محافظه کار فعالان طرح شناور به محل بازنشسته ارتش, افسران پلیس ایران نظرسنجی ناظران در روز انتخابات

در روز انتخابات در ماه نوامبر برخی از حوزه های رأی گیری می تواند توسط گشت خاموش وظیفه افسران پلیس و جانبازان با توجه به طرح تخم فعالان جمهوری خواه.

ایده این است که یک تلافی جویانه از یک بار غیر قانونی روز انتخابات “رای امنیتی” ارعاب تاکتیک در نظر گرفته شده برای به چالش کشیدن رای دهندگان ثبت نام و حذف رای دهندگان از رول. در یک استراتژی جلسه در ماه فوریه با حضور محافظه کار اهدا کنندگان و فعالان چند نفر بیان یک نیاز خاص برای جمهوری نظرسنجی ناظران در “داخل شهر” و عمدتا آمریکایی های بومی حوزه با توجه به ضبط صدا از این رویداد به دست آمده توسط رهگیری و ثبت شده است.

“شما می توانید برخی از [دریایی] مهر و موم در این نظر سنجی و آنها در حال رفتن به می گویند” هیچ هیچ, این چیزی است که آن را می گوید. این است که چگونه ما در حال رفتن به بازی در این نمایش'” گفت: کاترین Miller, بنیانگذار واقعی رای یک گروه است که لابی برای رای گیری محدودیت ها و سازماندهی داوطلبان برای رفتن به حوزه و به شدت چالش رای دهندگان که آنها باور دارند که به طور نادرست ثبت شده است. “چیزی که ما احتیاج داریم. ما نیاز به افرادی که بي پروا به آن را مانند آنها آن را ببینید.”

انتخابات بحث استراتژی رخ داده در طول سه روز کنفرانس در ریتز-کارلتون در اورنج کانتی, کالیفرنیا شد و با حمایت شورای ملی و سیاست مرموز بنیاد در راست مذهبی. رهگیری قبلا گزارش شده از CNP کرده است.

چند دلاری تراز رهبران ایراد سخنرانی در این کنفرانس از جمله رالف رید یکی از چهره های کلیدی بسیج انجیلی محافظه کار رای دهندگان; Marc Lotter ارشد ارتباطات رسمی با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین; FreedomWorks رئیس جمهور آدم براندون و کن بلکول عضو ریاست جمهوری مشورتی کمیسیون انتخابات یکپارچگی در حال حاضر توقیف گروهی که به دنبال اما موفق به پیدا کردن شواهدی از تقلب انتخابات در سال 2016 انتخابات.

با استفاده از سربازان سابق و اجرای قانون به عنوان نظرسنجی ناظران ممنوع اعلام شد و در سال 1981 توسط قضایی رضایت حکم تحمیل شده بر حزب جمهوری خواه, اما این ممنوعیت برداشته شد در سال 2018 وقتی نیوجرسی قاضی کاهش یافته است به تجدید آن است. ممنوعیت آمد و به صراحت در پاسخ به تلاش های کمیته ملی حزب جمهوری خواه به ارعاب رای دهندگان در جوامع با ایجاد یک به اصطلاح رای گیری امنیت وظیفه نیروی تهدید به دستگیری و 1000 خوب برای نادرست رای گیری.

شرکت کنندگان در این نشست همچنین صحبت از رای-با-ایمیل طرح را به عنوان یک تهدید قریب الوقوع به جمهوری خواه قدرت. شرکت کنندگان نیست شناسایی نمونه های خاصی از تقلب انتخابات در سراسر رای-با-ایمیل — و نه آنها ابراز نگرانی کرد که این اقدام به نفع دموکرات ها. این نشست در ماه فوریه آمد حداقل یک ماه قبل از coronavirus همه گیر مطرح رای توسط پست الکترونیکی به عنوان یک اقدام بهداشت عمومی در سراسر کشور است. پس از آن جمهوری خواهان تمام راه را تا به رئیس جمهور باید این ادعا را تکرار کرد که پست الکترونیکی-در برگه تکثیر تقلب انتخابات — ادعا می کنند که هیچ شواهدی وجود ندارد.

این گروه در این کنفرانس را هدر رفته هیچ زمان و در اقدام به اجرای اقدامات ذکر شده در این نشست است. درست آرا در حال حاضر در تلاش برای جذب سابق نظامی و اجرای قانون به تماشای سنجی و طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از مکزیک جدید از سازماندهی جهانی رای توسط پست الکترونیکی به عنوان یک پاسخ به نگرانی های که در شخص رای گیری می تواند در معرض رای دهندگان به کوروناویروس.

