محافظه کار Dark-پول گروه یک ملت می افزاید سابق Pfizer لابی به هیئت مدیره در حالی که در حال اجرا جمهوریخواه سنا تبلیغات برای کاهش قیمت دارو

یک ملت یکی از تیره-پول گروه هزینه های بیشتر به نامزدهای جمهوری خواه برای سنا اضافه سابق Pfizer لابی و آمریکا اتاق بازرگانی و عضو هیئت مدیره به هیئت مدیره در پایان 2019. یک ملت را صرف $1.7 میلیون در حال حاضر این سال در تبلیغات تمجید از تلاش های سناتور جمهوریخواه از جمله فشار برای کاهش قیمت دارو, یک علت هر دو Pfizer و مجلسی را در برابر لابی.

این گروه بخشی از شبکه محافظه کار جمع آوری اعانه — تحت “تقاطع” چتر — راه اندازی توسط کارل روو و اد Gillespie پس از دیوان عالی کشور را در سال 2010 تصمیم گیری در شهروندان ایالات. سابق کارکنان برای تقاطع GPS 501(c)(4) بال روو و Gillespie فوق العاده PAC آمریکایی تقاطع آغاز شده یک ملت در سال 2015 پس از یک yearslong مبارزه با سرویس درآمد داخلی از پرداخت مالیات معاف وضعیت. تقاطع در نهایت دریافت که وضعیت در سال 2016. اگر چه این گروه شده است نسبتا خفته پس از سال 2014آن را حفظ جمع آوری کمک ها و تلاش های 2019 به پایان رسید با $35.5 میلیون پول نقد در دست.

Ken W. کول که به مدت طولانی مشغول به کار در روابط دولت برای شرکت هایی مانند جنرال موتورز و شرکت Honeywell و همچنین به عنوان غول دارویی Pfizer پیوست هیئت مدیره یک ملت سال گذشته است. گروه ذکر شده Cole به عنوان یک مدیر در آخرین گزارش سالانه ثبت به ایالت ویرجینیا شرکت در کمیسیون مارس اما او هنوز ذکر شده عمومی در وب سایت خود را.

کول لابی به نمایندگی از شرکت گزارش به عنوان معاون ارشد رئيس جمهور از دولت روابط از سال 2010 تا فوریه 2018در مسائل از جمله قیمت گذاری دارو و کمبود دارو. فایزر قرار داده است سرزنش برای بالا قیمت دارو در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیمه در حالی که این مبارزه اخیر تلاش مجلس با هدف کاهش قیمت مواد مخدر. پس حداقل 2014کول نیز در خدمت در هیئت مدیره اتاق بازرگانی است که به طور مشابه مخالف تلاش مجلس برای کاهش هزینه های دارو و یا اجازه می دهد که دولت برای جریمه شرکت ها برای ماه مارس ،

فایزر و اتاق بازرگانی باید صرف کمتر از 1 میلیارد دلار در لابی بیش از دهه گذشته با Pfizer به طور معمول هزینه حدود 10 میلیون دلار در هر سال و مجلسی, هزینه های بیش از 60 میلیون دلار. در سال های اخیر است که شامل تلاش برای کشتن قانون با هدف کاهش هزینه داروهای تجویزی قیمت از جمله یک دو حزبی تجویز دارو-قیمت گذاری لایحه مطرح سپتامبر گذشته توسط آیووا جمهوری خواه ایالت چاک Grassley و اورگان دموکرات ایالت Ron Wyden. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش است این لایحه و در اوایل این سال به نام در کنگره به تصویب قانون برای رسیدگی به افزایش هزینه های مواد مخدر. این لایحه در مجلس سنا که Grassley است متهم به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل از تخریب باقی مانده به بن بست رسیده در حالی که یک همراه و همدم لایحه در مجلس که Pfizer و مجلسی نیز لابی در برابرگذشت سال گذشته است. مجلسی در ضمن پشتیبانی جداگانه مواد مخدر-قیمت بیل از آیداهو جمهوری خواه ایالت مایک Crapo, گفت که آن را “کمک خواهد کرد که کاهش قیمت دارو بدون توسل به مخرب قیمت کنترل” با استناد به “تورم کلاه مجازات” در Grassley-Wyden لایحه و “دولت مذاکره مقررات” در خانه بیل.

کول در حال حاضر مدیر عامل و مدیر عامل کاکتوس Consulting LLC یک شرکت ثبت شده در ژانویه 2019 در منطقه کلمبیابا دفاتر اصلی مستقر در فلوریدا.

یک ملت در دفاع از آن هیئت مدیره انتصاب کول این ادعا که کار خود را برای شرکت گزارش نشده بود در یک درگیری پس از او در سمت چپ این شرکت در اوایل سال گذشته است. “کن شده است یک رهبر محترم در انواع مختلف شرکت ها و صنایع. او پس از بازنشسته و ما به دنبال او را وسعت تجربه مدیریت و قضاوت” یک ملت رئیس جمهور استیون قانون در بیانیه ای گفت به رهگیری. “ما تخته ارائه راهنمایی در مسائل کلان مانند مالی و کنترل بودجه جبران و سیاست های مدیریت. آنها را مستقیم به فعالیت های روز.”

