بحث داده کاوی شرکت Palantir ناپدید از بایدن مشاور بیوگرافی و پس از او می پیوندد کمپین

در اجرا تا به 2020 انتخابات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی کنار هم قرار دادن سیاست خارجی تیم به صورت بالقوه دولت آینده است. در میان کسانی که به عنوان بخشی از تیم است Avril Haines معاون سابق سازمان سیا در دولت اوباما. با توجه به ان بی سی نیوز گزارش از هفته گذشته امکان شنود گذاشته شده است به کار مشاوره در سیاست و همچنین منجر امنیت ملی و سیاست خارجی تیم.

علاوه بر او گذشته امنیت ملی کار و چشمگیر حضور در سی فکر می کنم تانک جهان هینز در گذشته شرح داده شده خودش را به عنوان یک مشاور سابق برای بحث داده کاوی شرکت Palantir. هینز بیوگرافی صفحه در موسسه بروکینگز که در آن او ذکر شده است به عنوان یک غیر ساکن ارشد با افتخار از این وابستگی حداقل تا هفته گذشته هنگامی که آن را به طور ناگهانی دیگر به نظر می رسد بر روی صفحه است.

ماهیت کار مشاوره که هینز را برای Palantir روشن نیست. به عنوان از مطبوعات زمان درخواست برای اظهار نظر به او بایدن کمپین Palantir و بروکینگز نمی شد جواب داد. قبل از حذف شدن از بروکینگز صفحه, اتصال به داده ها-شرکت معدنی ذکر شده بود در کنار یک لیست طولانی از دیگر وابستگی که به طور مشابه مقایسه کردن.

وابستگی و آشکار آن از ناپدید شدن — پرسش برای یک کمپین است که مطرح شده خود را به عنوان تز به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راست حکومت. تاسیس یک راست مغلوب ساختن پیشی جستن-پشتیبانی از تکنولوژی میلیاردر Palantir که کسب و کار بهره مند است از کشت از قراردادهای دولتی متهم شده است کمک در مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت بازداشت برنامه در ایالات متحده و کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی ساخت آن نظارت دولت است.

“Palantir فناوری اطلاعات سیستم با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توانایی انجام جرم اخراج شده اند که از هم میپاشد و وحشت ما جوامع مهاجر” گفت: یاسمین طائب ارشد سیاست مشاور در تقاضا پیشرفت یک گروه که مارشال پشتیبانی از علل اعم از حقوق بشر به شفافیت است.

هینز بیوگرافی در بروکینگز سایت دستگیر شد توسط Wayback Machine که archives وب سایت, on May 9. در آن زمان صفحه را نشان داد Palantir وابستگی. یک پرینت از کش گوگل از این صفحه به عنوان ثبت شده در ژوئن 20 — همان روز که بایدن این کمپین اعلام کرد Haines به عنوان یک مشاور — نشان می دهد که وابستگی. ژوئن 25, کش گوگل را نشان می دهد Palantir وابستگی ناپدید شده است; روشن نیست که بین کسانی که تاریخ این فهرست حذف شد.

این روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه تنها از جنبه Palantir تاریخچه آن پرسش است. این شرکت همچنین متهم شده است در گذشته توطئه برای ارعاب روزنامه نگاران درگیر در گزارش اسناد منتشر شده توسط ویکی لیکس. و Palantir نیز خدمات ارائه شده به پلیس — حرکت دیگری که به نظر می رسد برای قرار دادن این شرکت از گام با جریان سیاسی حاضر است. این شرکت همچنین با کمک آژانس امنیت ملی با ایجاد این ابزار به منظور تسهیل در سراسر جهان جاسوسی.

این شرکت از بنیانگذاران Peter Thiel, یک میلیاردر آزادیخواه سرمایه با لینک کلیک کنید برای حزب جمهوری خواه. نادر برجسته دره سیلیکون حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری 2016 پیشنهاد Thiel صحبت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که در سال. او به عنوان یک سخاوتمندانه کمک کننده به انواع مختلفی از جناح راست باعث می شود در سراسر کشور است. در سال 2020, اما, دیلی بیست گزارش داد که Thiel شده است بخش خصوصی گله مند مورد تهمت را از دست داده و coronavirus در بحران است و تا کنون نکردن عمومی و یا حمایت مالی برای رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزه است. Thiel سیاسی در این چرخه محدود شده است و برای حمایت از کریس Kobach یک کانزاس سیاستمدار تهمت متحد و مهاجرت سخت-بوش که در حال اجرا است برای آمریکا.

در ماه های اخیر بایدن مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد که با حروف بزرگ از مغلوب ساختن پیشی جستن فروپاشی ملی محبوبیت است. نظر سنجی در سراسر کشور از جمله در کلید میدان نبرد متحده نشان می دهد بایدن مصرف چشمگیر آگهی در وقت. خود را به عنوان کمپین افزایش نسبی شتاب ترکیب و وابستگی خود را انتقال تیم به دنبال بیشتر شبیه به یک شاخص اولیه چگونه او را حاکم یک بار در دفتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>