محکوم بر اساس دروغ

هر انسان برجسته در اینجا بود که به اشتباه محکوم کرد, در بخش, در کلام یک زندان خبرچین. هر خدمت سال ها و حتی دهه ها در زندان است. و در هر مورد اطلاعات snitch داد و در نهایت اثبات نادرست است.

نه از مردان تصویر اینجا محکوم به آنچه به مبلغ یک جمله زندگی است. یک مرد به مرگ محکوم شد.

موارد خود را تحمل یک فرصت نادر نه تنها به انسان هزینه jailhouse خبرچین شهادت است که نادرست است و یا ساخته اما به ببینید که چگونه گسترده دادستان’ تکیه بر این شاهدان است. این exonerees تگرگ از سراسر کشور: از کالیفرنیا به کنتاکی ایالت ایلینوی به پنسیلوانیا است. آنها می آیند از شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک. آنها سیاه و سفید و لاتین. موارد خود را در طول چهار دهه قدمت به عنوان دور به عنوان 1982 و پایان دادن به در یک exoneration, به تازگی به عنوان به عنوان در سال گذشته است.

با وجود این موارد و موجی از دیگر محکومیت غیر قانونی که آمده اند به نور در سال های اخیر زندان خبرچین شهادت همچنان تثبیت بخشی از تعقیب کیفری در سراسر کشور و یکی از علل غیر قانونی و محکومیت.

“Jailhouse خبرچینان شامل ترین مکار و فریبنده از شاهدان شناخته شده به مکرر دادگاه” به این نتیجه رسیدند با مشخصات بالا 2001 تحقیق قضایی به محکومیت غیر قانونی از یک کانادایی به نام توماس Sophonow. “معمولا حضور خود را به عنوان شاهد سیگنال های پایان هر امید از ارائه یک محاکمه عادلانه.”

خود را عدم اطمینان است که ریشه در یک واقعیت عجیب از سیستم عدالت کیفری: دولت مجاز است به ارائه مزایای فوق العاده ای به مردم پشت میله های زندان اگر آنها را آنگونه که مطلوب است به دولت است. این پاداش ممکن است شامل کاهش می یابد جملات اخراج از اتهامات و حتی پرداخت پول نقد. یا پاداش ممکن است به مراتب بیشتر از متوسط. در یک مورد برجسته در زیر jailhouse snitch گفت: او فقط 25 دلار و یک بسته سیگار برای ارائه نادرست اطلاعات.

به دلیل مزایای اغلب اعطا بعد از یک مورد به دادگاه می رود دادستان می تواند اطمینان منصفه که هیچ وعده داده شده اند ساخته شده است. به عنوان Marketplace و مجله نیویورک تایمز در گزارش ماه دسامبر فلوریدا دادستان بارها و بارها استفاده پرکار jailhouse خبرچین به کمک به حفظ اعتقادات و حتی به اعدام محکوم شد. دادستان گفت: هیئت منصفه آنها تا به حال نه او قول داده هر چیزی در بازگشت و سپس به او استراحت پس از شکستن او پس از شهادت اجازه می دهد او را به بود از زندان آزاد شده و به آسیب بیشتر.

به ندرت کسی برگزار شد به حساب زمانی که یک jailhouse خبرچین شهادت بعد از آن ثابت می شود نادرست است. در اورنج کانتی, کالیفرنیا, که در آن در حال انجام jailhouse snitch رسوایی دخیل بالا دادستان و مقامات اجرای قانون و آلوده حداقل 140 موارد با توجه به در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا — هیچ کس هنوز تحت پیگرد قانونی قرار یا منظم برای سوء.

من به صحبت کرد exonerees زیر در مورد تجربه داشتن زندگی خود را با یک سیستم است که incentivizes jailhouse خبرچینان به دروغ. بسیاری از این اشتباه محکوم مردان وضع سرزنش نیست در خبرچینان خود را, اما در دادستان و کارآگاهان که در ادامه به تکیه بر snitch شهادت به موارد خود را ارسال بالقوه زنان و مردان بی گناه به زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>