Coronavirus قرار داده و او را از کار و سپس جمع بدهی مسدود او حساب پس انداز


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله توسط شرکت منتشر شده با تگزاس تریبون به عنوان بخشی از یک تحقیق مشارکت.

اواخر ماه گذشته کیم Boatswain نشسته در کامپیوتر خود را در جنوب شرقی Austin خانه و وارد شده به اتحادیه های اعتباری حساب. صورتحساب خود و وام مسکن شد که به دلیل به زودی و او نیاز به حرکت پول از پس انداز برای چک کردن به طوری که او می تواند آنها پرداخت.

راننده و مادر بزرگ سه که تا به حال مشغول به کار بوده به دلیل COVID-19 بحران گفت: حساب پس انداز شده بود به تازگی خالی با $4,900 بازپرداخت مالیات. در حال حاضر آن را نشان داد یک تعادل منفی است.

او سوار به اتحادیه های اعتباری برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده تنها به توان گفت که کارکنان اجازه نداشتند به توضیح دهد که چرا. آنها در دست خود یک شماره تماس که معلوم بود برای جمع آوری بدهی شرکت حقوقی. او با یک مرد وجود دارد که tersely توضیح داد که او تا به حال بدهکار پول به ولز فارگو از سال 2006 — در او نیست به او بگویید آنچه در آن بود. بانک فروخته شده بود بدهی. آن را در حال حاضر متعلق به یک مشتری از شرکت حقوقی بود که در تلاش برای جمع آوری.

“من نمی توانستم آن را درک کنیم” Boatswain گفت. “من گفت:” من چه کاری باید انجام دهید ؟ که پول برای وام مسکن. من حتی نمی تواند غذا خوردن.’ او اهمیتی نمی دهند. من له شد.”

مرد گفت: او می خواهم به یک راه حل اما دفعه بعد آنها صحبت کرد او گفت: مشتری خود را علاقه مند نبود. “ما در حال حاضر پول خود را” Boatswain گفت که او به او گفت.

Boatswain بعد یه طرفدار بونو وکیل که هنوز در تلاش برای حل به اصطلاح حکم تامین خواسته که منجر به تشنج هر دلار در حساب پس انداز.

حساب بانکی خود را و کسانی که از دیگر تگزاسی کشف و ضبط شد جمع بدهی فقط قبل از تگزاس دیوان عالی کشور به طور موقت ممنوع تمرین این ماه است.

انتخاب همه-مذاکرات دادگاه را پس از دریافت یک پیشنهاد جهت بود که مذاکره بین کمک های حقوقی گروه و طلبکاران وکلای مدافع. کسانی که طرفدار بونو وکلا که مدافع بی بضاعت تگزاسی نگران بودند که درنده جمع بدهی خواهد سعی کنید برای حمله به حساب های بانکی به عنوان به زودی به عنوان دولت فدرال شروع به تحویل مقدار پیش بینی محرک پرداخت به مقدماتی آمریکایی — تا 1200 $در هر فرد و 500 دلار برای هر کودک است.

Texans باید دوم بالاترین میزان بدهی در مجموعه, در کشور و منحصر به فرد به دلیل آسیب پذیر دولت حمایت از مصرف کننده برای حساب بانکی garnishments هستند عملا وجود ندارد.

دیوان عالی کشور حکم دادگاه که تحت آن بانک حساب نمی توان منجمد و جدید writs از تامین خواسته را نمی توان در خدمت تا مارس 8 در نظر گرفته شده است به اندازه کافی طولانی برای بدهکاران به صرف پول محرک بر ضرورت قبل از مواجهه با مجموعه ای از پزشکی, وام دانشجویی, کارت های اعتباری و انواع دیگر بدهی.

