Coronavirus است در معرض چه خارجی جنگ های صلیبی بلد امریکا منابع داخلی خشک

WARWICK, RI - APRIL 1: Members of the Rhode Island Army National Guard prepare to process patients at the sample collection site at the Community College of Rhode Island's Knight Campus in Warwick, RI on April 1, 2020. The site is part of the Rhode Island Army National Guard's Joint Task Force Guardian that operates 3 remotes coronavirus test sites. The sites can perform 300 tests per day each with a capacity to double that number. (Photo by Craig F. Walker/The Boston Globe via Getty Images)

اعضای رود آیلند گارد ملی ارتش آماده به فرایند بیماران در این مجموعه نمونه سایت در کالج رود آیلند نایت پردیس در وارویک, R. I. در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

عکس: Craig A. Walker/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر ravaging ایالات متحده منجر شود باید هر آمریکایی به یک سری از سوالات مهم: آنچه در حال تهدید واقعی است که من ، آنچه که من از دولت شده است اولویت در نظر من — و کشور — امنیت ؟ و که در آن همه پول مالیات است ؟

با توجه به این پرسش, آن را سخت به نتیجه گیری کرد که دولت آمریکا امنیت ملی اولویت شده اند تا با گوشهء چشم از این واقعیت است که آنها در سمت چپ این کشور به طور چشمگیری آمادگی برای حاد تهدید به میلیون ها نفر از مردم خود را.

چند هفته گذشته نشان داد یک عینک یک دولت فدرال ظاهرا ناتوان از انجام آنچه مورد نیاز است برای جلوگیری از گسترش یک بیماری همه گیر در خاک آمریکا.

دولت تمرکز شده است به شدت در تهدید گروه های افراطی و غیر دوستانه رژیم در خارج از کشور عمدتا در خاورمیانه است. بیش از یک دوره از دو دهه در ایالات متحده صرف تریلیون ها دلار به راه انداختن جنگ و مشاغل در سراسر منطقه است. این درگیری موفق به کسب امریکا یک لیست در حال رشد از دشمنان در سراسر جهان است. آنها هنوز در حال ساخت زندگی پر از بدبختی برای میلیون ها نفر در خاورمیانه است. اما تاثیر خود را در ایالات متحده به خودی خود در حال حاضر نیز در حال دردناکی نشان داد: یک کشور است که صرف تریلیون ها در جنگ های خارجی است اما قادر به دفاع از شهروندان خود را از تهدیدات اساسی مانند بیماری و سقوط اقتصادی.

چند هفته گذشته نشان داد یک عینک یک دولت فدرال ظاهرا ناتوان از انجام آنچه مورد نیاز است برای جلوگیری از گسترش یک بیماری همه گیر در خاک آمریکا. نه تنها تست ظرفیت عقب مانده به مراتب پشت سر بسیار کوچکتر و کمتر ثروتمند کشورهایی مانند تایوان و کره جنوبی اما کمبود بحرانی سلامت زیرساخت ها خواهد شد به احتمال زیاد به معنای مرگ و میر بیش از حد از بالقوه صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها در آینده قابل پیش بینی. فرمانداران از کشور بزرگ شده اند و علنا گدایی دولت فدرال برای هواکش و ماسک و دیگر ابزار اساسی برای مقابله با شیوع. نشانه کمی وجود دارد که این ظرفیت حتی در حال حاضر وجود دارد برای پاسخ به این درخواست.

در ضمن بهمن نظامی صرف است که منتشر شد و پس از حملات 11 سپتامبر همچنان به رول به بعد. با توجه به دانشگاه براون هزینه های جنگ پروژه دولت ایالات متحده صرف متناوب $6.4 تریلیون دلار در آن جنگ در افغانستان و عراق و پاکستان از سال 2001. این عظیم الجثه تعداد ندارد حتی حساب برای پرداخت بهره در وام مورد نیاز برای پرداخت هزینه های جنگ که می تواند اجرا به عنوان آنجا که $8 تریلیون توسط midcentury اجازه دهید به تنهایی هزینه های فرصت را به جامعه آمریکا از این هزینه های عظیم خارجی ماجراجویی. پس از آن وجود دارد همراه inflations پنتاگون پایه بودجه; داخلی “جنگ با ترور” صرف در بخش عدالت و امنیت داخلی و البته وحشی گسترش هوش ما دستگاه را غیر قابل توصیف به عموم مردم در هر دو خود عمل می کند و هزینه های.

