Coronavirus بسته سالن های ورزشی و باز درب برای خلاق فن نامزدی

در مارس 12, Major League Baseball اعلام کرد آنچه در حال تبدیل به امری اجتناب ناپذیر: بهار آموزش لغو خواهد شد و شروع فصل به طور منظم به تعویق افتاد. صبح روز بعد به Cincinnati Reds’ David Carpenter توییتی در تیمی و همکار پارچ ترور Bauer, درخواست اگر بائر می تواند کمک به سازماندهی یک “وانت بیس بال بازی sandlot سبک” با اشاره به سال 1993 coming-of-age فیلم.

بائر گفت: او در و شروع به تماس با عمده و جزئی بازیکنان لیگ برتر. حرکت خود را رسانه ای شبکه سازمان تدارکات تنظیم wiffle توپ بازی برای 7 p. m. PST دو روز پس از MLB تصمیم گیری در آریزونا زمینه است. به عنوان یک coronavirus احتیاط بازی بسته شد به خودی; حرکت جریان بازی در توییتر و یوتیوب.

بائر است که پیشتاز مرز جدید در تعامل با طرفداران در ورزش جهان بدون زندگی می کنند, سازمان های ورزشی. این یک چالش است که الهام بخش دیگران به عنوان تیم های ورزشی لیگ ها و سازمان ها به نوبه خود به طور فزاینده ای خلاق تاکتیک های به ماندن متصل با طرفداران در یک زمان بازی آنها منتظر دیگر می توانید پیش بروید.

The Phoenix Suns’ محتوای تیم تصمیم به livesteam در حرکت یا کشش ناگهانی این تیم برنامه ریزی شده matchup در مقابل ماوریکس به عنوان یک NBA 2K20 بازی. Mavs (سرنشین توسط 2K لیگ خود لارنس “YoBuddy” نورمن) در صدر خورشید (ارائه شده توسط آنتونیو “UniversalPhe” Saldivar), 150-136.

اگر شما می خواهید به از هم گسیختگی و تعامل خود را با طرفداران این زمان آنها به معنای واقعی کلمه نشستن در اطراف در حال انتظار برای شنیدن از شما.

جو Favorito, ورزش, ارتباطات حرفه ای

ورزشکاران حرفه ای شروع کرده اند به بسیج مجازی مسابقات خود را. نسکار و iRacing راه اندازی نرم افزار دعوتی سری با رانندگان برتر مسابقات از شبیه سازی در خانه های خود پخش در Fox Sports 1. (افتتاحیه مسابقه جلب 903,000 بینندگان است.) در ضمن NBA 2K میزبانی 16 بازیکن مسابقات با رقابت پخش بیش از چهار شب در ESPN (آن آغاز شده روز جمعه گذشته و به پایان می رسد, روز یکشنبه آینده). NFL را “Checkdown” نیز به میزبانی هشت بازیکن Madden براکت در حرکت یا کشش ناگهانی.

هیچ یک از این طرح ها بودند پیش تعیین شده اما موفقیت اولیه خود نشان می دهد آنها می تواند در خدمت به عنوان یک الگو.

eNASCAR iRacing Pro Invitational Series Race - O'Reilly Auto Parts 125

“این یکی از آن چیزهایی که شما را به بدون انتظار” بائر می گوید. “شما می گویند این امر می تواند یک ایده واقعا سرد بود من می خواهم علاقه مند در آن است. هر کس دیگری به نظر می رسید علاقه مند به عنوان به خوبی.”

پخش بازی های سازمان یافته توسط بائر به طول انجامید بیش از یک ساعت و انباشته 250,000 بینندگان. این تعداد همچنان به صعود به عنوان طرفداران تماشای فیلم آرشیو. بائر نیز راه اندازی یک GoFundMe صفحه که مطرح است در مورد $20,000 برای لیورپول بازی روز کارکنان در حال حاضر از کار برای مدت نامعلوم.

Coronavirus محدودیت را پس از محکم و پیگیری بازی بعید است. اما بائر در پیدا کردن راه های دیگر تولید محتوا برای هر دو حرکت و خود را در کانال های است که اجازه می دهد تا طرفداران نامزدی. به یاد ماندنی ورزشی است پخش تصویری بازی شبیه سازی از جادوگران و پایتخت بازی در ان بی سی ورزشی واشنگتن است. او را تشویق می کند دیگر ورزشکاران به انجام همان.