اما تگزاسی مانند Boatswain که حساب شد هانه فقط قبل از سفارش در زمان اثر کمی دارند مراجعه کنند. حساب های خود را باقی می ماند ممکن است منجمد در بسیاری از موارد خیلی محرک چک و دیگر پول آنها را در معرض خطر بودن از کشف و ضبط جمع بدهی در بدترین اقتصادی و بحران بهداشت عمومی در حافظه اخیر است.

و میلیون ها نفر از آمریکایی ها انتظار نمی رود که برای دریافت پول خود را برای ماه به عنوان با کمبود بودجه روبرو IRS مبارزات با تدارکات — و یا اینکه آنها در حال انتظار بر روی کاغذ چک که ورود ممکن است به دلیل تاخیر در آخرین دقیقه به منظور چاپ رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا بر روی آنها.

دولت ملی و قانونی کمک گروه ها و طرفداران برای افراد کم درآمد می گویند تگزاس دادگاه نمی خواهد که تا به حال به مرحله اگر کنگره تا به حال معاف محرک چک از تامین خواسته تحت مراقبت عمل تریلیون دلار قانونی که مجاز آنها.

آنها ناموفق خواست قانونگذاران به انجام این کار در آینده محرک لایحه ای که آنها با توجه به این هفته. در ضمن هر دو حزب — اما عمدتا دموکراتیک — ترکیبی از سناتور ایالات متحده آمریکا و در حدود دو دوجین دولت به طور کلی وکیل نیز نداشته اند هر گونه شانس متقاعد کردن وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin به استفاده از قدرت خود را برای رسیدگی به این موضوع است.

“این خیلی دیر نیست برای کنگره را روشن است که محرک پرداخت نمی تواند برداشت جمع بدهی که در حال تلاش برای گرفتن غذا از دهان جان خانواده ها گفت:” لورن ساندرز مدیر دانشیار ملی حقوق مصرف کنندگان مرکز در روز سه شنبه.

اگر کنگره نتواند به عمل معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد در تگزاس در کمتر از سه هفته از زمانی که حکم دادگاه منقضی می شود. برخی از گروه های است که نشان دهنده جمع بدهی و خریداران از جمله ملی طلبکاران کانون را تشویق اعضای خود را برای جلوگیری از جمع آوری محرک پرداخت. از سوی دیگر این کشور بزرگترین مجموعه بدهی سازمان تجارت ACA بین المللی شکایت کرد ماساچوست بیش از یک شبیه بدهی مجموعه بان.

گروه های دیگر اذعان صنعت ممکن است آن rogue بازیگران, اما همچنین می گویند که در آن نیاز به بازگشت به کار در نهایت درست مثل هر کس دیگری.

“جایی که شما رسم خط پرسید:” کریگ Noack یک دیرین بدهی مجموعه وکیل و رئیس جمهور از تگزاس طلبکاران کانون که مذاکره پیشنهاد با کمک حقوقی گروه که منجر به دیوان عالی کشور سفارش. “ما کل موتور اقتصادی نیاز به وجود داشته باشد عواقب عدم پرداخت یک قضاوت است.”

قوی حمایت. در عین حال مصرف کنندگان آسیب پذیر باقی می ماند.

اقتدار-مخالف حقوق مالکیت-محور تگزاس قوی بدهکار حمایت از آن تاریخ به آغاز تاریخ خود به عنوان یک دولت است. قوانین محل محدودیت های سفت و سخت در مجموعه ای از دستمزد homesteads بازنشستگی حساب ها و دارایی های دیگر از جمله خودرو. اما حساب های بانکی یک داستان متفاوت است.

تگزاس یکی از تنها چهار ایالت است که اجازه نمی دهد که دستمزد تامین خواسته یک محدودیت است که بسیاری از طرفداران برای فقرا می گویند بسیار مهم است اما همچنین باعث می شود وام به طور قابل توجهی بیشتر وابسته به حساب های بانکی به عنوان یک راه برای جمع آوری بدهی. و در یک گزارش در اواخر سال گذشته ملی حقوق مصرف کنندگان به مرکز تگزاس “F” درجه برای حساب بانکی حمایت.

