Coronavirus موارد در حال افزایش در تگزاس زندان که در آن تلاش برای آزادی مردم در میان همه گیر افتاد جدا

یک ماه پس از یک عدالت کیفری گروه هشدار داد که در هوستون, تگزاس, زندان که تجربه Covid-19 شیوع بود در مسیر به تحت الشعاع قرار دادن آن قبل از همه گیر جمعیت زندان است دوباره شاهد افزایش coronavirus موارد است.

در اوایل این بیماری همه گیر از شهرستان هریس قاضی کلانتر و طرفداران محلی همکاری برای کاهش جمعیت زندان در درجه اول از طریق “دلسوز آزادی” برای مردم بازداشت بدون خشونت اتهامات عنوان شده علیه. کسانی که در تلاش بودند متوقف شده با توجه به رقابت سفارشات از دولت محلی و قضات است. در حال حاضر مقامات محلی در حال قرار دادن تقصیر را به گردن یک دیگر برای اجازه دادن به شرایط در مرکز شهر هوستون زندان — صفحه اصلی به یکی از بزرگترین جمعیت زندانی در کشور — backslide.

پس از شروع شیوع کروناویروس تا به امروز نزدیک به 1000 نفر برگزار شد در این زندان باید آزمایش مثبت برای Covid-19. یکی از بازداشت فرد و بیش از 12 کارکنان به تازگی بستری شده با ویروس و دو نفر بودند که زندانی در زندان از آن فوت کرده اند. زندان دیدم سنبله در اواسط ماه آوریل با نزدیک به 200 مورد گزارش که در آن زمان. همچنین در اواسط ماه آوریل تعداد افراد زندانی در زندان شهرستان هریس به یک نقطه کم از 7,363 این هوستون کرونیکل گزارش دادو شروع به صعود و بازگشت به قبل از همه گیر سطوح — زمانی که زندان برگزار شد بیش از 8,900 مردم — به زودی پس از. تعداد coronavirus موارد کاهش یافته و به 27 چند هفته پیش اما از ژوئیه 16 وجود دارد 76 موارد با توجه به Jason اسپنسر سخنگوی Harris County Sheriff اد گونزالس. اسپنسر گفت: اکثریت موارد جدید هستند افرادی که اخیرا بازداشت شده بودند و در حال آزمایش در طول رزرو.

افزایش موارد در زندان همزمان با یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد در سراسر تگزاس از جمله در هوستون. مقامات شهرستان در حال حاضر فراخوانی برای یکی دیگر از مستند.

داستان چگونه هریس شهرستان به کار گرفته مداوم و همه گیر شده است می تواند الگویی برای شهرهای دیگر با تعداد زیادی از زندانی مردم است. اجرای قانون مقامات و طرفداران با هم کار می کرد در اوایل برای موفقیت در کاهش جمعیت زندان و جلوگیری از شیوع کروناویروس در داخل مرکز. گونزالس و هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو به نام در اواخر ماه مارس برای “دلسوز انتشار است.” زندان و کاهش جمعیت آن بیش از 1500 نفر بین اوایل ماه مارس و پایان ماه آوریل است. اما یک مارس 30 اجرایی منظور از تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت — مسدود کردن آزادی برای مردم خدمت زمان برای جرایم مربوط به خشونت فیزیکی یا تهدید به چنین مجموعه ای خاموش توده سردرگمی به عنوان کسی که می تواند منتشر و تحت چه شرایط و به طور موثر قرار داده و نگه دارید و بر روی آن تلاش. زندان جمعیت آغاز شده و به طور پیوسته افزایش دوباره در اواخر ماه آوریل است.

“این بی وجدانی برای ثروت برای تعیین اینکه آیا یک فرد می تواند صفحه اصلی اجتماعی فاصله و یا نگهداری در زندان با هزاران نفر از مردم دیگر.”

در حال حاضر به عنوان طرفداران همچنان به فشار برای آزادی افرادی که همچنان پشت میله های زندان — بسیاری برگزار شد و در بازداشت پیش از محاکمه به سادگی از آنجا که آنها نمی توانیم به قید وثیقه — مقامات سرزنش یکدیگر و اصرار دست خود را گره خورده است.