که آمریکا عملیات جنگ منجر به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حالی که ناکامی در رسیدن به هر گونه روشن سیاسی یا استراتژیک به نفع باعث هدر دادن این نسل ثروت حتی تلخ تر.

این parlous دولت امریکا زیرساخت های حیاتی دور نمانده است توسط بقیه جهان در میان این بحران است. حتی اگر همه گیر سرچشمه در چین حزب کمونیست چین بعد به نمایش گذاشته معقول توانایی برای به دست آوردن شیوع بیماری تحت کنترل در داخل کشور است و در حال حاضر در تلاش برای موقعیت خود را به عنوان یک صادر کننده جهانی محصولات: حمل و نقل ماسک و پزشکان در سراسر اروپا و آسیا است. در حالی که برگ برنده دولت آشکارا در تلاش برای جمع اوری یک پاسخ مناسب در خانه است undercutting تلاش کشورهای دیگر برای رسیدگی به این بحران است. آن را انجام داده است تا با انحراف منابع مهم دور از متحدان مانند فرانسه در حالی که تلاش برای تشدید جهانی همه گیر از طریق تحریم های اقتصادی در برابر دشمنان مانند ایران با وجود شفاعت از متحدان آن به تغییر مسیر است.

نتیجه خالص این همه ممکن است ایالات متحده است که بلد موسسات خود را به نقطه ای از کم خونی در تعقیب ایدئولوژیک جنگ های صلیبی در خارج از کشور تنها برای پیدا کردن خود را قادر به رقابت با رقبای اصلی خود را بر روی چیزهایی که مهم ترین است.

در مقاله اخیر در امنیت ملی انتشار جنگ در سنگ میرا Rapp-هوپر از شورای روابط خارجی و نویسنده کتاب در دست انتشار “سپر جمهوری: پیروزی و خطر در امریکا اتحاد” با اشاره به ظالمانه جالب پیامدهای این.

“به نظر می رسد بعید است که آمریکا رهبری است که آگاهانه یاری این فاجعه جهانی خواهد بود قادر به تبدیل آن حکومت تلاش هنگامی که آن را به آغوش حکومت ضعیف به عنوان استراتژی” Rapp-هوپر نوشت. “اگر چین خروجی این دورهای بحران به عنوان یک رهبر با اعتماد به نفس آن را نمی خواهد ineluctable نتیجه یک تغییر ساختاری; پکن خواهد شد که واشنگتن فاجعه باری داخلی و سوء مدیریت و کوته سیاست خارجی به خاطر آن است.”

حتی پس از دو دهه تقریبا کامل شکست استراتژیک در خاورمیانه همراه با فاجعه خودآزاری بدون نظارت از هزینه های دفاعی به نظر می رسد که بخش های مهمی از ایالات متحده نخبگان هنوز بیدار از مسمومیت با جنگ های خارجی از انتخاب. در میان همه گیر جهانی است که می تواند کشتن میلیون ها و فلج کردن اقتصاد آمریکا برای سال آینده وجود دارد نشانه قوی است که ارتش ایالات متحده ممکن است دستور به کشتی سوار در عین حال یک جنگ دیگر در عراق — این زمان برای مبارزه با ایران مورد حمایت نظامیان در آن کشور که جاه طلبی هستند و در نهایت محلی به این منطقه است.

چنین درگیری را در خدمت اهداف به خوبی سازمان یافته نخبگان گروه های ذینفع در پایتخت کشور است. اما آن است که تقریبا غیر ممکن است به استدلال می کنند که آن را می خواهم هر گونه کمک به بهبود روز به روز امنیت مردم عادی زندگی هزاران مایل دور در ایالات متحده است. اگر این جنگ رخ ما می توانیم آن را به یک چارچوب بزرگتر: یک بار قدرتمند کشور تهی قدرت خود را از طریق هزینه ماجراجویی های نظامی در سرزمین های دور اما institutionally ناتوان از ارائه اصول اولیه زندگی را برای مردم آن را در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>