Coronavirus می لرزد جهان تکنولوژی زنجیره تامین

در هر صورت عادی صبح هزاران نفر از کارگران جریان در داخل و خارج از دروازه های Foxconn Zhengzhou پارک علم 1.4 میلیون متر مربع ترکیب در مرکزی چین استان هنان.

اما در روز سه شنبه وجود دارد تنها یک مرد در دروازه: یک آداب رسمی گارد ایستاده. به عنوان مقامات چینی تقلا برای مهار شیوع رمان coronavirus کارخانه دستور داده شده است به باقی می ماند بسته زیر آخرین هفته سال جدید قمری تعطیلات. این قلب از فن آوری جهانی زنجیره تامین را متوقف کرده است و شتم.

این قسمت در حال رفتن به آن را حتی واضح تر از اپل است که overconcentration در چین و ممکن است آنها را می خواهید به آدرس آن است.

همین سرخدار تحلیلگر مورنینگ سنگاپور

آداب و بازرسان به طور معمول آن را آسان برای اپل به سرعت صادرات گوشی های هوشمند ساخته شده در اینجا — بزرگترین آی فون کارخانه — هر روز. اما این مقام نمی دانم زمانی که کار در کارخانه را از سر گرفت. با آن سنگین تکیه بر تولید شبکه در چین و برون سپاری در راستای فقط در زمان حمل و نقل, صنعت فن آوری است که در میان سخت ترین ضربه اختلال عادی زندگی اقتصادی.

“پس برتر استان از نظر عفونت شامل ژجیانگ گوانگدونگ و هنان که بسیار مهم است برای فن آوری تولید وجود دارد بدیهی است که یک مشکل بزرگ می گوید:” همین سرخدار یک تحلیلگر در مورنینگ استار در سنگاپور است. “این قسمت در حال رفتن به آن را حتی واضح تر از اپل است که overconcentration در چین و ممکن است آنها را می خواهید به آدرس آن است.”

اگر Foxconn است قادر به راه اندازی مجدد تولید به زودی اپل را مجبور به تاخیر در راه اندازی بعدی آیفون, برنامه ریزی شده برای ماه مارس توسط چند هفته سرخدار می افزاید. Foxconn کاهش یافته است یک درخواست برای مصاحبه در مورد تاثیر شیوع بیماری در آن کسب و کار “با توجه به محدودیت های زمانی.” اپل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

This photo taken on May 27, 2010 shows C

Foxconn هنوز هم امیدوار به از سرگیری عملیات این هفته اما شهرداری دولت اعلام کرده است که هر کسی با ورود به شهر از جای دیگر در استان را به خود قرنطینه در منزل برای هفت روز. کسانی که پس از رسیدن از استان ها که این بیماری همه گیر است شدید تر مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن خود برای 14 روز. این شرکت در حال حاضر کاهش می یابد داخلی آن پیش بینی رشد درآمد از انتظار تا 5 درصد به کمتر از 3 درصد است.

مجتمع های آپارتمانی که در آن کارخانه
کارگران زندگی می کنند در نزدیکی Zhengzhou بسته اند اما یک ورودی است که
نظارت توسط نیروهای امنیتی. کارگران که به هوبئی استان, که در آن
شیوع آغاز شده مجاز است. دیگران می تواند ترک و بازگشت اما
مجاز به جمع آوری در گروه با توجه به جین Boyang عضو محلی
اپیدمی کمیته کنترل.

Foxconn بزرگ گیاهان در بیش از یک دوجین دیگر استان و جهانی فناوری شرکت ها از جمله اپل و هواوی و سامسونگ چند از دیگر همکاران برای تولید مانند Pegatron و Wistron.

بیشتر از این ظرفیت در مناطق که تحت همان نوع محدودیت به عنوان هنان. حتی اگر مشتریان می خواستم برای تغییر دستور در جای دیگر آن را از چند ماه ، “این نیاز به مهندسین از شرکت های مشتری صرف برخی از زمان در سایت, اما در حال حاضر بسیاری از خود را جلو و مهندسی کارکنان و کاهش سفر می گوید:” یک مدیر اجرایی در یک تایوانی جزء ساز.

قایق از قرنطینه قوانین و
حمل و نقل محدودیت های اعلام شده توسط مقامات مختلف شهرداری سطوح
و تفاوت در چگونه آنها در حال اجرا باعث شده بیشتر
سردرگمی.

“معلوم نیست که کار راه اندازی مجدد خواهد شد و اینکه آیا ما می توانید بروید و سپس می گوید:” Li Yi کارمند Biel, کریستال, یک تامین کننده صفحه نمایش برای اپل آی فون که مقر آن در هنگ کنگ است. او می گوید: مدیریت در کارخانه در Huizhou در استان گوانگدونگ گفته بود کارگران نه بازگشت به قبل از Feb. 10. “من نمی تواند به عقب و حتی پس از آن” لی می گوید که گیر کرده است در زادگاه خود از Jingzhou, یکی از 15 شهر در هوبئی استان تحت مستند.

برخی از شرکت ها کمتر آسیب پذیر در کوتاه مدت. نیمه هادی و صفحه نمایش کریستال مایع (ال سی دی) پانل ساخت گیاهان و یا fabs نه توقف عملیات در طول تعطیلات به دلیل هزینه های توقف برخی از تجهیزات تولید.

اما صفحه نمایش صنعت شدیدا در معرض ووهان خود را که در آن پنج نمایش fabs قرار دارد. BOE, تکنولوژی, بزرگترین ال سی دی پانل ساز که حساب برای 17 درصد از عرضه جهانی آغاز شده ramping تا آن ووهان تسهیلات تنها در ماه نوامبر. این شرکت برنامه ریزی برای شروع تولید انبوه در ماه ژانویه بوده است آمار شیوع ویروس.

این می تواند کمک به کاهش عرضه بیش از تقاضا. “ما شاهد یک افزایش قیمت حداقل $1 به $2 این ماه برای پانل ها در اندازه 65 اینچ می گوید:” اریک Chiou یک نمایش متخصص در TrendForce یک تکنولوژی بخش تحقیقات شرکت.

برخی بر این باورند بحران کنونی خواهد شد
را بسیار بزرگتر تغییرات.

ویلبر راس ایالات متحده تجارت, منشی, برانگیخت هفته گذشته زمانی که او گفت: این بحران می تواند به تقویت اقتصاد آمریکا به عنوان شرکت های حرکت برخی از عملیات و مشاغل بازگشت از چین است.

“این ممکن است تبدیل به نی که می شکند پشت شتر می گوید:” نیک Vyas, یک متخصص در مدیریت زنجیره تامین جهانی در esade esade مدرسه کسب و کار. “پس از آن چین است و فاقد شفافیت اضافه شده است وجود دارد عدم اطمینان و ترس است. با توجه به اینکه چگونه ما باید کارآمد چیز و کاهش موجودی و رشد بیشتر در سطح جهانی و در هم تنیده این تولید end-to-end اختلال.

“این شیوع را به زور آنها را به عامل
هزینه شکست را محاسبه و ممکن است به خوبی تقویت مورد
برای اطلاعات بیشتر در خشکی و یا در نزدیکی ساحل, عملیات,” او اضافه شده است.

+

توسط کاترین Hille, Ryan McMorrow و Qianer لیو

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im