“چیزهای کوچک است که شما متوجه نمی شوید … بسیار جالب برای طرفداران که نمی کنید برای دیدن خود را روز به روز زندگی” بائر می گوید. “سند همه چیز شما انجام می دهند — سفر خود را به فروشگاه های مواد غذایی, آنچه که شما در حال پخت و پز چگونه شما سرگرم کننده خود را در قرنطینه.”

دیگران که غوطه گرفته اند نیز دیده می شود قابل توجه علاقه. “این مهاجم می گوید:” آلیسون Harissis خورشید’ مدیر ارشد رسانه های اجتماعی با اشاره به پاسخ زمانی که آنها برای اولین بار توییتی به طرفداران خود را در مورد NBA 2K20 matchup با ماوریکس.

اخبار شلاق از طریق NBA محافل و کمک به شروع به ریختن در عرض چند ساعت. “ما ساختمان هواپیما در حالی که ما آماده خود را به پرواز می گوید:” دین Alexandria خورشید’ رئیس بازاریابی و ارتباطات.

آن کار می کرد.

با توجه به خورشید جریان رسیده 127,000 بینندگان منحصر به فرد. Devin بوکر — واقعی بازیکن به میزبانی این جریان در صفحه خود بیش از حد. جهانی جریان رسیده سه برابر تعداد زیادی از مردم در مقایسه با یک استاندارد منطقه ای خورشید پخش. در همین حال در لیگ برتر فوتبال انگلستان و انقلاب را شبیه سازی 4-4 کراوات در برابر Portland Timbers رسیده 85,000 در Facebook با 63,000 انداز در توییتر.

و ورزشکاران انجام می دهند بیشتر از بازی را برای تعامل با fanbases. گلف باز Padraig Harrington دادن درس از حیاط خلوت خود را. Trae جوان است تیراندازی 3-اشاره گر با جوراب.

“اگر شما می خواهید به از هم گسیختگی و تعامل خود را با طرفداران این زمان آنها به معنای واقعی کلمه نشستن در اطراف در حال انتظار برای شنیدن از شما می گوید:” جو Favorito ورزشی ارتباطات حرفه ای که کار کرده با نیکز به 76ers و آمریکا, تنیس, انجمن, در میان دیگران.

eNASCAR iRacing Pro Invitational Series Race - O'Reilly Auto Parts 125

“شما می توانید بازیکنان خود را در خارج وجود دارد و مربیان خود را انجام همه چیز آنها می توانند. اگر شما می توانید یک مربی تناسب اندام بزرگ و هیچ کس می تواند به یوگا چرا شما جریان یک کلاس؟” Favorito می گوید.

در برخی از نقطه ورزشکاران را به سالن شاید بدون طرفداران برای اولین بار در. قبل از بهار آموزش لغو شد, برخی از MLB تیم بودند تشویق بازیکنان به استفاده از خود را قلم به هنگام امضای امضا. اما کارشناسان می گویند که در نهایت بازیکنان نمی توانیم به نوبه خود پشت خود را بر روی طرفداران. “من فکر می کنم مردم فکر می کنم دو بار در مورد آن کمی” Favorito می گوید. “شاید آنها محتاط باشید. شاید آنها باید دستکش خود را در جیب عقب. اما من فکر نمی کنم که اتصال رفتن به دور است.” در نهایت Favorito پیش بینی کرد بعد از اینکه کمی منزوی در حالی که بازیکنان را به دنبال تماس فیزیکی با طرفداران. “تعامل است که شما می توانید از بالا-سپاس و آغوش است که هنوز هم بسیار مهم است. مردم فقط می تواند امن تر در مورد آن,” او می گوید.

بائر موافق است و اضافه کرد که در حالی که برخی از بازیکنان را با احتیاط در دیگران خواهد پرش به سمت راست به تماس فیزیکی با طرفداران. “طرفداران نیروی حیاتی از تمام رشته های ورزشی,” او می گوید. “بدون هواداران هیچ یک از ما وجود داشته باشد.”

تا زمانی که تماس فیزیکی است که ممکن است دوباره به طور کلی و عمومی خود را به قهرمانان ورزشی نیاز به یک دیگر. طرفداران نیاز به یک فرار حتی اگر به طور موقت از قطعیت تمام اطراف آنها را. بازیکنان نیاز به ماندن متصل با طرفداران برای حفظ نام تجاری خود را. توپ و مهارت به تنهایی کافی نخواهد بود.

آنها همچنین ممکن است نیاز به یاد بگیرند که چگونه به نوبه خود بر روی دوربین و یا راه اندازی یک بازی ویدیویی جریان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>