Coronavirus نظارت دستبند سیل بازار آماده به کش رفتن در افرادی که نمی فاصله

نظارت و شرکت در سراسر جهان در حال لیسیدن لب خود را در یک بار در طول عمر فرصت را به پول نقد در در coronavirus با تغییر یکی از تهاجمی ترین محصولات: ردیابی دستبند.

بدن مانیتور در ارتباط با جرم و جنایت و گناه در تخیل محبوب لوازم جانبی وال استریت کلاهبرداران تحت بازداشت و تهدید-به-جامعه parolees. بر خلاف گوشی های هوشمند عملا دستگاه های ردیابی در حق خود بسته در انتقالها به صراحت طراحی شده است که به بدن متصل شده و صرفا به گزارش کاربر نگهداری و تعاملات به یک یا بیشتر اشخاص ثالث. آنها بازی نمی پادکست ها و یا به شما بگویم که چگونه بسیاری از مراحل شما در زمان که روز به شیرین نظارت است.

اما آب و هوای همیشگی زیستی-اضطراب هموار کرده است راه را برای گسترده تر پذیرش carceral فن آوری با یک موج از شرکت ها در تلاش برای فروش ردیابی لوازم جانبی را برای صاحبان کسب و کار مشتاق به بازگشایی تحت نظارت مسئول اجتماعی فاصله و به دولت امیدوار به نگه داشتن نزدیک چشم در افراد تحت قرنطینه.

را AiRISTA جریان یک مریلند مبتنی بر ساز و برگ است که کمک می کند تا شرکت های آهنگ خود را “دارایی” تنفس یا نه. در مارس 21 مطبوعاتی این شرکت اعلام کرد آن آغاز خواهد شد فروش بلوتوث و Wi-Fi انتقالها به توان در یک کارمند مچ دست مانند Fitbit — و یا در اطراف گردن خود را مانند یک cowbell. “زمانی که مردم در عرض شش متر از یکدیگر برای یک دوره از زمان” این شرکت نوشت: در آزادی مطبوعات “این دستگاه باعث می شود قابل شنیدن زق زق و رکورد تماس با ساخته شده است در AiRISTA جریان نرم افزار سیستم.” اما پیگیری می رود به مراتب فراتر از شنیدن chirps: AiRISTA پلت فرم اجازه می دهد تا کارفرمایان به طور مداوم ها یک رکورد از برخوردهای نزدیک به یک شرکت ابر, ارائه تا به روز لیست احتمالی اجتماعی فاصله متخلفان که دو برابر به عنوان یک ثبت دقیق محل کار و تعاملات اجتماعی.

شرکت بازاریابی زبان صریح و روشن در صحبت کردن nonviral مزایای ردیابی کارگران خود را هر حرکت: با کمک شرکت “قرار دادن مردم و همه چیز را در زمان واقعی” (این دو به ظاهر درمان شده قابل معاوضه) آنها می توانید انتظار یک “کاهش خرابی ناخواسته,” “بهبود دارایی استفاده از نرخ های [و] کاهش نیاز به قطعات یدکی.”

“زمانی که مردم در عرض شش متر از یکدیگر در این دستگاه باعث می شود قابل شنیدن chirp.”

در یک اعلامیه مطبوعاتی منتشر شده فقط یک روز پس از AiRISTA جریان های بوستون مبتنی بر Redpoint موقعیت شرکت, یک بازیکن دیگر در کسب و کار ردیابی کارگران و اشیاء بی جان, اعلام شد که در آن مصرف خود را “برش لبه تکنولوژی و … در حال حاضر مورد استفاده توسط شرکت های پیشرو در سراسر جهان در تدارکات شخص ثالث خودرو تولید عملیات معدن” و دوباره آن را برای اجتماعی فاصله. مانند AiRISTA, Redpoint ارائه می دهد شرکت توانایی “برچسب ها” تجهیزات خود و کارکنان با استفاده از ultra-wideband سیگنال های رادیویی بی سیم موقعیت تکنولوژی تنها به تازگی اضافه شده به پیشرفته ترین اپل. Redpoint افتخار در این اطلاعیه از توانایی خود را به استفاده از این برچسب ها به “ردیابی محل از افراد و تجهیزات با دقت بالا حتی در پیچیده محیط های صنعتی” در حال حاضر با یک coronavirus خاص تقویت: “اگر اجتماعی فاصله پارامترهای مانند 1 – یا 2 متر شعاع در حال نقض بین کارگران برچسب زنگ هشدار آنها را به خطر.” این شرکت همچنین جمع آوری سابقه کارمند تعاملات: “اگر عفونت رخ می دهد داده های تاریخی از این سیستم اجازه خواهد داد که به صورت بسیار دقیق تماس ردیابی به عنوان سوابق نشان می دهد افرادی که در نزدیکی آلوده ،

یک Redpoint سخنگوی جواب نداد وقتی پرسیده شد که اگر شرکت هر گونه سیاست های دیکته و یا محدود خود را چگونه تکنولوژی می تواند مورد استفاده توسط مشتریان.