“یک زندان است که یک مکان بسیار خطرناک برای یک فرد به نشستن کشنده بیماری همه گیر” آماندا Woog مدیر اجرایی تگزاس نمایشگاه دفاع پروژه غیر انتفاعی با تمرکز بر حقوق کم درآمد متهمان گفت: رهگیری “است و آن را نامعقول برای ثروت برای تعیین اینکه آیا یک فرد می تواند صفحه اصلی اجتماعی فاصله و یا نگهداری در زندان با هزاران نفر از مردم دیگر.”

این شهرستان هریس تسهیلات در مسیر گرفتگی قبل از coronavirus جمعیت روز کارگر با توجه به گزارش منتشر شده در ماه ژوئن توسط عدالت مدیریت موسسه غیر انتفاعی محلی متمرکز بر عدالت کیفری است که مشاوره برای شهرستان در پنج سال گذشته.

این گزارش خطاب به هیدلگو و هریس کانتی کمیسیون گفت: مسائل در سیستم زندان تا به حال ادامه طولانی قبل از همه گیر و با اشاره به زندان سیستم “عدم توانایی به رسیدگی به این حجم از موارد جرم” منجر به تاخیر طولانی و طولانی مدت حبس پیش از محاکمه. شهرستان هریس است که هنوز هم wading را از طریق یک yearslong تعداد موارد دادگاه از بعد از طوفان هاروی که آب گرفتگی چند طبقه از 20-داستان دادگاه و آن را تعطیل برای نه ماه شروع در ماه سپتامبر 2017.

این گزارش با اشاره 87 درصد از مردم در زندان که موارد قبل از دادگاه منطقه برگزار شد pretrial. در کل از زندان شهرستان هریس می تواند نگه دارید 10,500 مردم است. امروز حداقل 6,255 از 8,010 مردم در حال حاضر زندانی هستند در pretrial.

در داخل زندان های اجتماعی فاصله و انزوا در پاسخ به کروناویروس می تواند به معنای تمدید سلول انفرادی. و با کارهای عقب افتاده از انتظار هزینه و تاخیر با توجه به بسته شدن دادگاه پیش از محاکمه زندانیان که به اعدام محکوم نشده است جنایات — در صورت تمدید زمان زندان و موانع اضافی برای به دست آوردن آزادی است.

“با توجه به وخامت شرایط هر نهاد در نظام عدالت کیفری باید ناراحت کننده اما تغییرات لازم است.”

این JMI گزارش توصیه می کند که مقامات منتخب اخراج همه بدون خشونت جنایت موارد بیش از نه ماه. “با توجه به وخامت شرایط هر نهاد در نظام عدالت کیفری باید ناراحت کننده اما تغییرات لازم” این گزارش گفت: جزئیات یک دوره از عمل برای قضات شروع به بررسی موارد.

شهرستان هریس دادستان منطقه کیم Ogg دفتر کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات خاص در مورد اینکه آیا آنها توافق کردند که با تماس از JMI گزارش و طرفداران به اخراج بدون خشونت موارد جرم گفت: این تصمیم شد تا قضات است. “این است که به یک قاضی در هر نمونه به تصمیم می گیرید که متهمان باید منتشر شود و تحت چه شرایط” سخنگوی مایکل Kolenc در بیانیه ای گفت.

دولت منطقه قاضی DaSean جونز که با این نسخهها کار در موارد جرم مخالفت با آن ارزیابی شده است. “قضات رد نمی موارد” جونز گفت: رهگیری. “دادستان منطقه قدرت به رد پذیرش یا رد یک مورد. به همین دلیل یک تماس از قضات به اخراج از موارد غلط است,” او گفت:. جونز انتخاب شد در سال 2018 در اصلاحات پلت فرم حمایت دموکرات سوسیالیست آمریکا است. Audia جونز, همسرش, فرار ناموفق در برابر Ogg برای دادستان منطقه در ماه مارس است.

جزئیات در زنجیره ای از فرمان برای آزاد کردن مردم متفاوت از شهرستان به شهرستان “اما آنچه باقی می ماند همان است که انتخاب دادستان باید یک قلدر منبر گفت:” میریام Krinsky مدیر اجرایی نمایشگاه و فقط محاکمه غیر انتفاعی متمرکز بر عدالت کیفری اصلاحات. “آنها فوق العاده ای دارند اختیار در تصمیم گیری زمانی که به شارژ چه برای شارژ که شارژ و اینکه آیا به دنبال بازداشت. و توصیه خود حمل وزن بزرگ است. اما حتی اگر آنها نمی, کنترل هر اهرم از تغییر” او توضیح داد: “آنها می توانند قهرمان تغییر قابل توجهی در راه است.”