قانون, مدیر عامل شرکت تقاطع GPS آمریکایی تقاطع سنا رهبری صندوق و یک ملت نیز رئیس سابق کارکنان مک کانل و سابق امور حقوقی اتاق بازرگانی.

به عنوان یک 501(c)(4) گروهیک ملت است و نه نیاز به افشای آن اهداکنندگان اما داوطلبانه آشکار از تعدادی از گروه های ذینفع ریختن نور را در بودجه خود را. تاریکی-پول دريافت سهم مهمی از 1 میلیون دلار در سال 2016 و 2017 از Andeavorیک شرکت نفت خریداری شده در سال 2018 توسط یک اوهایو نفت کنگلومرا. در سال 2018 یک ملت نیز دریافت 50000 دلار از موسسه نفت آمریکا و یکی دیگر از $50,000 از املاک و مستغلات میزگرد در سال 2017.

یک ملت تنها و بزرگترین گروه در کمک به رهبری مجلس سنا صندوق مک کانل-تراز وسط قرار دارد فوق العاده PAC حمایت از نامزدهای جمهوریخواه. این عمل سیاسی کمیته دوم-بزرگترین اهدا کننده به طور کلی این چرخه پس از استون مدیر عامل Stephen Schwarzman. آن را نیز کمک به محافظه کار گروه کار بر روی مسائل مربوط به سیاست مانند سقط جنین و حقوق تفنگ مانند انجمن ملی تفنگ و Susan B. Anthony لیستضد سقط جنین ، این گروه صرف بیش از $1 میلیون نفر در حال حاضر در این سال حمایت مین سناتور. سوزان کالینز از جمله تبلیغات در ژانویه, فوریهو مارس برجسته “کالینز’ تلاش برای کاهش قیمت انسولین است.” دموکرات ها توجه داشته باشید که Collins — تقریبا مانند هر دیگر جمهوری خواه رای دادند و بارها و بارها در برابر این قانون مراقبت مقرون به صرفه و بسته شدن Medicare Part D پوشش فاصله. کالینز گرفته شده $431,604 از صنعت داروسازی در سراسر زندگی حرفه ای او.

کالینز که احتمال تامین یک پنجم ترم شد کمتر خاص پس از رای به تایید دیوان عالی عدالت برت Kavanaugh در سال 2018 و افزایش انتقاد بیش از موضع خود در سقط جنین, حقوق مواجه است با یک چالش از مین مجلس سارا گیدئون حمایت سناتوری دموکرات کمیته کمپین و بتسی, شیرین, حمایت عدالت دموکرات. در پی کالینز رای به تایید Kavanaugh فعال Ady Barkan کمک جمع آوری بیش از 4 میلیون دلار برای حمایت از هر کس که برنده دولت دموکراتیک اولیه در ماه جولای.

در علاوه بر این به Collins یک ملت پشتوانه ایالت آیووا جونی ارنست و شروع به در حال اجرا تبلیغات حمایت از او در سال گذشته است. در مارس 18, یک ملت اعلام کرد یکی دیگر از $970,000 در تلویزیون و رادیو دیجیتال و تبلیغات ستایش ارنست به عنوان یک قهرمان برای کاهش قیمت دارو. ارنست گفت: او حمایت شود اما حمایت Wyden-Grassley لایحه که Pfizer و مجلسی لابی برابر اما رای دادند در برابر 2017 لایحه که اجازه داده اند که ایالات متحده به واردات ارزان تر مواد مخدر از کانادا.

ارنست در سال 2018 co-حمایت یک جمهوری خواه به رهبری بیل به عنوان بخشی از تلاش برای ارام کردن ترس در میان پایه آن پس از آن موفق لغو بخش هایی از قانون مراقبت مقرون به صرفه. جمهوری خواهان گفت: لایحه حفاظت از افراد با شرایط موجود اما آن را هنوز هم باید مجاز شرکت های بیمه به تبعیض علیه بیماران به دلایل دیگر و یا سیاست های فروش که نمی جلد دیگر مشکلات پزشکی HuffPost گزارش داد.

منتقدان می گویند این نگران کننده اگر نه تعجب آور است که یک مک کانل تراز تیره-پول که اضافه کردن یک سابق دارویی لابی به هیئت مدیره خود را در حالی که در حال اجرا تبلیغات تجلیل از سناتور جمهوریخواه برای فشار کاهش قیمت مواد مخدر از یک علت دخالت خود مانع در کنگره است.

“یک ملت ماموریت این است که مطمئن شوید که خواهان نگه داشتن اکثریت خود را در سنا است. آنها در حال رفتن به سادگی پیام خود را در اطراف است که گفت:” رابرت مگوایر مدیر پژوهش در شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن است. “این به آن معنا نیست که یک ملت بنا کردن این سیاست. آنها فکر می کنند که رای دهندگان در ایالت مین می خواهید به شنیدن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>