Miller به یک نمایش طولانی در استراتژی نشست. درست رای Miller گفت: در نظر دارد در نورد از یک گوشی جدید مبتنی بر برنامه و ابزارهای دیگر برای نظارت بر حوزه در میدان نبرد متحده در این سال به اتهام تقلب.

“این است که مطلق خط مقدم مبارزه است. در اطراف هر گوشه شما پیدا کردن یک راه جدید برای تقلب در این روند گفت:” Miller. دموکرات او هشدار داد که استفاده از “اراذل و اوباش حکومت” را به محاصره انتخابات با آرای تقلبی. “Swarming تاکتیک های یک رادیکال سوسیالیستی طرز فکر خطرناک است چیزی را ببین.”

“از علاقه در اینجا ما باید یک ابتکار جدید به نام ‘ادامه خدمت به’ است که در مورد استخدام جانبازان و اولین پاسخ دهندگان به کار در داخل نظرسنجی,” او گفت: قبل از نشان می دهد که سابق نیروی دریایی مهر و موم باید شنود گذاشته به پای صندوق های رای. “شما می خواهید به صحبت در مورد افرادی که درک و احترام به نظم و قانون و زنجیره ای از فرمان.”

“آیا شما می خواهید برای رفتن به یک شهرستان درونی حوزه و یا یک قبیله حوزه و جمهوری خواه وجود دارد برای نظارت بر همه چیز ؟ منظورم این است که یک جای راحت بود که تقلب اتفاق می افتد.”

این ایده را به جانبازان و پلیس به برابر به عنوان نظرسنجی مراقب piqued است منافع تعدادی از شرکت کنندگان در این مراسم است. یک ناشناس از شرکت کنندگان در این جلسه ادعا کرد که دموکرات ها که با تکیه بر تقلب انتخابات در میان جوامع بومی آمریکا برای پیروزی در انتخابات.

ترنت انگلستان, مدیر اجرایی, اوکلاهما, شورای امور عمومی محلی محافظه کار اتاق فکر توافق با یادآوری تجربه خود را به عنوان یک جمهوری خواه داوطلب و اشاره کرد که Miller راه حل برای “اولین پاسخ” نظرسنجی ناظران می تواند اصلاح این مشکل در میان “درون شهری” و جوامع بومی.

“آیا شما می خواهید برای رفتن به یک شهرستان درونی حوزه و یا یک قبیله حوزه و جمهوری خواه وجود دارد برای نظارت بر همه چیز ؟ منظورم این است که یک جای راحت بود که تقلب اتفاق می افتد گفت:” انگلستان است. “ما باید برای پیدا کردن مردم است.”

براد اسمیت سابق فدرال انتخابات عضو کمیسیون تحت ریاست جمهوری جورج بوش تکرار Miller هشدار و به نام برای شرکت کنندگان به دنبال آموزش از ملی حزب جمهوری خواه کانون وکلای. “ما نیاز به نظرسنجی کارگران و ما باید آنهایی که خوب” اسمیت اضافه شده است.

بعد از آن در طول بحث مورتون بلکول عضو RNC ستایش Miller پیشنهاد و گفت که فشار برای RNC به “اختصاص منابع قابل توجه” به “رای گیری یکپارچگی است.” بلکول مشاهده شده است که پس از دادگاه دستور ممنوعیت طولانی جلوگیری کرده از تهاجمی نظرسنجی تماشای اخیرا برداشته RNC در حال حاضر “محدودیت قدرت به وزن در رای گیری عملیات های امنیتی است.”

اصلی رضایت فرمان آمد و به عنوان یک نتیجه از انتخابات امنیت وظیفه نیروی یک برنامه استفاده شده توسط RNC به نوسان 1981 نیوجرسی فرمانداری انتخابات که ” تام کین مسجل با صرف 1,797 رای.

که در سال RNC مقامات فرستاده nonforwardable نامه به رای دهندگان به شدت آفریقایی محله. این حزب پس از آن استخدام خارج از وظیفه افسران پلیس بسیاری از آنها گزارش انجام holstered اسلحه به گشت nonwhite حوزه با لیست افرادی که نام آنها به نظر می رسد در 45,000 منعکس نامه این ادعا که لیست شواهد کافی برای نشان دادن آنها به طور غیر قانونی رای گیری.

