حال حاضر ما باید این مسائل بزرگتر که بر هر کس” گفت: Olmedo. “این بحران است که در اینجا در مرکز جامعه ما و هیچ چیز دیگری مهم است.”

این مقاله حمایت شد مشکلات اقتصادی پروژه گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im