Corinne Olympios حرکت در با دوست پسر وینسنت: عکس از خانه جدید خود را

در نظر گرفتن گام بعدی. لیسانس آلوم Corinne Olympios منتقل شده است در با دوست پسر وینسنت Fratantoni.

واقعیت تلویزیون ستاره, 27 نشان داد این خبر خوشحال در شنبه فوریه 16, به اشتراک گذاری یک عکس در Instagram که نشان داد این زن و شوهر نما در خارج از خانه جدید خود را با Olympios میزبانی یک بطری Veuve Clicquot شامپاین در حالی که کارآفرین برگزار شد. “عسل من خانه هستم” او زیر نویس عکس.

این کارشناسی در بهشت آلوم همچنین برخی از خنده دار Instagram داستان فیلم که نشان داد این جفت ارز جرعه جرعه شامپاین در حالی که آنها هیجان زده بیش از خود جدید ربات جارو برقی.

“ما در حال راه اندازی ما Roomba و او واقعا هیجان زده,,” او توضیح داد. “این چیزی است که جدید صاحبان خانه انجام دهید. ما همچنین کردم شامپاین برای این مناسبت است.”

او سپس squealed در هیجان و خندید و به عنوان تمیز کننده شروع به کار کرد. “او ناز” او بوده قبل از خلاء گیر کردم در شمع های عمیق shag.

Olympios نیز نشان داد خود را در آشپزخانه و منطقه زندگی استاد اتاق خواب و استخر در داستان های او.

سابق ABC ستاره باز در مورد رابطه او با املاک و مستغلات کارآفرین در ظاهر بر روی “کمک! من در قدمت” پادکست ماه گذشته و گفت که آنها به هر یک از دیگر بیش از این گوشی قبل از آنها ملاقات چهره به چهره است.

“تا زمانی که من رو به تاریخ, من حتی عصبی,” او گفت:. “عالی بود.”

ما هفتگی اخبار شکست در دسامبر 2019 که تاثیر گذار که به نظر می رسد در نیک Viall‘s فصل لیسانس در سال 2017 شد دوستیابی تاجر. یک منبع آگاه گفت: ما در این زمان است که او در حال حاضر ملاقات پدر و مادر خود را و آنها را شکار خانه با هم.

در پادکست مصاحبه در ژانویه Olympios نشان داد که این جفت ارز تا به حال دوست و اظهار نظر در هر یک از دیگر Instagram عکس برای سه سال حتی در طول رابطه او با جان Yunger. پس از او تقسیم با Yunger, Olympios ارسال Fratantoni یک پیام مستقیم و از او خواست به او ارسال یک عکاسی از خود. “من فکر کردم او خیلی ناز بود” او اعتراف کرد.

او همچنین گود در مورد زندگی عشق خود را اعتراف به این که کمال او است “بسیار بزرگ در رختخواب است.”

“من نه میخوام با برخی از weenie در بستر, که, مانند, ‘Eek!’ شما می دانید؟,” او گفت: از اهمیت صمیمیت جنسی در یک رابطه است.

Olympios اعتراف کرد که در حالی که او لذت می برد که تک و آشنایی او است امیدوارم “گرفته شده و برای همیشه در این زمان” با Fratantoni.

در پایین حرکت برای دیدن عکس از زن و شوهر خانه جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>