انتخابات امنیت نیروی کار قرار می گیرد پوستر نزدیک شدن مراکز رای دهی که به عنوان خوانده شده: “هشدار: این منطقه در حال گشت توسط انتخابات ملی امنیت نیروی کار: این یک جنایت به دست بردن در رای گیری و یا به نقض قوانین انتخابات” همراه با یک پیشنهاد برای 1000 دلار پاداش برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت افراد نقض نیوجرسی قانون انتخابات.” وجود دارد هیچ تلاشی برای روشن است که اعزام افسران مشغول به کار بودند برای دستگیری و یا هر گونه افشای که RNC تا به حال پرداخت شده برای پوستر.

کمیته ملی حزب دموکرات واصل طرح دعوی در دادگاه بیش از تاکتیک ادعا که نیروی کار مورد آزار و اذیت نظرسنجی کارگران خودداری آینده نگر رای دهندگان از ورود به حوزه های رأی گیری پاره پاره کردن دموکراتیک پوستر و زور مهار داوطلبان از کمک به رای دهندگان پای صندوق های رأی رفتند.

نتیجه حکم دادگاه که مجبور RNC در سراسر کشور و حزب جمهوری خواه نیوجرسی برای به دست آوردن پیشرفته مجوز برای برخی نظرسنجی و “امنیت انتخابات” طرح شده بود در محل برای بیش از سه دهه است. این تغییر در نهایت در سال 2018 زمانی که منطقه قاضی جان مایکل Vazquez حکومت که منظور خواهد تمدید نمی شود, بلند کردن هر گونه محدودیت های آینده در این حزب است. در خلاصه پرونده Vazquez اشاره کرد که او در پایان رضایت فرمان در بخشی به دلیل DNC تا به حال موفق به نشان دادن RNC در نقض شرایط آن.

“که رضایت فرمان یکی از اشتباهترین چیزهایی که آنها تا کنون گفت:” هانس فون Spakovsky یک همکار در بنیاد میراث حریف گسترش حق رای صحبت کرد که در کنار Miller در طول جلسه. فون Spakovsky گفت که او مطمئن بود که اگر حزب بود مجددا در رای گیری اقدامات امنیتی پس از پایان دادگاه.

“چیزی وجود دارد که می تواند انجام شود من می توانم نوشتن به همکار اعضای RNC و دریافت منابع به کارگردانی این” chimed در بلکول.

بعد از آن در جلسه Miller به نام بارها و بارها برای همکاری بیشتر میان گروه های محافظه کار نشان می دهد که شرکت کنندگان در جلسه کار گروه مانند ملی حزب جمهوری خواه انجمن وکلا به تدوین برنامه ای برای به چالش کشیدن ثبت نام و رد صلاحیت رای دهندگان.

“ما باید به کسی که قادر به عبور از باتوم به. به دلیل نیوجرسی رضایت فرمان ما زنگ زده گفت:” Miller.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به ویژه حمایت از پایان RNC رضایت فرمان. در ماه نوامبر گذشته در ملی حزب جمهوری خواه انجمن وکلای کنفرانس, جاستین, Clark, یک استراتژیست و وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به سخنرانی در مورد اهمیت پیروزی متحده, Wisconsin. در طول سخنرانی خود او توضیح داد: “آنچه در جریان است متفاوت باشد در مورد انتخابات روز عملیات در سال 2020 در مقابل 2016.”

“هستند بسیاری از تفاوت های عظیمی” گفت: Clark. “اول و مهمتر از همه رضایت حکم از بین رفته است. خوب؟” پایان رضایت فرمان او توضیح داد: به معنی افزایش رای های امنیتی کار می کنند اما همچنین گسترش هماهنگی بین های مختلف ایران کمیته ها و تهمت کمپین که او به نام “گنده گنده, معامله.”

“بیایید شروع بازی جرم کمی است. این چیزی است که شما در حال رفتن برای دیدن در سال 2020 است. آن را برای رفتن به یک مقدار بزرگتر برنامه بسیار تهاجمی تر برنامه بسیار بهتر بودجه برنامه” گفت: Clark.

تلاش برای دوباره جذب اجرای قانون و جانبازان به عنوان حزبی نظرسنجی ناظران با نگرانی از رای گیری کارشناسان حقوق.

“خشونت پلیس در طول تاریخ استفاده شده است به عنوان ابزاری برای ارعاب رای دهندگان در آمریکا به خصوص در جوامع رنگ” گفت: سیلویا آلبرت مدیر رای گیری و انتخابات در علت شایع. “این است که چرا بسیاری از ایالت ها قوانین بیان کرد پلیس نمی تواند در نظر سنجی” آلبرت اضافه شده است. “تشویق اجرای قانون برای نظارت بر انتخابات است دیگر پیر تاکتیک است که فعالان حزبی در حال تلاش برای استفاده از برای جلوگیری از آمریکایی ها از اعمال حق قانونی خود را به رای می دهند.”

