Coronavirus قتل به جهان گذشته روزنامه بزرگ صنعت

Chhanda دی بیدار ساخته شده و برای خودش یک لیوان بزرگ چای و رفت سمت بالکن خانه او را انتخاب کنید تا روزنامه — عادت او را دنبال کرده است ، اما ساکنان ثروتمند جامعه مسکن در شرق هند در شهر کلکته بود در تعجب.

هیچ روزنامه در بالکن طبقه.

او به زودی در بر داشت که ساکنان’ association محروم بود روزنامه فروشندگان — و در روزنامه ها — از ورود به داخل مجتمع که نگرانی آنها ممکن است گسترش coronavirus. آنها به تنهایی نیست.

در دهه گذشته هند روزنامه صنعت ایستاده بود به عنوان نادر چراغ امید برای رسانه های چاپی است که دیده می شود تدبیر و خوانندگان در غرب است. با توجه به خوانندگان بررسی (IRS) کلی خوانندگان روزنامه ها رشد کرده بود از 407 میلیون خوانندگان در سال 2017 به 425 میلیون خوانندگان در پایان سه ماهه اول سال 2019. در حال حاضر coronavirus تهدید به انجام آنچه که رکود بزرگ سال 2008 نمی تواند: مقابله فلج ضربه به این صنعت است.

مانند دی پیچیده رو به رشد تعداد مسکونی جوامع آپارتمان و بالا افزایش می یابد در سراسر هند بزرگترین شهرهای دهلی و بمبئی و پونا کلکته بنگلور چنای حیدرآباد و دیگران — در حال توقف تحویل روزنامه ها. در حالی که برخی نگران هستند اجازه دهید به فروشندگان در, دیگران, پاسخ به یک ارسال پیام WhatsApp ساخت دور در کشور است. به جلو که فاقد هر گونه علمی استناد مدعی است که یک روزنامه در سطح می تواند این ویروس است که می ماند و در آن مدت 24 تا 48 ساعت است.

توانایی لمس و احساس می کنم که زودتر به یک مزیت تبدیل به یک مسئولیت امروز.

Paranjoy گوآ Thakurta کهنه روزنامه نگار و تحلیلگر رسانه

که ساخت روزنامه نگران قرار دادن تبلیغات با اشاره به اینکه چگونه واتساپ ادعای بی اساس. بار از هند, بزرگترین در جهان انگلیسی زبان, روزنامه, ایجاد کرده است, تبلیغات تلویزیونی به مجسمه اسطوره تبلیغ در آن جلو. برای مطمئن شود, هند, برترین روزنامه ها در حال تلاش برای انطباق در زمان واقعی انداختن آنلاین paywalls و ارائه رایگان PDF نسخه از چاپ نشریه سعی کنید به نگه داشتن مخاطبان خود را دست نخورده. اما هیچ کدام از آن را کمک به کسب درآمد در یک زمان اقتصاد در افسردگی و تبلیغات کم است.

عمده نشریات مانند هند اکسپرس در میان کشور برتر تحقیقی در نشریات اعلام کرده اند عمیق کاهش دستمزد. و هند روزنامه جامعه — صنعت بدن — به نوشته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به دنبال دو سال تعطیلات مالیاتی و حذف محدودیت های واردات در روزنامه. “داخلی هند روزنامه صنعت است که در حال حاضر … بسیار خطر واقعی تبدیل بیمار” آنها نوشت.

در ضمن 21-روز ملی مستند — که آغاز شده در مارس 25 — راکد شده است که این آمار در صنعت مصرف می شود. در حالی که روزنامه تحویل مجاز newsprint عرضه نیست — و یک اشاره گر به اتفاقی و ناخواسته طبیعت است که در آن مستند اعلام شد. نتیجه ؟ حتی مستقل از خانه ها و محله ها که نمی توقیف روزنامه گزارش داد که آنها در حال گرفتن آنها. و در برخی موارد توزیع کنندگان در حال انعقاد آن را به ارزش در حالی که خود را به تلاش برای فروش روزنامه ها در حال حاضر.

