Coronavirus مهم بازار سهام نیست و به آن فکر می کند ممکن است به معنای واقعی کلمه ما را بکشند

اگر شما صرف هر زمان به صورت آنلاین و یا تماشای تلویزیون کابلی بدست می اید این پیام است که بشریت در حال حاضر چهره دو قبر تهدید — رمان های کروناویروس و توفنده بازار سهام — تقریبا برابر با اهمیت است.

دیروز CNBC ریک Santelli رفت بیشتر ردی از این موقعیت که از دست دادن سهام با ارزش است که در واقع وحشتناک تر از میلیون ها نفر از مرگ و میر. “شاید ما می تواند فقط بهتر است اگر ما به آن برای همه” Santelli خردمندانه توضیح داد. که راه بسیاری از مردم خواهد رسید به سرعت موجب از بین بردن عدم قطعیت شده است که هنوز سرمایه گذاران.

آن را آسان به انتقاد Santelli اما او فقط گرفتن منطق وسواس امریکا با بازار سهام چند قدم بیشتر از حد نرمال است. برای دهه ها هر زمان که ما در مواجهه با یک انتخاب بین واقعیت انسان و اعداد بر روی صفحه نمایش ما همیشه رفته با اعداد کمی.

این چیزی است که عمیق ذهنی ما در مورد آب و هوا. یک کسری از انرژی ذهنی و قطعا مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, توجه, مصرف, توسط بازار سهام را gyrations. این به خودی خود شده است ناتوان کننده برای ما مهم نیست که جهت آن را gyrated.

در حال حاضر coronavirus ممکن است در مورد آموزش ما سخت درس در چه این ثابت شده به ما. تابش خیره کننده بازار سهام را خیالی ثروت کور کرده است ما را به چه ثروت واقعی واقع است.

برای درک این, شما باید برای نگاه در برخی از حقایق اساسی در مورد آنچه در بازار سهام است و آنچه در آن نیست.

جیغ, در مورد سهام

پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 Courtney Love, خواننده, برای سوراخ و Kurt Cobain بیوه اعلام کرد که او خرید $200,000 ارزش سهام به پشتیبانی ایالات متحده است. در حالی که او نیت خوب این هم کاملا بی معنی است.

شما می توانید او را درک کنید اشتباه است ، برای زنده ماندن در امریکا به حمله بی پایان بالا دسیبل دسی چرند در مورد اهمیت حیاتی از بازار سهام است. وجود دارد در تمام کانال های تلویزیون اختصاص داده شده به آن اوج می همیشه در جشن شبکه خبر آن را در صفحه اول روزنامه ها, آن را در یک برنامه است که می آید از پیش نصب شده بر روی آی فون خود را و رئیس جمهور به طور مداوم فریاد شما در مورد آن.

در عین حال بازار سهام کمی ارتباط مستقیم برای مردم عادی. بر اساس برخی برآوردها ثروتمندترین 10 درصد از خانواده های ایالات متحده حساب برای بیش از 80 درصد از سهام مالکیت. ثروتمندترین 1 درصد توسط خود خود نیمی از آن یا 40 درصد از سهام. نیمی از آمریکایی ها خود هیچ سهام در همه.

هنگامی که شما را در درک این, رسانه های بازار سهام شیدایی maddeningly خنده دار. آن را به عنوان هر چند نیمی از اخبار ملی بود yammering در مورد آب و هوا در Greenwich, Connecticut. (“ما داستان بالا در ABC اخبار جهان امشب: این بعد از ظهر گرینویچ بود خیلی گرم است.”) و هیچ کس متوجه چگونه عجیب و غریب این است.

در مقابل فکر می کنم در مورد حقایق اقتصادی با بتن ربط به زندگی مردم عادی: نرخ بیکاری که آیا طبقه متوسط است را افزایش می دهد اگر حداقل دستمزد در جریان است تا حملات و مراقبت های بهداشتی و ایمنی محل کار. هیچ کابل تلویزیون های اخیر در مورد آن است.

بازار سهام در مقابل شما

که به این معنا است که خبر خوبی برای بازار سهام هرگز مسائل را برای آمریکایی ها به طور منظم. اما زمانی که آن را نشانی از آن می تواند برای بسیاری از ما است. اقتصادی روزنامه نگار داگ Henwood توضیح می دهد که آن را صریح: “دلیل بازار سهام انجام داده است به خوبی برای این همه سال است دقیقا به این دلیل که طبقه کارگر نیست.”

