Coronavirus وارد پدرم خانه سالمندان و هیچ کس به من هشدار داد. من این شانس را به او را نجات دهد.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

تماس آمد و حدود ساعت 9 صبح در 25 مارس. این پدر من.

“من انجام نمی دهد بیش از حد خوب,” او گفت: در بین بافتی برای هوا. من از او پرسیدم چه چیزی اشتباه بود. “من سرفه خونی” او گفت:, و اضافه کرد که کادر پزشکی در خانه سالمندان در برانکس که در آن او زندگی می کردند می خواستم به ارسال او را به نزدیک ترین بیمارستان.

پدر من 75 بود, بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) یک بیماری فلج کننده است که باعث شدید اشکال در تنفس و می تواند منجر به مرگ شود. او تا به حال زندگی در خانه های پرستاری پس از سال 2017 پس از اشعه X نشان داد ریه های خود تا به حال به شدت بدتر شده است.

“آیا ما واقعا باید برای فرستادن او به بیمارستان است؟” من از یک پرستاري از طریق تلفن. من نگران پدر من در حال حاضر در سلامت فقیر انتظار در اورژانس و اتاق پر از بیماران مبتلا به کوروناویروس.

نویسنده و پدرش در سال 2002. (حسن نیت ارائه میدهد از Jan باج)

آنچه که من نمی دانم که او در حال حاضر این ویروس. مدت کوتاهی پس از بستری در بیمارستان او آزمایش مثبت برای COVID-19. ساعت بعد من به نام خانه سالمندان برای هشدار به کارکنان. خانه سالمندان کارمند به من گفت که پدر من بود که اول اقامت برای تست مثبت است. او چهارم. من حیرت زده شد.

من یک خبرنگار نیویورک تایمز شده اند و پوشش همه گیر را تاثیر در شهر نیویورک زندان از جمله Rikers Island, و دولت ،

دیگر روزنامه نگاران در زمان و در جای دیگر نوشته شده اند که در مورد تلفات این ویروس گرفتن در خانه های پرستاری و کشتن صدها نفر از ساکنان و آلوده کردن هزاران نفر ، که من خواندن آن داستان دلخراش, پدر من هرگز به دور از افکار من.

پس از تحقق پدرم پرستاری خانه را ترک کرده بود من در این تاریکی من شروع به ایجاد برخی از تماس. من فکر کردم در مورد پدر من هم اتاقی و خانواده های ساکنان دیگر در تاسیسات بودند و بی خبر از طوفان دم در داخل.

من مطمئن بود که من باید شده اند هشدار داده است که این ویروس تا به حال شناسایی شده است در صفحه اصلی آنها مشترک است. من اشتباه بود.

هنگامی که من به نام دولت و وزارت بهداشت به شکایت در خانواده من از طرف من اطلاع داده شد که خانه های پرستاری در نیویورک — کانون بحران در ایالات متحده موظف نبودند به خانواده بگویید که این ویروس در شناسایی ساکنان دیگر.

“دستورالعمل نیاز به خانه سالمندان اپراتورها به اطلاع ساکن خانواده از بیماری آنها نمی نیاز به اطلاع رسانی به بستگان دیگر ساکنان” وزارت بهداشت سخنگوی بعد در بیانیه ای گفت.

که در سمت چپ من حتی بیشتر گیج و نه فقط به عنوان یک پدر بلکه به عنوان یک روزنامه نگار. بنابراین من ایمیل فرستاده دولت اگر درخواست آژانس بود وزن, آیا برای تغییر سیاست در پاسخ به بحران رو به رشد.

یک روز بعد سیاست تغییر کرده بود. وزارت بهداشت است که در حال حاضر هدایت خانه سالمندان مقامات به ساکنان و خانواده ها در عرض 24 ساعت از یادگیری یک مشکوک COVID-19 مورد است.