“تگزاس خواهد رای ‘A’ درجه به جز شکست خود را به ارائه هر گونه حمایت برای بانک بدهکار حساب” در این گزارش است.

کشورهای دیگر باید تعیین حداقل توازن حساب به طوری که بدهکاران حساب هرگز به طور کامل از بین برود.

“وادار کردن کسی به طور پیش فرض در همه زمان تعهدات مالی توسط انجماد کامل خود را موجودی حساب به منظور پرداخت بدهی های قدیمی و خوب نیست سیاست گفت:” ان Baddour مدیر عادلانه خدمات مالی پروژه در تگزاس Appleseed, یک سازمان غیر انتفاعی که طرفداران اصلاحات برای محافظت از آسیب پذیر ترین ساکنان این دولت است. او در توضیح تگزاس عدم وجود حساب بانکی حمایت به عنوان “سوراخ بزرگ” در غیر این صورت بدهکار پسند سیستم.

دولت نیز به شدت ضعیف وام های مصرف کننده حمایت — این یکی از تنها چند در کشور است که بدون کلاه در هزینه برای دیدار و یا وام خودرو عنوان است.

در عین حال به عنوان محرک چک آغاز شد به زمین در آمریکا در حساب های بانکی در هفته گذشته تگزاس باقی مانده است یکی از تنها چند متحده بود که به صراحت ممنوع خصوصی جمع بدهی از یورش آنها.

طرفداران در سراسر کشور فشار برای شبیه حمایت کرده اند با اشاره به دولت به عنوان یک مدل. تگزاس دیوان عالی کشور منظور تنها ممنوعیت این سرویس جدید writs از تامین خواسته و به احتمال زیاد منقضی قبل از اینکه بسیاری از اهالی تگزاس خود را دریافت پول محرک است.

به صورت حساب شده و هدفمند برای تامین خواسته دستور می گوید: “احزاب به شدت تشویق به رسیدن به توافق در تامین خواسته و دادگاه را تشویق به کمک و تسهیل سریع قضاوت.” که یک شاهکار دشوار برای یک بدهکار به جلو و بدون وکیل و با به طور قابل توجهی به حداقل برسد دادگاه عملیات.

“در حال حاضر شما فقط می توانید راه رفتن به دادگاه گفت:” Boatswain وکیل امی کلارک تگزاس RioGrande کمک های قانونی که در زمان سرب در مذاکره پیشنهادی حکم دادگاه با Noack گروه.

که باعث می شود آن را بسیار سخت تر به چالش garnishments در هر مرحله از مراحل او گفت: از آنجا که می توان آن را دشوار برای به دست آوردن و فایل اسناد و مدارک و جمع هنوز هم می توانید فایل برای garnishments هر زمان که آنها می خواهند — هیچ جلسه مورد نیاز است.

“اگر وجود دارد هر چیزی را اشتباه انجام می — طرح دعوی در دادگاه هرگز, داشتن شده است در خدمت تقلب هر گونه تهاجمی مجموعه محل مصرف — وجود فرصت کمی برای بدهکار به صحبت کردن” او گفت:.

اگر وکیل نمی تواند از طریق به دادگاه مشتریان خود را حساب می تواند باقی می ماند منجمد — و یا خالی است. و هر محرک وجوه سپرده می شود آب توسط طلبکاران و یا حتی بانک ها قبل از یک قاضی می تواند بشنود مورد.

خوشبختانه برای Boatswain این حکم تنها مسدود او حساب پس انداز که تا به حال به اندازه کافی پول برای برآوردن نزدیک به 5500 دلار مجموع بدهی خریدار به دنبال اکثریت آن را از او $4,900 بازپرداخت مالیات. او بسیار پیش بینی محرک بررسی که در هفته گذشته واریز شد به حساب جاری که باقی می ماند در دسترس است.

این یک کمک بزرگ به این دلیل که تنها پول نقد او و همسرش را دارند.