در نظر گرفتن این اعداد اولیه:

در این 36 سال از پایان جنگ جهانی دوم به افتتاح رونالد ریگان در ژانویه سال 1981 ميانه جبران خسارت برای کارگران آمریکایی تقریبا دو برابر شده است; از آن بالا رفت و در حدود 100 درصد است. در ضمن بازگشت شاخص S&P 500 در طول آن دوره (با سود سهام مجددا سرمایه گذاری) شد 700 درصد است.

در 39 سال پس از متوسط جبران خسارت کارگران است رشد شاخص به سمت بالا شاید 30 درصد است. اما در طول این زمان شاخص S&P رفته است تا بیش از 2,100 درصد — است که سه بار آن را در دهه های پس از جنگ جهانی دوم است.

اما آیا فقط به Henwood کلمه است که این چیزها به هم متصل هستند. 18th century اقتصاد آدام اسمیت محبوب است که توسط ایالات متحده درست است که کارکنان در ریگان در کاخ سفید به تن آدم اسمیت روابط. در اینجا چیزی است که اسمیت نوشت: در کتاب “ثروت ملل”: “نرخ سود نمی مانند اجاره و دستمزد افزایش, با رفاه و سقوط با صرف کلمات از جامعه است. بر خلاف آن است که به طور طبیعی کم غنی و بالا در کشورهای فقیر و آن است که همیشه بالاترین در کشور است که در حال رفتن سریع ترین راه برای خراب کردن.”

اهمیت این برای بازار سهام است که ارزش سهام در تئوری ارزش فعلی آن و جریان نقدی آینده — اساسا ارزش این شرکت سود. اما به عنوان اسمیت نوشت: بالا سود شرکت نیست نشانه خوبی برای بقیه از ما. این درست است برای هر دو ساده و پیچیده ،

ساده یکی این است که سود هستند تا حدودی یک اندازه گیری از قدرت چانه زنی ها بین کارگران و سهامداران. در کشورهای فقیر و کارگران فقیر هستند و کمتر اهرم به طوری که آنها نمی تواند سهم خود را از پول ترک بیشتر بیش از سمت چپ برای کارفرمایان خود را.

پس از چند دهه از حمله به اتحادیه های کارگری ایالات متحده شروع به تجربه این پویا. شرکت های بزرگ امریکا تبدیل شده است بی رحمانه موفق در پایین نگه داشتن غرامت از کارگران خود و با استفاده از پول ذخیره شده خود را برای خوش مزه لذیذ سود.

از جنگ جهانی دوم به سال 2000 پس از کسر مالیات سود شرکت به طور کلی اختصاص 5 تا 7 درصد از ایالات متحده تولید ناخالص داخلی. از آن پس مشخصی به عنوان بالا به عنوان 10.6 درصد و هنوز هم می ایستد در حدود 9 درصد است.

در طرف دیگر لجر برای جبران سازمانی کارکنان به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی افزایش یافت به طور پیوسته از جنگ جهانی دوم تا سال 2000. از آن پس آن فرو ریخت و با اندکی دوباره بجای اول برگشتن به تازگی. به عنوان Henwood اشاره می کند و حتی این باعث می شود وضعیت به نظر می رسد بهتر از آن است که از عظیم پرداخت بسته از مدیران شرکت های بزرگ در حال شمارش به عنوان کارمند جبران.

شرکت های بزرگ نیز می تواند به زور گرفتن سود از کشورهای در بیشتر روش های پیچیده. هر کسب و کار سازمانی را ایجاد می کند هر دو ارزش ها و هزینه های. شرکت های اکسل در تصرف ارزش برای خود و وادار کردن جوامع خود به پرداخت هزینه. صنعت سوخت فسیلی در جهان است برتر به عنوان مثال: ارزش تولید آن می رود به سهامداران و مدیران در حالی که آن offloads هزینه از بین بردن تمدن بشر بر روی سیاره دیگر هفت میلیارد نفر است.

حباب مالی احساس می کنید که آنها نمی

ایالات متحده با تجربه دو غول پیکر حباب مالی در 20 سال گذشته: حباب دات کام و حباب مسکن. هر دو حباب احساس فوق العاده به عنوان آنها باد قانع کننده بسیاری از مردم که آنها به طور ناگهانی ثروتمند. سپس حباب پشت سر هم wreaking فوق العاده آسیب معمولی آمریکایی است. زمانی که دود پاک واضح بود که تنها افرادی که می خواهم بدست غنی های مختلف لباس charlatans.