بیش از 6,470 ساکنان خانه سالمندان در نیویورک باید آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به وزارت بهداشت. این بیماری تا به حال منجر به کشته شدن 42 درصد از آلوده ساکنان خانه سالمندان که از جمعه. شیوع این بیماری در حال حاضر به 354 از 613 مجوز خانه های پرستاری در نیویورک و در نقاط داغ از نیوجرسی به سیاتل ساکنان خانه سالمندان شده است به خصوص ضربه سخت.

هفته گذشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعلام کرد که خانه سالمندان ارائه دهندگان به زودی نیاز به گزارش های بالقوه بیماری های عفونی شیوع بیماری نه تنها به دولت و ادارات بهداشت اما به طور مستقیم به مقامات بهداشت فدرال برای سرعت بخشیدن به تلاش ها برای مهار شیوع بیماری.

اما تجدید نظر ایالت نیویورک دستورالعمل آمد خیلی دیر برای من و برای بسیاری دیگر. پدر من فوت در 9 آوریل به دلیل عوارض ناشی از ویروس 15 روز پس از بستری در بیمارستان است.

عدم اطلاع رسانی محروم ما از این شانس را به حرکت پدرم از خانه سالمندان قبل از او مریض شدم. “من فکر می کنم که بسیار ناعادلانه” پدرم گفت: بیش از یک هفته قبل از او درگذشت. “آنها هیچ نظر — در عبارت دیگر شما فقط گاو. آن می رود به نشان بی تفاوتی.”

من تجربه منحصر به فرد نیست. همکاران من در این بار گزارش داده اند که چندین خانواده دیگر گفت: خانه های پرستاری را به آنها بگویید وقتی که ساکن آزمایش مثبت و یا چه مراحل خانه ها مصرف شد برای جلوگیری از گسترش ویروس. خارج از ایالت نیویورک, خانواده, هستند, بالا بردن مشابه آلارم و خواستار آزادی بهتر اطلاعات توسط دولت ها و امکانات. در روزهای اخیر فلوریدا و کالیفرنیا شروع به انتشار اطلاعات که در آن خانه های پرستاری شیوع است.

در واقع این تنها شانسی است که من یاد گرفتم پدر من بود که اول ساکن در خانه سالمندان به تست مثبت است. هنگامی که من به نام برای به روز رسانی این صفحه در مورد نتایج آزمون یک کارمند پرسید که چگونه او انجام شده بود. من آهی کشید و گفت: کارمند او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این کارمند گفت که وجود دارد و دیگران که از این مرکز شده بود آهسته به قرنطینه طبقه است. قلب من کاهش یافته است. چگونه می تواند این اتفاق افتاده است ؟

در مارس 12, من تا به حال دریافت robocall اجازه من می دانم که همه پزشکی غیرضروری بازدید از تاسیسات معلق شده بود اما اطمینان ما که هیچ یک از موارد در مرکز. پدر من شروع به شنیدن شایعات از کارکنان و ساکنان که این ویروس تا به حال بی سر و صدا چشمانداز به خانه سالمندان. یک کارمند به او گفت که دیگر کارمند افتاده بود مریض است و نمی تواند کار کند و ساکنان صحبت در مورد یکی دیگر از ساکنان که در بیمارستان بستری شد.

پدر من گفت که او و برخی از ساکنان دیگر هنوز در حال مجاز به حرکت در اطراف خانه سالمندان بدون ماسک و هرگز هشدار داد که ویروس وارد شده بود 159-تخت تسهیلات.

و در حالی که پدر من تا به حال علائم بیماری — مداوم خشک, سرفه, اسهال, تب, سردرد و بدن درد — هیچ کس در این خانه از جمله دکتر که گفته می شود به دنبال تا با من در مورد سرفه مداوم به او گفتم یا من را که به آنها مشکوک او ممکن است ویروس.