“که آن را” او گفت:. “من قادر به پرداخت وام مسکن مارس زیرا بچه ها من پا به من کمک کند.”

Noack بدهی مجموعه وکیل اشاره کرد که انحلال موجود writs از تامین خواسته مانند Boatswain را به طور جدی در نظر گرفته شود در طول مذاکرات اخیر. “روح وجود دارد,” او گفت:. اما طرفین در نهایت موافقت دادگاه عالی ایالت احتمال مشاهده آن را به عنوان قانون اساسی.

Baddour از تگزاس Appleseed گفت: منظور “است که هنوز هم بسیار مهم و تاثیرگذار است اما آن را نشانی از ترک تعداد زیادی از مردم دسترسی به مواد محرک بررسی آسیب پذیر به هوی و هوس از جمع بدهی.”

کارلا Reece, مدیر مجموعه دادخواهی در, Thomas J. Michael & Associates, قانون شرکت نمایندگی Boatswain را جمع گفت: او نمی تواند اظهار نظر در مورد دلایل حفظ حریم خصوصی اما در مورد اسناد “ممکن است در خدمت به تناقض برخی از اظهارات” توسط Boatswain. Travis County نیست پست دیوان عدالت اسناد آنلاین و دادگاه است اغلب بسته است.

“شما ممکن است توجه داشته باشید که تامین خواسته آغاز شد در ماه فوریه و در نتیجه نمی تواند شده اند با هدف رسیدن به یک محرک چک,” او گفت: در یک ایمیل.

“در طول این زمان دشوار است سازمان ما در حال همکاری با مصرف کنندگان به جای خود تغییر شرایط” Reece گفت. “این شرکت همواره مشکلات سیاست های آن را تبدیل به قوی تر در شرایط حاضر.”

ProPublica و تگزاس تریبون یافت که بدهی خریدار ذکر شده در سوابق دادگاه به عنوان “Ecco 2018 TX1 به عنوان وکیل از مزیت دارایی دوم” به تازگی ثبت بیش از یک دوجین writs از تامین خواسته در برابر تگزاسی در چهار شهرستان از جمله 10 هفته گذشته در هریس و Tarrant. در حالی که براده هنوز مجاز تحت دستور آنها قرار نیست به خدمت گرفته شود تا نظم آسانسور.

Reece نمی پاسخ به پرسش در مورد موارد دیگر و یا به جزئیات در مورد چگونگی شرکت است که کمک به متهمان که شرایط مالی بدتر شده به دلیل بیماری همه گیر.

پیگیری جمع آوری بدهی در تگزاس

آن را غیر ممکن است برای گفتن که دقیقا چگونه بسیاری از دیگر تگزاس جمع بدهی هستند یا هنوز تشکیل پرونده برای garnishments و یا قادر به تامین امنیت آنها را درست قبل از سفارش اثر صورت گرفت.

چرا که بسیاری از دولت 254 استان ها — از جمله برخی از بزرگترین — نمی پست مورد براده آنلاین برای عدالت دادگاه که در آن اکثریت writs از تامین خواسته در حال ثبت است. یک ProPublica تریبون تجزیه و تحلیل پرونده های دادگاه در چهار شهرستان که پست عدالت براده — دنتون, El Paso, هریس و Tarrant — رنگ یک تصویر مخلوط تامین خواسته از فعالیت در این بیماری همه گیر.

در شهرستان هریس به هوستون جمع بدهی ثبت 26 writs از تامین خواسته در ماه منجر به صدور تگزاس دیوان عالی کشور به منظور مارس 9. در طول مدت مشابه در سال 2019 آنها برای ثبت 82. اما در Tarrant County, صفحه اصلی به فورت ورث تامین خواسته براده نگه داشته و با سرعت در سال گذشته با جمع بدهی تشکیل پرونده برای یک مجموع از 24 writs که در monthlong دوره در هر دو 2019 و دوباره این سال است.