اندازه گیری شده توسط بازار سهام اخیر اوج آن در شبیه حباب خاک و در واقع هنوز هم است. یک روش استاندارد برای اندازه گیری هزینه سهام آن P/E یا قیمت-درآمد نسبت: نسبت هزینه به اشتراک گذاری این شرکت سود هر سهم. با توجه به یک نسخه از نسبت P/E بیش از گذشته 150 سال به طور متوسط از S&P 500 شده است در حدود 15.

تا اخیر آن صورت-گیاه S&P معامله شد و در P/E در حدود 33 تا بیش از دو برابر میانگین تاریخی است. در پایان از کسب و کار در پنج شنبه, آن را هنوز هم بیش از 28. در نتیجه سهام تقریبا به طور قطع باقی می ماند آسیا و سقوط می تواند بسیار بیشتر است.

یکی دیگر از راه نگاه کردن به ارزش سهام نسبت به کل بازار سرمایه داد و ستد عمومی شرکت ایالات متحده تولید ناخالص داخلی. این به ندرت به 100 درصد تا آخرین 1990s. قبل از زمان فروش سهام در بازار گزارش شده است که امریکا و شرکت های دولتی به ارزش 200 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده به بالاترین سطح خود تا کنون است.

خبر خوب این است که دوباره بازار سهام کمی ارتباط مستقیم به زمینه اقتصاد است. آن می تواند همچنان در حال سقوط با چند عواقب به جز یک چشم انداز مثبت در نگران تهمت توییتهایی.

اما در اینجا خبر بدی

همه که باید اطمینان بخش برای هر کسی که با استاندارد اضطراب در مورد بازار سهام است. اما همه باید احساس عمیق, غیر-استاندارد اضطراب در مورد آن یک نوع اضطراب که هرگز در تلویزیون.

مشکل با بازار سهام است نه آن رفتن بالا و پایین و یا وری. این چیزی است که ما وسواس با آن انجام داده است به ما. این است که با توجه به سرمایه داری ساخته شده است که ما فکر می کنم مثل گذاران. آن اعمال گرانشی مانند کشش در روان ما ، nudging ما از نظر روانی به سمت راست و ریز غرایز ما برای همبستگی اجتماعی است.

برای اولین بار وجود دارد اساسی تضاد طبقاتی. هنگامی که شما خود را حتی مقدار متوسطی از سهام شما به احتمال زیاد به خودتان پیدا کنید دوسوگرا در مورد شرکت فشردن عنوان پول زیادی که ممکن است در خارج از کارکنان خود را حتی اگر شما یکی از آنها هستید. به جای فکر کردن در مورد چگونه به کار با هر کس دیگری برای جلوگیری از فورچون 500 از ravaging امریکا شما امیدوار به دریافت خود را کوچک-tiny شخصی به اشتراک گذاری از نابسامانی.

“بسیاری از وسط و بالای متوسط درآمد مردم با شناسایی بازار سهام را به سرنوشت می گوید:” Henwood. “به جای دیدن آن را به عنوان دشمن طبقاتی آنها آن را به عنوان دوست خود را.”

اما یک دوست واقعی نخواهد تشویق شما به سود حاصل از آب و هوا سقوط. شما می دانید شما باید پیوستن به یک جنبش توده ای برای متوقف کردن گرمایش جهانی ، خود را اکسون سهام در حال انجام است به طوری که شما کشف که در قطب جنوب یخ فرو می ریزد و شما می توانید آن را به فروش و خرید یک خانه در این استان ،

بعدی وجود دارد چشم انداز بازار سهام را تشویق می کند هر کس به اتخاذ در مورد حباب مالی است. در نظر گرفتن آنچه در آن در واقع به معنی برای هر کسی که وحشت در مورد ارزش خود را از 401(k). واقعیت غم انگیز این است که خود 401(k)’s ارزش هرگز, واقعی, فقط به عنوان ارزان خانه های ساخته شده در فلوریدا حومه در اوج حباب مسکن بودند هرگز به ارزش 1.2 میلیون دلار به هر کدام. چه همه شده است شمارش — امیدوارم بدون آگاهانه متوجه آن شد که سهام باقی خواهد ماند گران قیمت روی آوردند تا پس از آنها به فروش می رسد آنها در دوران بازنشستگی. است که آنها با توجه به اینکه قادر به استفاده از شخص دیگری با فروش آنها یک آسیا دارایی مانند فلوریدا خانه-flipper.