“اگر اجرای قانون با گروه های شبیه به واقعی رای آنها خواهد بود و آن را بسیار روشن است که آنها هیچ علاقه ای در خدمت به عنوان یک منبع قابل اعتماد به جامعه” گفت: Rashad رابینسون رئیس جمهور از رنگ را تغییر دهید.

“آنها نبوده است قادر به اثبات تقلب انتخابات پس از آنها از جمله اجرای قانون و نظامی مردمی در جستجوی یک مشکل که وجود ندارد” اضافه شده رابینسون. “ما در واقع اصلا مشکل تقلب انتخابات ما یک مشکل با رای دهندگان سرکوب و در یک کشور با فوق العاده کم نرخ مشارکت رای دهندگان ما می خواهیم برای ایجاد یک مانع رأی دادن دارد؟”

درست رای است و پس از منتشر تجدید نظر در وب سایت خود را همراه با فرم ثبت نام برای استخدام افسران پلیس و نظامی سابق به عنوان نظرسنجی مراقب.

“برادران ریخته خون خود را در میدان جنگ به طوری که مردم می توانند رای خود را به باورهای گفت:” اد “آهن” Hiner بازنشسته نیروی دریایی مهر و موم و داوطلب با درست رای در یک پیام ضبط شده ترویج این تلاش است. Hiner است که صریح در مطبوعات در حمایت از ادی Gallager نیروی دریایی مهر و موم متهم به قتل یک زندانی و اقدام به قتل غیر نظامیان در عراق توصیف نظرسنجی تماشای برنامه در ادامه از خدمات برای اعضای نظامی.

“هنگامی که شما در خارج و بازنشسته مثل من یک سوراخ وجود دارد وجود دارد چیزی است که شما استفاده می شود به داشتن یک ماموریت” گفت: Hiner صحبت کردن در کنار Miller در این ویدئو.

درست رای رشد از خیابان شاه پرستان محلی حزب چای فصل در هوستون تگزاس که درگیر با ارعاب رای دهندگان در رای گیری های متعدد در مکان های عمدتا nonwhite محله در طول انتخابات سال 2010. داوطلبان با گروه شدند و بنا به گزارش ها دیده می شود “معلق در هوا بیش از” رای دهندگان مسدود کردن خطوط و درگیر شدن در درگیری با انتخابات کارگران است. در سال 2012 درست رای مستقر نظرسنجی ناظران در ویسکانسین است که در تلاش برای جلوگیری از دانشجویان از رای گیری.

بلکول, Miller و درست رای نداد, پاسخ به یک درخواست برای نظر. گروه های سازمان یافته به عنوان یک 501(c)(3) غیر انتفاعی ادعا می کند که آن بگمارند و به سادگی اختصاص داده شده به حفظ “تمامیت انتخابات.” این سازمان اما حفظ روابط گسترده به استقرار جمهوری خواه.

برنت Mudd یک عضو هیئت مدیره که قبلا به عنوان خزانه دار فوق العاده PAC حمایت از نیوت گینگریچ 2012 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. گرگ فیلیپس دیگری درست رای عضو هیئت مدیره مشغول به کار در همان گینگریچ فوق العاده PAC و قبلا رسمی با آلاباما و می سی سی پی امور خارجه جمهوری خواه ،

درست رای نیز پشتیبانی مالی توسط تعدادی از پایه های اجرا شده توسط برجسته محافظه کار اهدا کنندگان. Eric M. Javits و لارنس پست دو اهداکنندگان مکرر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره جمهوری خواهان در میان فاش اهدا کنندگان واقعی رای دادن. ریچارد ساکلر یک عضو از خانواده میلیاردر که تاسیس پوردو داروسازی شرکت که اختراع Oxycontin و به بازار عرضه شده و بسیار اعتیاد آور مواد مخدر به میلیون ها نفر نیز اهدا به درست رای, پرونده های مالیاتی نشان می دهد.

در روزهای اخیرموضوع انتخابات یکپارچگی را به تمرکز به عنوان مقامات جمهوری خواه لابی با عصبانیت در مقابل تعویق انداختن فرد در رای گیری در ویسکانسین و مخالف جهانی رای-با-ایمیل سیاست به عنوان یک اندازه گیری ایمنی برای دیگر انتخابات این سال است.

