Coronavirus را در چین آغاز شده اما در اروپا شد توپی را برای گسترش جهانی

زمانی که coronavirus شروع به گسترش مغولستان در زمان اقدامات احتیاطی معقول. آن را متوقف گذرگاه های مرزی از کشور چین است که با آن سهام 2,877 مایل مرز. مغولستان نیز تحمیل ممنوعیت سفر در مردم از کره جنوبی و ژاپن دیگر فاصله از این بیماری همه گیر در آن زمان است. در عین حال این ویروس با این وجود در بر داشت راه خود را به مغولستان که در آن اولین فرد آلوده شناخته شده به عنوان “شاخص مورد” شد یک فرانسوی که تا به حال به این کشور از فرانسه از طریق مسکو.

داستان همان است که برای بسیاری از کشورهای دیگر که بخشی از این بیماری همه گیر به دلیل آلوده مردم آن را حمل از اروپا است. آفریقای جنوبی اولین coronavirus موارد رفته بود به شمال ایتالیا برای یک سفر اسکی. آمریکای جنوبی اولین موردی بود که یک برزیلی که تا به حال سفر به ایتالیا, این منطقه لمباردی, و بنگلادش اولین نفر بنگلادشی بود که او نیز از ایتالیا. پاناما و شاخص مورد وارد شده از کشور اسپانیا و نیجریه اولین تجربه با کروناویروس شد یک مسافر کسب و کار. اردن وارد شده از ایتالیا.

به عنوان Covid-19 سراسری در آمریکا و نابسامانی در بسیاری از کشورهای جهان, سیاستمداران در حال مبارزه به سادگی یک روایت از کسی مقصر است به آن آسیب برساند. این ویروس در چین آغاز شده است, البته, اما, روایات, چگونه آن رفت و از بیماری همه گیر جهانی و همه گیر اغلب ترک کردن یک عنصر بسیار مهم: نقش اروپا است.

A woman covers her mouth as Spanish UME (Emergency Army Unit) soldiers disinfect the terminal to prevent the spread of COVID-19 at the airport of Barcelona, Spain, Thursday, March 19, 2020. For most people, the new coronavirus causes only mild or moderate symptoms. For some, it can cause more severe illness, especially in older adults and people with existing health problems. (AP Photo/Emilio Morenatti)

یک زن را پوشش می دهد دهان خود را به عنوان اسپانیایی UME یا اضطراری واحد ارتش, سربازان ضد عفونی کردن ترمینال در فرودگاه بارسلونا اسپانیا در 19 مارس سال 2020 است.

عکس: امیلیو Morenatti/AP

کشورهای اروپایی شده اند آمار بسیار سخت تر از کشورهای آسیایی و گسترش این ویروس به طور قابل توجهی بیشتر از سایر مناطق است. رهگیری رفت و از طریق گزارش های خبری از Covid-19 شاخص موارد در سراسر جهان و نتایج شگفت انگیز. سفر از و در اروپا قبل از اولین coronavirus موارد در حداقل 93 کشورها در سراسر پنج قاره حسابداری برای بیش از نیمی از جهان را در شاخص موارد است. سفر از ایتالیا به تنهایی قبل شاخص موارد در حداقل 46 کشور در مقایسه با 27 کشور در ارتباط با سفر از چین است.

یکی از دلایل سفر اروپایی تسهیل گسترش coronavirus بود چرا که این کشورها دیر شد به لینک های هوا. ایتالیا بسته یک ترمینال میلان اصلی فرودگاه در مارس 16, زمانی که شمال منطقه لومباردی در حال حاضر 3,760 موارد در جمعیت 10 میلیون نفر است. در مقابل چین را تعطیل و پروازهای خارج از استان هوبی در ژانویه 23, هنگامی که وجود دارد 500 موارد گزارش شده در سراسر جهان و 17 مرگ و میر در هوبئی در میان یک جمعیت از 58 میلیون. فرودگاه هیترو لندن و پاریس شارل دوگل و فرودگاه هنوز هم باز به عنوان موارد افزایش می یابد در هر دوی این شهرها در حالی که اسپانیا هوایی اپراتورها تنها بسته پایانه بزرگ در مادرید و بارسلونا زمانی که ترافیک هوایی تا به حال زمین به توقف به هر حال.