این ساختار اقتصادی به ناچار باعث می شود ما دیدن دیگران نه به عنوان شهروندان با آنها ما همه در این با هم اما به عنوان پتانسیل علائم. شما فقط می توانید خرید کم و فروش بالا اگر شما با موفقیت احمق دیگران به فروش پایین و بالا خرید. اقتصاددان جان مینارد کینز معروف توصیف این نوع از “سرمایه گذاری” مدتها پیش: “واقعی خصوصی شی از ماهر ترین سرمایه گذاری امروز است … به زرنگ تر بودن جمعیت و به تصویب بد یا مستهلک نیم تاج به شخص دیگری.”

و به همین دلیل بازار سهام ممکن است به معنای واقعی کلمه شما را بکشند

قبل از گونه جدیدی از کروناویروس شروع به سرعت در سراسر جهان همه این مشکلات با بازار سهام ممکن است به نظر می رسید انتزاعی است. اما آنها در حال حاضر بسیار بتن. فکر می کنم در مورد آنچه که ما انجام داده اند می تواند به آماده شدن برای این لحظه اگر ما کمتر شده است مسخ شده کمی اعداد بر روی صفحه نمایش و توجه بیشتر به واقعیت درست در مقابل از ما.

یک جنبه از واقعیت است که برخی از بیماری های بسیار مسری است و می تواند شما را بکشند. به همین دلیل هر کس در امریکا به مراتب بهتر خواهد بود خاموش در حال حاضر اگر ما تا به حال قوی, جهانی, بهداشت, مراقبت های بهداشتی و حتی افرادی که تا به حال به فروش برخی از سهام خود را در شرکت اپل برای کمک به پرداخت هزینه برای آن.

به همین ترتیب دانشمندان بوده است هشدار برای چندین دهه مورد دقیقا این نوع از بیماری های عفونی. یکی از پیشنهادات خود را برای دولت ایالات متحده برای کمک به پرداخت برای بهبود بهداشت عمومی زیرساخت در کشورهای فقیر. ممکن است ما همه کاملا به زودی پشیمان نمی انجام این کار حتی اگر این امر نیاز ساخت آمازون پرداخت نرخ مالیات بیشتر از 1.2 درصد و از این رو denting قیمت سهام آنها.

و اگر ما می خواهم کمتر شده است transfixed توسط چه شرکت ها انجام شد و ما می توانستیم متوجه شده اند که آنها نمی توانند انجام دهند. در دنیای خیالی اقتصادی کتاب های درسی یک شرکت دارویی را ریخت و ده ها میلیاردها دلار به توسعه این ظرفیت به سرعت کامل و تولید واکسن در حجم عظیمی طوری که دانای کل بازار سهام خواهد پاداش آنها را برای خود prescience. در اینجا بر روی زمین بازار سهام را مجازات هر شرکت است که در زمان چنین خطر بزرگ با نامشخص نتیجه نهایی. در عین حال ما نمی تواند ببینید که تنها راه برای بهتر آماده شدن برای coronavirus شده اند با مقدار بیشتری اقدام دولت.

و با وجود اثرات زیان آور از بازار سهام ما عشق وعاشقی که حتی ظریف تر است. هنگامی که تصمیم گیری چه چیزی برای انجام با زندگی خود را از مردم یاد بگیرند که چه مقدار از بزرگسالان و چه در بزرگسالان شده اند به گفتن آنها این است که چه چیزی ارزشمند است که شرکت و ثروت است. تصور کنید چقدر بهتر ما همه می خواهم احساس می کنم در حال حاضر اگر 1,000 امریکا هوشمندانه مالی مهندسین شنیده بود به جای آن که مهم ترین و محترم ترین چیزی که آنها می توانند انجام دهند تبدیل به یک اپیدمیولوژی.

اما به جای سرمایه گذاری در اصل ثروت نوع ثروت است که ما را زنده نگه می دارد ما ترجیح به تعقیب فانتوم ثروت از بازار سهام است. در حال حاضر به عنوان فانتوم ثروت حل ما ممکن است می آیند چهره به چهره با تصمیم ما به فقیر در آنچه واقعا مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im