این ماه Tarrant County عدالت از صلح لیزا دارد در بیانیه ای گفت که او “متوجه یک چشم انداز مثبت در مقدار writs از تامین خواسته براده پس از قضاوت بدهی مجموعه موارد است.”

“من متوقف امضای آنها را با توجه به این واقعیت غیر قابل اجتناب است که ما در میانه یک بحران” او گفت:. “این است که زمان برای توقف کسی حساب بانکی. اگر این اتفاق می افتد آن را به بلوک یک فرد دریافت یک محرک را بررسی کنید.”

در دنتون و, El Paso, دادگاه توده در writs از تامین خواسته با انواع دیگر بدهی موارد پس از آن دشوار است بدانید که چگونه بسیاری از وجود دارد.

به طور کلی, ProPublica تریبون تجزیه و تحلیل نشان می دهد که صدها نفر از writs از تامین خواسته واصل شده است در سراسر کشور در تگزاس’ 10 بزرگترین شهرستانهای پس Jan. 1. کسانی که شامل writs از تامین خواسته برای بدهی های تجاری که تحت حفاظت سفارش به غم وغصه از مبارزه کوچک-صاحبان کسب و کار.

بسیاری از هدفمند کردن حساب های بانکی می تواند به طور موقت غیر قابل دسترس در حالی که بانک تجزیه و تحلیل اخیر سپرده به دیدن اگر آنها می تواند هانه یا تا زمانی که بدهکار و جمع آوری رسیدن به یک توافق در یک طرح پرداخت. هر گونه پول سپرده در زیر برخی فدرال بهره مند شوند برنامه هایی از جمله امنیت اجتماعی از حد است.

Celeste Embrey مشاور عمومی در تگزاس انجمن بانکداران گفت که بانک ها نمی تواند حاضر به انتشار محرک چک به جمع حتی اگر آنها می خواستند به این دلیل که آنها از لحاظ فنی متهمان در تامین خواسته موارد است.

یک درهم آمیخته از سیاست های

کمک حقوقی وکلای سراسر کشور گفت: در مصاحبه هایی که خود را بی بضاعت مشتریان — از اعضای نظامی به افراد مسن بیوه — روبرو هستند مشابه معضلات.

ویرجینیا نشده ممنوع جدید garnishments اما صدور writs تا حد زیادی متوقف شد چرا که دادگاه ها باید متوقف عروق کرونر از فعالیت. دادستان دیوید Likavec از کمک حقوقی جامعه شرقی ویرجینیا است که به نمایندگی از 39 سال در مواجهه با یک وضعیت مشابه به Boatswain را — از کار به دلیل بیماری همه گیر و غافل که جمع کرده بود به دست آمده به طور پیش فرض قضاوت در برابر او سال پیش زمانی که او زندگی می کردند در خارج از دولت است.

“اساسا ساکنان ویرجینیا در همان موقعیت به عنوان کسانی که در تگزاس — جدید garnishments هستند که ثبت شده اما کسانی که خود را منجمد حساب در حال حاضر با گیر خود محرک چک که در معرض خطر” Likavec گفت.

Likavec گفت که او قادر به کار کردن یک معامله با جمع آوری که به دنبال در مورد 1600 دلار به علاوه هزینه های وکیل. اما او و مشتری خود را هنوز هم در انتظار یک قاضی برای ثبت نام در این توافق نامه قبل از او می توانید دسترسی خود را بسیار مورد نیاز محرک بودجه که سپرده هفته گذشته به او منجمد حساب.

در ضمن, جدید, حساب بانکی, garnishments به نظر می رسد در ادامه متحده مانند نیویورک که در آن اقتصاد جدید مدیر پروژه سوزان Shin گفت: گروه “شنیدن از بسیاری از کم درآمد نیویورکی که نیاز به مقابله با دستمزد garnishments و منجمد حساب های بانکی که به شدت در حال تضعیف توانایی خود را برای مقابله با این بحران است.”