در مارس 18, من دیگر اطمینان robocall از خانه سالمندان است. “ما همچنان به نگاهی دقیق احتیاطی در تضمین این که عزیزان خود را امن باقی می ماند,” خودکار تماس را اعلام کرد. “تا به امروز ما نه هر فرض و یا موارد مثبت در هر یک از ما امکانات و ادامه خواهد داد به ارائه شما را با به روز رسانی مربوطه به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

در مارس 23, من فرستاده Aharon گرگ مدیر پدرم تسهیلات هادسون پوینت در ریوردیل مرکز پرستاری و توانبخشی در برانکس, درخواست برای به روز رسانی و این که آیا این ویروس تا به حال ساخته شده راه خود را وجود دارد. من دریافت یک پاسخ است. دو روز بعد پدرم در بیمارستان بستری شد و روز بعد آزمایش مثبت برای COVID-19.

پس از من یاد گرفتم پدر من مقیم چهارم به تست مثبت من بلافاصله به نام گرگ.

او توضیح داد که سه تن از ساکنان در حال آزمایش مثبت برای این ویروس در بیمارستان قبل از اینکه پدرم در بیمارستان بستری شد. یک عضو ستاد در خانه نیز آزمایش مثبت در حدود همان زمان او به من گفت. او گفت که ساکنان آلوده منتقل شده است به بیمارستان شدند و دیگر در خانه سالمندان است.

آن روز بعد از من دریافت کرد پدر من نتیجه تست مثبت است که یک کارمند در نهایت در سمت چپ یک پیام صوتی به اطلاع من که این ویروس در خانه سالمندان است. سپس سه روز قبل از پدرم فوت کرد من دیگر robocall از تسهیلات بیان کرد که برخی از ساکنان به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

هنگامی که من به نام گرگ پشت در حالی که گزارش این داستان او به من گفت که بستگان بودند در حال به روز رسانی و آگاه ساختن 150 خانواده ها طول می کشد زمان.

پدر من مبارزه سخت به ضرب و شتم ویروس. وضعیت خود را تغییر هر چند روز. در ابتدا او پایدار بود و پس از آن علائم بدتر شده است. در یک نقطه فشار خون خود را کاهش یافته و تنفس خود را زحمت کشیده شد.

دیگر بار او را در بیمارستان بستری شد با عوارض ناشی از بیماری ریوی من رها خود را در اتاق بیمارستان پس از کار با یک همبرگر و یک لبخند. من در آغوش او مالش را بیشتر سر طاس و او را تشویق به قطع در آن وجود دارد.

این بار متفاوت بود. من فقط می تواند به او صحبت می کنید بیش از یک برنامه چت تصویری. این ویروس ساخته شده است آن را ناامن به ما آلوده و مرگ عزیزان در بیمارستان ترک آنها جدا شده و به تنهایی.

من سعی کردم به نگه داشتن ارواح خود را بالا یادآوری کرد او یک جنگنده است. من برای او آهنگ او دوست داشت که من گوش دادن به: “Cruisin'” توسط اسموکی رابینسون و “روز دوست داشتنی” توسط Bill Withers.

زمانی که او تا به حال انرژی ما داشتند حرف زدند و من وزید او را بوسه ها بر روی تلفن. “هی مرد بزرگ” من می خواهم می گویند به پدرم که بود 6-پا-7. پدر من که نام سهم من یک بازنشسته حمل و نقل متروپولیتن کارمند که به صرف مقدار زیادی از زمان وجود دارد انجام trackwork و سوگند یاد کرد که او در پاسخ به رفع محاصره سیستم مترو. (سازمان حمل و نقل دچار خود زیان با بیش از 50 MTA کارگران کشته شده توسط ویروس.)

گاهی اوقات او griped در مورد بیمارستان مواد غذایی — آن را بیش از حد سرد, او گفت:, و یا آنها خدمت مرغ برای شام دوباره.

اما در هفته گذشته او به طور فزاینده ای خسته. او از نفس و حال خود را از دست داده پررونق صدای.

ساعت قبل از مرگ او من نام او را بر روی تلفن همراه خود را, اما او جواب نداد. دقیقه بعد او به نام من برگشت و من بسیار خوشحال بود به چهره خود را ببینید.

Jan Ransom یک خبرنگار نیویورک تایمز پوشش کیفری دادگاه ها و زندان ها در شهر نیویورک است. او همچنین یک بومی نیویورکر.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de