“دستفروشان” انجمن در حال حاضر تصمیم به توقف گردش روزنامه ها [در شمال شرقی ایالت آسام] تا زمانی که همه چیز فروکش می گوید:” جیشو دس پیشرو توزیع کننده روزنامه در آسام.

به طور سنتی دولت ها در هند یارانه روزنامه ها — از جمله از طریق تبلیغات به عنوان ابزار برای کمک به بهبود سواد می گوید روزنامه نگار کهنه کار و رسانه های تحلیلگر Paranjoy گوآ Thakurta. که کمک کرد کشور روزنامه صنعت سوار اقتصادی طوفان در گذشته است. “از آن استفاده می شود گفت که این روزنامه مانند خورشید آن را غرق در غرب افزایش می یابد و در شرق,” او می گوید.

پس از رکود بزرگ سال 2008 میلادی هزینه های افت رشد در هند و همانطور که در دیگر نقاط جهان مخاطبان جوان منتقل کرده اند برای دسترسی به اخبار خود را به صورت دیجیتالی. اما او می گوید: “نخبگان و افراد مسن هنوز هم مانند لمس و احساس از مقاله” و آنها همچنان به رانندگان این صنعت در هند. “این است که اگر مردم متوقف خواندن.”

که چه چیزی باعث coronavirus قابل توجهی تهدید. آن را از محله های مرفه که ترس از گسترش از فروشندگان و یا روزنامه ها — در حال چرخش به دور است. و افراد مسن — خوانندگان وفادار در غیر این صورت آسیب پذیر در برابر ویروس.

INDIA-HEALTH-VIRUS

چه بدتر, غیاب روزنامه ها اجازه می دهد تا جعلی اخبار بیشتر به تسلط بر جریان اصلی گفتمان کارشناسان نگران هستند. “روزنامه در ادامه به دلیل اعتبار اطلاعات ارائه آنها حتی اگر مدل کسب و کار و مدل درآمد است به طور کامل شکسته” گوآ Thakurta می گوید.

Raj Jain مدیر اجرایی بنت کلمن و شرکت محدود هند بزرگترین کنگلومرا رسانه و صاحب بار از هند, concurs. آنها در حال گردش به عنوان بسیاری از روزنامه ها به عنوان شرکت با اعتماد به نفس است فروخته خواهد شد. برای بحران خیره در صنعت او سرزنش موج “اطلاعات غلط انجام دور.”

کارشناسان می گویند شواهد کمی وجود دارد که روزنامه ها در واقع حاوی ویروس است. یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که coronavirus از دست می دهد نیمی از قدرت خود را در هر 66 دقیقه و قدرت قطره به 2 درصد بعد از شش ساعت. مطالعه بیشتر کشورهایی که آن را طول می کشد طولانی ترین روز صاف و بدون منفذ در سطوح و می تواند زنده ماندن در پلاستیک و استیل ضد زنگ با به طور پیوسته کاهش قدرت برای دو تا سه روز. این ویروس می کند گذشته روی مقوا پس از 24 ساعت طول می کشد و حتی کمتر در کاغذ روزنامه است که به مراتب بیشتر متخلخل از مقوا.

دکتر Aneel Advani از Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, می گوید این مهم است در این زمان از ترس و وحشت به “زندگی هوشمندانه.” پس از همه, او می گوید: “این ویروس می تواند در هر نقطه — اما نه توقف شما را از خوردن مواد غذایی خریداری شده از خارج ،

او معتقد است بهداشت دست است که از اهمیت زیادی برخوردار است. “اگر شما نگران در مورد روزنامه ها حاوی fomites یا ویروس مطمئن شوید که شما دستهای خود را پس از [دست زدن به آنها را] به عنوان یک اقدام احتیاطی” او می گوید. مردم باید انجام دهند که هر زمان که آنها را “لمس هر چیز خارجی در همه.”

اما روزنامه ایمنی نمی از گسترده تر تغییر گوآ Thakurta امتیاز به. “توانایی لمس و احساس می کنید که قبلا یک مزیت” او می گوید: “تبدیل به یک مسئولیت است.” هند روزنامه صنعت خواهد شد و امید است که موقت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>