رسانه ها پرداخت کرده است نسبتا کوچک با توجه به نقش اروپا به عنوان یک شتاب دهنده ویروس گسترش یافته است. محبوب نیویورک تایمز اطلاعات, گرافیک, برای مثال, آهنگ با گسترش ویروس اما متوقف می شود, نقشه برداری گسترش زمانی که چین دیگر آن صادر کننده اصلی. گزارش های دیگر هدف چین با صراحت بیشتری مانند یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده مقاله در اقیانوس اطلس است که اظهار داشت: “این یک زمان برای سرزنش ؟ بله, آن است.”

به حدی این را حس می کند: شیوع این بیماری آغاز شد و در ووهان چین نهم پرجمعیت ترین شهرستان و مقامات چینی تحت پوشش خود خطرناک گسترش در اوایل. سفر از چین آلوده عمده کشورهایی مانند کره جنوبی و ایتالیا و روسیه و آلمان و هند و آمریکا

اما همانطور که چین و کره جنوبی و تایوان و هنگ کنگ بودند و ثبات خود را coronavirus نرخ طریق ترکیبی از تست دقیق تماس ردیابی دقیق و مستند اقدامات عفونت در کشورهای اروپایی تیراندازی شد ، با وجود شاهد ویرانی در چین و واکنش سریع در محل قرار داده و با همسایگان خود کشورهای اروپایی بودند flatfooted به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش از میلان, پاریس و لندن برای کشور در آفریقا و آمریکای لاتین و همسایگان اروپایی خود است.

“آیا کشورهای اروپایی درخواست مشاوره از آسیایی ، من فکر نمی کنم,” دکتر گفت: François Dabis مدیر آژانس تحقیقات ایدز و هپاتیت در Bordeaux فرانسه. “ما شاهد واکنش کشورهای آسیایی اما در آن زمان ما نمی فکر می کنم آنها خواهد بود یک مدل از آنجا که ما باور نمی کند ما باید همان بیماری همه گیر.” اروپایی مقامات بهداشت عمومی در ابتدا مدل سازی پاسخ های خود را به کروناویروس پس از شیوع بیماری سارس در سال 2003 بود که بیشتر به صورت محلی موجود در آسیا ،

بسیاری از کشورهای شرق آسیا ساخته شده است تا خود را غربالگری و تماس با ردیابی ظرفیت پس از سارس هر چند کره جنوبی تا به حال آموخته کلیدی آن درس از تجربه خود با شیوع بیماری MERS در سال 2015 زمانی که تست تولید به تعویق افتاد با قوانین و مقررات. با توجه به این که کره جنوبی آماده بود برای پاسخ به Covid-19 شیوع سریع و عظیم تست. “پس از سال 2015 آنها تغییر قانون اجازه می دهد تا در صورت بحران بهداشت عمومی و یا شیوع بیماری های عفونی است که می تواند آنها بیشتر خیلی بیشتر به سرعت در حال تصویب و استقرار جدید تست های تشخیصی” با استفاده از سازمان بهداشت جهانی را تست به عنوان یک مدل دکتر گفت: Claire Standley محقق در دانشگاه جورج تاون وزارت بهداشت بین المللی. غذا و دارو از سوی دیگر تنها اجازه خاص مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تست در چند هفته اول به شدت آسیب رساندن به ایالات متحده توانایی برای مهار این بیماری همه گیر.

ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و انگلستان همه موفق به مقیاس تست به عنوان به خوبی. “ما تا به حال کمبود لجستیکی ظرفیت آزمون در فرانسه ما هنوز هم رنج می برند چرا که از این” Dabis توضیح داد. در اروپا فقط آلمان دارای ظرفیت صنعتی به تولید انبوه Covid-19 آزمون در کوتاه مدت متوجه او گفت:, و اضافه کرد که فرانسه “نیست منبع آزمون از آسیا در مقادیر زیاد.”

