Coronavirus سرمایه داری — و چگونه به ضرب و شتم آن

من صرف دو دهه مطالعه تحولات را که تحت پوشش فاجعه است. من یاد گرفته ام که یک چیز ما می توانیم در این است: در لحظه تغییر زمین شناسی که قبلا غیر قابل تصور به طور ناگهانی واقعیت می شود. در دهه های اخیر که تغییر کرده است به طور عمده برای بدترین اما این همیشه مورد بوده است. و به آن نیاز ندارد و همچنان در آینده است.

این ویدیو در مورد راه هنوز آشکار Covid-19 بحران است که در حال حاضر بازسازی ما حس ممکن است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دولت های دیگر در سراسر جهان در حال شدت بهره برداری از بحران به فشار برای هیچ رشته متصل شده شرکت ها کمک مالی و نظارتی rollbacks. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در حال حرکت است به لغو مقررات مالی که معرفی شدند پس از آخرین بحران مالی به عنوان بخشی از 2010 Dodd-Frank عمل می کنند. چین به نوبه خود نشان می دهد که آن را به استراحت و استانداردهای زیست محیطی برای تحریک اقتصاد خود را که خواهد محو کردن یکی از مزایای عمده بحران تولید شده تا کنون: مشخص قطره در آن کشور کشنده آلودگی هوا.

اما این تمام داستان نیست. در ایالات متحده ما نیز دیده می شود سازماندهی در شهرستان و استان سطوح پیروزی پیروزی مهم را به حالت تعلیق و اخراج در طول بیماری همه گیر. ایرلند اعلام کرده است شش هفته اضطراری بیکاری پرداخت برای همه کارگران که به طور ناگهانی خود را از کار از جمله خود اشتغالی کارگران است. و با وجود آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن ادعا می کند در طول های اخیر بحث است که همه گیر است و هیچ ربطی به مدیکر برای همه, بسیاری از آمریکایی ها به طور ناگهانی متوجه است که عدم وجود یک عملکرد ایمنی خالص تشدید آسیب پذیری به این ویروس در بسیاری از جبهه ها.

این بحران — مانند آنهایی که قبل از آن — به خوبی می تواند کاتالیزور به دوش کمک ثروتمندترین منافع در جامعه از جمله کسانی که مسئول برای ما زمان آسیب پذیری در حالی که ارائه بعدی به هیچ چیز به اکثر کارگران پاک کردن خانواده پس انداز و سازندگان: کسب و کارهای کوچک. اما به عنوان این ویدئو نشان می دهد که بسیاری از آنها در حال حاضر هل دادن به عقب و داستانی که نشده نوشته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im