پیمانکاران برای مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز 3 میلیارد دلار کمک غذایی برنامه را استخدام دیرین لابی به مشتری جلب کردن کار خود را


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

شرکت های دریافت مالیات دهندگان دلار به عنوان بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کمک های غذایی برنامه استخدام دیرین لابی به عقب براند در نقد است که دولت با تکیه بر بی حد و حصر پیمانکاران مانند یک برنامه ریز رویداد.

“ما در حال کار به داستان تاثیر این است که با داشتن کشاورزان و توزیع کنندگان و کاربران نهایی و مطمئن شوید که برخی از جنبه های مثبت این برنامه از هر دو اقتصادی و اجتماعی دیدگاه, خارج وجود دارد هم گفت:” لابی صنعت و مشاور دیل Apley که رسیده به ProPublica از طرف پیمانکاران. “این همه نیست فقط خاص داستان در مورد شرکت های خاص که شاید نباید اعطا شده است قرارداد.”

کشاورزان به خانواده های غذایی برنامه جعبه قرار است برای ارائه میوه های تازه و سبزیجات و گوشت و لبنیات به مواد غذایی بانک ها و دیگر سازمان های غیر انتفاعی. اما به عنوان ProPublica به گزارش خصوصی توزیع کنندگان انتخاب شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده از طریق غیر منتظره ای سریع مراحل داوطلبی را مطرح ابرو زیرا برخی از آنها فاقد تجربه مرتبط و یا حتی مناسب مجوز.

حداقل یک قرارداد در حال حاضر از طریق. بن Holtz کالیفرنیا آووکادو رشد که فاقد USDA تولید-خرید و فروش مجوز دیدم او 40 میلیون دلار قرارداد لغو شده در مارس 22. وزارت کشاورزی ایالات متحده نیست به یک دلیل خاص برای سکس دهنی, انگشت کردن Holtz معامله اما دولت فدرال به طور کلی تا به صلاحدید گسترده ای به خارج از قرارداد.

Holtz گفت که او قصد دارد به دنبال دولت حل اختلاف روند به دنبال USDA برای جبران کار او در حال حاضر می خواهم انجام می شود. “آنها به من بدهکار او گفت:” در یک پیام به صورت متن.

یک وزارتخانه گفت: هیچ قرارداد شده بود خاتمه داده شود و این سازمان را حسابرسی شرکت ها را به مطمئن شوید که آنها در دیدار با الزامات قرارداد.

تشکر. لوید Doggett D-تگزاس گفت: این وزارتخانه همچنین باید لغو 39 میلیون دلار قرارداد اعطا شده به یک سن آنتونیو-منطقه wedding planner به نام CRE8AD8 پس از سن آنتونیو اکسپرس نیوز گزارش تناقضات در شرکت نمایندگی.

“این قرارداد صادر شد بدون معتبر بررسی زمینه با یک شرکت مجاز به انجام و با سابقه کار نشان می دهد ظرفیت برای انجام در یک زمان فوری نیاز عمومی برای صالح تحویل” Doggett گفت: در 26 مه نامه ای به وزیر کشاورزی سانی Perdue. “CRE8AD8 داده شد تا 30 ژوئن برای تکمیل توزیع 750,000 جعبه در هفت دولت منطقه اما تا به امروز از آن است که ظاهرا موفق به توزیع یک جعبه.”

یک سخنگوی استخدام CRE8AD8 برای رسیدگی, رسانه, سوالات گفت او دیگر کار برای این شرکت است. مدیر عامل شرکت Gregorio پالومینو نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

قانونگذاران نیز ابراز نگرانی در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با اجرای 3 میلیارد دلار برنامه.

“سهم ما از وزارت کشاورزی ایالات متحده را هدف ارائه موثر و به موقع کمک به خانواده های کشاورزان و عرضه مواد غذایی کسب و کار مانند توزیع کنندگان مواد غذایی,” مظنونان حمله به دانشگاه استیسی Plaskett جیم کاستاریکا و مارسیا سخن بی معنی وبیهوده گفت: در خود نامه ای به Perdue مورخ مارس 22. “ما نگران این موضوع است که قرارداد اهدا شد به اشخاص با کمی به هیچ تجربه در کشاورزی و یا توزیع مواد غذایی و با کمی ظرفیت پاسخگویی به تعهدات خود جایزه است.”

این نامه می پرسد Perdue به توضیح دهید که چگونه این وزارتخانه زخم برداشت پیمانکاران بدون تجربه مربوط و یا مناسب مجوز. برخی از سازمان ها در سراسر کشور گزارش مشکل کار با آشنا توزیع کنندگان که موفق به کسب این وزارتخانه قرارداد. در ضمن به خوبی تاسیس شرکت گفت: پیشنهادات خود را رد شدند در اشتباه زمینه.

دموکرات ها همچنین پرسید: اگر وزارت کشاورزی ایالات متحده در مورد فکر apportioning بودجه به مناطق بر اساس جمعیت است. از $1.2 میلیارد دلار در این برنامه دور اول فقط $46 میلیون در حال رفتن به شمال. حتی اگر منطقه دارای بیشترین coronavirus موارد آن را دریافت حداقل پول از هر منطقه به جز کوه و دشت است که تقریبا نیمی به عنوان بسیاری از مردم است. مین و آلاسکا شدند از این برنامه در دسترس نباشد. مواد غذایی بانک ها در شمال شرقی گفت ProPublica این عدم تعادل باعث می شود آن را سخت تر برای پیدا کردن غذا برای ضربه جوامع است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: این ارزیابی چگونه برای رسیدن به “محروم” مناطق در بودجه آینده دور است.

جنجال بسیج برخی از پیمانکاران که می خواستم به تغییر روایت است. Apley کاهش یافته و مشخص است که شرکت او نشان داده و یا آنچه که آنها از او پرداخت. او گفت: شرکت های پرداخت حق عضویت در ائتلاف او نشان دهنده.

در حالی که Apley در حال حاضر متمرکز بر شکل گیری پوشش خبری گفت مستقیم لابی کنگره می تواند بعدا.

“ما علاقه اولیه در حال حاضر در حال گرفتن داستان,” او گفت:. لابی “یک احتمال است مورد بحث قرار گرفته که ما ادامه دهید.”

Apley شرکت سیاه و سفید دیده بان کشاورزی توصیه شرکت در USDA فرصت های پیمانکاری با توجه به وب سایت خود را. Apley شده است ثبت نام لابی و برای دو دهه از جمله اخیرا در سال گذشته با توجه به کنگره سوابق.

فدرال پیمانکاری قوانین منع استفاده از مالیات دهندگان دلار در لابی و یا سیاسی هزینه. پیمانکاران با این حال رایگان برای استفاده از منابع مالی خود را به لابی و به طور معمول انجام دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن, دخترش, Ivanka و Perdue شخصا با تمجید از برنامه. “وزارت کشاورزی را به کشاورزان به خانواده های غذایی برنامه جعبه یک مثال از آمریکایی ها کمک آمریکایی ها و چیزی است که همه ما باید افتخار” پردو توییتی در روز پنج شنبه.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>