“این لحظه ای است که در آن ما باید یک بمب ساعتی در داخل ما correctional facilities” Krinsky گفت. “و برای دس به انجام همه چیز را در قدرت خود را به عمل و تاثیر چیزهایی که آنها را کنترل نمی, من فکر می کنم واقعا غم انگیز است.”

در اجرایی خود را سفارش ابوت قاب تلاش برای توقف زندان منتشر شده به عنوان یک ماده عمومی ایمنی و بهداشت. آزادی مردم “به اتهام محکوم و یا داشتن سابقه جرائم مربوط به خشونت فیزیکی” و یا تهدید به چنین خواهد بود “شدت تهدید امنیت عمومی” و “مانع تلاش ها برای مقابله با COVID-19 فاجعه” منظور بخوانید. سفارش محدود قضات صورت صلاحدید به انتشار نفر در پیوند شخصی و یا در زمان کوتاه حکم بر اساس رفتار خوب.

ورزش اضطراری قضایی ضرر در جریان همه گیر هیدلگو در تاریخ 1 آوریل با صدور یک فرمان اجرایی کارگردانی مقامات برای آزادی مردم برگزار شد پیش از محاکمه در غیر خشونت آمیز اتهامات عنوان شده علیه. منظور نام در کلانتر به سرعت ارائه یک لیست از زندانیان واجد شرایط. دو روز بعد یکی دیگر از شهرستان هریس, قاضی, گیاه Ritchie, امضا یک سفارش ادرار هیدلگو است. کلانتر دفتر توییتی که آنها را متوقف آزاد مردم به عنوان سردرگمی شد طبقه بندی شده اند.

در تاریخ 8 آوریل تگزاس نمایشگاه دفاع پروژه و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد ابوت و تگزاس دادستان کل کن پکستون در پاسخ به ابوت اجرایی سفارش. این گروه استدلال می کنند که منظور نقض قانون اساسی توسط محدود کردن قضایی در اختیار خاصی منتشر شده و خود را بیش از حد همه گیر اورژانس قدرت. در آوریل 23, تگزاس دیوان عالی کشور حکم در ابوت را به نفع. در دو مورد ثبت شده توسط تشکلات مردم به دنبال آزادی پایین تر از دادگاه یکی در شهرستان تراویس در آوریل 10 و دیگر در شهرستان هریس, on May 28, پیدا قطعات از دستور خلاف قانون اساسی است.

مه 28 مورد برخورد با یک فرد خوب زمان مورد و همیشه از پس کلانتر را متوقف کرده است برگزاری افراد گذشته خود را خوب زمان تاریخ Woog گفت. با وجود آن که زندان جمعیت همچنان رو به افزایش — عنوان می کند تعداد coronavirus موارد است.

“همانطور که ما به طور کلی رایگان جمعیت جهان شاهد افزایش موارد ما بزرگترین تهدید در حال حاضر جدید رزرو.”

پس از آن روشن شد که در مقیاس بزرگ آزادی بود و به تاخیر انداختن در دادگاه کلانتر را تغییر تمرکز خود را به “چگونه ما شامل گسترش این ویروس در میان جمعیت ما و چگونه ما را به بهترین نتیجه را از این وضعیت که دانستن اجتماعی فاصله یک گزینه نیست در یک زندان با 8,000 زندانیان گفت:” اسپنسر کلانتر سخنگو. “همانطور که ما به طور کلی رایگان جمعیت جهان شاهد افزایش موارد ما بزرگترین تهدید در حال حاضر جدید رزرو.”

زندان را آزمایش کرده است بیش از 4,600 مردم به تاریخ کمی بیش از نیمی از جمعیت آن است. هنگامی که مردم در حال اعتراض به بازداشت بیش از چند روز آنها به نمایش در آمد و قرنطینه با دیگر مهاجران جدید.

گروه های حمایت زاری کلانتر برای هل دادن سخت تر زیر پایین تر تصمیم دادگاه. Woog توصیف نقش کلانتر بازی به عنوان یک “پهلوان پنبه” منبر یا هماهنگی ، … کلانتر می توانید حلقه زنگ در مورد شرایط خطرناک در زندان, سرعت بخشیدن به انتشار با استفاده از زمان خوب و سایر اعتبارات و شناسایی جمعیت از مردم که نباید از آمدن به زندان یا باید آزاد شده از زندان است.”