در حالی که AiRISTA و Redpoint انتقالها صرفا موجب زیبایی شناسی از دولت پلیس در محل کار اسرائیل نظارت ساز و برگ SuperCom است به معنای واقعی کلمه بسته بندی به عنوان یک Covid-19 “راه حل” تکنولوژی قبلا در زندانی یا جرم جنایی محکوم به مردم است. شرکت های امنیتی به مشتریان در 20 کشور از جمله آمریکا و ادعا دهه تجربه با آنچه در آن خواستار آزادی مطبوعات “امن مرزهای پروژه” مانند گذرگاه های مرزی و خانه حبس. این بازداشت خانگی تخصص است که این شرکت در حال حاضر بازاریابی به عنوان PureCare شرح داده شده در SuperCom وب سایت به عنوان یک “دولت از هنر راه حل برای قرنطینه و جداسازی نظارت برای کمک به تلاش های دولت در مهار و محدود کردن دسترس از بیماری های عفونی”, و, فوق العاده, به عنوان “غیر سرزده بیمار دوستانه سیستم است که به طور مداوم آهنگ بیمار محل در داخل ساختمان ها و وسایل نقلیه و خارج.”

SuperCom آمریکا رئیس جمهور داد ordan Trabelsi کاهش یافته است به رهگیری که در آن شرکت مچ پا دستبند در حال حاضر در حال استفاده برای قرنطینه اجرای, اما آن را به نام آمریکای مرکزی به عنوان محل یک خلبان استقرار و اشاره دوم برنامه آزمایشی در برخی دیگر نامشخص در منطقه در مارس 6 مطبوعاتی اعلام “کوروناویروس (COVID-19) شهروند قرنطینه و مهار تکنولوژی ردیابی است.” این شرکت اعلام کرد به طور جداگانه در آوریل 27, که آن را آغاز کرده بود فروش دستگاه ردیابی برای زندانیان آزاد شده از ناشناس “ایالات متحده آمریکا correctional facility با توجه به COVID-19.”

در همان مطبوعاتی SuperCom ادعا کرد برای دیدن سنبله در بهره از “سازمان های دولتی به دنبال محدود کردن گسترش COVID-19 در میان عموم مردم” و پیش بینی “اضافی بالقوه صنعت تقاضا برای نظارت الکترونیکی خدمات که از زندانی در آمریکا جمعیت است.”

یکی ممکن است فکر می کنم که یک شرکت مانند SuperCom خواهد خجالتی و دور از پیشنهاد که کسانی که در معرض رمان coronavirus تواند در هر راه درمان مانند مجرمان تحت اللفظی. اما در اخیر تبلیغاتی یوتیوب مصاحبه Trabelsi باعث می شود یک نقطه تاکید بر این که این دقیقا کار شرکت با عناصر جنایی است که باعث می شود آن Covid-19 “راه حل” برتر است. “در گذشته ما صرف مقدار زیادی از زمان ما تمرکز بسیار دقیق و دولت از هنر ردیابی مجرمین او گفت:” در این ویدئو. “بسیاری از مشتریان و مشتریان بالقوه در سراسر جهان خواسته ما اگر ما می تواند استفاده از همان پلت فرم خود را به انجام, شما می دانید, Covid-19 خانه قرنطینه پیگیری و انطباق. و ما فکر می کردیم البته ما می توانید دلیل آن را دقیقا همان چیزی است که ما در مجرم ردیابی فضا. اما در حال حاضر ما فقط می تواند به ردیابی افراد هستند که اساسا مجرم اما از بخت بد بودند در معرض ویروس.”

وقتی پرسیده شد که در یوتیوب مصاحبه در مورد پیامدهای حریم خصوصی از SuperCom مچ پا دستبند Trabelsi demurred — هر چند او توجه داشته باشید که سخت افزار بسیار راحت است و می رود زیر sock.” او در ادامه می گویند که چگونه مشتریان شرکت با استفاده از تکنولوژی است که تماس های خود را ، “ما ترک آن را به آنها را به تصمیم گیری خود را در قوانین و حریم خصوصی” اعلام کرد.

“آنها تعریف قوانین به عنوان آنها می خواهند. ما فقط آنها را با ارائه فناوری برای ردیابی افراد.”