درست رای به طرح دعوی به بلوک جدید مکزیک از سازماندهی جهانی رای توسط پست الکترونیکی به عنوان یک پاسخ به نگرانی های که در شخص رای گیری می تواند در معرض رای دهندگان به کوروناویروس. درست رای پرونده آماده شده توسط James شسته شده که شناسایی خود را به عنوان یک انتخابات مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن مدعی است که فشار به ایمیل یک رای برای هر رای دهنده در نیومکزیکو “را نقض رای دهندگان حقوق اساسی از جمله اساسی حق رای” از آنجا که رای دهندگان تا به حال نه به صراحت رای دادند چنین طرح. این گروه همچنین لعنتی دموکراتیک تلاش برای ارائه بودجه فدرال برای کشورهای دیگر به گسترش رای-توسط-mail تلاش.

این barbs برابر فاصله رای گیری آینه گسترده تر فشار در میان جمهوری خواهان. “ایمیل آراء بسیار خطرناک برای این کشور به دلیل متقلب. آنها به جمع آوری آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در کاخ سفید در روز سه شنبه. “آنها جعلی در بسیاری از موارد. آنها را به رای دادن. آنها باید voter ID است.”

ایران تیره و تار است به ارائه شواهد واقعی برای رای توسط ایمیل تقلب. یکی از نمونه نادری از یک کمپین رفتن درب به درب به جمع آوری و دستکاری آراء شد کارولینای شمالی جمهوری خواه مارک هریس پیروزی که در سال 2018 شد باطل بیش گسترده شواهد که مشاوران غیر قانونی جمع آوری شده و جعلی رای از رای دهندگان.

هیچ شواهد گسترده در رای گیری تقلب در امریکا است. مطالعات نشان داده اند موارد جدا شده از چند رای دهندگان رای گیری نادرست برای هر دو حزب عمده اما هیچ مشخص تلاش برای شکستن قوانین کشف شده است.

اما وجود دارد یک باور در میان برخی از محافظه کاران که رای-توسط-mail است که هزینه های کمتر به اداره نسبت به شخص رای گیری و تمایل به افزایش کلی میزان مشارکت می تواند به تقویت حزب دموکرات است. در اوایل این ماه, دیوید Ralston های گرجستان دولت و مجلس گفت که گرجستان شیفت به پست الکترونیکی-در برگه های رای “خواهد بود بسیار ویرانگر به جمهوریخواهان و محافظه کاران” در بخشی به دلیل آن را “قطعا درایو مشارکت مردم است.” او بعد از رفت و برگشت نظرات ادعا او misspoke.

ترس از گسترش حق رای در تضاد شدید با تجربه حزب جمهوری خواه از فلوریدا است که عملکرد بهتری نسبت به دموکرات ها در رای-توسط-mail برگه های رای. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع رای دادند از طریق پست در سال 2018 به عنوان نیویورک ساکن و همچنین رای دادند از طریق پست در این سال در فلوریدا خود را به تازگی به تصویب دولت از محل اقامت.

در طول ریتز-کارلتون در انتخابات استراتژی جلسه انگلستان از اوکلاهما شورای امور عمومی نیز مطرح نگرانی که رای-با-پست الکترونیکی کمک خواهد کرد که دموکرات ها.

جمهوری خواهان انگلستان که پس از رقابتی در اورگان و واشنگتن و کالیفرنیا. “و از آنجایی که آنها رفت و به رای-با-پست — کسی به من گفت این کار من نیست و انجام تحقیقات خودم — اما من فکر نمی کنم یک جمهوری خواه برنده ایالتی اورگان و یا واشنگتن پس از آنها رفت و به رای گیری از طریق پست.”

که ادعا بی اساس است. واشنگتن دولت فعلی دولت خزانه دار و وزیر امور خارجه هر دو انتخاب از طریق پست جمهوری خواهان هستند. اورگان در طول تاریخ انتخاب بسیاری از ایالت جمهوری خواهان با استفاده از رای گیری توسط ایمیل. یکی دیگر دولت است که در جهانی رای-با-ایمیل یوتا در حال حاضر در سطح ایالت دولت منتخب تشکیل شده به طور کامل از جمهوری خواهان.

خواسته خود را در مورد اظهارات انگلستان یک ایمیل به در گفت که او نمی صحبت در مورد رای-با-پست الکترونیکی در این کنفرانس هر چند “موضوع احتمالا آمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>