با وجود این پس گرد در شهرستان هریس نمونه از دیگر شهرستانها در سراسر کشور نشان می دهد که “نمایشی تنظیم مجدد” در حال وقوع در سراسر سیستم عدالت کیفری ممکن است چوب” Krinsky گفت.

حداقل 20 شهرستانها در سراسر ایالات متحده استفاده از روش های مختلف برای کاهش جمعیت زندانی از جمله گسترش استفاده از استنادها به عنوان یک جایگزین برای نمونه, دستگیری با توجه به FJP. “شده اند وجود دارد گام های قابل توجهی در سراسر کشور و بسیاری از کسانی که در نشریه علمی پژوهشی گام های اند که در سطح محلی برای کاهش جمعیت زندان در انواع مختلف از راه” Krinsky گفت.

اقدام توسط مقامات اجرای قانون در برخی از این کشور بزرگترین شهرستانها از جمله هوستون لس آنجلس و Nashville — منجر به آزادی تعداد زیادی از مردم از حبس به عنوان coronavirus آمار ایالات متحده در ماه مارس است. لوس آنجلس است که با هدف حفظ آن پایین تر از زندان اعداد و زیر فشار از فعالان شورای شهر رای به قطع police department بودجه توسط $150 میلیون. در شهرهای دیگر مانند بالتیمور, سیاتلو Durhamdistrict وکلای باید نقل مکان کرد و به سرعت به تغییر تشکیل پرونده و صدور حکم شیوه برای کمک به کاهش جمعیت زندان.

در واشنگتن, دی سی, پلیس شده اند صدور بیشتر استناد به جای ساخت دستگیری, Washingtonian Magazine گزارش داد. پلیس منطقه در 17 مارس به صدور یک فرمان تغییر استنادی سیاست اضافی شامل سطح پایین جرائم مانند نقض ترافیک و دزدی از مغازه. که تغییر بخشی از تلاش های اولیه برای جلوگیری از ازدحام در زندان ها و توقف گسترش coronavirus.

سوئیچینگ از روال بازداشت به استناد پتانسیل برای جلوگیری از حوادث خشونت پلیس و پلیس قتل با محدود کردن پلیس تماس با شهروندان است. برش پشت در بازداشت می تواند دور زدن شرایط است که تشدید و در پایان قتل بود که از جورج فلوید یا Rayshard بروکس در آتلانتا که صحبت با پلیس برای نزدیک به 30 دقیقه قبل از آنها سعی در دستگیری او پس از آن گرفته و او را کشتند. شده اند وجود دارد بیش از 500 نمونه از خشونت پلیس در سراسر کشور پس از مینیاپولیس پلیس کشته فلوید در مارس 25, معاون گزارش داد.

برخی از شهرها در معرض خطر هستند در حال حرکت رو به عقب. در نیویورک مقامات منتخب و پلیس سعی کرده اند به نسبت افزایش غیر نظامی جرم (در میان جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس یک بیماری همه گیر و یک بحران اقتصادی) به آرامش وثیقه اصلاحات و آزاد کردن مردم از بازداشت. اما این که گمراه کننده Krinsky گفت. سان فرانسیسکو کاهش آن زندان جمعیت نزدیک به 50 درصد او گفت: “جرم نشده است. شده است وجود ندارد عظیم عمومی ایمنی خطر ناشی از محدود کردن تعداد زیادی از مردم ما را به عدالت کنند.”

حتی به عنوان زندان جمعیت در حال سقوط در سراسر کشور, جمعیت زندانها — که تمایل به نگه داشتن مردم در حال حاضر محکوم به جرم و محکوم به بیش از یک سال — تا حد زیادی راکد ماندن یا ادامه به افزایش Krinsky اضافه شده است. “این ممکن است سخت به تغییر نگرش در سراسر کشور,” او گفت:. “اما در بسیاری از حوزه های قضایی, من فکر می کنم که شده است وجود دارد یک بیداری به این واقعیت است که ما شده ایم incarcerating بیش از حد بسیاری از مردم برای بیش از حد طولانی است. و آن را ندارد به این راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>