در مصاحبه با رهگیری Trabelsi گفت: علاقه SuperCom را coronavirus محصول شده است “بیشتر دولت” تا کنون. باید هر یک از این شیفته دولت تصمیم به استفاده از SuperCom دستبند به اجرای قرنطينه, Trabelsi گفت: آن را به آنها را به انجام این کار مسئولانه است. “هر کس خود را قوانین” او به من گفت. “برخی از کشورها به اشتراک گذاری است که آنها می خواهند برای قرار دادن هر کس که می آید به کشور به قرنطینه برای 14 روز برخی می خواهند برای قرار دادن آن بر روی افرادی که بیمار هستند یا کسانی که یک مورد تایید شده; این بستگی دارد به آنچه [که دولت] مقررات هستند. آنها تعریف قوانین دقیقا به عنوان آنها می خواهند. ما فقط آنها را با ارائه فناوری برای ردیابی افراد.”

یک بی بند و رویکرد مداخله به حریم خصوصی و پاسخگویی را انجام دهد کمی برای متقاعد کردن کسانی که دیدن SuperCom استراتژی به عنوان یک بدبینانه تلاش برای فشار سودآور پلیس فن آوری به غیر نظامی جهان در طول یک دوره گسترده بحران اجتماعی است. لئونارد Rubenstein, یک, حقوق بشر, وکیل و bioethicist در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت گفت: رهگیری که SuperCom موضع تمایز بودن هر دو خطرناک و بی فایده است. “من در بر داشت مچ پا نظارت و ردیابی دیگر روش های توضیح داده شده [توسط SuperCom] بسیار نامناسب و مضر به بهداشت عمومی پاسخ در بودن نامعقول و بی ارزش اجباری,” او گفت: “جدی تهاجم به حریم خصوصی بدون هیچ گونه پادمان و ترویج سؤالی درباره روابط میان عراق به مقامات بهداشت عمومی در هنگام رابطه باید ساخته شده بر روی اعتماد.”

Rubenstein که وابسته به مدرسه گروه اپيدميولوژی گفت که یک مهاجم تکنولوژی مانند یک دستبند ردیابی تحمیل “محدودیت های حقوق بشر در خدمت بهداشت عمومی به پایان می رسد” و باید برگزار شود به خصوص استانداردهای بالا برای تعیین اگر آن را به ارزش تجارت کردن.

“این باید مشکل همه ما است.”

جنیفر Granick یک وکیل متخصص در نظارت و امنیت سایبر فن آوری در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: رهگیری که SuperCom را Covid-19 تلاش های بازاریابی قرار داده و بهداشت عمومی براق در پلیس فناوری و در نتیجه کمک می کند تا آن را به “نرمال در میان جمعیت عمومی به دلایل پزشکی. … این باید مشکل همه ما است.”

به Rubenstein حتی SuperCom ترین انسانی مورد استفاده برای ردیابی دستبند اجازه می دهد به طور موقت انتشار تشکلات مردم به فراغت آنها را از coronavirus زندان شیوع عبور نمی کند جمع اوری. “در مورد زندانیان کمتر محدود به این معنی نیز در دسترس است,” او گفت:. همیشه در نظارت دستبند ممکن است دفاع تنها “که در آن وجود دارد فردی تعیین که فرد به شمار عمومی بالا خطر ایمنی پس از آزادی در غیاب نظارت/ردیابی,” او اضافه شده است.

در پاسخ به این نگرانی Trabelsi گفت: رهگیری که با وجود خود شرکت و تاکید بر نظارت بر مجرمان محصولات خود نباید درک شود به عنوان در نظر گرفته شده فقط برای این منظور است. “محصول چشم انداز [است] برای ردیابی محل از مردم به منظور بررسی آنها در زیر قوانین به منظور محافظت از خود و جامعه ما” Trabelsi نوشت: از طریق ایمیل. “این محصول نیست لزوما توسعه یافته برای مجرمین. این تکنولوژی همچنین آهنگ بیماران مبتلا به بیماری آلزایمر و دیگر مسائل که نیاز به نظارت برای ایمنی خود را.” Trabelsi استدلال کرد که ردیابی دستبند می تواند به مردم اجازه می دهد برای جلوگیری از محدود بودن به یک بیمارستان یا “دولت کنترل تاسیسات” در حالی که تحت قرنطینه. “این فن آوری را به این افراد این گزینه را در خانه های خود به جای می شود و نظارت به منظور کاهش خطر باعث آسیب رساندن به دیگران” او اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که اگر SuperCom تا به حال مشورت با هر گونه کارشناسان بهداشت عمومی در هنگام طراحی و یا فروش آن ردیابی سخت افزار Trabelsi بود و مطمئن — “در گذشته ما احتمالا من مطمئن هستم.” اما او همچنین به نظر می رسید به عقب راندن بر این تصور کاملا فریم Granick را نگران این است که حتی بهداشت عمومی فن آوری برای شروع با: “این فن آوری است که اساسا برای ردیابی افراد. این یک سلامت حل شده است. آن را فقط به شما بگویم که در آن مردم هستند. آن را نمی خواهید به نگه داشتن شما را از گرفتن بیمار است. آن را به شما را شفا دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de