دولت “نیست و در عین حال قرار دادن یک توقف به garnishments فعلی یا جدید” شین نوشت: در یک ایمیل. “این وحشتناک است که ما عقب مانده در پشت کشورهای دیگر در این زمانی که ما در کانون بحران است.”

بدهکار و طلبکار و طرفداران به طور یکسان به توافق برسند که آمیخته ای از سیاست های دولت است که تا حد زیادی از یک محصول جانبی از مراقبت عمل می کنند. در حالی که این ممنوعیت دولت از جمع آوری چک به پوشش پشت مالیات یا دیگر بدهی — به جز گذشته به علت حمایت از کودکان پرداخت آن معاف نیست مجموعه ای از محرک چک های خصوصی جمع بدهی.

مصرف کننده و کمک های قانونی طرفداران مانند Shin نیز نیروبخش برای امکان وجود دارد که اتحادیه های اعتباری و بانک ها شده اند که با توجه به قدرت برای به دست گرفتن محرک های پرداخت برای پوشش فوق العاده هزینه های اضافه برداشت و بدهی های دیگر نیز استفاده کنند.

که ممکن است پرواز و همچنین در تگزاس است.

هر بانکی که توقیف پول محرک برای سود خود چهره یک “شهرت قابل توجهی خطر” گفت: کارن اوون مشاور عمومی مستقل انجمن بانکداران از تگزاس که گفت که پول “رفو حتما باید به” محافظت از خصوصی جمع بدهی های بیش از حد.

“زمان انجام می شود که”

چگونه به سرعت جمع بدهی ها را به دنبال حساب بانکی garnishments هنگامی که دادگاه عالی ایالت سفارش منقضی باقی مانده است دیده می شود — به عنوان می کند که آیا دادگاه را انتخاب کنید به آن را گسترش دهد.

Osler مک کارتی سخنگوی و کارکنان وکیل در تگزاس دیوان عالی کشور گفت: دادگاه است “هنوز رتبهدهی نشده است با توجه به اینکه به گسترش موجود مهلت برای تامین خواسته رسیدگی است که ماه به دور است.”

“هر چیزی که نشانی از آن را به در نظر گرفتن چه چیزی بهترین را برای دولت به عنوان موجود سفارش خود را,” او اضافه شده است.

Noack از دولت طلبکار کانون سوال که آیا تمدید شد لازم به عنوان طولانی به عنوان یک اکثریت تگزاسی خود محرک پرداخت در زمان.

به علاوه او گفت که او معتقد است بیشتر این صنعت خواهد شد و سرد آن در تهاجمی مجموعه بدهی تا زمانی که این بیماری همه گیر به طول می انجامد و اشاره کرد که عمده طلبکاران و حقوقی به طور داوطلبانه متوقف شد به دنبال حساب بانکی garnishments هفته قبل از دادگاه ترتیب اثر صورت گرفت.

بیشتر “می دانم که در حال حاضر هم انجام می شود که” او گفت:. و “اگر شما در حال فکر کردن در مورد آن را هوشمندانه به عنوان یک بستانکار آیا شما می خواهید برای به دست گرفتن کسی را به حساب زمانی که آنها پول در آن است — و یا پس از آنها رفته و برگشت به محل کار؟”

برای Boatswain زمان نشده اند می تواند بدتر. او در زمان مرخصی از کار خود را در ماه دسامبر خود را برای مراقبت از مادر پس از عمل جراحی و تصمیم به بازگشت به کار به عنوان گونه جدید از coronavirus به سرعت گسترش یافته و از طریق این کشور است. او و همسرش زندگی کرده بود در حقوق و دستمزد خود را به عنوان یک راننده کامیون و پول بود ،

اما روز بعد از Boatswain کشف حساب بانکی مسدود او اجازه رفتن از کار خود را.

“این فقط یک کابوس,” او گفت:. “من نمی توانم صبر کنید برای این کار به بیش از.”

سالی بووه کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>