Municipal workers wearing full protective gear as a preventive measure against the COVID-19 Coronavirus carries a sprayer while disinfecting a market in the popular Medina neighbourhood of Dakar on March 22, 2020. - The Senegalese government wanted to be firm on Saturday in the fight against the new coronavirus, ruling out "all tolerance" in the face of violators of established rules, including the ban on assemblies, in a country which has reached nearly 60 confirmed cases. (Photo by JOHN WESSELS / AFP) (Photo by JOHN WESSELS/AFP via Getty Images)

یک کارگر شهرداری در تمام دنده محافظ كشتن بازار در مدینه در محله داکار, سنگال, در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

عکس: جان Wessels/خبرگزاری گتی ایماژ

نتیجه قابل توجه بود: اروپا تبدیل به یک ظرف پتری و مسافرت از آنجا نهفته جهان با مخرب ترین اثر در آفریقا و آمریکای لاتین است. “استعماری میراث در زندگی ویروسی حرکات. من تعجب نیست که بلژیک سفر قبل کنگو اولین مورد شناخته شده است,” دکتر گفت: Adia, Benton, یک جامعه شناس در دانشگاه نورث وسترن با اشاره به, جمهوری دموکراتیک کنگو. “این” دانستن ” نیز یک استعماری علامت است. وجود دارد ممکن است خیلی خوب شده زودتر مورد, اما ما می دانیم که در مورد مسافر. خود بیماری ثبت.” سنگال اولین مورد به عنوان مثال وارد شده از فرانسه در حالی که گامبیا بود در انگلستان و آنگولا بود از Portgual و سورینام را از هلند. در Facebook و WhatsApp, گروه, برخی از مفسران با استفاده از اصطلاح “coronized” بازی کردن “استعمار” به توصیف این پدیده است.

در آفریقا در حال گسترش Covid-19 ضربه سیاسی طبقه اول به دلیل سفر مکرر به خارج از کشور. یک رویداد در لندن با حضور پرنس چارلز و پرنس آلبرت دوم از موناکو به عنوان مثال ایجاد شده ممکن است خوشه در حداقل دو کشورهای آفریقایی. حتی اگر موزامبیک و شاخص مورد رسما تایید شده در مارس 20, برخی از روزنامه نگاران این باورند که در آن واقع شده است می تواند Eneas Comich شهردار از ماپوتو به جنوب آفریقا پایتخت کشور. Comich به احتمال زیاد آلوده به هنگام حضور در WaterAid رویداد در تاریخ 10 مارس در لندن جایی که او نشسته در همان جدول به عنوان پرنس چارلز و پرنس آلبرت هر دو از آنها تست مثبت برای Covid-19 مدت کوتاهی پس از آن. پرنس چارلز که در تصویر سرفه به دست خود را در این رویداد است.

بورکینافاسو آب و فاضلاب وزیر Niouga Ambroise Ouédraogo با حضور در این جلسه به خوبی و به طور مشکوک به داشتن قرارداد این ویروس وجود دارد بیش از حد. او یکی از هفت آلوده وزیران در بورکینا فاسو در دولت به شدت به منتقدان دولت آن را به عنوان تلاش برای مهار سرعت در حال رشد شیوع بیماری وجود دارد.

این بیماری همه گیر را در کانون در حال حاضر به نقل مکان به ایالات متحده است و به احتمال زیاد به باقی می ماند یک ویرانگر مشکل جهانی برای ماه ها و حتی سال آمده است. “وجود دارد رفتن به نیاز به یک جهانی پاسخگویی برای ما چگونه مدیریت بیماری های همه گیر” گفت: Standley. “من فکر نمی کنم که آن را مفید در این نقطه در زمان به استفاده از همه گیر برای پیشبرد گفتمانهای ناسیونالیستی و یا به انگشت اشاره و سرزنش. اما من فکر می کنم که فرصت وجود دارد به نگه داشتن سیستم های ما و ما حکومت پاسخگو در نظر آنها چگونه می تواند پاسخ داده اند بهتر است.”

Dabis گفت که در فقدان یک استراتژی منسجم از چه کسانی و در سازمان ملل اروپایی ها قرار داده بود ایمان در موسسات خود را, اما این ایمان بود که اجازه پایین. “ما فکر کردیم که شاید سازمان های سیاسی است که باید نابود و لگدمال شده تا بیش از گذشته چند سال — G7, G20, کمیسیون اروپا — می تواند به ارمغان آورد راه حل, اما ما به وضوح ببینید آنها نداشته اند, یک, یکی,” او گفت:. “هر کشور می کند آنچه در آن می خواهد که آن را می خواهد. هیچ چشم انداز جهانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im